PDA

View Full Version : Retur 2004-2005



uti2102
3rd April 2005, 16:31
Un inceput poticnit de retur, exact ceea ce mi-era frica...Dupa o excelenta campanie europeana Steaua a mers la Alba Iulia un pic deconcentrata shi mai ales lipsita de orice luciditate.
Meciul a debutat fericit, cu Augustus Constantin acordand un penalty (transformat de Bostina) la un fault petrecut la vreo 20 de cm in afara careului; ma intreb insa daca nu era mai bine daca arbitrul "vedea" bine, pentru ca asta ar fi insemnat eliminarea jucatorului gazda pentru fault in postura de ultim aparator....Ma rog, nu mai conteaza asta.
Important e ca dupa golul din minutul 1 Steaua a aratat o mare criza de idei, vazandu-se din nou ca e vadit incomodata cand joaca in fatza unei echipe care se apara cu tot efectivul. In plus, in minutul 7, fundashii stelishti, probabil cu gandul inca la Jose Mari shi la Riquelme, au fost lipsitzi de reactzie la incursiunea lui Giuchici, care a finalizat excelent. A urmat o framantare continua a stelishtilor, nematerializata pe tabela : 2 bare shi nenumarate ocazii tratate superficial, in special cele ale lui Dica, care pentru a 5-a oara in anul 2005 ne-a adus deservicii timp de 90 de minute. Zenga !!! Schimba-l pe DICA !!!!
Urmeaza meciul de la Bistritza, un meci care, pentru a avea moral (dar shi un punct avans) inaintea meciului cu Dinamo, ar trebui cashtigat. Mi-e teama insa, pentru ca la Bistritza va fi o noua atmosfera ostila, va fi un nou teren denivelat......Sper insa ca jucatorii sa se trezeasca, sa-shi dea seama ca e vital sa intram in dubla cu Dinamo shi Rapid de pe primul loc.
Hai baietzi !!! Mobilizatzi-va !!!

Corrado*
3rd April 2005, 16:33
Daca se baga cum au facut ashtia cu fundu`n poarta, e greu sa ne facem jocu`...

King of Hell
3rd April 2005, 16:44
mereti ma de aici..penalty din burta..mai tre sa asteptati un an pentru a lua campionatul.

PadrinoDog
4th April 2005, 18:39
„Daca se baga cum au facut ashtia cu fundu`n poarta, e greu sa ne facem jocu`...“
mAI GRIGORE, o echipa MARE castiga indiferent de tactica adversarului
Apropo, ati castigat un punct, nu ati pierdut doua...

panDUR
6th April 2005, 20:01
Desi Steaua nu se numara printre primele mele doua preferinte in materie de fotbal, tin sa postez acest mesaj si sa incurajez Steaua in meciul cu dinamo. Cher daca ne despart multe, un singur lucru ne uneste.....antipatia pentru "jigodii". Dati-le peste bot duminica, si sincer sa fiu, cher mi-as dorii ca Steaua sa ia anul acesta campionatul. A-ti demonstrat ca aveti valoare, bravo voua. /hello

cip_81
6th April 2005, 21:14
Iar tu "a-i" demonstrat ca esti certat cu cartea si cu scoala...asta este, esti doar un bizon.Vezi ca vineri vei avea parte de prima surpriza neplacuta, sambata de a doua, iar duminica de a treia.

uti2102
6th April 2005, 22:09
Vise placute cip !!! Sunt curios dak o sa ai curaj sa mai trancaneshti duminica seara !!!

Gloria 0-2 Steaua
Un nou meci slab al Stelei care, culmea !!!, a evoluat mai bine in 10 oameni. Cu mici exceptzii, prima repriza a fost una haotica, in care stelishti aruncau mingi aiurea la bataie sau incercau cate o incursiune pe flancuri, prin Bostina sau Dumitru. In partea a doua jocul s-a mai animat, datorita eliminarii lui Lovin (s-a vazut ce inseamna lipsa de experientza) shi penaltiului acordat aiurea gazdelor. Ma bucura faptul ca Zenga l-a tzinut pe Dica pe margine shi ca Nesu a reushit sa inscrie. printr-o executzie pretentzioasa !
Sper totushi ca Zenga sa le bage mintzile in cap jucatorilor pana duminica. Sa facem spectacol! FORZA STEAUA !

