PDA

View Full Version : Etapa 22: Dinamo - FCM Bacau



ADelPiero
24th April 2005, 22:22
Miercuri, 27 aprilie 2005: Dinamo - FCM Bacau, ora 18:45, National TV
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

simpson
24th April 2005, 23:29
Ei, acu' ar fi momentul sa scoatem un rezultat bun... Depinde mult de reactia conducerii lui dinamo si-a suporterilor dupa dezastrul din seara asta.

esku
24th April 2005, 23:54
Meci usor pt Dinamo.......Bacaul nu este o echipa bine inchegata asa k Dinamo nu va avea probleme (din pakate) :evil:

baez
25th April 2005, 00:36
3-3, Claudiu Niculescu trei goluri. la campionat nu mai speram, luam Cupa ca-si revine un serea, putem da un punct dar ne scoatem la golgeteri, Camataru stie de ce :P

DD-Viola
25th April 2005, 01:14
...las ' ca mai fura Borcea niste butelii si va face ceva cadouri de Paste arbitrilor , astfel incat , dinamo va obtine o noua victorie " meritata " .

apparte
25th April 2005, 02:23
De acord cu DD!Am si votat 1,Niculescu da 3 sau 4 goluri si vor aparea caini fericiti!

ronaldinho
25th April 2005, 07:45
si eu am votat 1. Iar vom vedea un mars triumfal al cateilor, cu toate ca joaca impotriva lui Steaua II. Ar fi misto un egal sau un 2, dar cred ca dogalaii vor castiga cu vreo 3,4 goluri marcate. O fi seche prieten cu jj, dar chivorchian ala miroase cam urat.

Pancone
25th April 2005, 09:39
Hattrick Niculescu . Toate 3 din lovituri libere acordate corect.
Doar e cel mai bun executant , nu ? :P

Paul
25th April 2005, 10:27
1 solist , insa sa nu uitam ca joaca al doilea atac (dinamo) cu a II aparare ca valoare (FCM Bacau )

llcosmin
25th April 2005, 11:25
Va spun eu, Bacaul nu se preda. Nu cred ca putem spera la victorie, dar cu un arbitraj corect putem obtine un punct.

vlad1607
25th April 2005, 11:58
Vom castiga (DDViola mai lasa-ne..vezi de hibridul tau...cred ca de la ce inhalezi din "butelii" tot le scoti asa...vad ca ai o pasiune pt butelii..fan al hibridului nu ne mai "onora" cu prezentza!) dar se va vedea in joc faptul ca nu mai avem sanse reale la titlu.

cip_81
25th April 2005, 14:12
Viola, vezi mai bine ce a facut Campeanu in meciul cu rafo si apoi sa vii sa ragai pe aici.Apropo de Campeanu, banuiesc ca si-a incasat prima dupa meci (la fel si Preda).

irriducibile_01
25th April 2005, 14:25
Da , se vede treaba ca unii dintre noi abia ashteapta arbitraje proaste ca sa aiba ce scrie dupa aia !
Exact acelashi lucru il face shi marele cronicar sportiv (?) O. Ioanitzoaia in dorintza de a vinde cat mai multe ziare shi de a avea un rating cat mai bun la emisiunea TV pe care o realizeaza ! Ca doar scandalul se vinde , nu ? Shi oricum cand se apuca baietzii de scris shi despre lucruri normale in Gazeta Sporturilor (mai bine ii spuneau Gazeta Fotbalului) se vede treaba ca nu prea au stofa de jurnalishti !

vlad1607
25th April 2005, 14:29
pai ti-am zis Irriducibile ca pe OLS sa dai in Dinamo e sport national pt unii....abia astepta la cotitura...

irriducibile_01
25th April 2005, 14:33
pai ti-am zis Irriducibile ca pe OLS sa dai in Dinamo e sport national pt unii....abia astepta la cotitura...
Itzi dai seama ce multe ar putea realiza daca shi-ar canaliza toate energiile pt. o cauza mai buna !

