PDA

View Full Version : Etapa 7 2022/2023



delaparis
23rd August 2022, 11:22
26.08. 17:45 FC Voluntari - 'U' Cluj
26.08. 20:30 UTA Arad - U Craiova 1948
27.08. 18:00 Petrolul Ploiești - CS Mioveni
27.08. 20:45 Sepsi - Rapid București
28.08. 12:30 FC Argeș - Chindia Târgoviște
28.08. 17:30 CFR Cluj - Farul Constanța
28.08. 20:30 FCSB - FC Hermannstadt
29.08. 20:00 Univ. Craiova - FC Botoșani

delaparis
27th August 2022, 00:44
FC Voluntari - 'U' Cluj 0-0
UTA Arad - U Craiova 1948 2-1

Johnny D
27th August 2022, 03:06
Irelevant.

Lumea e interesata daca Rapidul se bate la titlul, adica ce face la Sexi.

Sincer, nu cred. Dar daca batem, clar suntem de luat in calcul.

iulian_1976
27th August 2022, 14:59
Mutu poate aduce titlul :)

Trage in jos cuplu de fundasi centrali, lenti pot fi depasiti in viteza..

Johnny D
27th August 2022, 17:25
Poate daca bate azi, ti-am mai zis, dar nu cred.

Johnny D
27th August 2022, 22:00
Petrolul pilaf cand e favorita si nu mai merge cu statul la cutie.:))

Johnny D
27th August 2022, 22:07
Ce Cristos se-ntampla aici!?


Arbitrul a fost chemat pentru o faza neclara!
Pai bai idiotilor de la VAR, il chemi doar cand e clar! Aici nu se vede mai nimic!:confused:


Astia nu cunosc regulile VAR-ului...


Si le da penalty.:headbang:

delaparis
27th August 2022, 22:08
VAR ne-a trebuit si la noi :))

El Pistolero
27th August 2022, 22:09
Incredibil bã asa ceva. Stam o juma de ora la var sa vedem o faza.

Sefer ala e idiot. L-a lovit clar pe ala de la Sepsi, dar nu sunt sigur ca a fost în careu.

Johnny D
27th August 2022, 22:09
S-a vazut ceva, daca faci exces de zel...

Asta e ca aia cu pixelii la ofside, l-a atins fix pe linie...

In Anglia, vorba comentatorului, nu sunt mironositze, nici nu se baga VAR-ul...

Johnny D
27th August 2022, 22:11
Mutu poate aduce titlul :)Poate daca bate azi, ti-am mai zis, dar nu cred.

Exact ce ziceam. Nu avem valoare de titlu, fotbal jucam doar pe teren propriu si nici atunci tot timpul. Noi incercam sa prindem o cupa europeana, asta e tot pt ce ne putem lupta acum.

delaparis
27th August 2022, 22:12
Nu prea cred ca a fost penalty. Indiferent daca a fost in careu sau nu, Sefer intentiona sa dea in minge iar ala de la Sepsi a contrat. Dar a contrat gresit deoarece a bagat talpa la Sefer si nu a atins mingea. A fost invers.

Johnny D
27th August 2022, 22:15
Hai Rapidul, hai Realul!:D

Ca o echipa mare am dat gol acuma, am alergat plictisiti dupa minge, parca fara chef, am stat pe loc fara demarcari cu irosiri de energie inutile, au gresit aia, a venit mingea la noi si-am dat gol cu poarta goala.:))


Nu prea cred ca a fost penalty. Indiferent daca a fost in careu sau nu, Sefer intentiona sa dea in minge iar ala de la Sepsi a contrat. Dar a contrat gresit deoarece a bagat talpa la Sefer si nu a atins mingea. A fost invers.

