PDA

View Full Version : Magazin -Universitatea Craiova



the lion king
13th December 2006, 20:21
Lucian Mitu,directorul de Marketing al clubului Universitatea Craiova a declarat ca In preajma Craciunului se va deschide magazinul cu materiale promotionale al echipei.Sunt invitati toti cei interesati sa vine sa-si procure fulare,esarfe,treninguri,geci,tricouri.Sunt asteptate si alte sugestii si idei privind marketingul clubului.

ASP
13th December 2006, 22:56
steaguri sa bage ca am vazut ca nu s-a zis nimic de steaguri

nr.zece
14th December 2006, 00:01
cica se vor asculta si dorintele fanilor in ce priveste materialele promotionale
se prevede in viitor si un "stiinta mobil"

Jus7M3
14th December 2006, 01:27
Doamne ajuta ca de cand astept acest magazin .. cred ca de inceput imi voi achizitiona un fular si un tricou` .. sa vedem produse mai sunt p`acolo :D

the lion king
14th December 2006, 09:49
steaguri sa bage ca am vazut ca nu s-a zis nimic de steaguri
interesant. si eu sunt curios daca o sa bage si steaguri.normal asa ar fi ,sa aiba omu din ce alege.oricum ,un fular si o esarfa sigur imi iau.:ok:

Jardel
14th December 2006, 13:56
http://www.editie.ro/mod.php?mod=video&idvideo=54

Jus7M3
14th December 2006, 16:55
sa ii dea dom`ne drumu odata .. ca nu mai am rabdare :D:D

nr.zece
14th December 2006, 16:59
mi-aplacut de ala de la marketing: dupa cum cum vedeti in spatele nostru se lucreaza intens pe ultima suta de metri..........., dar nu era o miscare in magazin, usile inchise, lumina stinsa, liniste si pace

joao pinto
14th December 2006, 17:17
Se va putea comanda si on-line?

nr.zece
14th December 2006, 17:41
nu se stie nimic in acest moment

Jus7M3
14th December 2006, 17:58
probabil ca in timp se va face si un magazin online .. din cate am inteles se va face si un "Stiinta-mobil" care sa insoteasca echipa in deplasari .. dc nu si un magazin online ?

the lion king
14th December 2006, 22:05
buna intrebare.chiar azi trecui pe acolo dar avusei mintea in alta parte,sa intreb,era bine,dar intreb maine.ca baietii erau ocupati cu caratul marfii si cu curatenia geamurilor.:yeah:

Jus7M3
14th December 2006, 23:02
deja a ajuns marfa la magazin ?! :D inseamna ca nu mai e mult pana ii dau drumu :D:D:D

o sa incerc sa trec si eu maine p`acolo sa vad ce si cum .. deh` curiozitatea asta :P

TYPI-STIINTA
14th December 2006, 23:17
unde e magazinu asta, ca eu am inteles ca e tot in cladirea unde e si sediul clubului ??

Jus7M3
14th December 2006, 23:21
nu cred ca este in aceeasi cladire .. este mai "la vale" ca sa zic asa :D

nush` cum sa iti explic ceva .. dar dc stii sa ajungi la sediul clubului e ok .. cu siguranta o sa vezi si magazinul oficial :)

the lion king
15th December 2006, 08:54
ba e in aceeasi cladire...inspre hotelul ala,militar....nu inspre celebra Perinita,prima strada la dreapta cand mergi pe Unirii in jos...pana in Perinita.ba,m-aati inteles?:D :D :D

Jardel
15th December 2006, 13:05
Adica, daca mergi dinspre Mercur spre sediul clubului, "dai cu nasul" in magazin. :D Se vede, mai ales ca are si firma montata, cu stema Stiintei.

ASP
15th December 2006, 13:44
este exact in acelasi loc unde era si vechiul.

the lion king
15th December 2006, 13:46
nu e in acelasi loc,frate...e in cladirea aia cu New York...ASP,nu intelegi?

Blu3 Lion
4th January 2007, 09:56
se pare ca au fost vanzari de peste 1 miliard de lei:D si deja nu se mai gasesc tricouri originale,un model de fular si mingi!marfa va fi adusa pe 10 ianuarie!
ce bine va arata stadionul din retur,o mare alb-albastra:yeah:

Blu3 Lion
4th January 2007, 14:49
http://www.editie.ro/mod.php?mod=video&idvideo=87

Blu3 Lion
23rd March 2007, 13:45
După succesul avut la București, magazinul mobil va fi din nou în misiune în acest sfârșit de săptămână. Astăzi, acesta va putea fi găsit, cu începere de la ora 10, în curtea liceului “Henri Coandă”, acolo unde jucătorii Universității vor disputa o partidă demonstrativă în compania echipei liceului. Mâine, Știința-mobilul va fi prezent și la Peluza Sud a stadionului “Ion Oblemenco”, de la ora 15, cu o oră înainte de amicalul cu FC Argeș. De asemenea, mâine, magazinul oficial al clubului își va prelungi programul cu două ore, acesta urmând a fi deschis până la ora 16. Altfel, directorul de marketing al Universității Lucian Mitu a dezvăluit că în apropierea sărbătorilor de Paște va sosi și Mercedesul care va deveni oficial Știința-mobilul. “Magazinul oficial l-am inaugurat în preajma sărbătorilor de Crăciun, în mod normal Știința-mobilul va sosi în țară în preajma unui alte mari sărbători, Paștele, pentru că vrem ca Universitatea să fie la rândul ei mereu alături de fani și la greu, dar în special la bine”, a conchis Mitu. (R. P.)
http://www.editie.ro/getImg.php?picture_path=images/stiri/stire41877.jpg&w=700&h=467

Jus7M3
23rd March 2007, 14:38
se pare ca ideea cu Stiinta mobilul a fost una foarte buna !!

Che Guevara
4th May 2007, 23:27
Da. Si a fost si astazi la Tg Jiu din cate am inteles in presa.