vlad1607
25th April 2005, 14:35
daca....da de unde? vezi sa nu....

irriducibile_01
25th April 2005, 14:38
Bine , acu' sa nu crezi ca toata lumea e perfecta !
De fapt , nimeni nu e perfect !
De aia trebuie sa suportam shi rautatzile unora !
Cu demnitate shi intzelepciune !

vlad1607
25th April 2005, 14:40
normal...nici noi nu suntem perfecti...nici pe departe...doar ca fiecare om are o limita si in ce priveste suportabilitatea fata de rautatzi..mai laes fata de alea prostesti si gratuite...fii atent numai cate Thead-uri anti _DINAMO sunt deschise pe Intern!

irriducibile_01
25th April 2005, 14:42
Asha este , chiar ma intrebam deunazi ce ar mai face daca n-ar mai exista Dinamo ?
In cine shi-ar mai injecta veninul ?

vlad1607
25th April 2005, 14:47
eu zic ca ar gasi alt dusman de clasa...dc nu ar inventa unul...

PT DINAMO TRAIM !

irriducibile_01
25th April 2005, 14:50
eu zic ca ar gasi alt dusman de clasa...dc nu ar inventa unul...

PT DINAMO TRAIM !
Exact la asta ma gandeam shi eu !
De fapt sta in firea omului sa ishi gaseasca dushmani sau sa-i inventeze daca nu exista !
Se vede treaba ca nu am invatzat nimic de 2 mii de ani incoace !
Shi ne mai credem shi buni creshtini !

SORENSEN
25th April 2005, 16:20
le urez dinamovistilor succes in meciul cu bacaul :o:
Fiind saptamana patimilor ,trebuie sa fim buni crestini .. :rolleyes:
Si dc e sa fie succes , sa fie "succesul" de duminica cu bancarii ... :o:

vlad1607
25th April 2005, 16:26
ce dragutz si spiritual esti tu alexica.....vezi ca se intoarce roata...si sa vezi atunci tu "patimi" spiritualu' lu tata .....:evil:

irriducibile_01
25th April 2005, 16:29
le urez dinamovistilor succes in meciul cu bacaul :o:
Fiind saptamana patimilor ,trebuie sa fim buni crestini .. :rolleyes:
Si dc e sa fie succes , sa fie "succesul" de duminica cu bancarii ... :o:
Ar trebui macar sa-tzi fie jena !
Nu glumi pe seama asta !
Dar daca nu eshti un bun creshtin , te intzeleg !

vlad1607
25th April 2005, 16:32
evident ca nu e din moment ce a zis-o !

cip_81
25th April 2005, 17:35
Nu e un bun creshtin...cred ca ii lipseste un sh.
Referitor la meci, cine crede ca pepiniera stelei se va preda in fata lui Dinamo inseamna ca ii lipsesc cateva doage.

vlad1607
25th April 2005, 17:38
stai Cipriane calm ca pun pariu pe ce vrei tu ca joi e zi iar de atacat Dinamo la greu pe motiv de arbitrii,de iarba tunsa in Stefan cel MAre,de placute de frana de scurgere inexorabila a timpului,de productie slaba de cash la stana lui jijiiiii,si de semnare a Tratului de la Luxemburg!

cip_81
25th April 2005, 17:44
Asta e sport national...si inaintea meciului cu FC National isi pregateau baietii terenul cu meticulozitate.Ce vrei?...paranoia e in floare.

vlad1607
25th April 2005, 17:46
"sport patologic" de multe ori...de f multe ori...

simpson
25th April 2005, 17:52
Doamne, multa inteligenta artificiala ai lasat s-alunece in gradina ta... Nu-mi dau seama ce va tot agatati ca innecatu' de-un pai de faptu' c-a luat o echipa mai multi jucatori in acelasi sezon competitional de la alta echipa!!!! Chiar nu mai aveti despre ce discuta??? Zau, astea-s replici de complexati!!! Deja nu mai conteaza ai carei echipe sunteti fani, da' dac-ati face un minim efort de memorie, in cazul in care chiar va amintiti sau urmariti ceea ce se-ntampla in fotbalul dambovitean, ati sti cata cerneala a curs pe seama transferului lui cristea de la Bacau... Daca ciobanu' a sarit cu bistaru' si n-a facut mizeriile pe care le-a incercat var'su, care-i problema (ca sa-l parafrazez pe acelasi cunoscut personaj maybachian)??? Daca am urma aceeasi logica bolnava, am putea spune si despre craiova ca-i pepiniera lui dinamo si nu numai, dinamo e pepiniera echipelor rusesti si-a lui poli iasi... si tot asa... Discutati despre meci, daca aveti ceva de spus!!!

vlad1607
25th April 2005, 18:01
Cand trimite Seche jucatori la sTeaua cam cu fiecare tren ce pleaca din BC spre Gara de N..si cand BC-ul bate sTeaua cam la 7 ani.....chiar asa cum sa fie "satelit"???
FORZA CAINII!
una bucata seara placuta la toata lumea...

simpson
25th April 2005, 18:11
Prietene vlad, da' matale te pricepi rau tare la fotbal!!!! Daca nu ma-nsel, ultimele trei rezultate ale stelei la Bacau au fost : 1-0 (Prunea eliminat pe nedrept dupa ce aliuta ii verificase cu extrema delicatete rezistenta tamplei cu o mangaiere tandra a crampoanelor, gol -dumitru parca- dintr-o lovitura libera inexistenta), 0-0 (aici nu mai stiu exact desfasurarea ostilitatilor, da' a fost clar un blat ordinar, ca doar asa se fac blaturile, cu rezultate de egalitate!!) si 2-2 asta toamna, cu 2 goluri primite din exact o ocazie pe care a avut-o steaua in tot meciul, si aia in ultima faza a meciului... Numa' blaturi...

Pustoai-k
25th April 2005, 18:33
Bate Bacau! /hello

Mihai
25th April 2005, 18:36
Joaca Serea la Dinamo???

pashpa
25th April 2005, 18:37
Bacau nu are cum sa bata in acest meci.Valoarea ei este inferioara.Sa fim seriosi nu au fost in stare sa bata pe Apulm una din cele mai slabe ale acestei divizii daca nu cea mai slaba.Tupeu pe tine Pustoai-k.Sau asta ai spus-o dat faptului ca esti fan rApid????? Asa nu????????/Am dreptate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mihai
25th April 2005, 18:41
Auzi tu mai pashpa ca cica nici Steaua nu a putut sa bata pe apulum. Deci Bacau are toate sansele sa bata :ok:

mortu
25th April 2005, 18:59
da ma ai dreptate ma mihai poate bate dar nu anu asta la anu daca nu cade

fia
25th April 2005, 20:51
Dupa meciul cu National cred ca s-a dovedit ca Dinamo poate sa si-o ia de la oricine. Sper sa bata Bacau.

irriducibile_01
25th April 2005, 21:26
Joaca Serea la Dinamo???
Hai ca deja mishtourile voastre nu mai au nici un farmec ... shtii vorba aia tot ce tzine mult e shi de prost gust !

Pustoai-k
25th April 2005, 21:28
Bacau nu are cum sa bata in acest meci.Valoarea ei este inferioara.Sa fim seriosi nu au fost in stare sa bata pe Apulm una din cele mai slabe ale acestei divizii daca nu cea mai slaba.Tupeu pe tine Pustoai-k.Sau asta ai spus-o dat faptului ca esti fan rApid????? Asa nu????????/Am dreptate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nu are cum nu?Asa cum nici Iasi nu a avut cum sa bata Steaua! :happy

Mihai
25th April 2005, 22:10
Hai ca deja mishtourile voastre nu mai au nici un farmec ... shtii vorba aia tot ce tzine mult e shi de prost gust !