Pai asta ziceam, au pus lupa la firul rupt de pe coaie... da-i-n plm...

delaparis
27th August 2022, 22:16
Ionita a jucat bine la faza golului ... curios :D

Johnny D
27th August 2022, 22:36
IONITTTAAAAA!/OLE/


REEEEAAAL MAAADRIIIID!!/OLE/


What DAA FAACK!???!:shocked::shocked::shock::shock::shocked ::shocked:

LazioRoma
27th August 2022, 22:36
wow ... ce gol .

Johnny D
27th August 2022, 22:36
Ionita a jucat bine la faza golului ... curios :D

Mai ales la faza golului 2.:)):))

delaparis
27th August 2022, 22:37
Da, e in forma Ionita asta seara. Inspirat, i-a surprins pe toti.

Johnny D
27th August 2022, 22:39
Pai in primele 4 etape a jucat f bine.
Doar in 5 si 6 n-a jucat si deja au aparut marmote...:rolleyes:

El Pistolero
27th August 2022, 22:39
O greșealã de portar plus o execuție fabuloasã și Rapidul e în avantaj. Pãcat ca o sa bãgãm autobaza acum. :))

Johnny D
27th August 2022, 22:40
O parcam, ii facem si fundatie si jos si de-asupra. Ca o echipa mare.:))

delaparis
27th August 2022, 22:43
Pai in primele 4 etape a jucat f bine.
Doar in 5 si 6 n-a jucat si deja au aparut marmote...:rolleyes:

Da, l-am vazut deja pe asta de cativa ani. Pacat ca nu e constant deoarece talent are. Imi aduce aminte de unul acum 15 ani. Catalin Munteanu. Murit speranta si ala.

Johnny D
27th August 2022, 22:57
Cum sa nu fie constant, la Rapid mereu a jucat bine.
Problema lui a fost cand n-a avut un Rapid la care sa joace.:)

delaparis
27th August 2022, 23:07
Nu a avut un Rapid, a avut Astra si CFR unde a fost campion de 3 ori. Da :))

Johnny D
27th August 2022, 23:25
La Astra a jucat bine c-a avut antrenor rapidist si cativa colegi jucatori.:)

Johnny D
27th August 2022, 23:44
Arsenal 2-1, lider.

Rapid 2-1, lider.

Ce sa vrei mai mult?:)

delaparis
27th August 2022, 23:56
Vreau sa stiu ce ai pariat :))

Johnny D
28th August 2022, 00:07
Pe Bayern si pe Sporting, baga-ti-ai scula-n ele.:))

Ca nu pierde Rapidu la 2g aici.:P

Johnny D
28th August 2022, 00:15
Urmeaza un meci mai simplu, acasa cu U, dar cu Rapidu nu stii niciodata.:))



E misto ca nu facem egaluri, nu ne mai egaleaza nimeni ca anu trecut.
Cu Mutu cumva echipa a castigat in incredere pe finaluri de meci.:)

delaparis
28th August 2022, 00:19
Gata? Te gandesti deja la meciul urmator pt victorie?
Bai ce repede ai intrat in pielea unui campion potential! Si cand ma gandesc ca acum cateva luni stresai la play-out :D

Johnny D
28th August 2022, 00:24
Pai daca nici pe U Cluj nu bati, pe cine mai bati?:))

delaparis
28th August 2022, 00:43
Sigur ca U Cluj e referinta deoarece a batut Dinamo, Dinamo care a pierdut si cu Unirea Dej. :D

Azi ati performat si felicitari. Dar sa va vad pe parcurs. Atat. :cool:

Johnny D
28th August 2022, 01:03
Pai asa zic si eu, sa ne vad pe parcurs!:))

iulian_1976
28th August 2022, 04:41
Exact ce ziceam. Nu avem valoare de titlu, fotbal jucam doar pe teren propriu si nici atunci tot timpul. Noi incercam sa prindem o cupa europeana, asta e tot pt ce ne putem lupta acum.