PS : cu toate ca arbitrajul a fost mai bun decat la Alba-Iulia, penaltiul inventat de Balaj la "hentzul" lui Radoi a naruit toata munca lui de arbitru. Jenant, inca o data jenant arbitrajul.... :mda:

Paul
6th April 2005, 23:50
partea buna a lucrurilor

Dica si Petrica rezerve

cip_81 , au mai ramas 4 zile !

Mariusmadmax
8th April 2005, 14:15
1-1 cu Apullum ... doua bare ...
2-0 cu Bistrita ...
jocurile au aratat multe probleme ...

dragos_popa17
9th April 2005, 09:23
Parerea mea ca la Bistrita n-au fost probleme in afara de penalty-ul dat aiurea de Balaj la Radoi. Steaua n-a tremurat nici macar in 10 oameni si sincer mi s-a parut ca a jucat cu Gloria cum au jucat Villarreal cu ei. Au dat gol repede si dupa aceea au tinut mingea. A fost diferenta de clasa acolo, nu aranjament cum striga fustratii. Pai erau momente cand Steaua reusea cate 4-5 pase dintr-o bucata consecutive la mijlocul terenului.
Cat despre meciul cu Dinamo, nu cred ca au cainii forta sa ne bata in Ghencea(cum n-au avut-o nici altii mai mari ca ei). Ma chiar uitam astazi la comparatia intre primul 11 a celor doua echipe iar Dinamo e varza peste tot. Cred vom castiga pe apararea lor, care e pe spate, exact cum le place lui Cristea si Dinita. Daca mai intra si Dica si Oprita ii umilim. Hai Steaua!

uti2102
9th April 2005, 11:31
Eu zic ca daca tzinem mingea shi o dam repede in fatza, in spatele apararii dinamoviste, n-avem cum sa-i crutzam. Trebuie sa facem presing sufocant shi sa nu-i lasam sa tzina mingea, abia atunci devin ei periculoshi. Shi dak le dam o boaba repede o sa se rarefieze catzeii shi o sa-i mai ardem pe contra-atac.

dragos_popa17
9th April 2005, 13:42
Si eu zic ca trebuie sa-i presam non-stop, ca nu o sa faca fata. Avantajul nostru e ca suntem obisnuiti cu meciuri tari in timp ce ei ... . Si asa, forma lor de moment e mult umflata de presa. Mie personal mi s-au parut foarte slabi in prima repriza cu Iasi, nici nu m-am mai uitat la a doua. Norocul lor a fost ca Iasiul a fost si mai slab, aveau situatii de 3 la 3 pe si nu stiau ce sa faca.

dragos_popa17
11th April 2005, 01:11
Steaua - Dinamo 1-0, pas important spre castigarea titlului. Inca unul miercuri si inca 11 in etapele viitoare si titlul e al nostru. HAI STEAUA!!!

uti2102
11th April 2005, 10:26
Meci extrem de tensionat, datorita incleshatrii shi concentrarii maxime cu care s-a jucat. Atat oaspetzii cat shi Steaua au evoluat extraordinar de prudent. N-am mai vazut de mult un astfel de derby. Steaua a inscris repede shi apoi a preferat sa stea la cutie. Shi a aratat inca o data ca shtie sa faca asta, ca shtie sa se apere.
Imbucurator e ca am reushit sa inscriem shi noi din faza fixa (alta decat penalti), pentru ca nu mai reushisem de multishor. La fel de imbucurator e ca a marcat Dica, care totushi n-a jucat mai nimic aseara... :mda: Spre surprinderea mea, in ultimele 20 de minute de joc Steaua a controlat meciul, oaspetzii parand depashitzi fizic (deshi ma ashteptam ca ai noshtrii sa cedeze) dar shi psihic, datorita presiunii publicului.
Atmosfera din tribune a fost incendiara, mai ales inainte de meci, cand cele 2 galerii s-au infruntat mai bine de o ora. Dinamovishtii au reushit sa introduca tortze shi fumigene pe stadion, pe care le-au aruncat in jumatatea stelista a Peluzei Sud. Au intervenit jandarmii, a ieshit cu scandal :D shi totul a culminat cu o piatra aruncata in pieptul lui Niculescu, care a inceput sa se vaite. Culmea, deshi dinamovishtii faceau scandal, aruncand cu ce apucau (inclusiv cu scaune), Andone era extrem de suparat pe stelishti... :evil: Asta l-a costat pe saracu' Ando, apostrofat apoi de intreg stadionul de la inceput shi pana la sfarshit. Totushi, s-a abtzinut sa ne arate ce i-a aratat lui Valentin acum mai bine de 15 ani :drak:
Dupa incalzire, cand Gabi Safta le-a adus aminte dinamovishtilor de "performantzele" lor europene shi le-a urat succes, cu sinceritate, in anii urmatori, au urmat, concomitent cu intrarea jucatorilor pe teren, coregrafiile celor 2 galerii. Stelishtii au fost la inaltzime, afishand, printre altele, shi un banner sugestiv, care avea la baza lui inscriptzia "mereu la picioarele noastre". De cealalta parte dinamovishtii au facut apel la istorie :happy , probabil cu gandul la anii '70, cand Dinamo batea Steaua pe unde prindea. Sa-i lasam sa viseze in continuare ! :drak: INCETATZI SA MAI SPERATZI! NU PUTEM FI EGALATZI! In 15 ani i-am batut de 14 ori, am facut 10 egaluri shi am pierdut doar de 6 ori. Pana la sfarshitul acestui deceniu vom intoarce pe de-antregul balantza meciurilor directe. Pentru ca, nu-i asha, celor mai buni le sta bine pe primul loc, la fiecare capitol ! :ok:

Mariusmadmax
11th April 2005, 12:57
1-0
Steaua a castigat cel mai urat derby din istorie ...
Dinu , V Becali , Enachescu - negrii de suparare :
Steaua n-a jucat nimic ...

SACALILOR !
Ce va doare pe voi este ca (,) acest campionat ... daca invingem si pe Rapid ... S-A TERMINAT !

BRAVO STEAUA !!!
MULTUMIM !!!
Forza Steaua ! Campionii suntem noi !
/hello

dragos_popa17
11th April 2005, 13:30
Despre acest meci pot sa spun ca s-a jucat foarte mult la mijloc, pe care Steaua l-a dominat total. Pana la iesirea lui Dumitru cred ca posesia era de vreo 60-65% Steaua. Dupa aceea au avut catzeii mingea mai mult dar degeaba, ca n-au avut ce face cu ea. Steaua a fost net superioara aseara si dupa ratarea lui Grigorie din inceputul meciului(venita 'surpinzator' de pe partea lui Petre Marin) nu a mai avut emotii tot restul meciului.
Ce trebuie sa remarc la Steaua e ca a jucat cu Dinamo si Gloria cum a jucat Villarreal cu noi, in special in aparare. Astfel, cand trebuiau sa inscrie jucatorii dadeau repede drumul la minge si jucau direct pe varfuri. Cel mai mult m-au impresionat insa in aparare unde nu s-a bagat in jumatatea lor si au asteptat atacurile adversarilor ci au tinut mingea, avand posesie superioara desi trebuiau practic sa apere rezultatul.
Toata lumea compara Steaua-Dinamo cu Real-Barca, ca la noi a fost meciul urat, ca al ei s-au dat 6 goluri, ca asa trebuie jucat fotbalul etc. Si ma gandesc totusi ca Real si Barca sunt afara din Europa iar Milan si Inter au jucat in sferturile de final CL. Parerea mea e ca avem nevoie de mai multe meciuri ca Steaua-Dinamo de aseara, daca vrem sa ajungem din nou departe in Europa.

dragos_popa17
14th April 2005, 00:08
Meciul cu Rapidul a fost dupa parerea mea cel mai bun meci din Divizia A de multi ani incoace. Pacat ca nu s-a terminat cu o victorie dar adevarul e ca si ei au jucat bine. Am fi putut castiga la fel de bine cum am fi putut pierde. In cele din urma e bine ca am trecut de derby-uri fara sa pierdem, desi am avut un program infernal. Daca vom castiga la Craiova facem un pas important spre castigarea campionatului, pentru ca vom avea in sfarsit, dupa multa vreme, distanta de o saptamana pana la urmatorul meci.

