PDA

View Full Version : Etapa 28 2023/2024



delaparis
7th February 2024, 22:21
Marți 27 februarie
Ora 16.15 FC U Craiova 1948 - Politehnica Iași
Ora 18.30 Dinamo București – FC Hermannstadt
Ora 21.00 Oțelul Galați - CFR 1907 Cluj

Miercuri, 28 februarie
Ora 18.30 Universitatea Cluj – Farul Constanța
Ora 21.00 FC Rapid 1923 – UTA Arad

Joi, 29 februarie
Ora 16.15 FC Botoșani – Sepsi OSK Sf. Gheorghe
Ora 18.30 Petrolul Ploiești - Universitatea Craiova
Ora 21.00 FC Voluntari - FCSB

ciorbicafaristu
26th February 2024, 23:47
Ca sa-l parafrazez pe dl inginer de la Zalau, pariati-va toti banii, casele, masinile si tot ce aveti pe Cluj in meciul cu Nasuc.

Johnny D
27th February 2024, 01:38
Oare de ce-i tot spui Nasuc, inca nu m-am prins.:thinkso:

In alta ordine de idei, dintre primele 4 clasate, toate au batut mai putin Rapid etapa trecuta, care a si pierdut, lamentabil, cu o echipa ce lupta pentru supravietuire. Ca de obicei.:rolleyes:

ciorbicafaristu
27th February 2024, 07:27
Datorita acelui barnau ce-si schimba culoarea in functie de rezultatul din teren sau de gradele consumate.

Johnny D
27th February 2024, 08:03
:)) Nu mi-ar pasa de asta daca nu mi-ar pasa de echipele lui. Deci Farul e tot Farul pe undeva.:D

ciorbicafaristu
27th February 2024, 08:35
E pe dracu! E oras mic, vorba circula repede, aflam cu mult timp inaintea Bucurestiului anumite chestii din intimitatea lui si a clubului.

Lordul
27th February 2024, 08:50
Datorita acelui barnau ce-si schimba culoarea in functie de rezultatul din teren sau de gradele consumate.

Rinofima se cheama in termeni medicali

Johnny D
27th February 2024, 10:23
E pe dracu! E oras mic, vorba circula repede, aflam cu mult timp inaintea Bucurestiului anumite chestii din intimitatea lui si a clubului.

N-ai inteles, in sufletul tau Farul e tot Farul pe undeva. De la un rino facial talk mi-am dat seama.:)

El Pistolero
27th February 2024, 10:57
Oare va fi demis Dorinel după etapa asta? Dacă pierde, Otelul ratează play-offu'. Parcă ăsta era obiectivul la startul sezonului. :D

ciorbicafaristu
27th February 2024, 11:32
N-ai inteles, in sufletul tau Farul e tot Farul pe undeva. De la un rino facial talk mi-am dat seama.:)

Bineinteles ca Farul ramane Farul. Numai ca astia nu sunt Farul.:)

Johnny D
27th February 2024, 12:25
:))

El Pistolero
27th February 2024, 20:37
Ce sa caute gluma asta de echipă numita Hermanmstadt în play-off!??
Sunt praf și pulbere în deplasare, doar Botosaniul are mai puține puncte ca ei, au doar o singura victorie și aia în prima deplasare a sezonului la Iași.
De tot râsul sa ajungă o echipă în top 6 cu o singura victorie în deplasare tot sezonul.

La cum arata programul pana la final, U Cluj are cel mai ușor program și ar trebui sa prindă play-offul.

iulian_1976
27th February 2024, 20:40
Dinamo castiga un meci important, echipa este mai bine asezata comparativ cu ce aseza Burca si alti jucatori.

Partea stanga sta foarte bine mi-au placut Gregorio si Burdusan, Burdujan stiti voi il, gasiti pe transfermarket :)

iulian_1976
27th February 2024, 20:53
Etapa aceasta cred ca Mititelu a fost furat, un gol valabil si frumos, inexplicabil ce a facut VAR.

Mi-as dori sa retrogradeze Poli Iasi si Voluntari, doua echipe conduse de politicieni.

Sa scape toate celelalte echipe ...:D

ciorbicafaristu
27th February 2024, 21:07
Vezi ca ai incurcat echipele, aia furati au fost iesenii.:)

iulian_1976
27th February 2024, 21:57
La acel gol al iesenilor a fost un fault in atac inainte, asta cred eu cel putin, comentatorii discutau de un offside.