Asa suporter esti tu, cedezi la prima incercare :D

Mutu poate aduce titlul am mai spus :)

Desi nimeni nu baga de seama pe termen lung Sapunaru si colegul lui venit din Bulgaria nu o sa duca, au o varsta venerabila... :)

LazioRoma
28th August 2022, 09:28
Bun Mutu ... Bun tare .. Rapidu o sa aibe un cuvant de spus in sezonu asta..

Johnny D
28th August 2022, 14:03
Mariuse Constantin, sa ne-o bei pe sub paltin!:))


Ce pasa de gol a dat la Chindia! Doar ca el joaca pt Arges.:happy

Johnny D
28th August 2022, 14:23
Asa suporter esti tu, cedezi la prima incercare :D

Mutu poate aduce titlul am mai spus :)

Eu sunt un suporter foarte fin.

Nu vrei sa stii ce se vorbeste despre jocul Rapidului in Giulesti.:rolleyes:

Nu poti sa ma acuzi c-am cedat, Rapidul n-a mai intors un meci nici pe teren propriu, daramite in deplsare am uitat de cand. De la echipa aia de-a retrogradat anu trecut, am uitat cum o cheama, nu Chindia, cealalta tot cu C. Daca nici la Petrolul n-am fost in stare sa le dam 1 gol dupa ce ne-au condus... Ce-i drept, Petrolul are un gazon infect, astia au gazon blana. Frumos pentru ei si pentru stangul lui Ionitza unicul, fabulosul.:)

Capitanu.Burcea
28th August 2022, 16:29
A fost greseala de portar si al 2-lea gol, insa admit ca s-a arcuit frumosz, a dat savoare golului. Baiatul ala n-are talie, a luat multe goluri prosztesti. Nu il recomanda decat etnia sa joace la Pepszi.

LazioRoma
28th August 2022, 20:00
Salutate la CAPOLISTA ! :))))))

delaparis
28th August 2022, 20:23
Hopa !!!
Ce ne face Petrescu?

Capitanu.Burcea
28th August 2022, 20:27
S-a dat branzã triplu fata de cat a trimis pt nunta lui Simion. Ca Slugitorul poate sa joace fotbal stiam, dar altul e meciul unde isi poate spala pacatele acest club blatist si vopsitor de nulitati. Deocamdata, sluga nu isi face mai mult decat datoria. Nu poti sa lauzi o slugã, asta e calitatea ei - slujeste si amusineaza dupa recompensa.

Daca nici acum nu il dai afara pe bursuc, inseamna ca esti ultimul prost din fotbal.

El Pistolero
28th August 2022, 21:25
Nu mai merge treaba cu jocul ala infect și învechit. Trebuie sa plece pensionarii de Deac, Hoban, Bordeianu și schimbat stilul de joc.

LazioRoma
28th August 2022, 21:41
S-a dat branzã triplu fata de cat a trimis pt nunta lui Simion. Ca Slugitorul poate sa joace fotbal stiam, dar altul e meciul unde isi poate spala pacatele acest club blatist si vopsitor de nulitati. Deocamdata, sluga nu isi face mai mult decat datoria. Nu poti sa lauzi o slugã, asta e calitatea ei - slujeste si amusineaza dupa recompensa.

Daca nici acum nu il dai afara pe bursuc, inseamna ca esti ultimul prost din fotbal.

E tinut acolo zic astia de pe la guvern ca il dadea afara dupa meciu cu pyunik

Johnny D
28th August 2022, 22:56
Le cam da pita fratzii lu Stadt de Sibiu lu poporenii balbaiti, chiar la ei in fief.😆

iulian_1976
28th August 2022, 22:56
De ce Hermannstadt joaca in Liga1 daca sunt in insolventa?

Cum au putut promova in Liga1 stiu ca nu poti promova daca ai datorii?

Trag concluzia ca jucatorii au semnat in alb...

Clau7_D
28th August 2022, 23:40
Fraieri, am pierdut 2 puncte cu rebuturile astea 😡

Johnny D
28th August 2022, 23:48
Egaluri imi doream azi, doar aici a iesit. CFR-ul plii s-au kkt pe ei cu Viitoro-farucu ala nesimtit care nu ne lasa nici cum sa ne bucuram de primul loc.:mda:

Johnny D
29th August 2022, 00:04
Acum am vazut Claule cum ati pierdut 2p, gresala de amatori, minge plouata de la 50 de metri si mascatul ala al vostru caloc, atat trebuia sa stie, sa dea cu capu-n ea, da pe langa si o lasa la adversar care egaleaza. Prostul ala mascat n-ar mai trebui sa pupe echipa dupa asa ceva. E grav de tot sa nu vezi minge plouata de la 50 de metri cand doar asta trebuie sa faci cand te aperi in prelungiri, mai ales daca esti caloc ce trebuie sa respinga mingi.

Capitanu.Burcea
29th August 2022, 00:11
E grav sa nu il elimini pe Rusu in prima repriza, dar stim cu totii ca nenorocitii astia de poporeni, desi pleaca din start cu vant in panze, aterizeaza tot cu nasul in balegã, ca o oaie sifiliticã.

Li s-au umplut pampersii opincarilor la cele 230 de ratari singur cu portarul ale rebutului numit Buhacianu, insa daca nici circul asta ambulant numit fc fcsb nu poate fi creditat cu bulanul prostului, nu stiu cine mai poate.

O mizerie de echipa, lanterna morala a campionatului. Putinele puncte ale oierilor au venit pe infractiuni penale si putini cu branza.


Huoooo, nenorocitiii! 🤣

Capitanu.Burcea
29th August 2022, 00:18
Trebuia insistat la var pe preluarea gunoiului numit libidinos de prosti Kante de Romania. Sanse mari pt un henț frumos avand in vedere dinamica preluarii, dar fiind vorba de fc fcsb, cam pioana unei mari cooperative, mai trecem cu vederea potlogariile la care se dedau infractorii poporului.

Clau7_D
29th August 2022, 00:22
Acum am vazut Claule cum ati pierdut 2p, gresala de amatori, minge plouata de la 50 de metri si mascatul ala al vostru caloc, atat trebuia sa stie, sa dea cu capu-n ea, da pe langa si o lasa la adversar care egaleaza. Prostul ala mascat n-ar mai trebui sa pupe echipa dupa asa ceva. E grav de tot sa nu vezi minge plouata de la 50 de metri cand doar asta trebuie sa faci cand te aperi in prelungiri, mai ales daca esti caloc ce trebuie sa respinga mingi.

Pai sa te uiți și cum a marcat tot el primul gol :)) la golul de 2-2 as împarți vina între el și portar...cum zici și tu, minge plouata de la 50 de metri și portarul sta pe linia porții 😡 lipsa de coaie la fecior, unul cu sânge în instalație ieșea sa boxeze.

Capitanu.Burcea
29th August 2022, 00:38
La primul gol al spurcaților au gresit 3 insi. Petrisor a respins ca o pisda cu piciorul in ghips, a facut mingea patrata. Baba a sarit la cap ca mamaia cu parezã, a respins tot spre poarta lui. Iar Mutiu, simplul fapt ca a trecut pe la Dinamo si nu a jucat spune totul. O mizerie, a stat prea in fața cand mingea era la 22 de metri de poarta. Si la golul de 2-2 tot deampulea era iesit. Practic, din doua non-ocazii, mizeriile de la echipa poporului au marcat doua goluri. Ceva jenant pentru cate limbi se dau zilnic acestei mioare cu flocii de un metru.

El Pistolero
29th August 2022, 00:51
De ce Hermannstadt joaca in Liga1 daca sunt in insolventa?

Cum au putut promova in Liga1 stiu ca nu poti promova daca ai datorii?

Trag concluzia ca jucatorii au semnat in alb...