gianni
14th April 2005, 13:30
Vă place, nu-i aşa ? :drak:

uti2102
14th April 2005, 14:02
Intr-adevar, multzi spun ca a fost meci slab etc., insa nu au vazut cat de bine au fost ashezate echipele in teren shi cat de incrancenat a fost jocul. Rapidul cred k merita mai mult decat Dinamo in acest campionat, shi asta s-a vazut aseara. Steaua a aratat inca o data ca sta bine in teren, ca are aparare "beton", insa inclin sa spun ca nu e suficient...Ne lipseshte scanteia in atac, un Neaga....Iar cu Dica in teren...

dragos_popa17
14th April 2005, 17:44
Mda, Dica a jucat iar atacant aseara si asta si-a pus din nou amprenta asupra jocului sau. El a fost totusi cel care a deviat foarte inteligent la cursa lui Cristea si dupa parerea mea ar fi inscris pe final daca Oprita ar fi lasat acea minge sa treaca. Oricum, Dica ar trebui sa joace titular in fiecare meci, in spatele atacantilor daca e posibil, pentru ca dupa parerea mea e singurul jucator al Stelei(acum dupa plecarea lui Neaga) care e in stare sa decida un meci(vezi Steaua-Zeleznik, Steaua-CSKA, Steaua-Brasov si nu in ultimul rand Steaua-Dinamo). In plus, si cand joaca slab, cum s-a intamplat la Alba, reuseste sa isi creeze oportunitati sau sa isi puna colegii in situatii bune. Problema cu Dica vine din parte suporterilor, pentru ca daca el greseste o data toata lumea ii sare in cap si il huiduie(ceea ce nu se intampla si la ceilalti stelisti), si e foarte greu sa te concentrezi in conditiile astea. Cristea de exemplu a jucat mult mai rau ca Dica in acest inceput de retur, pentru ca in afara de primul minut cu Alba si meciul cu Rapid nici n-am observat ca e in teren, insa nimeni nu zice ceva de el. Sunt sigur ca daca rata Dica din pozitia lui Cristea ieri iesea scandal mare si toata lumea il injura.

Mariusmadmax
16th April 2005, 17:21
Dumitru se mai poate odihni ... imi place verva lui Nicolita !
Dica este depasit total ... sa intre Oprita !
Dinita este pe final de cariera ... Cristea titular !
Prepelita - un viitor D Munteanu ?

dragos_popa17
24th April 2005, 04:22
Dica este depasit total ... sa intre Oprita !

Acum m-am intors de la un majorat si nu mai pot de fericire ca a reusit sa castige Steaua(mai ales ca golurile au fost inscrise de Dica, jucatorul meu favorit dupa cum stie lumea deja). 4 goluri in 6 meciuri, eu spun ca e destul de bine, mai ales pentru un mijlocas. Daca si acum il mai contesta lumea ....
LUPTA STEAUA !!!!!

pashpa
24th April 2005, 04:30
Si cum a fost la majorat??????????
Da astazi steaua a jucat inteligent,nu prea le-a dat sanse pitestenilor.Bravo Dica asteptam sa-ti revii.Si cine e ala care a zis ca e depasit??????????????

dragos_popa17
24th April 2005, 04:48
O fost fain. Bautura pe gratis, ce sa mai zic.
De meci nu pot sa zic prea multe, ca nu l-am prea vazut(doar primele 20 de minute), da' ma bucur c-am castigat si ca a dat Dica gol(uri). Ne-a adus 9 puncte in returul asta.

pashpa
24th April 2005, 04:59
Da cam asa e .....Speram sa ne mai scoata si alta data.Ai vazut golul 2????????????i-al de pe gsp daca nu si spune-mi ce parere ai??????????????

dragos_popa17
24th April 2005, 05:03
L-am vazut deja. Primul lucru cand am ajuns acasa a fost download-ul de pe gsp. Oportunist Dica, altceva ce e de zis. Am mai spus-o, in momentul de fata Dica e singurul jucator de la Steaua care in stare sa decida un meci. De aceea imi place atat de mult de el.

