PDA

View Full Version : Etapa 7 2020/2021

Leo
5th October 2020, 11:29
Clinceni - FCSB
CFR Cluj - Botosani
Dinamo - U Craiova
Poli Iasi - Sepsi
Hermannstadt - UTA
FC Arges - Astra
Chindia - Gaz Metan
Voluntari - Viitorul

cip
5th October 2020, 11:32
bate Craiova si burleanu incepe sa faca presiuni pt 18 echipe in prima liga...

Leo
5th October 2020, 11:33
Inteligentule...

cip
5th October 2020, 12:06
pai eu n-am mai urmarit,deci fac deductii pe baza a ceea ce scriu altii mai competenti pe aici...de ex Duba zice ca ddb vine de la doar Dinamo si burleanu,de aia am zis...:rasc:

Leo
5th October 2020, 12:07
Tu esti prea ocupat cu Inter.

Clau7_D
7th October 2020, 14:15
bate Craiova si burleanu incepe sa faca presiuni pt 18 echipe in prima liga...

Deci vin și ăștia cu arbitrii lor? :))
Vom auzi iar de ușoare împingeri în careu? :))

cip
7th October 2020, 14:29
Deci vin și ăștia cu arbitrii lor? :))
Vom auzi iar de ușoare împingeri în careu? :))
bravo mah,acum va mai dati si victime...:o:
dinamovist plangandu-se de arbitraje,am trait s-o vad si pe asta...:))

Johnny D
7th October 2020, 14:33
Interligentule...

Asa:D

zic si eu, prea au tot batut carpele astea antiEuropene tot la limita.:rolleyes:

Capitanu.Burcea
10th October 2020, 18:18
Desi initial parea greu de grezut, criza a ajuns pana si la nasurile timisenilor nostri dragi. A durat ceva, data fiind altitudinea, dar a reusit :)) Asu Poli in lockdown total, meciuri amanate, jale. Le uram insanatosire grabnica vajnicilor paladini ai eticii si ii asiguram ca federatia nu va scrie scorurile la masa verde, in aplauzele pulimii cu ochii injrctati, asa cum a facut liga tarfelor.

Sănatace.

iulian_1976
10th October 2020, 18:58
Clinceni - FCSB
CFR Cluj - Botosani
Dinamo - U Craiova
Poli Iasi - Sepsi
Hermannstadt - UTA
FC Arges - Astra
Chindia - Gaz Metan
Voluntari - Viitorul

Retrospectiva etapei nu inainte sa precizam ca a revenit Rusescu in Liga1 la Academica, acum nu stiu ce mai poate Raul, era jucator de

top peste Liga1, dupa atat stat pe banca de rezerve , omul asta pur si simplu a stat pe banca 4-5 ani si si-a incasat banul.

Clinceni - FCSB-1 avand in vedere defensiva Stelei si defensiva Clinceniului si faptul ca posibil sa joace deja Rusescu se pot intampla surprize.

CFR Cluj - Botosani-1 sau 2, Croitoru se duce ca o fiara ranita ori face ceva deosebit ori o sa primeasca multe.

Dinamo - U Craiova-1 doar prin prisma faptului ca, craiovenii stau slab defensiv si nu au de unde sa umple jucatorii vanduti sau accidentati, nu stim ce a pregatit Contra, nu stim ce

a mai pregatit Bergodi, greu de anticipat, cred ca ar fi normala o victorie a gazdelor.

Poli Iasi - Sepsi -2 desi nu pare, diferenta intre cele doua echipe este mare.

Hermannstadt - UTA-1 x -aradenii nu duc fizic decat 60 de minute insa din ce am vazut au portar peste medie, totusi nu vad cum ar

castiga, au un singur jucator care poate face diferenta un mijlocas stanga de 19 ani.

FC Arges - Astra-2

Chindia - Gaz Metan-1 X- anul asta cred ca Mediasul o sa traga tare sa nu retrogradeze.

Voluntari - Viitorul - X 2 fara Eric este greu sa miste ceva Teja

Novac
10th October 2020, 19:05
Bravo Iuliane, sa asteptam acum meciurile :)

Ps vezi ca ai uitat sa pui un spatiu in jumatatea de sus a textului

iulian_1976
10th October 2020, 19:25
Ok :ok:

Capitanu.Burcea
11th October 2020, 00:01
Dinamo 1, Clinceni 1 si Cfr posibil 2 mi-au adus aminte de episodul ala din seinfeld, baiatul care traieste in bulă :)) Bai, acum le bune, sper ca nu are cineva de gand sa-i ințepe bula omului :))

iulian_1976
11th October 2020, 00:21
CFR Cluj - Botosani pentru suspans ar fi bine sa castige echipa lui Croitoru...:D

iulian_1976
17th October 2020, 15:55
Surpriza Astra pierde la Pitesti, cu un singur jucator peste media echipei, Malele aduce victoria pitestenilor, nu cred ca va ramane prea mult la Pitesti...

La Sepsi chiar se fac investitii la primavara posibil sa vedem si meciuri pe noul stadion de categoria 4 este categoria cea mai ridicata dupa standardul general UEFA: https://www.youtube.com/watch?v=JPkK-mCKqXM
Posibil sa mai existe alte criterii specifice pentru Cupa UEFA si Ch.League.

delaparis
17th October 2020, 22:22
Pancu la Iasi face ca la Rapid :)

iulian_1976
18th October 2020, 00:33
...Vinicius atat :yes:.

De ce nu am avut si noi un roman la nivelul asa vreodata ? Sa ramana in Romania sa ne invete postul de fundas central.

delaparis
18th October 2020, 01:21
Am avut si chiar mai buni. Unii chiar de top. Gica Popescu, Chivu etc ...

Remarc "francezii" de la Botosani care le pun probleme "romanilor" de la CFR :D

iulian_1976
18th October 2020, 14:43
Gica Popescu ? 19.07.1994 - Kennet Andresson

Cristian Chivu ? 10.11.2003 Laursen

In cazul ca intelegi traectoria mingii cand lovesti mingea cu capul sa marchezi, o intelegi si cand doresti sa respingi si contrariul este o propozitie adevarata.

Leo
18th October 2020, 20:09
Retrospectiva etapei nu inainte sa precizam ca a revenit Rusescu in Liga1 la Academica, acum nu stiu ce mai poate Raul, era jucator de

top peste Liga1, dupa atat stat pe banca de rezerve , omul asta pur si simplu a stat pe banca 4-5 ani si si-a incasat banul.

Clinceni - FCSB-1 avand in vedere defensiva Stelei si defensiva Clinceniului si faptul ca posibil sa joace deja Rusescu se pot intampla surprize.

CFR Cluj - Botosani-1 sau 2, Croitoru se duce ca o fiara ranita ori face ceva deosebit ori o sa primeasca multe.

Dinamo - U Craiova-1 doar prin prisma faptului ca, craiovenii stau slab defensiv si nu au de unde sa umple jucatorii vanduti sau accidentati, nu stim ce a pregatit Contra, nu stim ce

a mai pregatit Bergodi, greu de anticipat, cred ca ar fi normala o victorie a gazdelor.

Poli Iasi - Sepsi -2 desi nu pare, diferenta intre cele doua echipe este mare.

Hermannstadt - UTA-1 x -aradenii nu duc fizic decat 60 de minute insa din ce am vazut au portar peste medie, totusi nu vad cum ar

castiga, au un singur jucator care poate face diferenta un mijlocas stanga de 19 ani.

FC Arges - Astra-2

Chindia - Gaz Metan-1 X- anul asta cred ca Mediasul o sa traga tare sa nu retrogradeze.

Voluntari - Viitorul - X 2 fara Eric este greu sa miste ceva Teja

Pana acum doar Sepsi a iesit dupa cum ai zis tu.

iulian_1976
18th October 2020, 20:50
Esti sigura priveste mai atent, poate doar unul nu a iesit? :cool:

Cu exceptia FC Arges:Astra unde probabil marea majoritate s-au sus, toate sunt corecte.

Chindia - Gaz Metan-1 X- anul asta cred ca Mediasul o sa traga tare sa nu retrogradeze ?
CFR Cluj - Botosani-1 sau 2 ?
Nu ai avut scor fluviu totusi ai avut +2.5 daca pasiunea ta totusi sunt pariurile puteai profita:D
...

Leo
18th October 2020, 20:52
Doar Sepsi a fost dat la siguranta, restul sansa dubla.

Duba
18th October 2020, 20:58
...Vinicius atat :yes:.

De ce nu am avut si noi un roman la nivelul asa vreodata ? Sa ramana in Romania sa ne invete postul de fundas central.

Am avut si chiar avem. Pe cei care au fost n-are rost sa-i mai nominalizez. Cel care consider este chiar peste Vinicius se numeste Chiriches si joaca in prima liga din Italia.

iulian_1976
18th October 2020, 21:07
Doar Sepsi a fost dat la siguranta, restul sansa dubla.

Aici nu este concursul tau de pronosticuri este doar o analiza bazat pe ce joaca echipele, binenteles ca imi permit si sansa dubla :)

Cand spun ca Poli Iasi joaca prost ei pot castiga si 3 meciuri in continuu, insa reverul vine jocul slab aduce multe rezultate slabe.

Stiu ca joci la pariuri asuma ca poti si...pierde.
Atat timp cat nu vezi antrenamentele fiecarei echipe si nu ai informatii din interior vezi Astra, oricine se poate insela nu ai ce face.

iulian_1976
18th October 2020, 21:16
Inca un lucru niciodata nu o sa dau ponturi da mi-a scapt Sepsi din pacate cine a profitat a profitat, idem la Cluj...

Leo
18th October 2020, 21:22
Mda, un singur meci conteaza pentru mine. Sper sa-ti iasa pronosticul/analiza.

Leo
18th October 2020, 21:24
Intre timp a egalat UTA. Claule, sibienii tai nu s-au prea vazut in repriza secunda.

Clau7_D
18th October 2020, 21:28
Îs morți din minutul 15 :D

iulian_1976
18th October 2020, 21:28
Intre timp a egalat UTA. Claule, sibienii tai nu s-au prea vazut in repriza secunda.

Cine a scos lovitura libera ? :)

Leo
18th October 2020, 21:34
Rusu

iulian_1976
18th October 2020, 21:38
Rusu

totusi nu vad cum ar castiga, au un singur jucator care poate face diferenta un mijlocas stanga de 19 ani.

Posibil sa bata chiar UTA, m-am inselat Balint l-a dovedit pe spaniol , UTA a jucat jos palaria indiferent de rezultatul final

Leo
18th October 2020, 21:46
Rusu a fost adus imprumut pentru a-i ajuta pe aradeni.

Leo
18th October 2020, 22:01
Dinamo: Rene - Sorescu, Puljic, R. Grigore, A. Radu - Gol, Aleix Garcia - Mihaiu, Valle, Camara - Nemec
Rezerve: Mejias - Abdoulaye Ba, Ehmann, Sibulo, Anton, Fabbrini, Magaye Gueye, Bani, V. Borcea
Antrenor: Cosmin Contra

U Craiova: Pigliacelli - C. Olteanu, Bălasa, M. Constantin, N. Bancu - Nistor, Ov. Bic, Cicâldău - Bărbut, A. Ivan, Baiaram
Rezerve: A. Marinescu - Vătăjelu, Acka, V. Constantin, Mateiu, Căpătînă, Ofosu, Tudorie, Mamut
Antrenor: Cristiano Bergodi

Arbitru: Fesnic

iulian_1976
18th October 2020, 22:32
Rusu a fost adus imprumut pentru a-i ajuta pe aradeni.
Denis Rusu vine de la Soimii Lipova a venit liber nascut in Avram Iancu junioratul la Botosani.

Cum de l-a scapat Iftimie?

Leo
18th October 2020, 22:59
Foarte usor acordat acest penalty.

iulian_1976
18th October 2020, 23:02
Arbitrii...scaparea lui Contra :)

delaparis
18th October 2020, 23:08
Ok.
Dar incep sa ma pun pe ganduri in legatura cu ce se joaca la Dinamo. Eram plin de entuziasm cand au venit astia cu bani dar incet incet imi dau seama ca lucrurile sunt mai complicate. Nu e suficient sa vorbesti spaniola si sa fii format in Spania ca sa fii performant la peste 30 de ani chiar si la noi in campionat. Daca esti bun, esti bun indiferent de ce limba vorbesti si unde ai fost format. Daca nu atunci esti degeaba in poza.

futbasisti
18th October 2020, 23:17
eu zic ca mai trebuie niste transferuri la espanioli

Johnny D
18th October 2020, 23:18
Transferuri unu si unu, numai puncte nici unu!
Fir'ar mama ei de viata!:ciocan:

:rasc:

delaoltenia
18th October 2020, 23:21
mare ciufut festila asta, cum sa dai ma penalty cand pudelul a dorit doar o scurta imbratisare...hotie ca n codru...masacru...si toate astea dupa tzidula trimisa federatiei de milogii universului.
#doardinamo&burleanu :))

delaparis
18th October 2020, 23:21
eu zic ca mai trebuie niste transferuri la espanioli
Da da. eu zic ca mai trebuie un portar de experienta si un mijlocas acolo. Arconada si Asensi cred ca sunt liberi de contract deci usor de adus.

