PDA

View Full Version : Intersezon : Ceahlaul Piatra Neamt



m8k
13th December 2006, 21:21
Aici puteti sa comentati tot ce se intimpla in jurul echipei in pauza competitionala legat de transferuri, turnee de pregatire, meciuri amicale, stiri sau zvonuri despre jucatori.

Cipus
15th December 2006, 01:59
La Ceahlaul ce se mai aude? pleaca toti jucatorii si vin altii? La Alistar nu ar trebui sa se renunte asa usor, doar ca vrea Flocea sa se razbune pe el inca o data. Nici Alistar nu e cine stie ce jucator, la Dinamo n-a jucat nimic insa la Piatra Neamt a facut meciuri bune sezonul asta, oricum mult peste ce au jucat ceilalti fundasi. Adevarul e ca Ceahlaul a avut si mult ghinion cu accidentarile simultane ale lui Costel Ilie si Purica. In urma acestor accidentari echipa a cazut treptat pana pe una din pozitiile retrogradabile

tu26dor
23rd January 2007, 20:46
din cate se vede situatia nu e prea roz, oricat ar sustine antrenorul ca suntem mai puternici. chiar sunt curios cum va evolua in retur. totusi am un sentiment ca nu vom retrograda. sper sa nu ma insel.
....
slabutza miscarea la fanii ceahlaului... e chiar asa greu de scris doua randuri acolo? oricum ... ma dezgusta mentalitatea anumitor asa zis "fani" ai echipei. dar asta e... anumite lucruri nu se schimba niciodata.
....
hai ceahlaul!!!

Cipus
4th February 2007, 13:36
Pai Ceahlaul nu prea a avut fani pe acest forum, cel putin eu nu prea am vazut vreunul, la fel si in cazul Gloriei Bistrita. Au plecat nush cati jucatori, iar de venit se tot vehicula o groaza de nume insa pana la urma nu prea a venit nimeni decat Goian, un mijlocas din Moldova si unul de la turci. Ceahlaul va lua drumul ligii a 2-a cu siguranta, nu-i dau mai mult de 5% sanse de salvare