Catelusilor va mananca rau pe voi! Chiar nu ati vazut ca fara arbitrii e greu, ca trebuie sa jucati pe bune! Si nu cu semeghi-spaima sticlelor de vin :ok:
La voi pana si suporterii s-au plictisit de manevrele conducerii :ok:

Catalanul
25th April 2005, 22:23
dupa umilinta suferita ieri (5-1 :happy) dinamo intalneste miercuri un vechi prieten :mda: care la nevoie se cunoaste nu ? :rosu: victorie categorica a dinamovistilor, ca deh, bacaul numai fotbal nu va juca :mda:

mortu
25th April 2005, 22:27
bai abydos dar tu de unde tst dute un piu la pagina de fotbal extern-spania real madrid.si lasane pe noi in supararea noastra oricum pana in ultima etapa sau chiar mai devreme sau pe inca cel putin un an suntem campioni si anul trecut am fost detasati asa ca lasa gura in ..........mea

cip_81
25th April 2005, 22:53
Catalane, tu nu numai ca esti departe de tara, dar esti departe si de lumea asta.Cum sa fie Bacaul un vechi prieten?Anul trecut, cu un contingent de dinamovisti in randurile sale, a pus piedica lui Dinamo, remizand 0-0 la Bacau (spre deosebire de altii, care in Vinerea Marea au pus de-o mascarada, iar la sfarsitul meciului si-au deconspirat trasaturile pederaste, cand mai- mai ca-si luau limba-n gura).

PS. Apropo de astia, vezi ca la Timisoara si-au tinut 6 titulari pe banca de rezerve...asa ca, las-o jos ca macane.

llcosmin
25th April 2005, 23:10
Catalane, vezi ca era unul mai sus care ne dadea siguri prieteni cu Steaua. Puneti-va si voi de acord cumva si apoi mai intrati pe forumul asta.

ADelPiero
26th April 2005, 00:58
normal, bate dinamo ... dar poate apare o surpriza :D DOamne da ;)

vlad1607
26th April 2005, 12:37
Alex suprizele le gasesti sambata seara pe TVR 1 :evil: ulciorul nu merge de multe ori la apa....

Mihai
26th April 2005, 12:42
Uite ca sapt trecuta s-au dat reluare si duminica de la 8:15 pe antena 1 :P:P

vlad1607
26th April 2005, 13:03
lipsea Andreea :P

Mihai
26th April 2005, 13:17
Sincer in meciul ala, la dinamo au fost mai multe andree pe teren :D

vlad1607
26th April 2005, 14:04
mai lipsea repetentul din clasa a 7-a..cunosc sub numele de cod andreea afinata semeghin :D

vitalie_killer
26th April 2005, 18:22
Dinamo-Bacau-3:1.
Bacau joaca foarte slab in deplasare, iar Dinamo - foarte puternic acasa.

pashpa
26th April 2005, 18:28
Dupa meciul cu National cred ca s-a dovedit ca Dinamo poate sa si-o ia de la oricine. Sper sa bata Bacau.
Da dragule da pot sa iti reamintesc ca nici un meci nu seamana cu altul!!!!!
Asa ca Bacau nu cred ca va scoate mai mult de un gol inscris in acest meci(si va lua cel putin 2).Am vazut bacau in multe meciuri si sa stii ca nu au valoare. Iar noi sa fuim seriosi putin si sa fim deacord ca Bacau nu poate emite pretentii de la acest meci. Oricum Steaua e Camipoanaaaaaaaaa

vitalie_killer
26th April 2005, 18:38
Cred ca ai dreptate in ceea ce priveste Bacaul, dar vom vedea cine va fi campioana. Nu uita si de Rapid. Sper ca Iasul sa o bata pe Steaua si acasa.