Pentru ca în România nu sunt regulamente clare, într-un campionat serios cu reguli clare, nu aveau drept de promovare.
La noi poți ajunge campioanã, chiar dacã ești în insolventa și ai datorii uriașe.

iulian_1976
29th August 2022, 01:26
Hermannstadt asta tot cu primaria sunt, prin fotbal se devalizeaza bugetele primariior.

Cfr, Faru, Craiova 1, Craiova 2, BT, Fcsb, Rapid, Sepsi, la UTA nu stiu, 9 echipe sa spunem.

Restul joaca pe bugetele primariilor astea sunt echipa capusa...dintre toti Boc la U Cluj este cel mai pe fata :)

Capitanu.Burcea
29th August 2022, 02:21
Stiu ca Farul primea de la primarie. Nu mai sunt sigur ce s-a intamplat dupa fuziunea cu Slujitorul. Lazio ar trebui sa stie, sunt si banii lui acolo 🤣

Mmm, 800 de mii ia Muta anul asta, ia uite ce lupi moralisti sunt ardeleano-banatenii! 👍 Ca si fracii lor cimiseni, ei lupta impotriva cluburilor departamentale comuniste, dar sunt infratiti cu tska moskva si sug bani de la buget de cand si-au luat seva din comuna Covaci. Te doare capu' cand ii auzi.
https://www.sportarad.ro/2022/03/24/primaria-destul-de-darnica-cu-gruparile-aradene-in-prima-sesiune-de-finantare-uta-ia-800-de-mii-de-euro-fcc-baschet-uav-arad-260-de-mii/

Baietii astia de la Sibiu, paladinii moralitatii in fotbal, votau, acum cativa ani, pentru retrogradari din pix. Roata se intoarce si o sa se cam aleaga praful de ei, cum se va alege sau deja s-a ales din Clinceni, Mioveni, Targoviste si alti cãcați pansați.

Sigur, fara legatura cu sibienii, care au un oras extraordinar si in general sunt si oameni faini. Mai putin presedintele, care e o borâturã si un jeg penal.

LazioRoma
29th August 2022, 07:10
slujitor eu????? dc😂? nu sunt fan la fuziunea asta :)))... ii faceam in ciuda lu johhny cu capolista da in fine...

LazioRoma
29th August 2022, 07:15
despre primãrie.. din ce stiu da se dau banii pe care ii primea Farul in liga 2 plus ce primea viitorul ca luau si ei o suma considerabila(mai mult ca farul). farul lua undeva la 1.2 mil de lei si viitorul lua dublu ca era in liga 1.. din ce știu.. undeva la 1.2 mil de euro sau primit anul asta plus mi se pare inca 500k ron ce au taiat de la rugby.. ceva de genu.. de aici Alibec, torje luis munteanu si achizitiile.. plus de pe. la. petrom auzisem ca ia vro 600k euro ca sa poarte pe tricou reclama..

Johnny D
29th August 2022, 07:42
Pfai de pl noastre, deci astia sug cat 2 echipe din taxele fraierilor de rand!:o:

Pai de ce nu spui asa? Ca atunci imi explic de ce zambea regele ca un scapat din temnita ieri pe toate site-urile, cand eu il auzeam acu juma de an ca se plangea si bocea si se vaita de zici ca i s-au inecat toate corabiile ca nimeni nu-l ajuta si ca e singur si ca e vai de capul lui. Lacrimi de crocodil...:rolleyes:

LazioRoma
29th August 2022, 08:18
pai el a fost principalul susținãtor al fuziuni... pai de unde bani ma omule de Alibec.. torje.. louis munteanu. Alibec are 15 mii pe luna... de udne avea viitorul banii astia? Plus spectatori.. ei aveau 500 de oameni la meciuri.. acum au minim 3 4 mii.. meciu cu Voluntari a fost 80% plin stadionul

LazioRoma
29th August 2022, 08:36
aa si plus ca echipa de rugby sa desfintat si daca nu ma insel banii sau redirecționat tot la Hagi cel putim o parte din ei... si la rugby se dadea si acolo vro 800k de euro ceva de genu... a castigat hagi prin fuziunea asta din toate partile!