Otelul gol de generic, egalata cu ajutorul lui Adascalitei, anterior cornerului s-a dus sub minge, salvat de fundasul central.

Otelul are si ea probleme desi arata bine pe teren, au probleme legat de valoarea anumitor jucatori desi Adascalitei asta tot a jucat pe la Iasi parca atat poate :)

Nu m-ar mira sa pirda meciul pe anumite greseli individuale, se observa usor ca au probleme pe partea dreapta din toamana,
nu au gasit pe piata ce trebuie :)

iulian_1976
27th February 2024, 22:52
Gol CFR, meciul a fost pe muchie, individual in fata CFR are 2-3 jucatori de certa valoare, meciul pare inchis.

iulian_1976
27th February 2024, 23:24
A marcat Otelul, 2:2. :D

Nu mi-a placut Otelul si nici CFR, Otelul trebuie sa se pregateasca de play-out, CFR nu cred ca poate sa tina nici de un loc 2 care
il merita Rapidul...in caz ca nu trece peste FCSB.

Golul lui Pop fain, din pacate nu stiu cat mai poate creste jucatorul asta la Galati.

Eu l-as vedea titular de drept, din pacate Dorinel Munteanu l-a pedepsit dupa parerea mea lasandu-l pe banca de rezerve incercand cu sarbul, bosniacul ce o fi acela, adus in iarna. :D

Pe Pop l-as vedea la nationala in cazul unui transfer la o echipa gen Rapid, FCSB.

AvA_Jar
28th February 2024, 00:30
Doua lucruri interesante despre linia de apărare a Otelului fin meciul cu CFR.
Au lipsit toți cei 4 aparatori , titulari, folositi în meciul cu Farul .
Doi dintre cei utilizați în meciul cu Cfr au fost titulari în Liga 3 , Yabre și Ghiocel , și Adascalitei era rezerva.
În meciul asta am titularizat 6 jucători care au jucat pt. Otelul și în Liga 3 .
Cisotti , Yabre , Ghiocel și adascalitei au început din primul minut , după care au întrat și Jardan , Carjan . Încă doi jucători pe care ii aveam titulari în Liga 3.

iulian_1976
28th February 2024, 01:05
Lasa ca Adascalitei are state bune in Liga1, un jucator intre mediocru si mediu.

Cand incep schimbarile Jardan , Carjan echipa e gata, nu au rezerve ceea ce este normal ...:D

Johnny D
28th February 2024, 01:28
Cred ca l-ati dat afara pe Mutu cu golul ala din final.:D

Adica e mai aproape de-a fi dat afara decat ar fi fost altfel.:))

Daca prind Europa poate ca nu-l va da afara, probabil.

LazioRoma
28th February 2024, 10:03
dupa umtimile meciuri, am ajuns la concluzia ca este un campionat de liga 3 spre 4 din italia,franta germania etc...

Clau7_D
28th February 2024, 10:42
Ce sa caute gluma asta de echipă numita Hermanmstadt în play-off!??
Sunt praf și pulbere în deplasare, doar Botosaniul are mai puține puncte ca ei, au doar o singura victorie și aia în prima deplasare a sezonului la Iași.
De tot râsul sa ajungă o echipă în top 6 cu o singura victorie în deplasare tot sezonul.

Exact, abordarea pe care o are Malda la meciurile din deplasare îl face sa rămâna un antrenor pentru echipe mici. Când o sa ii facă pe jucători sa joace în deplasare la fel cum o fac pe teren propriu atunci poate sa emite pretenții. După cum ii spuneam și unui câine de aici, Sibiul ar face figurație în play-off și ar da meciurile unora de pe la capitală.

iulian_1976
28th February 2024, 15:56
Maldarasanu este un antrenor limitat asa imi pare, nu inteleg de ce Negut este rezerva la el...

iulian_1976
28th February 2024, 16:21
Rapid: UTA si cand te gandesti ca UTA era pe loc de baraj la retrogradare acum cateva saptamani...:D

Utilizator
28th February 2024, 16:26
dupa umtimile meciuri, am ajuns la concluzia ca este un campionat de liga 3 spre 4 din italia,franta germania etc...

Bine ai venit la concluzia asta. :D
Ma uit la meciuri din simpatie pentru incercarile de a mentine flacara fotbalului inca vie pe plaiurile noastre. Unele, foarte putine, mai au muc si sfarc, dar marea majoritate sunt fade.
fotbalul romanesc e finantat mai mult din bugetele locale si n-are vana de profesionism adevarat. Nu mai producem jucatori de valoare in cantitate suficienta pentru ca peste problemele de infrastructura la nivel de copii si juniori nu prea mai exista baza de selectie data de sportul de masa si nici atractia tinerilor pentru miscare, De asta suntem invadati de straini ieftini si slabutzi.

