PDA

View Full Version : Hei, fani McLaren, iesiti la interval!!



CipriC
14th April 2005, 21:03
imi spune si mie cineva ce dracu se intimpla iarasi cu sagetile argintii???

Marquise MGP
14th April 2005, 22:45
nimic...ti se pare ceva in neregula?...masinile merg bine dar pilotii ne dau batai de cap...dar au trecut doar 3 grand prixuri si la inceputul campionatului cam toti au fost de acord ca deabia dupa primele 5 curse se pot face comentarii serioase...pana acu eu sunt multumit de masini si cred ca sunt destul de bune ca sa castige ambele titluri puse in joc...daca va fi asa sau nu ramane de vazut.

bine ai venit pe forum :ok:

pashpa
15th April 2005, 01:10
Nu stiu ce se intampla cu sagetile dar spune-timi voi cum de Pedro de la Rosa a avut o cursa asa frumoasa la Bahrain?Il inteleg ca vrea sa se afirme dar o asa hotarare nu am mai vazut de mult la aceasta echipa.Eu tot sper de ceva vreme ca isi vor rveni si vor putea sa sa bata cu Renault si celelalte echipe. Si daca Ron Denis va merge in continuare pe mana pilotilor finlandezi va avea cu siguranta de castigat. Goooooo KIMI :ok:
ANTI FERRARI :degete: si pilotul numarul unu al acestei echipe.

CipriC
15th April 2005, 03:20
dupa ce postasem am constatat ca forumul nu mai era activ de anul trecut - nu mai speram sa raspunda cineva dar...totusi..
Ok, sper sa avem un campionat adevarat chiar si fara McLaren campioni - adevarul e ca astept cam demult revenirea lor, problema lor ramin calificarile.
Sa vedem ce se va mai intimpla!!!

grig_jr
15th April 2005, 08:58
am constatat ca forumul nu mai era activ de anul trecut ?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?


m-am dus pana pe la mijlocul paginii a 2a a subforumului ca sa gasesc un thread pe care nu s-a mai discutat de anul trevut. probabil ca pt tine nu ajunge.
but anyway, Wellcome !

RedBaron
15th April 2005, 20:17
ANTI-BETIVI :degete: si impresari la volan :drak: :evil:

Ayrton
21st April 2005, 09:20
Mie imi pare rau de Montoya ca a facut porcaria aia de accident (de tenis, de moto...), si uite ca asa mai rateaza inca un sezon... Pt cursa de la Imola il va inlocui Alex Wurz (cica i-ar fi largit cockpitul sa incapa lunganu' de el... :D )

arnie
23rd April 2005, 06:49
mclaren anu asta sunt urmariti de ghinion. au numerele 9 si 10. niciodata vreo masina din f1 cu unul din nr astea nu a castigat wcc sau wdc. asa ca......

Marquise MGP
23rd April 2005, 11:07
asa ca anul asta se va sparge ghinionul si vom skimba istoria :D

arnie
23rd April 2005, 12:05
mda as vrea sa se intample asta da nu prea cred. pina acum se pastreaza traditia :(

Sorin Blaj
25th April 2005, 10:01
nimic...ti se pare ceva in neregula?...masinile merg bine dar pilotii ne dau batai de cap...dar au trecut doar 3 grand prixuri si la inceputul campionatului cam toti au fost de acord ca deabia dupa primele 5 curse se pot face comentarii serioase...pana acu eu sunt multumit de masini si cred ca sunt destul de bune ca sa castige ambele titluri puse in joc...daca va fi asa sau nu ramane de vazut.

Probabil ca dupa aceasta cursa ti-ai schimbat parerea cu privire la masina.