PDA

View Full Version : Pedro de la Rosa????



CipriC
15th April 2005, 07:13
Tipul a fost cool, e adevarat ca a gresit de citeva ori pe frinari dar s-a batut ca un leu paraleu...acuma intre noi fie vorba el a pilotat ca si cum ar fi ultima lui cursa -ceea ce e foarte probabil - asa deci ar fi explicabil tupeul care l-a avut. Plus ca monopostul sau a fost foarte performant (ce bine conserva masinile astea pneurile !! poate chiar prea bine???)
Ramine omul cursei totusi, imi pare sincer rau ca nu a gasit un volan performant ca pilot de cursa si nu doar ca tester.
salutari la toata lumea si GO Kimi!!!!!!!!!!!! :yeah:

grig_jr
15th April 2005, 09:56
hotaraste-te ! il incurajezi pe kimi pe thread pe care TU l-ai deschis pt de le Rosa

da, a mers bine pt ca nu avea nimic de pierdut. in cel mai bun caz a facut un pic de spectacol si a impresionat in cautarea unui volan permanent (probabil). nu pilot angrenat in campionatul mondial nu ar fi facut asa ceva. e talentat, dar nu e singurul. toti sunt asa. daca i-ai spune oricarui pilot din f1 : "cursa asta nu se pune, condu de fun, simte-te bine" , ar face cel putin cat show a facut de la Rosa.

fortza Ferrari !!! (daca tot e la moda) :evil:

Marquise MGP
15th April 2005, 10:58
de la rosa sia facut datoria...si a aratat ca cel puti masina mclaren e foarte buna...iar daca nu risti nu castigi...totusi nu prea cred sa mai puna mana pe un volan in f1 ca pilot titular si nici nu cred ca va accepta o oferta dela o ekipa de mana a doua...credca lui kimi ii zice sa conduca de fun si el se gandeste la bautura si femei ca mai mereu e aerian :D

jos dictatura ( ca tot e la moda) :evil: