PDA

View Full Version : Suporterii Politehnicii Timisoara din Oradea!



FunPoli
20th April 2005, 20:58
Fac un apel la toti cei din oradea care ar vrea sa formam o grupare cu care sa mergem la timisoara si cand se poate si in deplasare la toate meciurile echipei poli. Daca este vreunul care este pentru aceasta grupare rog mail la cristi25tm@yahoo.com

Sergio
2nd September 2005, 16:40
Ce se mai aude cu gruparea? Sau v-ati reorientat spre alte zari? :rolleyes:

omul
10th February 2006, 13:21
jenant!
Care suporteri?
Si eu stau in TM, da' totusi... unde-i rivalitatea de alta data mai FunPoli? Sau poate n-ai trait-o...

Sergio
10th February 2006, 14:06
mai usor cu rivalitatile pana cand ne von intalni din nou... deocamdata va duelati cu UTA si Salonta. :D

omul
13th February 2006, 01:47
25 februarie

Sergio
13th February 2006, 11:12
ce e cu asta? te referi la acel amical? Zi asa ca sa inteleaga si lumea...

omul
13th February 2006, 17:04
FCB -U Clooj 3-2 - oficial
Poli - U Clooj 1-1 - amical
=> FCB - Poli pronostic 1
pacat ca nu exista tranzitivitate in fotbal :D

Sergio
13th February 2006, 17:10
da mare pacat. si mai ales pacat ca nu poti compara un meci oficial cu un amical...

siletim
20th May 2006, 05:04
???

Sergio
20th May 2006, 11:39
hai ca merge. :D

Laur_Farul
24th January 2007, 23:19
Fac un apel la toti cei din oradea care ar vrea sa formam o grupare cu care sa mergem la timisoara si cand se poate si in deplasare la toate meciurile echipei poli. Daca este vreunul care este pentru aceasta grupare rog mail la cristi25tm@yahoo.com

Alt suporter care nu stie sa tina cu echipa locala :rosu: !

Elphax
25th January 2007, 14:03
tu esti bolnav? de fapt la 12 ani si un singur neuron ...

tuxie
25th January 2007, 22:17
Alt suporter care nu stie sa tina cu echipa locala :rosu: !

Gresesti aici. Si te-as ruga ca, inainte sa mai joci rolul lui Signore Troll, sa recitesti ce a scris fiecare. Si raspunde-mi la intrebarea asta: ce castigi daca arunci o fraza la fel de coerenta ca o musca in rahat? Te simti mai sexy?

Sergio
29th January 2007, 17:41
lasati copilu in pace, strange mesaje pt zile negre ce sa-i faci...:headbang:

Elphax
30th January 2007, 09:14
sa stranga posturi in alta parte, asa imi place de tembelii astia care se uita la LOCATION si apoi zic ceva de genu sustine echipa locala. nici nu stie cum arata soseaua care iese de la el din oras...

anul trecut stateam in cluj si ma atacau ardelenii ca de ce tin cu POLI, acuma ar trebui sa tin cu Al Khobar United ?
:lol:

Cappone
27th February 2007, 18:21
poate sunt ,de ce nu ar fi?
pot fi si timisoreni stabiliti in oradea.....

Sergio
5th March 2007, 14:23
sau oradeni care tin cu Poli. :D desi cam greu de gasit pe acolo...

kimo
10th April 2007, 22:25
dece sa fie greu ? eu tin cu oradea dar mai ma duc si al unele meciuri a lui poli :P

Sergio
11th April 2007, 23:47
eram ironic la faptul ca cea mai mare parte tine cu steaua acolo.

diorin
8th November 2007, 19:41
sau oradeni care tin cu Poli. :D desi cam greu de gasit pe acolo...

Eu cunosc cel putin 4 oradeni trup si suflet polisti ,2 verisori si 2 nepoti :),verisori au terminat Facultatea Politehnica in Timisoara,au fost si au ramas polisti.
PS:M.Popa le multumea intr-un interviu recent si fanilor lui, polisti, care vin din Oradea la meciurile lui Poli .

Sergio
12th November 2007, 23:16
era o trimitere la faptul ca sunt multi stelisti pe acolo... stiu si eu oradeni cu Poli, era o mica ironie. ;)

diorin
14th November 2007, 18:54
Chestia cu stelistii in general ,este cea mai relativa statistica referitor la suporteri din orasele din tara.Sau format cei mai multi stelisti in momentul cand era Hagi si alti jucatori de nationala din perioada 85-95 la Steaua,acum cand nu mai gasesti jucatori tehnici ,cand Steaua merge ca racu (asa trebuie de fapt:),cand jucatorii buni sunt la alte echipe ,in maxim 5 ani Steaua va fi o echipa obisnuita de cartier,asa cum este si bine si cum chiar i-ar sade bine unei echipe .
Cred ca 80 % din suporteri Stelei ,Dinamo ,Rapid (echipe de cartier)ar trebui sa fie de fapt suporteri lui FC Arges,U.Craiova,Farul,UTA,Poli Iasi,FC.Brasov..etc,prea putini din suporteri si iubitori de fotbal din Timisoara au fost corupti de echipele de cartier din Bucuresti,speram ca si suporterii din alte orase sa aiba demnitate si sa isi respecte echipele din zona lor.

Sergio
19th November 2007, 11:50
sunt cateva orase cu o puternica ura fata de bucuresti in care n-a patruns flagelul... Timisoara, Craiova, Cluj poate... in rest, in lipsa de altceva, toata lumea se uita la sampions lig ca e la moda. Asta-i romanu, ce sa faci... in Anglia si daca o echipa joaca in liga a saptea, toata lumea tine cu ea si o incurajeaza, nu se transforma peste noapte in fan chelsea sau arsenal pt ca ei nu-s in stare sa aiba o echipa in prima liga.

ascanio
7th April 2008, 20:47
a ramas valabila ideea de infiintare a unei brigazi din oradea???te voi contacta pe mail pt detalii