PDA

View Full Version : Credeti ca netoiu se poate schimba?



ASP
22nd April 2005, 11:22
netoiu spunea ca daca reuseste sa cumpere Craiova renunta la orice are legatura cu dINAMO si se dedica total Stiintei.
Il credeti in stare de asa ceva?

eu unul tind sa cred ca e tot vrajeala ieftina marca netoiu.
ministerul il are la mana (e santajabil) si oricand i se poate cere sa joace in favoarea lui dINAMO

Utilizator
22nd April 2005, 12:18
Eu cred ca dupa suturile-n fund luate in ultima vreme o sa ne lase in pace. de la 1 iulie FC Dinamo devine societate pe actiuni, Ministerul nu va mai avea nici o treaba cu echipa (desi nici asa n-a mai intervenit in fotbal) si daca Netzoiu nu va investi inseamna ca ne-a lasat in pace.

Ca nu se va schimba ca si caracter aici ai dreptate. Dar duca-se invartindu-se si sa faca la Craiova sau aiurea ce-o vrea. Daca-l ia si pe Giovanni cu el chiar ne-am scos...

PS: Se vede reaua ta intentie din poll. un administrator ar trebui sa editeze si sa puna niste optiuni de om normal la acest poll. E cazul sa se termine cu intrebarile cu 'talc' puse de pushti teribilisti care nu prea sunt informati de actuala situatie din Ministerul de interne si tot o bat in cap cu sprijinul acordat de ei echipei de fotbal.

ady_azzuro
22nd April 2005, 15:31
Poate ca-l are pe Sorin in spate! Oricum, netoiu nu are nici un sentiment pt dinamo, el tine numai cu echipa la care are interese sa investeasca, suporterii clubului rosu se insala amarnic daca sunt de parere ca netoiu e caine pana la moarte. :D

bogho
22nd April 2005, 15:33
oricum Netoiu, momentan, renunta la echipa dupa ce era sa si-o fure in Craiova de la cativa suporteri.

ady_azzuro
22nd April 2005, 15:37
Las ca se razgandeste :D

bogho
22nd April 2005, 15:41
pai de asta zisei:
oricum Netoiu, momentan

ady_azzuro
22nd April 2005, 15:59
Pai suporterii aia nu se gandira cand actionara, pai acum echipa e la un pas de divizia D, si lor le arde de rafuieli! :(

ASP
22nd April 2005, 16:11
Eu cred ca dupa suturile-n fund luate in ultima vreme o sa ne lase in pace. de la 1 iulie FC Dinamo devine societate pe actiuni, Ministerul nu va mai avea nici o treaba cu echipa (desi nici asa n-a mai intervenit in fotbal) si daca Netzoiu nu va investi inseamna ca ne-a lasat in pace.

Ca nu se va schimba ca si caracter aici ai dreptate. Dar duca-se invartindu-se si sa faca la Craiova sau aiurea ce-o vrea. Daca-l ia si pe Giovanni cu el chiar ne-am scos...

PS: Se vede reaua ta intentie din poll. un administrator ar trebui sa editeze si sa puna niste optiuni de om normal la acest poll. E cazul sa se termine cu intrebarile cu 'talc' puse de pushti teribilisti care nu prea sunt informati de actuala situatie din Ministerul de interne si tot o bat in cap cu sprijinul acordat de ei echipei de fotbal.
... sau lucrezi in minister.
In plus nu stiu care e problema ta avand in vedere ca pollul se adreseaza suporterilor Craiovei nu suporterilor MI.
(mai bine pusti teribilist decat militian bosorog)

cipi13
25th April 2005, 02:07
Nu stiu daca se poate schimba...sau daca trebuie sa se schimbe....
Pina la urma daca stau sa ma gindesc...cit a fost acolo...chiar daca a plecat cu 12 jucatori echipa mergea...s-a dus la dracu atunci cind a venit dinel....

Cra10veanu
25th April 2005, 06:43
am votat ce se cuvine, jigodia jigodie ramane, aaaa n-am vazut bine..se dedica total stiintei ? hai sa fim seriosi, cred ca s-a facut de ras cu Dinamo si ce-o fii zis, si asa oltenii sint in kkt acum o sa ma iubeasca la loc, eu sa nu-l vad pe milogu ala la echipa!!!!!!!! n-am de gand sa luam bataie de la Nation cu 5-1 :D