PDA

View Full Version : Etapa 21: FCM Bacau - FC Unirea



ADelPiero
18th April 2005, 00:39
Vineri, 22 aprilie 2005: FCM Bacau - Apulum, ora 20:15, Telesport
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

bill
18th April 2005, 23:28
Ce sa mai fie de zis...macar sa facem baremul pana la sfarsit. Dar pana si 25 de puncte par cam departe:(

ADelPiero
19th April 2005, 10:44
am ajuns sa ne dorim sa facem baremul ... iar salvarea de la retrogradare, ramane un vis:sleep:

spmihai
19th April 2005, 22:08
bine ziceti ca va fi greu sa facem baremul de puncte, dar totusi mai pastrez 10% sanse ca vom scapa. Dak batem la Bacau, desi e foarte greu ca au o aparare buna, atunci mai urca ceva sansele, dak nu scad pe la 5%, dupa parerea, dar indiferent de procentaj pana nu suntem matematic retrogradati, trebuie sa pastram macar 1% optimism.

HaoTic
21st April 2005, 11:59
E greu cand intr-o echipa nu merg 1 sau 2 jucatori. La noi Cosma, Kiraly, Hardau, Popescu sunt jucatori de B. Joaca numai din ambitie, ca talentati nu sunt. Asta ca sa nu amintesc de "regretatul" Nedelea. Sau mai nou de R. Oprea. Apropo, iar a gresit Artimon. Nu a vazut ca tipul e varza. De ce l-a introdus titular cu Nationalul si nu a inceput cu Lupascu?

bill
22nd April 2005, 23:13
0-0. Am mai facut un punct. Daca am fi castigat macar treceam peste Brasov in clasament. Poate etapa viitoare...

spmihai
23rd April 2005, 12:01
Am mai luat si noi un punct, dar cu mare noroc, ca au fost peste noi, nu cu mult, dar trebuie sa recunoastem. Am avut si noi doua patrunderi mai periculoase, dar falimentare, nici Giuchici, nici Hardau nu au bagat-o in ate. Una peste alta, sa ii multumim lu' Cotora, desi era sa luam gol dintr-o greseala a lui. Batem Brasovul si e mai bine. Sper sa nu piarda CFR Cluj, ca atunci vine Craiova la egalitate de puncte cu noi, dar mi-e frica ca o iau clujenii in barba, ca prea se dau mari ca ii vor bate pe olteni.

HaoTic
25th April 2005, 11:12
Mai mult de un punct nu puteam sa avem pretentii dupa cum s-a desfasurat jocul. E greu cand nu poti face 2,3 pase la mijlocul terenului.