delaoltenia
18th October 2020, 23:23
las' ca la anu' facem o liga cu opspe echipe :D

delaparis
18th October 2020, 23:25
Degeaba. Rapidu' tot in liga 2 ramane :D

futbasisti
18th October 2020, 23:25
scuze,m-am uitat la un film bun pe protv,inteleg ca iar ii fura arbitrii pe milogi? eu nu pot sa cred,abia astept reactia capitanului!!:happy

Leo
18th October 2020, 23:26
Zi-le Ilie Dumitrescu si astora. Nu a fost penalty.

iulian_1976
18th October 2020, 23:27
Ok.
Dar incep sa ma pun pe ganduri in legatura cu ce se joaca la Dinamo. Eram plin de entuziasm cand au venit astia cu bani dar incet incet imi dau seama ca lucrurile sunt mai complicate. Nu e suficient sa vorbesti spaniola si sa fii format in Spania ca sa fii performant la peste 30 de ani chiar si la noi in campionat. Daca esti bun, esti bun indiferent de ce limba vorbesti si unde ai fost format. Daca nu atunci esti degeaba in poza.

Sa vedem tot meciul. :)

Nici un sut pe poarta de ambele echipe, cu exceptia golului :)

futbasisti
18th October 2020, 23:31
........... Nu a fost penalty.
pai eu ce zic?aici e tot farmecul!:drak:

Leo
18th October 2020, 23:32
Si ce te bucuri asa, Tim?

delaparis
18th October 2020, 23:33
scuze,m-am uitat la un film bun pe protv,inteleg ca iar ii fura arbitrii pe milogi?

Nu se da penalty la astea de obicei. Altfel avem cate 20 penalty la fiecare meci in Serie A. Liga, Ligue 1 si altele ... liga Poli 2, exemlu :)

Pulic a gresit sa-l tina pe rapidistu' ala esuat pana cand a cazut teatral.

Sa vedem tot meciul. :)

Nici un sut pe poarta de ambele echipe, cu exceptia golului :)
a fost un sut, ala din penalty. Te uiti la meci? :D

futbasisti
18th October 2020, 23:33
daca va intereseaza e Omul Paianjen pe protv!:D

delaparis
18th October 2020, 23:36
Multumim. Avem pe Novac logat asta seara :D

Leo
Roma desi condusa cu 1-0 a intors rezultatul pana la pauza. Sper ca Dinamo sa intoarca dupa pauza.

Johnny D
daca va intereseaza e Omul Paianjen pe protv!:D

Multumim. Avem pe Novac logat asta seara :D

:))

delaparis
18th October 2020, 23:40
Grigore si-a dat pur si simplu cu dreptu' in stangu' ... asa se zice? :D

futbasisti
18th October 2020, 23:45
Multumim. Avem pe Novac logat asta seara :DDa?Tot nefericit e si in aceasta seara?:rolleyes:

Johnny D
18th October 2020, 23:50
E boala cronica pt bietul om.
O data ce-am inteles, nu-mi mai poate fi niciodata antipatic.

Numa penalty-uri si victorii la limita pt antieuropenii astia!:no:

delaoltenia
19th October 2020, 00:18
ar merge un egal aici, multumitor pt toata lumea . :D

Johnny D
19th October 2020, 00:22
Dupa acest meci pot sa spun ca n-o vad pe Dinamo favorita la titlu, in ciuda transferurilor spectaculoase.:P

Hingherul
19th October 2020, 00:23
Din ce in ce mai greu in liga 1 pentru gunoaiele retrogradate. Desfiintarea e mai aproape ca niciodata iar Burleanu nu mai poate face nimic sa ajute milogii penibili!

Totusi, o veste buna pentru Leo. :))

63679

delaoltenia
19th October 2020, 00:24
Din ce in ce mai greu in liga 1 pentru gunoaiele retrogradate. Desfiintarea e mai aproape ca niciodata iar Burleanu nu mai poate face nimic sa ajute milogii penibili!

