PDA

View Full Version : "U" II si Stiinta Cluj



HIV
11th April 2005, 18:09
Aici as vrea sa vorbim despre satelitul lui "U" din divizia D si Stiinta Cluj .

King of Hell
11th April 2005, 18:20
Do we have to? :rolleyes:

Angelina Jolie
11th April 2005, 18:24
taci ma Axaphat ca a deschis threadul asta ca sa ne faca in ciuda ca noi nu avem echipa satelit. Tu nu te-am prins? :happy :happy
PS: La ce ii trebuie unei echipe submediocre(citat din Iuliu :evil: ) din divizia B echipa satelit nu stiu.

HIV
11th April 2005, 21:32
taci ma Axaphat ca a deschis threadul asta ca sa ne faca in ciuda ca noi nu avem echipa satelit. Tu nu te-am prins? :happy :happy
PS:

Am deschis thread-ul pt ca citeam azi in sport Cj despre Stiinta Cj si asa mi-a venit mie .


La ce ii trebuie unei echipe submediocre(citat din Iuliu :evil: ) din divizia B echipa satelit nu stiu.

Daramite la una cu mare traditie (in divizia C) ?

Angelina Jolie
11th April 2005, 22:09
Pe care momentan o urmariti la TV.

HIV
13th April 2005, 22:39
Stiinta Cluj - FC Baia Mare 0-1
Stiinta Cluj ocupa penultimul loc
"U" Cluj II - Somesul 1-0
"U" Cluj II ocupa locul III la 4 pct de lider.

franco
15th April 2005, 13:55
cine e pe locul I ?

HIV
15th April 2005, 15:10
Sanatatea iar pe 2 ASA turda

HIV
22nd August 2005, 17:39
in Cupa Romaniei, "U" II - Unirea Ungheni 1-3

t.b.
13th October 2005, 01:06
Universitatea, lider si in “D”


Daca, in B3, “U” este nevoita sa imparta prima pozitie a ierarhiei cu alte doua echipe, Gaz Metan si Liberty Salonta, in campionatul judetean, formatia secunda a “studentilor” este lider detasat. In precedenta etapa, “U” II a reusit sa invinga, in deplasare, pe Minerul Iara-Baisoara, pastrandu-si prima pozitie a clasamentului. Astazi, in etapa a VII-a a Diviziei D, “alb-negrii” vor juca acasa, pe terenul CUG, cu Motorul IRA.
In aceeasi etapa, echipa “non-profitului”, FC “U” 1919, se va deplasa la Ocna Dej pentru meciul cu Minerul. Iata si programul complet al etapei a VII-a: Leii Triteni :) – Somesul Gilau, Luceafarul Dej – FC Ariesul II Turda, Scoala de fotbal “Zoltan Ivansuc” – Unirea Triteni, CFM “U” II – Motorul IRA, Somesul Rondo – Minerul Iara-Baisoara, Minerul Ocna Dej – FC “U” 1919. Sanatatea II va sta.

HIV
16th October 2005, 10:28
"U" 2 - Motorul Iara 2-2 .

Sergiu
8th May 2006, 12:15
Imi puteti spune unde e stadionul acestei Stiinta Cluj Napoca?

Sergiu
8th May 2006, 17:39
Pe bune ca as vrea sa ma duc la un meci da nu stiu unde e.

King of Hell
8th May 2006, 19:36
Stiinta joaca pe Ion Moina. Adica acolo unde joaca si U.

boshcUtza
8th May 2006, 21:19
Stiinta joaca pe Ion Moina. Adica acolo unde joaca si U.
mah king da aia nu-s sanatatea care joaca tot pe moina?

King of Hell
8th May 2006, 21:45
ioi, ca bine zici ma....apai atunci stie dracu, sanatatea, stiinta, U 2...prea multe informatii :D

Sergiu
9th May 2006, 12:42
Eu ma refeream la Stiinta Cluj Napoca. Aia de pe ultimu loc din divizia C seria a opta. Daca stiti sa-mi spuneti ca am tot cautat pe net dar nu gasesc informatii despre echipa asta.

boshcUtza
9th May 2006, 13:14
mah io stiu ca sesonu trecut jucau in parcu iuliu hatieganu pe un teren de langa ala de rugby acuma nush pe unde joaca

BrasovFans
10th May 2006, 16:55
Poate U Cluj sa prinda barajul anu' asta? Nu prea va stiu echipa si vreau sa aflu si eu parerea voastra... Forza FC Brasov!!! Tot Ardealu este Anti-Steaua !!!

Sergiu
10th May 2006, 17:15
Probabil ca ar avea sanse sa intre la barajul de intrare in divizia C dar pica Stiinta sigur deci nu prea e mare castigul.
Cat despre Steaua tinem saptamana asta cu ei sa-i bata pe CFR si apoi sa faca ce vor.

t.b.
12th May 2006, 14:36
Imi puteti spune unde e stadionul acestei Stiinta Cluj Napoca?

Hai c-am aflat :)
Pe CMC joaca, din surse foarte sigure

dr_shmer
18th May 2006, 22:20
si CMC asta la ce se refera? ca maine joaca fc baia mare aici. am sunat sa ma interesez si nici la asociatia judeteana de fotbal cluj nu au stiut sa imi spuna unde se joaca meciul. :ciocan:

Metod_man
23rd September 2006, 14:56
imi spune si mie care-i clasamentul in LIga IV zona Cluj?:D