Clau7_D
29th August 2022, 09:26
Stiu ca Farul primea de la primarie. Nu mai sunt sigur ce s-a intamplat dupa fuziunea cu Slujitorul. Lazio ar trebui sa stie, sunt si banii lui acolo ��

Mmm, 800 de mii ia Muta anul asta, ia uite ce lupi moralisti sunt ardeleano-banatenii! �� Ca si fracii lor cimiseni, ei lupta impotriva cluburilor departamentale comuniste, dar sunt infratiti cu tska moskva si sug bani de la buget de cand si-au luat seva din comuna Covaci. Te doare capu' cand ii auzi.
https://www.sportarad.ro/2022/03/24/primaria-destul-de-darnica-cu-gruparile-aradene-in-prima-sesiune-de-finantare-uta-ia-800-de-mii-de-euro-fcc-baschet-uav-arad-260-de-mii/

Baietii astia de la Sibiu, paladinii moralitatii in fotbal, votau, acum cativa ani, pentru retrogradari din pix. Roata se intoarce si o sa se cam aleaga praful de ei, cum se va alege sau deja s-a ales din Clinceni, Mioveni, Targoviste si alti cãcaÈ›i pansaÈ›i.

Sigur, fara legatura cu sibienii, care au un oras extraordinar si in general sunt si oameni faini. Mai putin presedintele, care e o borâturã si un jeg penal.



Stai bre sa o lamurim putin, avem o imagine de protejat :D

Retrogradarea din pix s-a votat pe vremea cand era curva aia de prodanca pe aici...ca s-a ajuns la situatia de a conduce aia cateva luni e regretabil, o sa se stearga cu greu mizeria.

Situatia financiara de acum e asa din cauza unui gunoi de om care vrea sa conduca pe banii altora - dan raica. Clubul e condus de un consiliu din 8 persoane dintre care doar 2 baga bani cu adevarat, ceilalti nici macar cotizatiile nu le mai platesc de multa vreme...nenea asta e si el acolo, de cand s-a fondat clubul. In momentul in care s-a intrat in insolventa s-a numit un administrator judiciar, cum e la Dinamo nenea Zavaleanu. Doar ca la sibiu s-a pus Raica asta ca si administrator si de atunci a inceput taraboiul. Orice plata se face in club trebuie sa fie acceptata de el...salariu, bere, motorina, curve...nu conteaza. Unul dintre cei care baga bani a bagat in club acum 2 saptamani banii pentru toate salariile doar ca nesimtitul asta pune betze in roate. Ce ma deranjeaza e ca ne facem de cacao pe la teveu si nimeni nu zice exact cu subiect si predicat ca ala ne fute meciul :headbang:

Mai aveti alte intrebari? :D

delaoltenia
29th August 2022, 10:50
bai, ce cofetari prosti astia de la hermanstrand, ai trei puncte meritate si pleci cu coada n tre picioare (fara nici un app :D) doar cu unul.
si nu in ultimul rand ce uamini rai, daca inca n ati aflat, nea gigi ie doxa de futbol asa ca nu e problema ca nu prinde locul 2. locul 1 din playout duce la barajul de conferinta. :happy

Capitanu.Burcea
29th August 2022, 13:45
Mai aveti alte intrebari? :D

Am inteles cine a orchestrat totul, dar stii si tu ca rusinea pt oras ramane :D. Cum sa ridici mana pt retrogradare la masa verde, alaturi de fecesebisti si slugile lor?

Ana le-a fluturat putin mijul falnicilor poporeni si astia i-au mancat din palma ca puii de bibilica. Unde si creierul i-a ajutat foarte bine sa intre in personaj.

In fine, chiar tu ai negat existenta altor probleme financiare, iar acum vii la prezidiu :D sa explici cu suspect de multe amanunte (nume, adrese) cele intampla acolo.

