PDA

View Full Version : Millennium



Capitanu.Burcea
12th June 2023, 02:40
Nu vreau sa crape forumul ăsta și unul dintre cele mai mijto seriale ever să nu aibă colțișorul lui. Si cine a vazut macar cateva episoade, stie ca nu despre Rai vorbesc 🤣

Se difuza pe Pro Tv, acum mai bine de 15 ani, sambata seara. Era evident ca aveam alte lucruri mai importante de facut la vremea aceea 🤣, de asta il voi relua in formula completa.

Sunt la ep 15 din primul sezon, momentul cand Fox stia deja ca X Files nu va avea contestare pe piata si se grabea sa il scoata din schema. N-a fost asa simplu, serialul s-a dus totusi onorabil in 3 sezoane, lasand o impresie care inca ma terifiaza si azi :D.

Intr-adevar, sunt careva lucruri de reprosat primei jumatati a sez 1. Daca o sa am chef o sa le amintesc.

A lasat si altcuiva vreo impresie acest serial?

Ăsta se doreste doar un preambul, sigur ca o sa ajung si la partea propriu-zisa. Daca o sa am chef. O mână de feedback ar fi de ajutor 🤓

Utilizator
12th June 2023, 12:24
Super serial, imi crease dependenta la vremea respectiva si l-am vazut pe tot, dar trebuie sa-l revad pentru ca nu mi-l mai aduc aminte in detaliu.
E mai dark decat X-Files si o buna parte din impact i se datoreaza lui Lance Henriksen care e magnetic in rolul asta. Are fatza aia de damnat si o voce pe masura care atrag instant, e exact ceea ce trebuia sa fie in serial. Merita mai multe roluri principale in cariera.

Clau7_D
12th June 2023, 13:12
Scrie si tu unde e de gasit :D netflix, hbo, filelist? :D

Apropo, se uita cineva la Spy/Master pe HBO? Cel cu romanii nostri

Capitanu.Burcea
12th June 2023, 16:19
Eu l-am gasit pe aplicatia Stremio :D vreo 10 episoade, pana cand au inceput sa o ia razna subtitrarile si am trecut pe clasicele filme.org. Alea cu reclame la ciuperca unghiilor de la picioare, care se pare ca devine un flagel in țara noastra 🤣 Cu siguranta poate fi gasit pe filelist. Imi amintesc ca il luasem mai demult de pe piratebay si era ok, dar nu am avut atunci timp sa il parcurg.

Nu am urmarit Spy Master. Am inteles ca poate fi interpretat in cheia unei biografii Ioan Mihai Pacepa si, sincer, pt moment, nu m-a tentat atat de mult. Poate cand va fi aparut tot sezonul sa dau o pedala. E totusi un hbo, nu netflix de ce marvel si shyte.

Revenim. Dacă.

El Pistolero
12th June 2023, 17:00
Pe stremio se găsesc filme bune. E slab Spy Master, actorii joacă groaznic, sunet slab, păcat de idee, putea ieși ceva fain.

sydni77
11th August 2023, 13:16
Nu vreau sa crape forumul ăsta și unul dintre cele mai mijto seriale ever să nu aibă colțișorul lui. Si cine a vazut macar cateva episoade, stie ca nu despre Rai vorbesc ��

Se difuza pe Pro Tv, acum mai bine de 15 ani, sambata seara. Era evident ca aveam alte lucruri mai importante de facut la vremea aceea ��, de asta il voi relua in formula completa.

Sunt la ep 15 din primul sezon, momentul cand Fox stia deja ca X Files nu va avea contestare pe piata si se grabea sa il scoata din schema. N-a fost asa simplu, serialul s-a dus totusi onorabil in 3 sezoane, lasand o impresie care inca ma terifiaza si azi :D.

Intr-adevar, sunt careva lucruri de reprosat primei jumatati a sez 1. Daca o sa am chef o sa le amintesc.

A lasat si altcuiva vreo impresie acest serial? geometry dash (https://geometrydash-free.com)

Ăsta se doreste doar un preambul, sigur ca o sa ajung si la partea propriu-zisa. Daca o sa am chef. O mână de feedback ar fi de ajutor ��

Nu am mai auzit de ea până acum. Imi puteti recomanda unde il pot viziona? Sunt curios după ce te-am auzit descriindu-l

tridentfist
30th August 2023, 04:46
Scrie si tu unde e de gasit :D netflix, hbo, filelist? :D skibidi toilet (https://skibidi-toilet.io)

Apropo, se uita cineva la Spy/Master pe HBO? Cel cu romanii nostri

Mi-a plăcut foarte mult acest film.

DougMante
18th September 2023, 12:02
Nu vreau sa crape forumul ăsta și unul dintre cele mai mijto seriale ever să nu aibă colțișorul lui. Si cine a vazut macar cateva episoade, stie ca nu despre Rai vorbesc 🤣mr mine (https://mr-mine.com)

Se difuza pe Pro Tv, acum mai bine de 15 ani, sambata seara. Era evident ca aveam alte lucruri mai importante de facut la vremea aceea 🤣, de asta il voi relua in formula completa.

Sunt la ep 15 din primul sezon, momentul cand Fox stia deja ca X Files nu va avea contestare pe piata si se grabea sa il scoata din schema. N-a fost asa simplu, serialul s-a dus totusi onorabil in 3 sezoane, lasand o impresie care inca ma terifiaza si azi :D.

Intr-adevar, sunt careva lucruri de reprosat primei jumatati a sez 1. Daca o sa am chef o sa le amintesc.

A lasat si altcuiva vreo impresie acest serial?

Ăsta se doreste doar un preambul, sigur ca o sa ajung si la partea propriu-zisa. Daca o sa am chef. O mână de feedback ar fi de ajutor 🤓

Ar fi util dacă ar exista ilustrații sau alte dovezi. Este foarte lung. 15 ani nu este puțin timp.