Utilizator
28th February 2024, 16:29
Rapid: UTA si cand te gandesti ca UTA era pe loc de baraj la retrogradare acum cateva saptamani...:D

pai diferenta de la locul 5 in jos a fost extrem de mica si cine are finishul mai bun prinde playoff.
Chiar si acum intre UTA pe 6 si Otelul pe 11 sunt doar 4 puncte, inca se poate intampla orice in ultimele doua (aproape trei) etape.

ciorbicafaristu
28th February 2024, 16:57
Eu sunt de acord cu Pistolero, o vad pe U Cluj favorita pt locul 6, poate chiar 5 daca Hagi nu mai bate pe nimeni. O mai vad pe Sepsi cu ceva sanse, si atat. UTA are meciuri grele, mai ales ultimul. :)

Utilizator
28th February 2024, 17:06
depinde mult de jocul rezultatelor si mai ales dupa meciul din etapa asta al U Cluj cu Farul. :D
As zice si eu ca U Cluj ar fi favorita, insa de vazut pentru ca sunt meciuri d elupta pe final de campionat regulat. Chiar si Petrolul ar putea fi in carti daca ia 6 puncte in ultimele 3 meciuri (nu usoare).

iulian_1976
28th February 2024, 17:24
U Cluj are program favorabil, plus o eventuala prietenie cu echipa lui Gica.

Sepsi sta in Stefanescu, conteaza foarte mult in joc, toate mingile trec pe la el, e cu dus intors.

UTA a profitat la Sepsi de lipsa lui Stefanescu, astfel Rednic are un meci important in Giulesti si poate transa play-off-ul.

Utilizator
28th February 2024, 17:26
Hai sa vedem, e ceva suspans si nu cred ca se joaca asa de mult pe prietenii pe cat se spune.

Lordul
28th February 2024, 18:41
Oare va fi demis Dorinel după etapa asta? Dacă pierde, Otelul ratează play-offu'. Parcă ăsta era obiectivul la startul sezonului. :D

Nu cred, Otelul nu e echipa de play-off sezonul asta.

El Pistolero
28th February 2024, 20:13
Sa ne lămurească ciorbică, iar face regele blat sau asta e valoarea Farului în acest moment. :D Adică nu pot mai mult.

ciorbicafaristu
28th February 2024, 20:19
Nu e blat, atat se poate in formula asta. V-am zis ca sunt bani pe jos.:)

delaparis
28th February 2024, 20:27
Asta tinde sa explice rezultatul din meciul cu Dinamo...

ciorbicafaristu
28th February 2024, 20:39
Hahaha...ma asteptam de la altcineva sa zica asta. :)
Acum serios, in afara de rezultat, nu seamana deloc jocul din seara asta cu cel facut cu Dinamo.

AvA_Jar
28th February 2024, 21:00
Azi a plâns Ciorbica
V-a plânge și Johnica?😅😬

ciorbicafaristu
28th February 2024, 21:04
Cu lacrimi de crocodil.

El Pistolero
28th February 2024, 21:14
După mizeria de la Iași, ar trebui sa vedem azi un 4-0 fără probleme. :D

Johnny D
28th February 2024, 21:18
Azi a plâns Ciorbica
V-a plânge și Johnica?ïżœïżœïżœïżœ

"Va" legat. Doar la trecut e o constructie de pronume+verb si se scrie cu liniuta, ma rog.



2-0 in 12 minute, mUTA a crezut ca daca n-a pierdut demult, vine cu sansa ei.

De 1 gol mai avem nevoie si se poate zice c-am castigat.:)



A dat gol unu al carui nume inca tot nu-l stiu desi mi l-au zis comentatorii de vreo 3 ori.:)) Pacat, am fost cat pe ce sa-l joc si la concurs, din toti 5 n-am reusit sa-l prind.:P

Lordul
28th February 2024, 21:25
Robert Badescu.

A avut dreptate Ciorbica. Era pont bun.

Johnny D
28th February 2024, 21:34
Iar a schimbat Craiova antrenorul?

Astia din Craiova schimba o data la 5-10 etape, ambele echipe.