Echipa joaca fotbal, e pacat. Cu toate bubele pe care incearca nenorocitii sa i le puna in spate, Dani Coman a demonstrat ca stie jocul, are ochi la fotbalisti. E echipa inventata de el din mai nimic. El si cu Croitoru mi se par cei mai buni la scrutat fotbalisti, la preturi rezonabile.

Eu ma duc sa cumpar o combina si o motocoasa pentru tataie. Sprijin cu ce pot noul actionar William Shukair, autorul celebrelor Sonate libaneze.

Clau7_D
29th August 2022, 14:53
Recunosc ca ramane o pata de rusine pentru oras prezenta femeii in conducerea echipei...si-au dat seama si oamenii dupa cateva luni de eroarea comisa si au trimis-o dupa alte seminte.
Pai na, depinde cum vrei sa le spui...sunt probleme financiare sau probleme cu gestionarea finantelor? :)) ca bani sunt in club pentru salarii dar oamenii au alte ganduri. M-as arunca sa spun ca probabil au facut ceva stupizenii la procesul de insolventa si acum se simt cu musca pe caciula :sneaky: ca nu ii convine nimanui sa auda clinchete de catuse :)) mai revin cu informatii, nu pot sa dau aici orice detaliu ca vezi si tu cum stau banatenii cu ochii pe orice misca si are metal :drak:

Johnny D
29th August 2022, 15:14
Ce le are Clau zici ca el i-a facut contractul lu Dani Coman, stie tot.:))

cip
29th August 2022, 15:30
Da da,zici ca-i celalalt cioban,migi,nu exista subiect pe care sa nu-l abordeze intr-un mod absolut profesionist...:D
Atat ca unul e machidon si celalalt de undeva de langa Poplaca,in rest aceeasi branza...:))

Clau7_D
29th August 2022, 15:35
Ce le are Clau zici ca el i-a facut contractul lu Dani Coman, stie tot.:))

La 12.000 de euro pe luna nu poti sa zici ca Dani Coman a avut o viata grea la Sibiu :sneaky:


Da da,zici ca-i celalalt cioban,migi,nu exista subiect pe care sa nu-l abordeze intr-un mod absolut profesionist...:D
Atat ca unul e machidon si celalalt de undeva de langa Poplaca,in rest aceeasi branza...:))

@Capitane, ti-am zis ca avem olteni transformati care se uita peste uluci :D

Capitanu.Burcea
29th August 2022, 16:50
Eu nu mai scriu de mult, decat cel mult evaziv, cand e vorba de cifre si informatii confidentiale despre marca si logo cu fratii Nunweiller 🤣

cip
29th August 2022, 19:16
Nah Clau 7,te-a pus :drak: sa intrebi...daca vrei,iti dau eu traducerea cu mesajul dinamovistilor mitici catre cei din provincie...eventual sa i-o trimiti si lui Leo,sa nu se mai chinuie si ea...:))

LazioRoma
29th August 2022, 22:54
ultimele secunde craiova

delaparis
29th August 2022, 23:31
Daca inteleg bine din toate meciurile impiedicatilor, Farul e lider :D

Johnny D
30th August 2022, 00:38
Sunt fan fc fcsb peste cateva zile.:))

Macar sa nu piarda, ca nu vreau sa bata.:P

delaoltenia
30th August 2022, 06:59
a dreaq pielea pe tine :)

Johnny D
30th August 2022, 08:29
Decat sa bata regele plii, mai bine. Ca si-o ia-n cap.


Sa conduca fc fcsb de 2 ori si sa fie egalati in minutu 98 imi doresc, din penalty din ala cum au dat impotriva noastra.:evil:

LazioRoma
30th August 2022, 14:20
Daca inteleg bine din toate meciurile impiedicatilor, Farul e lider :D

Are culoar hagi anu asta ...cu jucatori astia si cu lotu asta mai ales Louis Munteanu !