uti2102
27th April 2005, 20:20
Meci foarte frumos la Constantza. De ceea ce m-am temut n-am scapat : gresheli copilareshti shi nervi peste masura. Ne-a costat shi am mancat bataie. Goian a greshit flagrant in primul meci ca titular pentru Steaua.....probabil ca emotzile shi-au spus cuvantul. Apoi a venit Baciu...de la care nu ma ashteptam la o asemenea interventzie...S-a vazut absentza lui Ghionea...a contat enorm. :mda:
Despre Tudor nici nu mai pot spune prea multe....tipic romanesc. Shi-a luat aiurea un galben shi apoi shi mai aiurea inca unul. :ciocan:
Daca Dorinel shi Radoi au evoluat in nota obishnuita, bine, singurii care mai pot fi remarcatzi sunt Paraschiv (excelent travaliu shi nenumarate deposedari) shi Boshtina, care s-a zbatut mult....Despre Cristea.......nu shtiu ce cauta pe teren...
Mai avem meci greu la Galatzi shi in Cotroceni. Shi apoi acasa in ultima etapa cu Timishoara, dar atunci sper sa fie deja aruncate cartzile. N-avem cum sa pierdem titlul, n-avem voie! HAI STEAUA !

Paul
27th April 2005, 21:55
Rapid - Poli 0-2

Steaua 47
Dinamo 42
Rapid 41
Farul 39
Poli 33

5 etape , avantaj direct fata de Dinamo , Dinamo - Rapid la DInamo acasa
CIne ne poate oprii ...


Domnilor puneti sampia la rece

iulian
4th May 2005, 23:36
Steaua a dat din nou dovada de o lipsa severa de imaginatie in jocul de la Iasi: 0 - 0 cu Politehnica. Iata ca un titlu ce parea cert se indeparteaza incet dar sigur.

uti2102
5th May 2005, 21:01
Da, de Dinamo shi Rapid :evil:
Jucatorii se vor trezi shi vor da goluri. Vor mai face vreo 15 puncte shi gata :D Campioni !

uti2102
8th May 2005, 23:22
Ne prabushim incet, dar sigur!!!
E nevoie de un nou aer! ZENGA !!! Fa ceva!!! Mi-a placut cum am inceput la Galatzi, mi-a placut Litzu insa....am gafat in aparare! Iar apoi am aratat, a cata oara, ca nu suntem in stare sa trecem de o aparare supra-aglomerata. Trebuie sa fim realishti shi sa vedem ca suntem in criza! Doar un succes la scor sambata viitoare ne poate inviora shi ne poate readuce pe drumul catre 22! ZENGA! BAIETZI! Mobilizarea !!!

PS : jucatori precum Siomion, Nicolitza sau Litzu pot face istorie la Steaua! Au talent shi sunt "bataushi" ! Hai baietzi!

sun
9th May 2005, 17:18
Steaua nu are cum sa piarda campionatul , pentru ca Rapid si Dinamo gresesc la fiecare doua meciuri , si , in loc sa se apropie , raman pe loc.

Steaua va lua campionatul, TREBUIE :yeah:

Mariusmadmax
10th May 2005, 17:25
Steaua a jucat bine ... putea si mai bine dar :
- Otelul s-a aparat cu toti cei 11 jucatori timp de 90 min la 35 de m de poarta ...
- In repriza a II-a nu s-a jucat mai deloc , Otelul practicand anti-joc
- Litu bara min 3
- Nicolita scapat singur cu portarul a balbait-o prea mult
- Ghionea s-a intors dupa o jumatate de ora sa prinda un balon pe care nu trebuia sa-l lase sa cada ...
- ocazii am avut dar , datorita spatiilor reduse jucatorii nostrii s-au pripit ...

Cred in Steaua !
Vom fi campionii 2004-2005 !

dragos_popa17
16th May 2005, 15:09
In ultima vreme pe mine nu m-a dezamagit echipa. In afara de meciul cu Iasiul a jucat cel putin bine, iar cine spune ca impotriva CFR-ului a jucat modest stie de fotbal cam cat stiu si eu de moda. Chiar mai putin. Pai in ultimele doua meciuri Steaua a avut in total vreo 16-17 ocazii considerabile de gol, in conditiile in care am fost nevoiti sa jucam impotriva unor formatii care s-au aparat cu toata echipa. Sa nu mai vorbesc de posesie. Nimeni din Romania nu ar fi facut mai mult, nici macar pe-aproape(exemplu: Rapid a fost varza aseara in fata unei aparari supra-aglomerate, dar a avut norocul sa dea doua goluri din doua ocazii). Adevarata problema nu vine nici din partea jucatorilor, nici din partea antrenorilor si nici din partea conducerii. Problema e din partea "suporterilor" care m-au dezamagit in ultima vreme. Incepad de la meciul cu Sportul a existat o atmosfera extrem de ostila impotriva echipei si in special impotriva jucatorilor cheie. E inadmisibil sa fie fluierat Dica pentru simplu fapt ca incearca o executie pretentioasa. O sa se ajunga in situatia in care jucatorilor le va fi frica sa incerce ceva pentru a nu fi fluierati de suporteri. Daca titlul va fi pierdut, de vina vor fi suporterii pentru atitudinea din ultima vreme. Poate nu e o coincidenta ca unul din cele mai bune meciuri din acest retur au fost impotriva Argesului, unde tribunele au fost goale.