Daca le iei impreuna schimba antrenorul mai des decat tot restul ligii 1 la un loc.:))

AvA_Jar
28th February 2024, 21:34
Știu Johnica, dar dacă încerc sa editez mesajul de oe telefon mi se șterge postul.
Credeam ca tu ești cel ajutat de doctori.

Johnny D
28th February 2024, 21:36
Știu Johnica, dar dacă încerc sa editez mesajul de oe telefon mi se șterge postul.
Credeam ca tu ești cel ajutat de doctori.

Se mai schimba parerile.:)

El Pistolero
28th February 2024, 21:49
Mda, iar a retras echipa fricosul de Bergodi și nu mai joacă nimic. Normal că iei gol dacă îți lași adversarul sa vină peste tine.

AvA_Jar
28th February 2024, 22:09
Sa fac o retrospectiva a meciurilor pe care Otelul le-a avut in 'mana' și totul a mers de-a-n pulea.
Etapa 1 , trebuia sa învingem Uta . I-am dominat, am avut ocazii mari, am ratat penalty.
EtPa 3, ne-au fost refuzate 2 penalty-uri clare cu Fcsb și o behaitoare nu a fost eliminata, Chiriches.
Etapa 4 , am dominat Pepsi la ea acasă și am fost egalați nemeritat pe final. O mulțime de decizii greșite împotriva.
Etapa 5 , am dominat U Cluj , am avut penalty clar refuzat și s-a acordat eronat penalty pt U Cluj.
Etapa 7 , baga-mi-as Paula în meciul cu Voluntari. Ii dominat total, aveam 2-0 și ne-a fost refuzat IAR penalty clar și eliminare, după care am fost egalați inexplicabil, din nimic, de nicăieri.
Etapa 8
Am rata penalty la Petrolul , am ratat 3 ocazii de 1 vs 1 și alte 4 ocazii mari.
Etapa 12
Am pierdut meciul cu Farul din cauza unui smoc de gazon care a păcălit portarul și a trimis o mige banala și ușor de aparat în poarta. Meci jucat în condiții meteo grele si nicio echipa nu putea degaja mingea mai mult de 20-30 m din cauza vântului.
Etapa 14
Am avut penalty clar refuzat contra Hermanstadului și am avut mai multe ocazii.
Etapa 19
Un arbitraj execrabil și tendențios în meciul cu Sepsi. Am ratat egalarea de 2-3 ori . În ultimele minute adversarul a respins de 3 ori mingea de pe linia porții.

Etapa 23
I-am dominat pe Voluntari și am fost egalați iar pe final.Inca odată am avut penalty clar refuzat.
Etapa 24
I-am super dominat pe cei de la Petrolul, mingea a refuzat sa între în poarta de nenumărate ori so am avut penalty clar refuzat.
Etapa 27
Penalty eronat acordat pt Farul , am jucat mai bine decât adversarul și meritam victoria.
Etapa 28
Am făcut 2-2 cu un adversar care a șutat o singura data pe poarta din acțiune.
Meritam victoria.
Otelul are cel mai mic buget din Liga 1 și cel mai slab cotat lot .

Johnny D
28th February 2024, 22:12
Otelul are cel mai mic buget din Liga 1 și cel mai slab cotat lot .

Si-a pierdut si 4-0 cu Dinamo cu lotul asta ultimul meci din Liga a 2-a, jucat cu Dinamo ala slab. Progresul e evident. Nu zice nimeni ca nu merita felicitari.:)

AvA_Jar
28th February 2024, 22:23
Ai nevoie sa-ti chem ambulanta, Johnny?
Tensiunea cum îți este?😬

Johnny D
28th February 2024, 22:24
Nu e chiar asa rau, anul asta ma bazez pe Arsenal mai mult.

Rapid e bonus.:)

Trebuie sa te axezi pe unde vezi fotbal, nu tentativa de.

Ar fi tensiune daca am fi aproape de wc wcsb, asa... mai putin.

