PDA

View Full Version : PROCESUL ETAPEI vs. RECURSUL ETAPEI



inter
12th August 2003, 09:33
ce parere aveti de detronarea lui Ioanitoaia din postura de lider al ratingului de dupa ora 23? :happy

EDMOND_
17th August 2003, 21:04
Ioanitoaia a fost prea sigur pe el! Si va avea in continuare viata grea!
Calinescu nu face analize nesfarsite a fiecarui fault sau ofsaid...pune intrebarile identificandu-se cu orice suporter , se mira si ramane el insusi cu gura cascata la anumite raspunsuri.... Beneficiaza si de strategia Protv ...cu un meci important chiar in cadrul emisiunii sau putin inainte....

deep purple
20th September 2003, 08:52
Calinescu stie intr-adevar sa reprezinte telespecatorul. Repeta de foarte multe ori fraza "eu nu sunt asa expert, va rog explicati-mi si mie" in timp ce Ioanitoaia ii expedia pe toti ca nimeni nu era mai destept ca el. Calinescu incearca sa aplaneze conflictul din fasa in timp ce Ioanitoaia cauta sa-l starneasca. Lumea s-a cam saturat de polemici, mai vrem si noi ceva constructiv.

PeaceKeeper
22nd September 2003, 22:05
Perfect spus deep,sunt de acord cu tine,Calinescu stie sa traga de orice subiect pana cand e sigur ca i-au inteles toti telespectatorii,el nu starneste conflicte,ci incearca sa le aplaneze,desi cateodata se mai scapa :D

nick
23rd September 2003, 21:34
Ambele emisiuni sint niste timpenii.Ioanitoaia e marea mea dezamagire de dupa 1990(din mass-media, evident).Inainte de `89 era jurnalistul meu favorit,acum e un scirbos.Calinescu e un monument de demagogie:da bine cu gura,ca doar e(oare???!!!) actor, dar s-a vazut ce priceput e cind a preluat Tele 7.
Emisiunea cea mai buna e Minutul 91,cred eu si numai eu intrucit a avut cele mai mari audiente de la reluarea campionatului,adunind uneori telespectatori mai multi decit celelalte doua"celebritati" la un loc!

ady_azzuro
13th November 2003, 19:26
Yo prefer emisiunea lui Calinescu , are si mai mult umor , place publicului
:happy :happy :happy

Vadim
14th November 2003, 17:11
Amandoi au plusuri si minusuri, dar nu imi place nici unul. Este evident ca Nea Traian stie mai bine sport, are mai multa relatii. Calinescu nu stie mai nimic, i se spune din casca. Asemanari: amandoi sunt cu interesul, cheama lume si isi fac spate sau baa in buzunar. Dar asta nu e nimic rau. Din pacate, in nici una dintre aceste emisiuni nu se merge pe sport, se prefera altceva.

Ravelly
14th November 2003, 23:55
Ioanitoaia a ramas acelasi pe care il stiam inainte:plictisitor, lipsa totala de respect fata de public, complica lucrurile mereu din care nici el nu mai stie cum sa iasa din, etc.
Calinescu e intr-adevar un bun moderator, dar parca mai bine i se potrivesc emisiunile dedicate show-ului in general. La procesul etapei stie sa faca o gluma buna, dar parca de multe intr-un mod stresant se indeparteaza de fotbal si transforma emisiunea intr-una de pamfleturi si patratelul rosu.
Dintre Proces si Recurs, prefer...Minutul

pariuri
17th November 2003, 16:54
Cel mai bun e ala de la Prima !!!
:happy

Cum ii zice ???

Procesul...aaa.. Recursul .... :ciocan:

:P

Je

MaPaX
21st November 2003, 22:33
Mie imi place foarte mult procesul 91, recursul minutului, fotbal din minut si minutul din prima :)