Capitanu.Burcea
30th August 2022, 14:28
M-ati omorat cu Louis de Funes ãsta, a jucat 40 de minute si deja castigati titlul. Stati da vedem meciul din etapa asta, ar fi un moment bun pt o loviturã de cort 😃

LazioRoma
30th August 2022, 14:37
bai omule a dat 2 goluri si lea dat cu CFR nu cy chiajna sau voluntari

LazioRoma
30th August 2022, 14:37
Sunt fan fc fcsb peste cateva zile.:))

Macar sa nu piarda, ca nu vreau sa bata.:P

Tu fan fcsb???????? hmmmmmm ciudat sa aud asta tocmai de la tine :D

Capitanu.Burcea
30th August 2022, 14:46
Toata lumea a dat 2-3 cu bursucii isterici, incepand cu Piunyk si Botosani. Numai cine nu vrea nu da cu panarama asta de echipa.

Gion se vinde pt un loc mai bun in clasament si cateva like-uri de la fecesebisti 😪

Capitanu.Burcea
30th August 2022, 15:09
Munteanu, daca voia sa arate ca e fotbalist, venea la Rapid. Asa a preferat un post caldut, fara concurenta, fara presiune, a venit sa fie vopsit din nou de Haji. Cum, ba, sa vii din Italia la Farul si sa spui ca esti fotbalist? 🥴 Ce ai demonstrat pana acum? O ****, nimic.

cip
30th August 2022, 15:34
Tu fan fcsb???????? hmmmmmm ciudat sa aud asta tocmai de la tine :D
E rapidist vopsit,l-am vazut si mai rau,adica tinand cu cainii...:o:
Propun sa-i spunem camelIonica de-amu...:rasc:

Capitanu.Burcea
30th August 2022, 15:57
Se amana din nou meciuri in liga 1 pt poporeni. Acum e bine, se gasesc date sa se rejoace. Cand juca cfr singura in Europa erau programati la 3 zile, doar-doar reusesc si oile sa parvinã. Cand a vrut Dinamo sa isi joace meciurile, nu s-a putut domle. Au votat cateva curve si comune limitrofe ca nu se poate.

Tara de cãcat, fara principii, fara coloana vertebrala. Slugi, mizerii, lada de gunoi a oricui dispus sa isi sufle mucii incoace.

Sa muriti in chinuri, ce poti sa le urezi crestineste acestor gunoaie?

LazioRoma
30th August 2022, 19:40
E rapidist vopsit,l-am vazut si mai rau,adica tinand cu cainii...:o:
Propun sa-i spunem camelIonica de-amu...:rasc:

:))))

LazioRoma
30th August 2022, 21:00
Munteanu, daca voia sa arate ca e fotbalist, venea la Rapid. Asa a preferat un post caldut, fara concurenta, fara presiune, a venit sa fie vopsit din nou de Haji. Cum, ba, sa vii din Italia la Farul si sa spui ca esti fotbalist? �� Ce ai demonstrat pana acum? O ****, nimic.

probabil a ales ca e mai usor sa se impuna unu la mana.. si 2 la mana... toti vor sa nu aibe concurenta.. a acceptat probabil calea mai usoara... sau poate hagi ii plateste o parte din salariu mai mare decat putea rapid a plateasca..

Johnny D
30th August 2022, 22:13
Tu fan fcsb???????? hmmmmmm ciudat sa aud asta tocmai de la tine :D

Juma de etapa maxim, de regele sclifosit ce tot bate m-am saturat.


Gion se vinde pt un loc mai bun in clasament si cateva like-uri de la fecesebisti ��

Daca a vrea binele echipei tale inseamna ca te vinzi, atunci toti ne vindem tot timpul.:)


E rapidist vopsit,l-am vazut si mai rau,adica tinand cu cainii...:o:
Propun sa-i spunem camelIonica de-amu...:rasc:

:)):no:


:))))

Nu stiu ce tot razi acolo, om fara echipa.:))