AvA_Jar
28th February 2024, 22:25
Păreri despre Bergodi?😅

delaparis
28th February 2024, 22:26
Munceste bine Jar, sa recunoastem. Isi apara echipa ca un adevarat suporter, pe forum si pe stadion. Johnny in schimb ... cu Arsenal :D

Johnny D
28th February 2024, 22:26
Pai daca ai antrenor care se bate la titlu, Shumudik si tu alegi... varianta safe?:rolleyes:

Ma uit si eu safe la meciuri, cum ai ales.:rolleyes:

Tu vorbesti? Care esti cu PSG si ziua si noaptea! Iar cu Dinamo in pauza de vacanta.:))

AvA_Jar
28th February 2024, 22:30
Rapid nu are jucatori care sa știe sa joace defensiv pe perioade prelungite , sa știe sa tina de rezultat.
Bergodi este sinucigaș când pune o echipa cu profil ofensiv sa se apere.

ciorbicafaristu
28th February 2024, 22:33
Imi place Badescu asta, mi se pare ca se apara mai bine decat Borza. Oricum, rapizii traiesc periculos.

delaparis
28th February 2024, 22:37
Tu vorbesti? Care esti cu PSG si ziua si noaptea! Iar cu Dinamo in pauza de vacanta.:))
Da, cu PSG ca este bani multi :D

Ce Dinamo?
Eu am spus de multe ori clar de la inceput de sezon, Dinamo nu trebuia sa promoveze. Nu numai ca nu merita, dar nu-i este benefic. Jucatori inca necopti isi rateaza cariera in liga 1 fiind ciuca batailor contra echipelor slabe dar pregatite pt liga asta.

Johnny D
28th February 2024, 22:38
Acuma pare altceva.:rolleyes:


Da, cu PSG ca este bani multi :D

Latifundiari.:rolleyes:


Ce Dinamo?

Saracie.:D

AvA_Jar
28th February 2024, 22:39
Este un jucător interesant .
Este un meci cu ritm și plăcut pt un spectator neutru.

AvA_Jar
28th February 2024, 22:44
DelaP, când pomenești de tineri jucători, te referi de mezinul Junior Morars și la junele Patriche?😅

delaparis
28th February 2024, 22:53
DelaP, când pomenesti de tineri jucători, te referi de mezinul Junior Morars si la junele Patriche?😅
Nu.
La Politic ... exemplu :sneaky:

Si ca sa precizez ce gandesc, cu echipa construita serios si promovata in 2024-2025, Politic probabil ca se batea pt locurile 2-3 cu Dinamo si ar fi avut alta "lumina". Astfel ar fi putut sa fie in atentia echipelor mari din Europa. Ceva gen Sassuolo, Rennes sau Gaziantepspor :))

Johnny D
28th February 2024, 23:00
BURMAAAAAAZ!:o:


Si Johnny puncteaza la golgeter!:sneaky:


CR7Burmaz.:))

AvA_Jar
28th February 2024, 23:03
Sa știi ca execuția lui Burmaz aduce cu loviturile executate de CR7.
Frumoasa execuție!

Johnny D
28th February 2024, 23:03
Asa ma gandeam si eu. Doar ca ii sta bine ca rezerva, nu ca titular.:))


A avut 2 singur cu porkaru etapa trecuta la 1-1, e la fel de vinovat ca Sapnuaru ca in loc sa luam 3p, am luat -3. Si-a mai spalat din pacate cu ciocanul asta in vinclu de la 30 de metri.


Cum ziceam si la meciul lui Arsenal de la Porto, e mai usor de la 30 de metri decat de la 3.:rolleyes:

ciorbicafaristu
28th February 2024, 23:06
Mincinos scor.

Johnny D
28th February 2024, 23:08
Mincinos scor.

Ca si cel de etapa trecuta de la Iasi. Se-ntoarce roata.:)

ciorbicafaristu
28th February 2024, 23:15
Nici vorba. Rapizii n-au avut la Iasi ocaziile aradenilor. Nu meritau nimic acolo, nu mai pune botul la frustrarile lui Sapun.

Johnny D
28th February 2024, 23:19
2 ocazii singur cu portaru a lu Burmaz la 1-1. Punct.

N-a zis nimeni ca n-au avut si ei, dar ei nu au atacant de 700 de mii.
Trebuia sa marcheze o data, apoi nu stiu daca si ce mai facea Iasu.




Eu am zis altceva, mUTA a ratat 2 ocazii mari de 2-2, s-a facut 4-1.

Reversul medaliei de la Iasi unde noi am ratat 2 ocazii mari de 2-1, s-a facut 1-3.




Ocaziile se razbuna la Rapid in 2 meciuri, o data impotriva noastra, o data pentru noi.