P.S. Cu cine ai tinut la meciul Steaua-Poli Iasi-0:1?!

pashpa
26th April 2005, 18:47
Cam greu de raspuns la aceasta intrebare:).M-am bucurat pt victoria Iasiului pt ca avea mare nevoie de puncte pe care dupa cum vezi greu le obtine.Nu a mai contat ca le-a luat Stelei.Poate sa le si aici in Iasi daca as sti ca Steaua iese sigur campioana si Iasul cu cele 3 puncte se salveaza...........
Si cu rapidul vezi ce face in deplasare.Cam nimic: doar 2 vitorii una la Iasi din pacate.
A dar daca Dinamo bate pe Bacau nu vreau ca moldovenii sa cada in B.Vrem din contra sa ne inmultim.La anu vine si Vaslui.Forza Moldovaaaaaaa

Cainele
26th April 2005, 19:01
ce s-ar mai bucra unii sa pierdem...dar poate le crapa lor fierea pana la urma...inghiti-iar pamantu'

pashpa
26th April 2005, 19:13
Si cine se bucura ca voi sa piereti???????Eu cel putin in acest meci nu am sa ma bucur pt ca nu am cum,deoarece Dinamo castiga:)Sau poate te referi la campionat? Ma voi bucura cand Steaua va fi campioana da in nici un caz ca Dinamo a pierdut coroana cu lauri!!!!!

llcosmin
26th April 2005, 21:36
Da dragule da pot sa iti reamintesc ca nici un meci nu seamana cu altul!!!!!
Asa ca Bacau nu cred ca va scoate mai mult de un gol inscris in acest meci(si va lua cel putin 2).Am vazut bacau in multe meciuri si sa stii ca nu au valoare. Iar noi sa fuim seriosi putin si sa fim deacord ca Bacau nu poate emite pretentii de la acest meci. Oricum Steaua e Camipoanaaaaaaaaa
pashpa, nici cand am batut cu 5-1 in Ghencea nu aveam valoare... Si Steaua de atunci chiar era echipa tare, nu gluma. Surprize se intampla in fotbal, de aia e frumos :)

pashpa
26th April 2005, 21:58
pashpa, nici cand am batut cu 5-1 in Ghencea nu aveam valoare... Si Steaua de atunci chiar era echipa tare, nu gluma. Surprize se intampla in fotbal, de aia e frumos :)

Ai dreptate, da pt Dinamo in aceste momente o victorie e primordiala! Gandeste-te ca acu e pe locul 3 si daca pierde si cupa se poate muta din Stefan cel Mare! Iar dupa cum vad eu, Bacaul e totusi o prada usoara pt caini. Da cum balonul e rotund, vom trai si vom vedea!!!!!!!!!!!!!!

baden
26th April 2005, 22:38
mi-ar parea bine ca si andone sa considere ca bacaul e cea mai usoara prada. Popovici ar face bine sa mai bage vreo 2 necunoscuti ... de cel mult 19 ani ... si discutam dupa meci :)

cyber_goool
27th April 2005, 08:59
Nationalul le-a cam taiat avantul la dinamovisti, s-ar putea ca Bacaul sa scoata un X, de ce nu chiar 2. La meciul asta o sa se vada cum sta Dinamo cu moralu. Acum vreo 2 ani, pana sa vina Andone au mai avut o cadere dinasta, si se lupta la retrogradare :D. Sa vedem acum daca s-au maturizat, ca de blaturi cred ca le ie si lor rusine.

vlad1607
27th April 2005, 12:54
Meci greu pentru Dinamo, sper sa nu castige :drak:
cu speranta o sa ramai :evil:

pashpa
27th April 2005, 13:20
Ce vad astia asa greu la meciul asta?????Chiar nu inteleg!Pe bune!!!!! 1 solist chiar la handicap

Angelina Jolie
27th April 2005, 13:34
1 fara discutie. Dinamo se va razbuna pe Bacau dupa umilinta de duminica.

pashpa
27th April 2005, 13:40
Sunt de acord cu tine valy.Dinamo e obligata sa castige

vlad1607
27th April 2005, 13:47
e obligata si o va face..ideea e sa se vada in joc atitudine si nu blazare determinata de scaderea cu 95% a sanselor la campionat..... FORZA NOI ! FORZA CAINII ! :D

pashpa
27th April 2005, 13:59
Dar campionatul nu e jucat.Daca Steaua pierde azi pe malul Marii Negre??? Si te gandesti ca are si e meci cu National. Sa vedem ce se intampla astazi........