SORENSEN
17th May 2005, 12:55
Un retur ' pe burta '
Dar vom lua titlul.

Mariusmadmax
19th May 2005, 16:24
Suntem ajunsi din nou ... 1 respectiv 2 puncte !!!
Mai avem trei meciuri , sangeram tot mai abundent !!!

Masuri urgente :
Becali sa-si vada de treaba lui s-atat !
Stoica dat afara !
Zenga inlocuit !

De la vara renuntat la Nesu , Paraschiv , Litu , Dinita , Baciu ...

adusi :
Neaga , Khamutovschi , Coman , Twaite , Mansour ...
Sa revina si Oprita ...

uti2102
19th May 2005, 23:40
GIGI ?! E ciuma Stelei. Avand in vedere ca nu va invatza niciodata sa stea in banca lui, Steaua cu Gigi la carma va sari din eshec in eshec. Iar eventualele succese vor fi AMARE !!!

Zebrone
20th May 2005, 08:51
popica, pentru tine si ca sa nu se umfle iara dinamu, as vrea sa ia Steaua titlul,dar pentru ce face oierul si acolitii lui, Serie B

SORENSEN
22nd May 2005, 02:49
Ce zi trista , pe de-o parte Sambata penibil meci , dar o seara frumoasa s-a incercat sa se bage pumnul in gura celor de la SUD , dar tot stadionul a fost langa ei si i-am aratat oierului ca nu ne controleaza ( mai sunt destui care totusi il simpatizeaza dar tot mai putini)

Man_red
24th May 2005, 00:26
Eu sunt suproter poli tm si ultimul lucru pe care ni-l dorim e sa castige dinamo campionatul, dar poli nu face blaturi si vom invinge in ghencea pt.ca suntem mai buni. Asta e viata. V-ati facut-o cum mana voastra si meritati sa pierdeti titlul pt.ce i-ati facut lui Zenga.

Zebrone
24th May 2005, 00:29
pacat ca numele Stelei, destul de respectat, e terfelit de un cioban si argatii lui.

uti2102
24th May 2005, 18:40
Man, hai k vi s-a urcat deja la cap! Suntetzi mai buni ! :happy

zolo
3rd June 2005, 09:01
Am si eu o intrebare?
s-au pus bilete la vanzare pt meciul cu Poli, si daca nu de cand se pun
Multumesc

uti2102
3rd June 2005, 12:16
Cu sigurantza nu s-au pus inca in vanzare. Probabil casele se vor deschide cu 2-3 zile inainte de meci.

De pe site-ul oficial :
Dupa terminarea campionatului, doi dintre jucatorii Stelei se vor casatori. Pe 18 iunie, Dorin Goian si-a programat nunta la Suceava, el urmand sa o ia de sotie pe Nadia. O saptamana mai tarziu, pe 25 iunie, la Baile Herculane, este randul lui Daniel Oprita sa faca pasul cel mare alaturi de Nadia. Nasii atacantului vor fi Martin si Laura Tudor. Casa de Piatra! Oare se insoara cu aceeashi Nadia ?!?!?! :happy

Hard
3rd June 2005, 12:28
intr-o saptamana are timp sa divorteze

DaRk_Star
3rd June 2005, 18:52
in returul asta avem un golaveraj de 12-4..daca apararea este multumitoare,in schimb atacul este dezastruos...mai mult,nu am marcat nici un gol cu atacantii (e drept,aici nici nu prea avem de unde alege)...

sper sa se termine cu bine campionatul si in vara sa fie achizitii de atacanti valorosi,nu fundasi ruginiti ca keca ori baciu...

Corrado*
8th June 2005, 12:57
cine merge la meci??

Mariusmadmax
24th June 2005, 18:03
Retur in genunchi !
Partea stanga , mijlocul si atacul ... au scartiit puternic !