Adica roata se-nvarte.:)

ciorbicafaristu
28th February 2024, 23:40
Cele 2 ocazii singur cu portarul au fost de fapt una singura, si aia din unghi cu portarul la 2m de el.
A 2a a fost de fapt o lovitura de cap dupa o centrare.:))

Johnny D
28th February 2024, 23:49
Trebuia sa intre aia cu capu, a dat jos, tare, bine, ca un taur a impuns. Ghinion.:D

delaoltenia
29th February 2024, 00:08
Cele 2 ocazii singur cu portarul au fost de fapt una singura, si aia din unghi cu portarul la 2m de el.
A 2a a fost de fapt o lovitura de cap dupa o centrare.:))

Ori suntem noi prea subiectivi, ori aia de la UTA nu stiau cum sa greceasca decisiv mai repede. Vezi primele doua goluri si mutra strambului la ocaziile vasalilor dintre minutele 50-53, apa de ploaie, sa creada pu.limea ca au la tembelizor meci din premier league. Partea buna a comediei din seara asta este faptul ca satra din julesti a interzis accesul in playoff vasalilor din Arad.
In alta ordine de idei, mooie crapid si GgB! ;)

iulian_1976
29th February 2024, 00:28
Da, cu PSG ca este bani multi :D

Ce Dinamo?
Eu am spus de multe ori clar de la inceput de sezon, Dinamo nu trebuia sa promoveze. Nu numai ca nu merita, dar nu-i este benefic. Jucatori inca necopti isi rateaza cariera in liga 1 fiind ciuca batailor contra echipelor slabe dar pregatite pt liga asta.

Dinamo nu va retrograda avand in vedere ce joaca in acest moment.

Voluntari echipa de partid, Poli Iasi echipa de partid.

Pentru toata lumea ar fi bine sa pice direct U Craiova sau Otelul. :D

Ramane de vazut a 2-a echipa care va pica direct.

Johnny D
29th February 2024, 00:30
in alta ordine de idei, mooie fc fcsb si ggb! ;)

haide steaua!/hello

:)

Da.:ok:

:D

iulian_1976
29th February 2024, 00:36
U Cluj a castigat, cand te gandesti ce greu puteai castiga contra Farului pana si-au asigurat locul de play-off:D

Desigur este doar o speculatie :)

delaoltenia
29th February 2024, 00:40
ciordel, modifici mesajul, o cauti cu lumanarea? sa mi bag pu.la n ma ta aia cracanata!

delaparis
29th February 2024, 00:56
Dinamo nu va retrograda avand in vedere ce joaca in acest moment.
Da? Ce joaca?
A reusit trei pase la rand in doua meciuri unde adversarii au invitat la dans :)

delaoltenia
29th February 2024, 00:58
crapid face de vreo citiva ani omenii cu Hagi/viiFarul si kvsc dar si cu alti amarati de la care cumpara cofetari sau la care imprumuta (vezi meciul din seara asta). Dar, mare atentie, grupul de la cluj joaca la cacealma, asa cum le sta bine comunistilor, posibil ca centenarul prelungit cu inca un an sa fie sarbatorit la pastele cailor. :DGrupul de la cluj (dancu), fluierasii lui vassaras dar si burleanu +secu, sunt cei care trag sforile si decid campioana in acest campionat de kkt. Cand vor pierde puterea buboiul plin de puroi va exploda, istoria a demonstrat-o.

Johnny D
29th February 2024, 01:06
ciordel, modifici mesajul, o cauti cu lumanarea? sa mi bag pu.la n ma ta aia cracanata!

Cata sensibilitate, moderatorule.:D

delaoltenia
29th February 2024, 21:49
bravos Dumiter!
felicitari Dicanho!
mooie GgB!

iulian_1976
29th February 2024, 22:27
Ce talpa la Petrolul si s-a dat penalty :)):)):))

La un meci cu Juve acum cativa ani am mai vazut asta :D

delaparis
29th February 2024, 22:55
Si uite asa FCSB da o mana de ajutor lui Dinamo :)

iulian_1976
29th February 2024, 23:40
Voluntari da o mana de ajutor FCSB -ului, in play-out va da o mana de ajutor pentru Dinamo ?! :D

delaparis
29th February 2024, 23:48
Nu stiu in ce masura FCSB avea nevoie de punctele astea pt pleiof, dar Dinamo avea nevoie ca de aer ca diferenta cu Voluntari sa ramana la 2 pct. Cand era 1-0 pt Voluntari, era chiar nasol pt Dinamo. Alea 3 pct in plus diferenta ar fi costat zeci de mii de euro, daca nu sute ... :)

iulian_1976
1st March 2024, 00:07
Dinamo arata bine, chiar in play-out unele echipe bine clasate pot fi prietenoase sau nu :D

Johnny D
1st March 2024, 00:07
Minten numa vezi ca se bate la primu loc si la Europa.:))