vlad1607
27th April 2005, 14:19
nu e jucat....da nici f disputat nu e....dc sTeaua nu castiga azi la Constanta lupta se da in 3....:)

S_EDD
27th April 2005, 14:35
Dinamo nu prea mai are sanse dk joaca la fel ca in meciul cu National.Da in meciul cu Bacaul sigur vom vedea alta atitudine la jucatori.Trebuie sa se concentreze si sa castige pentru suporteri.HAI DINAMO

vitalie_killer
27th April 2005, 16:28
Cam greu de raspuns la aceasta intrebare:).M-am bucurat pt victoria Iasiului pt ca avea mare nevoie de puncte pe care dupa cum vezi greu le obtine.Nu a mai contat ca le-a luat Stelei.Poate sa le si aici in Iasi daca as sti ca Steaua iese sigur campioana si Iasul cu cele 3 puncte se salveaza...........
Si cu rapidul vezi ce face in deplasare.Cam nimic: doar 2 vitorii una la Iasi din pacate.
A dar daca Dinamo bate pe Bacau nu vreau ca moldovenii sa cada in B.Vrem din contra sa ne inmultim.La anu vine si Vaslui.Forza Moldovaaaaaaa

Eu la fel simpatizez foarte mult echipele din Moldova :) , dar prima este Ceahlaul. Acele rezultate care le-a obtinut cu Juventus(1:1 acasa si 0:0 in deplasare) sunt fenomenale, chiar daca au fost doar in Intertoto si Juve nu a fost chiar in componenta optimala, dar nici o alta echipa din Romania nu a reusit asa ceva (sa nu uitam si de Mallorca). A jucat curat si cu Dinamo, pierzand acasa o singura data (cred ca nu a fost atunci blat, cum s-a scris). Acest lucru l-a dovedit si ultimul lor meci (daca ar fi fost in relatii bune Dinamo ar fi cedat meciul). Sper ca Ceahlaul va reveni curand in D.A.
Succes si lui Poli Iasi, si lui FCM Bacau.
Sper Rapid sa nu mai castige in deplasare.

vlad1607
27th April 2005, 17:00
. Acele rezultate care le-a obtinut cu Juventus(1:1 acasa si 0:0 in deplasare) sunt fenomenale, chiar daca au fost doar in Intertoto si Juve nu a fost chiar in componenta optimala, dar nici o alta echipa din Romania nu a reusit asa ceva (sa nu uitam si de Mallorca). Sper ca Ceahlaul va reveni curand in D.A.
.

Intr-adevar a fost o perioada fantastica atunci...au fost si victorii cu alte echipe in Intertoto cum ar fi Groningen din prima divizie olandeza...si eu imi aduc aminte cu placere de acele meciuri mai ales ca am fost si prezent pe stadion...!

Pustoai-k
27th April 2005, 19:20
vai ce "multi" sunt cainii :)))

be@
27th April 2005, 20:16
Au anuntat la tv. ca sunt numai 700 de spectatori in Groapa! Incredibil!O sa egalati Nationalul si Sportul in curand la numarul de spectatori !

Pustoai-k
27th April 2005, 20:25
Astia nici nu trebe` suspendatzi ca oricum nu vin la meci :evil:

pashpa
27th April 2005, 20:29
700 da buni..................Vor sa-l vada plecat pe Borcea de la echipa.Si pt cei care au scris pe aici ca Bacau va face surpriza in Stefan cel Mare poftim raspuns Dinamo:Bacau 2-0.Sa fiti sanatosi cu stiinta voastra despre acest sport

cafea
27th April 2005, 20:31
Dar campionatul nu e jucat.Daca Steaua pierde azi pe malul Marii Negre??? Si te gandesti ca are si e meci cu National. Sa vedem ce se intampla astazi........
si chiar asa sa intanplat :evil: domnu alex :degete: :rosu: :degete: :headbang: :drak: !!!!!!!!!!!!!!!!!!a fost o nuca mult prea tare pt steaua :degete: over and over way paspa

