PDA

View Full Version : Steaua Bucuresti



Rebecca_XXX_LL
11th August 2003, 04:26
/fu/
Steaua este printre primele favorite la titlul de campioana anul acesta
Rapid si Dinamo ar trebui sa-si ia gandul de la titlu caci nu va avea nici o sansa in fata noastra
SUCCES STEAUA

Sorin
11th August 2003, 08:12
rebecuta, daca ai stii cat am asteptat sa intre si o fata pe aici si cand totusi intra una sint dezamagit de limbajul ei :(
tocmai cu semnul ala incepusi dialogul? :D
nu e frumos /nope/
tocmai tu o fata? e mai dizgratios la o fata sa vorbeasca asa urat, sau sa scuipe pe strada sau chestii din asta. Unde e gingasia ?
in loc sa fii zeita, tu luasi sticla cu..stele si injuri ?
:evil:

Ayrton
11th August 2003, 11:02
Si ce mesaj inteligent ai postat... Oare ai stat mult sa-l concepi sau ai facut precum idolul tau, Claudiu Prostovanu, si l-ai facut in 5 luni precum puzzle-ul ala care si el l-a facut in 5 luni desi pe cutie scria 1-3 ani? :D

Sergio
11th August 2003, 11:08
:evil: :evil: :evil:

zamolxe
11th August 2003, 18:01
mda, e adevarat, steaua are echipa cea mai omogena si deci are cele mai mari sanse sa cistige campionatul.

sa speram ca NU


Hai Rapid

Albastreata
11th August 2003, 18:25
... cred ca mai ai de asteptat pana intra o fata cu adevarat pe aici... Nu te lua dupa pseudonime: R. B. C.C.A. e destul de expresiv! :drak:(vezi ca are trei stelute! :D )

viole(n)t
12th August 2003, 03:23
cred ca mai ai de asteptat pana intra o fata cu adevarat pe aici... Nu te lua dupa pseudonime: R. B. C.C.A. e destul de expresiv!

ai dreptate, Albastreata!

dar poate ca, dupa cata /fu/ va lua campionatul asta, o sa se creada "fetitza"

rasheedkpenny
12th August 2003, 10:29
Popicul asta e ceva gen suporter... nu? Daca se numea "Va fi Steaua noua campioana?" era altceva. Parerea mea...