PDA

View Full Version : Grigorie la Stiinta?



the lion king
11th December 2006, 15:36
POLI TIMISOARA l-a pus pe liber din iarna pe Stefan Grigorie.Declarand tot mereu ca el are sufletul la Universitatea Craiova,ar fi bine primit daca s-ar intoarce avand in vedere "dezertarea" lui impreuna cu "grupul netoiu"?

Paul
11th December 2006, 15:43
scuze de jigniri

nr.zece
11th December 2006, 15:49
paule nu te-a jignit nimeni
de altfel nici macar nu ai dreptate
cati am luat inapoi sau am vrut sa-i luam inapoi din lotul dinamo?
popescu nu a fost iertat nici acum, asa ca nu vad rostul vorbelor tele

Paul
11th December 2006, 15:52
ia uite mah , am jignit pe cineva ce mama draq
o zi buna , sanatate si craciun fericit
oltenii de pe OLS au ramas tot aceeasi ............ (excluzandu`l pe inter)

Pic de respect nu mai e pe aici. Toti mucosii au ajuns mozi si impart cartoane. Sanatate.

nr.zece
11th December 2006, 15:56
cu siguranta va ajunge in parcul cu platani
nu cred ca il accepta suporterii cu toate ca a avut mult bun simt fata de alti parteneri de fuga

Jus7M3
11th December 2006, 16:05
eu personal cred ca nu avem nevoie de grigorie .. este jucator bun dar ii lipseste caracterul .. pacat .. tradarea nu se uita !

the lion king
11th December 2006, 16:10
ar fi bine sa mai lasam din ambitii.ambitiile ne-au dus in B...zic si eu,nu dau cu paru'.

Jus7M3
11th December 2006, 16:18
nu ambitiile ne-au dus in B .. eu cred ca jucatori precum grigorie n-au dus in B .. avem un grup frumos acum la Universitatea .. nu cred ca ar trebui sa il stricam cu jucatori de acest fel .. vb ta zic si eu, nu dau cu paru :D

the lion king
11th December 2006, 16:21
avem,avem DAR....ne mai trebuie ceva in plus.Grigorie a gresit grav,il mai putem ierta?o noua sansa,e tanar....e de-al nostru...ce sa zic...

Jus7M3
11th December 2006, 16:28
corect, ne mai trebuie 3,4 jucatori .. dar umbla vb ca gricorie are inca legaturi cu netoiu .. oricum eu unul nu pot sa il iert pt ca a dezertat !!

Cra10veanu
11th December 2006, 20:18
e copilul lui netoiu , tocmai acum cand ne ridicam sa stricam ce s-a inceput?
Daca pe bani mai multi la poli n-a facut nimic, sa faca el pe bani mai putini? nu cred.
face parte din "haita dezertorilor"

the lion king
11th December 2006, 20:21
da,cam ai dreptate.dar poate ca jucatorii il vor.....de ei depinde intr-un fel...ca e tanar ,la asta ma gandesc....si talentat.:)

Jus7M3
14th December 2006, 17:13
degeaba e tanar si talentat .. e "omu` lu` netoiu" .. PAS

TYPI-STIINTA
14th December 2006, 18:05
ca e sau nu e omul lui netoiu, asta conteaza mai putin. el are valoare si experienta ar fi bun la univ craiova pt ca de la el si alti jucatori experimentati (ex: Frasineanu--sper sa revina si el la craiova) au ce invata copii astia ai stiintei.

luciano_1644
14th December 2006, 18:18
Parerea mea este ca Grigorie nu are ce cauta la noi.Nu neaparat ca a plecat atunci cu Netoiu,ci datorita varstei.Este trecut de 25 de ani si nu are asa mare valoare incat sa putem trece de varsta.Daca era bun ,juca la Timisoara,dar se pare ca a fost cel mult mediocru.Personal daca as fi in conducerea Universitatii la acest moment ,nu as aduce decat un portar,Bornescu nu simte concurenta in ceafa si asta nu e bine,si ceva in atac,eventual un strain,dar tot ceva in jurul varstei de maxim 23 de ani.Nu sunt adeptul ideei ca avem nevoie de batrani,parca acestia ne-au retrogradat.Sa luam exemplul Sportului care a promovat cu o echipa tanara,dar totusi nu chiar ca a noastra si in 2 ani s-au batut la titlu pana in etapa 28,desi acestia nu aveau publicul Craiovei.Am vazut meciuri bune facute de pustanii Universitatii,mai ales acel 1-1 cu Rapid si chiar acest 0-0 cu Steaua,deci se poate,sa continuam pe aceasta linie cu infuzie de copii si sunt sigur ca viitorul va fi al nostru.

Jus7M3
14th December 2006, 18:34
eu personal nu vreau sa mai vad "vechii jucatori" ai Craiovei la Universitatea .. jucatori gen. grigorie, frasineanu, soava, stancu`etc .. ei au tradat si nu mai au ce cauta aici .. vb lu` luciano sa continuam pe aceasta linie .. jucatori tineri care vor sa se afirme

the lion king
14th December 2006, 22:08
si se aude ca pleaca la pitesti sau national...imi pare rau totusi....el nu a declarat nimic de Craiova....dar e cu Netoiu.

Blu3 Lion
4th January 2007, 10:00
nu are ce cauta la Craiova,daca era asa bun nu il vindea Timisoara;)

andrei1921tm
4th January 2007, 10:19
E bun grigorie, a demonstrat la dinamo dar Iancu nu are rabdare deloc.e un jucator de 24 de ani, are tot viitorul in fata si poate sa mai creasca.

Lordliv
5th January 2007, 00:00
grigorie nu are ce sa mai caute la stiinta!
la fel ca rada,stancu,moti,plesan si alti maimutoi ce se vor fotbalisti!
sa ajunga moneda de schimb,pe la piatra neamt sau vaslui!

Lordliv
6th January 2007, 23:04
grigorie 1 mil de euro? daca este asa de valoros de ce nu l tine iancu?!:evil:
lasa ca ajunge la rapid si pleaca de acolo impreuna cu razvan inapoi la timisoara!!!:happy