cafea
27th April 2005, 20:33
:degete: lasne esty tu a tot styitorul :degete: :ciocan: cap sec care trebue spart sa insa cenusa :degete: :jerk:

pashpa
27th April 2005, 20:35
termin-o mah!!!!!!!!!!!!!! atata bucurie in sufletul vostru de caine de parca dinamo ar fi trecut pe primul loc cu acest 3-0....................Lupta continua si la finele ei Steaua va iesi CAMPIOANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ronaldinho
27th April 2005, 20:44
....la haltere :D

ronaldinho
27th April 2005, 20:45
felicitari dinamo, victorie meritata si muncita....in fata unui stadion plin.

S_EDD
27th April 2005, 20:48
Ia auz' mah...decat cu suporteri ca ai vostrii..(ai Rapidului :rosu: )

Mihai
27th April 2005, 20:51
Adica ce vrei sa zici tu mai S edd?

S_EDD
27th April 2005, 20:56
zic ca's cam inculti baietii (galeria)...si mai multe nu zic ca o sa ma acuzati de alte chestii :rolleyes:

cafea
27th April 2005, 21:17
felicitari dinamo, victorie meritata si muncita....in fata unui stadion plin.
La DINAMO au fost ceva spectatori insa la voi nu o sa fie nici unul in seara asta de ce ? :drak: fiindca sunteti niste pasari galagioase si urate :evil: O s-o luati peste ochi de nu va vedeti de la batrnul Moldo&company :evil: :evil: :degete: :degete:

cafea
27th April 2005, 21:18
700 da buni..................Vor sa-l vada plecat pe Borcea de la echipa.Si pt cei care au scris pe aici ca Bacau va face surpriza in Stefan cel Mare poftim raspuns Dinamo:Bacau 2-0.Sa fiti sanatosi cu stiinta voastra despre acest sport
Wa pashpa DINAMO-bacau a fost 3-0!!!!la ce meci te-ai uitat la ala de la Parul Constanta?????????????? :evil: :evil: :evil:

pashpa
27th April 2005, 21:24
Da mah stiu da uite-te cand am postat si ai sa-ti dai seama ca atunci era 2-0.Da tu cum esti un incepator get beget in orice sport(am vazut semnatura ta si m-am convins) te rog sa o termini cu aceste glumitze ce ti se par "interesante".La revedere PA

cafea
27th April 2005, 21:34
Da mah stiu da uite-te cand am postat si ai sa-ti dai seama ca atunci era 2-0.Da tu cum esti un incepator get beget in orice sport(am vazut semnatura ta si m-am convins) te rog sa o termini cu aceste glumitze ce ti se par "interesante".La revedere PA
wa m-ai lasa-ne cu fanteziile alea despre campionat si alte cupe europene ca sunteti varzaaaa unde este meciul practicat in europa :evil: :ciocan: Apropo buni portari m-ai aveti Mos Martin si hamutoiscovici Realul este la picioarele voastre si europa la fel. :sleep: oprita m-ai traieste? :evil: :degete: :degete:


3-3, Claudiu Niculescu trei goluri. la campionat nu mai speram, luam Cupa ca-si revine un serea, putem da un punct dar ne scoatem la golgeteri, Camataru stie de ce :P
DINAMO este cea mai buna asa ca taci :drak: diin gura CUPA ESTE A NOASTRA :ok: :evil:

