PDA

View Full Version : Intersezon : Gloria Bistrita



m8k
13th December 2006, 20:59
Aici puteti sa comentati tot ce se intimpla in jurul echipei in pauza competitionala legat de transferuri, turnee de pregatire, meciuri amicale, stiri sau zvonuri despre jucatori.

Cipus
15th December 2006, 01:46
Haideti oameni buni, despre Gloria nimic? Mai pleaca Sabou? eu zic ca nu, mai ales ca e in fruntea clasamentului si e apreciat la Bistrita. Are o echipa buna construita chiar de el cu bani putini si bine face daca ramane. La Rapid ar fi sub presiune si chiar daca tentatia e mare si riscurile sunt pe masura

Paul
18th December 2006, 20:24
de la Dinamo vin Codreanu si Predescu imprumutati
cred ca pleaca Paduretu la Tg Jiu

Cipus
18th December 2006, 21:19
Prosport spune ca Dinamo l-a cedat definitiv la Pandurii in locul lui Vranjkovic si pe Pacurar. Prin urmare Paduretu s-ar putea sa ramana la Gloria alaturi de ceilalti 2 nou imprumutati, Codreanu si Predescu

baez
1st February 2007, 23:53
dar Bistrita asta cat mai strica prin "A"? cred ca este peste Dinamo si Shiahlaul ca "joc". Era sa uit Vasluiul, deja Papusoiu il bate pe "penelica" ala de Stefan!

Cipus
4th February 2007, 13:45
Noile achizitii nu prea l-au incantat pe Sabou. Pierderea lui Pacurar si Negrean va conta destul de mult astfel ca Gloria cred ca va pierde teren in retur. Din fericire pentru ei, bistritenii stau bine in clasament, nu poate fi vorba de retrogradare, vor supravietui mai mult din zestrea de puncte stanse in tur