PDA

View Full Version : Alin Stoica in Cotroceni?



Bancaru
20th April 2005, 16:11
Pana sa plece Babicu in Italia, vine din Italia Alin Stoica. Cel putin asa se pare. Zice-se, chiar pe OLS, ca asteapta cartea verde pentru a-si face debutul cu Dinamo. Oare isi face debutul cu Dinamo la National, sau debut cu Dinamo la ... Dinamo? Sa nu fi intrat Porcea pe fir. Ca deh, GRATIS, MAMA SOACRA, GRATIS!

miril
20th April 2005, 16:17
Tot porc, tot porc?

Bancaru
20th April 2005, 17:08
Porc de caine!

miril
20th April 2005, 17:19
Da, e un caine, Porcul!

Bancaru
21st April 2005, 10:50
Asa e, desi expresia nu imi apartine, este chiar celebra, iar cel vizat este unul dintre cele mai odioase personaje din literatura noastra. Seamana cu Borcea.

Bancaru
21st April 2005, 21:16
Asta trebuia sa o pun in alt "sertaras" dar este la obiect:

GAZETA SPORTURILOR
Stoica poate juca duminică
Anamaria Neagu


Alin Stoica a participat ieri la ambele antrenamente ale Naţionalului. Legitimat de ieri la gruparea din Parcul cu Platani, mijlocaşul venit de la Siena a semnat un contract pīnă īn vară, cu drept de prelungire pentru echipa lui Gino Iorgulescu. "Am venit pentru că atunci cīnd un om te ajută, trebuie să faci acelaşi lucru pentru el, iar Gino m-a ajutat īntotdeauna. Toate meciurile sīnt importante pentru mine, dar cel cu Dinamo e īntr-adevăr special", a mărturisit Alin Stoica. / Anamaria Neagu

Liţă mai stă o etapă
"Bancarii" Cătălin Liţă şi Jonathan McKain au fost sancţionaţi de Comisia de Disciplină a FRF cu o etapă suspendare şi cu o penalitate financiară de 160, respectiv 56 de euro pentru cartonaşele roşii primite īn returul semifinalelor Cupei Romāniei īmpotriva lui Dinamo (0-4). Ambii au stat īn meciul cu Apulum. McKain va avea drept de joc īn partida de duminică īmpotriva lui Dinamo, īnsă Liţă nu va evolua, el avīnd şi patru cartonaşe galbene. / Anamaria Neagu

Asta cu Lita e chiar Nesimtire. Cum naiba sa nu-l lase pe capitan sa joace? A inceput meciul cu Dinamo!!! DEJA...

Bancaru
19th July 2005, 15:49
O mai fi in Cotroceni?

miril
19th July 2005, 17:03
Nu in Cotroceni, dar, speram, la Progresul!

Bancaru
20th July 2005, 10:03
In Cotroceni era oricum, din cate am inteles. Lebowski spunea ca au copilarit impreuna prin cartier.

miril
20th July 2005, 12:13
Lumea mare-i mica. Si Galca are o vila pe Dr. Lister. Una galbena, sa fie 37, numarul?

Bancaru
20th July 2005, 16:55
Ma uimesti? De unde stii si numarul? Pe bune? Galca e cotrocenar, deh.

miril
20th July 2005, 17:16
Iar eu, progresist inrait. Ii am pe toti la mana!

Bancaru
20th July 2005, 20:43
Poti sa faci ceva sa aduci niste jucatori buni? Pe care sa-i ai la mana, normal :D

Bancaru
19th May 2006, 16:04
In conditiile in care la Poli nu mai are loc, intrand deja in conflicte verbale si bascalioase cu Craciunescu, iar Steaua nu l-a vrut nici cand era mai in forma decat este acum am putea sa facem si noi, iar, o incercare. Sper sa nu fie genul de om care sta numai prin baruri, desi nu pare, dar parca si Hagi e stiut ca un tip extrem de dur si chiar absurd.
Numai sa nu intre pe fir Rapid sau Dinamo. Sau Vaslui...

Elphax
19th May 2006, 16:57
daca pleaca hagin , poate ramane stoica la tm

Bancaru
19th May 2006, 20:46
Mda... Atunci vine Hagi, jucator, la noi. Sa fim seriosi. Aveti atatia jucatori... Or sa plece.

Elphax
19th May 2006, 20:59
care atatia? nu vezi ca mai nou baga juniorii ca are 8 indisponibili?