SORENSEN
28th April 2005, 00:40
La partida disputată īn această pe stadionul Dinamo au asistat aproximativ 1.000 de spectatori, care nu s-au bucurat la goluri, singurii jucători aplaudaţi fiind Florentin Petre şi Tibor Moldovan. Comparativ, la meciul Sportul - Poli Iaşi au asistat 1.500 de suporteri. Suporterii dinamovişti de la tribuna a II-a au afişat banner-ul „Şi voi vreţi tribune pline? Ha, ha, ha”, īn timp ce fanii de la peluza "Cătălin Hīldan" au afişat mesajul „Nu sīnge romānesc pentru interese străine”, cu trimitere la cei trei jurnalişti romāni răpiţi īn Irak. Fanii dinamovişti l-au huiduit pe portarul Bogdan Stelea şi au scandat „Nu meritaţi tricoul vostru de spurcaţi” şi „Ne-am săturat de voi, Dinamo sīntem noi”. De asemenea, suporterii formaţiei din Şoseaua Ştefan cel Mare au strigat numele arbitrului Ionică Serea şi pe cel al portarului Bogdan Lobonţ, precum şi „Neţoiu pleacă la Ştiinţa” şi „Anul acesta cupa este o minciună”.

:great: :great:

S_EDD
28th April 2005, 00:46
S-au saturat baietii de atatea porcarii...Sa plece Netoiu :rosu: ...Si sa-l ia si pe Borcea :rosu: cu el.Avem nevoie de niste conducatori adevarati care sa respecte culorile echipei.Daca mai stau mult astia ramane gol stadionu.. :no:
da tu ce te bucuri mah stelistule :degete: ...Ca shi cu Becali...asa patron...asa suporteri!

ADelPiero
28th April 2005, 01:04
rezultatul este unul la care ma asteptam... nu a fost nici o surpriza...
oricum, pentru locul 1 ... n`au sanse :evil:

DD-Viola
28th April 2005, 01:26
..imbucurator faptul ca s-au trezit si cativa dintre suporterii lui dinamo ( cam tarziu )...cerand pe buna dreptate sa vada fotbal ...daca il prindeti pe Vlad , bagati-i si lui ( cu tolceriu' ) mintile-n cap...ca asta a turbat de to(n)t si crede ca daca ne injura pe noi , ...echipa lu' Porcea o sa arate altceva..
PS . Vladut , asculta la cei mai mari decat tine si poate c-o sa intelegi asta cand o sa cresti mare , acu' deabea ti-a dat mustatza..si te crezi deja barbat...mai rau e ca ai lipsit atunci cand s-o-mpartit rusinea si bunul simt ....

vlad1607
28th April 2005, 09:30
..imbucurator faptul ca s-au trezit si cativa dintre suporterii lui dinamo ( cam tarziu )...cerand pe buna dreptate sa vada fotbal ...daca il prindeti pe Vlad , bagati-i si lui ( cu tolceriu' ) mintile-n cap...ca asta a turbat de to(n)t si crede ca daca ne injura pe noi , ...echipa lu' Porcea o sa arate altceva..
PS . Vladut , asculta la cei mai mari decat tine si poate c-o sa intelegi asta cand o sa cresti mare , acu' deabea ti-a dat mustatza..si te crezi deja barbat...mai rau e ca ai lipsit atunci cand s-o-mpartit rusinea si bunul simt ....

Vb cu mine??????? :happy daca da fac un efort sa te si "Ascult" nu doar sa te "Aud" :drak: dc citeai cu atentie postarile mele( desi nu prea ai timp ca tre sa-ti exteriorizeze frustrarile in general..) ai fi vazut ca am condamnat anumite lucruri....ai fi vazut ca sunt anti infectii ce conduc Dinamo.....da ce imi bat eu capul cu tine ????ca oricum tot nu intelegi....dc pana acum nu ai bagat la cutiutza(sau nu vrei sa o faci) atunci de ce ai face treaba asta acum? :sleep: :sleep:
P.S.: si mai lasa-ma cu fraze de genul : "roaga-te la Dumnezeu sa nu ne intalnim vreodata"..ca ma apuca :happy ...nu am nimic cu tine (desi esti un frustrat notoriu :no: o arati prin postarile de pe OLS--vrei sa-ti exemplific?????) da nu se stie niciodata ce si cum..... :drak: :evil: asa ca relax si ai grija. :drak:

Binee Pulhac ! Curaj R.Stefan ! :yeah: