PDA

View Full Version : ???



Catalanul
12th December 2006, 23:31
de cand si pana cand chelsky e pocire si farsa nu ?

nu am nimic cu realmadrid.com :ok: ci cu desteptu` de ValiEnte :sleep:

astept ca cineva sa ma lamureasca :)

PS. am deschis thread aici ca pe Valea Plangerii nu pot :D

inter
12th December 2006, 23:50
pt. ca nu esti banat :D:D
eu nu ma bag la spanioli ... la italieni se vb. mult mai fara perdea decat la voi ... si parca Papa e la Vatican ... dar inchizitia si-a facut un nume in Spania :D:D ... asta nu e aluzie la Vali Ente :D:D

Kainsashiki
12th December 2006, 23:53
Exemplu de impartialitate a la ValiEnte :happy


Pai Catalane...e voie sa se zica "farsa", "hahalactici", "gobi", dar nu si chelsky, ca tine valiente cu ei :D.





e si kainutz moderator poate sa dea si el daca vede ;)
.com vezi ca nu vezi bine pe aici :D


adica..da infraction doar pt ce nu`i convine :happy

bv..bv..tot asa:happy

delaparis
12th December 2006, 23:54
Daca e necesar eu pot sa ajut useri sa posteze pe VP ... :D

Chelsea e farsa ... celsky e pocire de nume ... :happy

Catalanul
12th December 2006, 23:56
ar vrea chelsky sa ajunga sa fie farsa :happy :D

Sasuke Uchiha
13th December 2006, 00:20
da, e mare greutate sa spui in loc de cheski chelsea ?¿ ti-am spus sa nu mai scri asa, dar tu continui si faci mistouri, scriu eu kkanu in loc de catalanu ?¿, farsa a scris doar .com, care pana acu 2-3 zile era banat pe forum, habar n-am d ce si nici nu ma intereseaza, sper ca nu va mai continuat asa, iam si spus sa scrie corect, dar tu esti mare mistocar si pana nu scri corect vei ramane avertizat.
diablo tu dute pe arena, poate vei reusi sa castigi vreun duel ;)

relansat
13th December 2006, 00:22
Ce`i cu prosteala asta pe fatza Catalane? Daca ziceai celsi, chelse, celsea, etc mai intelegeam; credeam ca ai uitat vreo litera ceva sau nu stii engleza - te tradeaza originile hispanice, insa chelsky e pocire de nume si se sanctioneaza. Problema exista atunci cand nu se cantaresc greselile cu aceeasi unitate de masura.

Kainsashiki
13th December 2006, 00:32
relansat, dar Catalanul n-a contestat faptul ca e chelsky pocire, a zis ca Farsa (Barcelona) nu e pocire dar chelsky e.

Si ai vazut ce a zis Valiente..ca pe el nu-l intereseaza de Farsa, ca mai e si kainutz moderator.

Ti se pare tie ca el cantareste cu aceeasi unitate de masura? Mie nu..


Valiente, ai grija ca am auzit ca o sa se bage si sanctiuni pentru pocirea limbii romane...nu te vad prea bine!

Sasuke Uchiha
13th December 2006, 01:04
Valiente, ai grija ca am auzit ca o sa se bage si sanctiuni pentru pocirea limbii romane...nu te vad prea bine!

multumesc ca ai grija de mine ;)

Vadim
13th December 2006, 01:45
a scris doar .com, care pana acu 2-3 zile era banat pe forum
Chiar asa, cine i-a scos ban-ul lui .com?

Kainsashiki
13th December 2006, 05:20
Asta e a doua clona a lui realmadrid.com.
Cu prima a intentionat sa sape un forumist de pe forum si cu actuala gasita de delaparis a facut reclama.

realmadrid.com ban o saptamana, pentru incalcarea repetata a Regulamentului. Poate asa invata ca nu se joaca cu Regulamentul.

---

nu merge sa dau quote de acolo

MariusTR
13th December 2006, 08:26
Chiar asa, cine i-a scos ban-ul lui .com?
Banul nu poate fi scos decat de cel care l-a dat, iar in cazul in care nu este posibil asa ceva , doar un sm sau adminul poate sa-l scoata.

Daca eu nu l-am scos si nu aveam cum, daca nu adminul l-a scos si e clar ca nu a facut-o, mai ramane varianta parizianul . Daca nici el nu l-a scos , atunci e un caz grav si cineva trebuie sa plateasca.
Asta daca mai exista o farama de deminitate in voi.

delaparis
13th December 2006, 12:07
Ca de obicei MariusTR arunca acuze in stanga si in dreapta aiurea.
Banul lui .COM a expirat singur pentru ca uite aici ce ai facut tu de la inceput
http://onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=938299&postcount=1346

Data viitoare gandeste inainte sa postezi ...ti-am spus-o mereu :no:

Vadim
13th December 2006, 12:34
Cred ca lui .com ii dadusem eu ban definitiv, nu stiu daca expira.

delaparis
13th December 2006, 12:37
Pai asta nu stiu ... in orice caz cand a fost banat o saptamana de Marius era "liber" pe forum :D

Pe LN nu mai e nimic anuntat in afara de asta ... am cautat si nu am gasit alt ban pentru .COM.

MariusTR
13th December 2006, 13:45
parizianule nu era cazul sa te zburlesti, ca nu te acuzam de nimic. E clar ca Vadim trebuie sa rezolve cumva "afacerea .com" care se pare ca ia proportii. Clonele acestuia inunda forumul ca si furnicile.

Vadim
13th December 2006, 13:46
Pai asta nu stiu ... in orice caz cand a fost banat o saptamana de Marius era "liber" pe forum :D

Pe LN nu mai e nimic anuntat in afara de asta ... am cautat si nu am gasit alt ban pentru .COM.
Stiu, nu am anuntat eu pe LN. Se pare ca trebuie revenit la banare definitiva si pe IP si tot ce trebuie prin clonele pe care le face.

delaparis
13th December 2006, 14:04
Da sigur ... Daca continua sa deschida conturi aici cu scopul de a face scandal la adresa unui moderator nu mai are rost sa asteptam mai mult din partea lui.

Vadim
13th December 2006, 14:17
De aia il si banasem definitiv pe .Clomul, are eticheta de coada demult...