PDA

View Full Version : Meciuri NFL pt TOTI



Sinisther
8th December 2006, 18:25
OK.... inainte de toate vreau sa ve spun ca sunt nou inreg aici si nu stiu cat o sa fiu de activ dar vazand cateva threaduri vad ca lumea ii un pic confuza si in cautare de meciuri asa ca m-am gandit ca sa va ajut si eu cu ce pot avand in vedere ca urmaresc NFL de aproape 10 ani

in primul rand... meciuri.... vad ca lumea se uita pe sport 1.... ii felicit pe cei care au luat decizia sa transmita meciuri din NFL... dar cum stiti ii greu sa multumesti pe toata lumea cu meciurile echipei preferate... asa ca daca vreti sa vedeti meciuri live recomand tvu player... prinde FOX, NBC si CBS... NFL Network nu dar cel putin is cam 4 meciuri live pe sapt si la o conex 512k merge fara problema

acuma pt meciuri.... recomand forumuri de afara...prefer

http://forums.tenyardtorrents.com/index.php care are un caping scheduele bun

dar si FCZ e tare

acuma daca vreti meciuri pot oferi shortcuts de la majoritatea sez 2005+ full 2005 playoffs inclusiv superbowl HD bubba release (cunoscatorii stiu despre ce vorbesc)

+ tot 2006 Packers+ceva meciuri calsice, etc.

daca vreti ceva contactati-ma....daca nu raspund pe forum dati un mail

si la final


GO!PACK!GO!

codrutc
8th December 2006, 20:38
Bun Venit ! Daca stai in Romania de-a dreptul remarcabil ca urmaresti NFL de 10 ani. Avem asadar si un fan Packers ( erau foarte buni, chiar campioni acum 10 ani :) ).

Am citit un articol recent in care autorul arata cum cei din afara US (inclusiv Canada) pot vedea mai multe jocuri din NFL decat cei din US, unde sunt reguli precum blackout sau in difuzarea meciurilor in functie de market.

Sinisther
8th December 2006, 21:21
daca stau sa ma gandesc bine...cred ca in '97 am vazut primul meci(superbowl XXXI Packers - Pats) adus din state ca si o simpla curiozitate... cam de atunci m-a luat boala NFL-ului....din pacate pana acum cativa ani singurul mod dea urmarii meciuri era Gamecenter-ul de la NFL.com si radio uneori...asa ca incerc sa fac rost de meciuri din anii trecuti pe cat se poate si mai nou cu NFL Films ii din ce in ce mai usor... plus lume incepe sa isi puna meciurile de pe beta-uri si svideo pe DVD-uri ceea ce ii f util.... de ex zilele trecute am reusit da fac rost de Packers-Bronco's 1984 MNF Blizzard game

God bless torrents!!!!

Seahawk
10th December 2006, 11:21
Bine ai venit Sinisther! Welcome to tha family ;)

Gontel
23rd December 2006, 22:52
Salutare. Vreau sa ii anunt pe cei care prind Sport Klub ca duminica seara de la 8 sunt transmise pe acest post meciuri din NCAA.

georgebz
23rd December 2006, 23:04
Salutare. Vreau sa ii anunt pe cei care prind Sport Klub ca duminica seara de la 8 sunt transmise pe acest post meciuri din NCAA.

Le-am spus si eu ... numai ca nu se deranjeaza sa le comenteze , si nici macar nu lasa comentariu in engleza .... ( si sunt din Div I si II din NCAA , nu din prima liga ... cred ca mai bine iei meciuri NFL d p net decat sa te deranjezi sa te uit la alea )

Gontel
23rd December 2006, 23:40
Probabil nu au comentatori. Asa ma uitam si eu la baschetul din euroliga care nu avea comentariu deloc, era doar zgomotul din sala. Acum in sfarsit au bagat si ei un comentator la baschet.

cris21
4th January 2007, 12:44
Le-am spus si eu ... numai ca nu se deranjeaza sa le comenteze , si nici macar nu lasa comentariu in engleza .... ( si sunt din Div I si II din NCAA , nu din prima liga ... cred ca mai bine iei meciuri NFL d p net decat sa te deranjezi sa te uit la alea )

Era bun comentariu in engleza. Nu ma deranjeaza in schimb lipsa comentariului in romana (mai bine fara, tinand cont ca au doar 2 comentatori dintre care unu e ungur). Cat despre faptul ca e div I sau II si nu e prima liga, chiar nu conteaza atata timp cat iti place sportul.
SportKlub transmite 2 jocuri din NCAA pe saptamana, nu doar duminica la 8 ci si in cursul saptamanii.

A.k.a
4th January 2007, 13:08
Cel mai nasol e ca nu prea arata reluari. Ingramadesc meciul in 2 ore.

ElectroShock
5th January 2007, 21:56
OK.... inainte de toate vreau sa ve spun ca sunt nou inreg aici si nu stiu cat o sa fiu de activ dar vazand cateva threaduri vad ca lumea ii un pic confuza si in cautare de meciuri asa ca m-am gandit ca sa va ajut si eu cu ce pot avand in vedere ca urmaresc NFL de aproape 10 ani

in primul rand... meciuri.... vad ca lumea se uita pe sport 1.... ii felicit pe cei care au luat decizia sa transmita meciuri din NFL... dar cum stiti ii greu sa multumesti pe toata lumea cu meciurile echipei preferate... asa ca daca vreti sa vedeti meciuri live recomand tvu player... prinde FOX, NBC si CBS... NFL Network nu dar cel putin is cam 4 meciuri live pe sapt si la o conex 512k merge fara problema

acuma pt meciuri.... recomand forumuri de afara...prefer

http://forums.tenyardtorrents.com/index.php care are un caping scheduele bun

dar si FCZ e tare

acuma daca vreti meciuri pot oferi shortcuts de la majoritatea sez 2005+ full 2005 playoffs inclusiv superbowl HD bubba release (cunoscatorii stiu despre ce vorbesc)

+ tot 2006 Packers+ceva meciuri calsice, etc.

daca vreti ceva contactati-ma....daca nu raspund pe forum dati un mail

si la final


GO!PACK!GO!

primul meci din nfl lam vazut in 94 t.b @ atl...si de atunci fotbalul american e in primele 2 sporturi care imi plac la nebunie

http://forums.tenyardtorrents.com/index.php.....intradevar sunt tari le iau de pe demonoid.com

dak aveti conexiune buna recomand asa tvu player si sop player..astea acopera cam 6-7 meciuri pe saptamana!