PDA

View Full Version : Need for Speed Carbon



Vadim
8th December 2006, 01:33
A aparut pe 1 noiembrie. L-ati jucat? Cum vi se pare? Jucati multiplayer?

Sergiu
8th December 2006, 14:16
Mai slab ca Most Wanted. L-am terminat single player in vreo 10 ore foarte putin.
Multiplayer nu joc pentru ca am placa video slaba si imi sacadeaza.

Vadim
8th December 2006, 14:32
Cumti se pare ca grafica ?

Eu inca nu il pot juca, trebuie sa imi iau o placa video...

Sergiu
8th December 2006, 14:42
Eu am un fx5200. Deci nu pot sa-ti zic exact cum e grafica.
Oricum la cursele de canion e foarte urata. E inchis la culoare si de-abia vezi.
In rest e acceptabila, dar parca preferam sa fie ziua.
Poate cu o placa mai buna ar fi altceva.

Vadim
8th December 2006, 14:49
Nu se poate juca ziua pe canioane?

Sergiu
8th December 2006, 14:51
Nu se poate juca ziua. Tot jocul e noaptea.
In oras mai ai lumini pe strazi, dar in canioane e bezna efectiv.

Vadim
8th December 2006, 14:54
Hm, ciudat. Cam nasol... :D Astia de la ea sunt idioti? Numai noaptea???

In fine... Care e la ora asta cel mai tare simulator auto, ai idee? Eu sunt pe dinafara.

Sergiu
8th December 2006, 15:02
GTR 2 si GT Legends. Le-am jucat un pic la niste colegi si sunt superbe. Din pacate au si cerinte foarte mari asa ca ma joc in continuare Most Wanted. Carbon chiar nu merita pentru single player. Despre multi player nu ma pronunt.

r0bby
8th December 2006, 22:14
L-am jucat..ce post spune..imi place grafica cu cateva mici exceptii insa simpatizez mai mult "Most Wanted-ul"

Vadim
9th December 2006, 02:42
GTR 2 si GT Legends. Le-am jucat un pic la niste colegi si sunt superbe. Din pacate au si cerinte foarte mari asa ca ma joc in continuare Most Wanted. Carbon chiar nu merita pentru single player. Despre multi player nu ma pronunt.
Mai stii nfs1 cu trasee de condus pe serpentine? Asa ceva nu mai exista?

r0bby
9th December 2006, 08:48
Nu stiu..nu cred ca mai exista.Dar cred ca il gasesti pe odc++ sau pe torrent!

kerosene
9th December 2006, 12:18
In NFSMW era actiune mai multa.Aici la un momentdat parca te cam plictisesti,doar cursele prin canioane ce te mai tin alert.Oricum,eu zic ca totusi merita jucat.

@vadim:ca simulator incearca TOCA Race Driver 3.Parerea mea e ca e cel mai reusit.

Vadim
13th December 2006, 01:36
Am luat NFS Carbon. Ce a iesit, cititi aici: http://www.onlinesport.ro/stiri/motor/auto/11817/need-for-speed-carbon--un-dezastru.htm

@Kerosene: o sa incerc si Toca Race Driver 3, de NFSC mi s-a luat desi pare un joc reusit.

relansat
13th December 2006, 01:57
E slabutz, Most Wanted`ul a fost mult mai reusit. Punctul forte a Carbonului il reprezinta filmuletzele si cam atat.

RedStar
13th December 2006, 02:04
Nu fi asa de drastic, o sa rezolve problema baietii de la EA. E o munca enorma in dezvoltarea unui asemena produs, dar la el nu participa sute de programatori, ci doar doua-trei duzini cel mult.
Problema se afla in raspunderea managerului de produs care a dat OK-ul ca jocul sa fie scos pe piata nefiind suficient testat.
Oricum e o problema serioasa privind echipa lor manageriala, nu cea de productie. Probabil si presiunea sarbatorilor de iarna i-a facut sa ia o decizie gresita.

Vadim
13th December 2006, 02:30
Mai vorbim cand lanseaza patchul... E elementar sa mearga un volan si multiplayer in ziua de azi.

Kainsashiki
13th December 2006, 13:25
Vadim, cand facem o fifa pe Direct Ip ?:D

Vadim
13th December 2006, 14:04
Nu am mai jucat demult fifa... Nici nu cred ca mai am cd-ul pe acasa. :(

Gontel
13th December 2006, 17:45
hai diablo joc eu un fifa online

Vadim
13th December 2006, 17:58
Exista thread de fifa 2007 aici pe Games.

SARBU CRISTI
23rd December 2006, 21:06
Baaaaaaaaaaaaa,terminati-ti Dracului Cu Fotbalul Si Treceti La Lucruri Mai Serioase Cum Ar Fii Jocurile Video!!!!!!!!!!!!!!!

SARBU CRISTI
23rd December 2006, 21:07
Heloooooo,este Cineva Pe Fir???????????

Gontel
23rd December 2006, 22:40
Vezi ca nu esti pe chat ce fel vorbesti aici.

White Shadow
15th April 2007, 01:47
Am inceput sa joc si eu Carbon asa de plictiseala , imi place , am 70 % completat din joc , nu imi place ca e doar noaptea , nu imi place ca sunt prea putine curse cu drifturi , nu imi place ca nu sunt si oameni sa-i calc cu masina dar probabil ca era deja prea sadic daca bagau si oameni prin joc , vorbim aici despre NFS , in rest e ok.......in special acuma , cand ai un Lamborghini Gallardo parca e mai mare placerea sa joci.

http://img354.imageshack.us/img354/5988/capture21xg5.jpg

Celso
15th April 2007, 10:55
nu imi place deloc jocu asta!:mda: GTA Winter...:evil: calci oameni cati vrei :D

traian1997
2nd February 2009, 15:34
saut tuturor...mai White Shadow nu e frumos ce zici tu mai sus...cand zici ..."n special acuma , cand ai un Lamborghini Gallardo parca e mai mare placerea sa joci."......inseamna ca ar trebui sa ai si tu ca mine jocul la 100% si atunci sa vazi cum e cu Lamborghini Murcielago...abea atunci este o mare placere sa joci Need For Speed Carbon.....sa vezi cum te duci cu Lamborghini Murcielago tunat la maxim ....eu cu aceasta masina am batut bosul numarul 4...ultimul...cel cu Audi R8....si sincer...nu am avut ce face din el...poate din cauza experientei mele fata de joc...poate ca e mai buna masina...dar dintre astea 2....exista un raspuns...corect.../.Amebele...nu ca ma laud dar am experienta pentru ca la-m mai terminat odata doar ca am avut Win32 in calculator ...mi-am reinstall Windowsu si sa dus tot...am luato de la inceput..si acum e a 3 oara cand il fac si sunt la bosul cu masina Muscle.....si chiar azi o sa ii dau bata si in vacanta asta o sa il termin...avand in vedere ca nu stau numai in casa:D.....deci nu te crede mare ca ai Lamborghini Gallardo....cu Murcielago sa te vad....atunci ai sa vezi cum e :P:P:P :D/OLE//OLE//OLE//OLE/