Totusi, o veste buna pentru Leo. :))

63679

la anu liga cu 18 echipe, asa greu de inteles? :D

Johnny D
Nici Hingherul n-o vede pe Dinamo favorita la titlu!:))

Leo
Sa-ti bagi permanentul undeva. :D

Hingherul
19th October 2020, 00:26
:floricica:

iulian_1976
19th October 2020, 00:36
Contra a permutat in echipa aia tot meciul ca un adevarat selectioner roman :D

Craiova slaba in atac, in defensiva nu poti sa stii la prima vedere parca arata mai bine, inca nu au dat de CFR...:))

delaoltenia
19th October 2020, 00:36
e bine de stiut, spaniolii astia adusi cu japca sunt petarde veritabile. te amuza presa de kkt, platita regeste sa ridice in slavi un alt new new mimamo, care cu surle si trambite anunta jucatori adusi de la barca, real, liverpool, patagonia, burkinafaso s.a. destinatii exotice :D . cel mai tare din parcare e gurita, tine o tot asa! :))

Johnny D
19th October 2020, 00:37
Eu tot cred ca Dinamo termina pe 3, dupa CFR si Craiova.:ok:

Numa sa prinda play off-ul prima data.:))

delaoltenia
19th October 2020, 00:38
de pus la perle

Johnny D
19th October 2020, 00:40
:bored:

delaparis
19th October 2020, 00:53
Bai Gurita, ce facem? Ne lasam sau continuam sa pierdem meciuri?

Leo
19th October 2020, 01:02
Asteapta sa-ti raspunda. :))

delaparis
19th October 2020, 01:20
Zici ca e Radoi :))

iulian_1976
19th October 2020, 01:25
Mi-ar fi placut sa fie Rednic la Dinamo, Lucescu senor iese din calcul ce alt antrenor s-ar plia pentru echipa asta ?

delaparis
19th October 2020, 01:29
Multumescu nu-ti place?
Ala nu vorbeste spaniola. Nu vorbeste el corect nici romana dar macar arata ceva in restantele sezonului trecut, fara spanioli si cu jucatori de liga 2. Nu era bun?

iulian_1976
19th October 2020, 01:59
Multescu este un antrenor mediu poate ca Dinamo doreste altceva, locul 5-10 il prinzi cu Contra, Multescu insa salariile...

Cu exceptia deplasarii la Sepsi pana la etapa a 14-ea sunt meciuri relativ usoare o sa fie si victorii o sa ti se para Contra un antrenor de...exceptie :cool:

delaparis
19th October 2020, 02:08
Am vazut si meciuri relativ usoare cu Chindia si UTA.
Chiar si cu FCSB :)

Nu prea merge ce face Contra acolo. Sau nu prea merge ce i se impune lui Contra acolo :rolleyes:

Johnny D
19th October 2020, 08:32
Vorba multa, saracia punctelor.:D

Duba
19th October 2020, 09:04
Foarte usor acordat acest penalty.

Daca cel de aseara a fost usor acordat, cel la Gonzales cum a fost?

Johnny D
19th October 2020, 09:43
Pe degeaba, ca existenta WCSB-ului cand deja avem o Steaua.:rolleyes:

Duba
19th October 2020, 10:25
Pe degeaba, ca existenta WCSB-ului cand deja avem o Steaua.:rolleyes:

Nu prostavane, Steaua e cea din prima liga, cea care are continuitate sportiva. Trebuie sa fii extrem de cretin sa vezi altfel lucrurile. Bine, tu esti suporter al unei clone de partid si, desigur, ai mintea bolsevizata in totalitate.

Johnny D
19th October 2020, 10:32
Ii zice WCSB, Dubel. Nu eu i-am zis, asa scrie pe ea, si in acte, si pe tricouri!:))

Cand ma uit la Steaua, o vad si p-aia. Dar nu in prima liga.:)

Astea cu continuatoarea sunt povesti. Asa poate zice orce hot ce-a furat un document, sau un stadion, ca el e continuatorul ca are documentul sau stadionul in posesia lui, dar daca e hot, e hot. Si proprietarii de drept vor fi repusi in posesie, dupa cum zice justitia. Daca e justitie.:)

Duba
19th October 2020, 10:39
Sarac ai fost, sarac esti! La minte, evident! Dar nu-i de mirare, asa-s toti frustratii care se identifica cu echipe care n-au realizat mai nimic in toata istoria lor. Dar mai ales cei care schimba echipele ca pe sosete.

futbasisti
19th October 2020, 11:00
:)):)). Capitane, mai amana putin recenzia meciului,a venit Duba,acum radem de el. :))

cip
19th October 2020, 13:48
nah,i-au trebuit clovnii astia lui burleanu,sa dilueze si mai mult un campionat care era oricum de toata jena...

Leo
19th October 2020, 18:13
Daca cel de aseara a fost usor acordat, cel la Gonzales cum a fost?

A fost penalty clar. :D

futbasisti
19th October 2020, 20:47
Se pare ca la zona dorsala prazul oltenesc irita mai tare decat zerul de mioara altfel nu imi explic timiditatea lui Burcea!:rasc:

Johnny D
19th October 2020, 21:50
Se fereste de figuri din astea multigonometrice (nu doar trigonometrice) ca Duba. Pana si lui ii e frica de astfel de experimente ale ilogicii si infidelitatii rationale!:))

delaparis
19th October 2020, 23:53
Man asta incepe sa ma intereseze pt PSG :)

Sincer cred ca e cel mai bun jucator roman azi. In orice caz cel mai in forma.

iulian_1976
20th October 2020, 01:28
Esti pus pe glume, pus pe conversatie :))

Poate ca era ok sa jucam cu 5 pe lina de fund in Islansa si marcam in minutul '88 un gol de genul asta cu Man:D

Viciere de rezultat Steaua trebuia sa joace in 10 jucatori, m-am bazat pe Rusescu si asa si s-a intamplat nu avea cum sa nu produca o faza intre Cristea si Miron, am spus de o saptamana lucrul asta.

delaparis
20th October 2020, 01:57
Eu vorbem serios de Man ca e cel mai in forma fotbalist roman azi. Nu pt PSG deoarece risca sa-i faca umbra lui Neymar:D

Poate ca era ok sa jucam cu 5 pe lina de fund in Islansa si marcam in minutul '88 un gol de genul asta cu Man:D

Islansa ma-sii :headbang::D

Johnny D
20th October 2020, 09:39
Esti pus pe glume, pus pe conversatie :))

Dume Delaparius!:D

Johnny D
20th October 2020, 15:53
:headbang::D

:o:Ce shiretlic!:o: Nu-i frumos sa te ascunzi dupa zid, in timp ce altii se dau cu capu de el!:mda:

Duba
21st October 2020, 10:58
A fost penalty clar. :D

Nici tu nu crezi ce scrii.

Duba
21st October 2020, 11:06
Se pare ca la zona dorsala prazul oltenesc irita mai tare decat zerul de mioara altfel nu imi explic timiditatea lui Burcea!:rasc:

Se pare ca cel care toarna in paharele clientilor nu pricepe si pace ca mimamovisti au un puternic complex de inferioritate, vorba lui Gica Chioru :D, cand sunt penetrati de stelisti. :D Si cum acest lucru se intampla din ce in ce mai des ... William Shakespeare are o mare, mare problema. :)

Capitanu.Burcea
22nd October 2020, 13:34
Asa cum era de asteptat, mizeria de la periferie a mai facut rost de 3 puncte cu ajutorul arbitrilor, dar caprele raioase stau tot cu ratul peste gard, mutand discutia spre alte subiecte.

Ba, la cat l-ai tesalat de furunculele de pe buci pe Chioru, era si pacat sa iesi tot cu ideile tale, si asa putine, rare si fixe :))

Ce mizerie, ce jeguri, eliminare clara la Cristea, min 75, si se da galben in mare scarba, totul pt efortul suprem de a duce oaia la furajul de sampion lig. Asta in vreme ce altii sunt controlati la batistute, daca unghiile sunt taiate regulamentar sau se afla in offside.

Hernie au facut de la o mana pe umar clovnii de man si constantin, baga-mi-as **** in apucaturile lor de milogi si cersetori! Nu degeaba sunt luati la **** de Tbilisi si Liberec, ducand coeficientul sub Belarus si Luxemburg, pt ca in Europa nu sunt hraniti cersetorii, simulantii, travestitii. Sunt trimisi la munca, sunt integrati in productie :ok:

Johnny D
22nd October 2020, 14:08
Stai linistit, Capitano! Ca spurcaciunile acroanonimate si cu sigla facuta de un copil prescolar sunt cu un nivel sub Craiova si unu si jumatate sub CFR. Cu toti arbitrii din lume nu pot acoperi diferenta de valoare. Nu au cum sa prinda primele 2 locuri, decat cel mult sa va fure voua locul 3 daca incepeti si voi sa bateti pe cineva, ca sa prindeti play off-ul.

delaoltenia
22nd October 2020, 18:02
de pus la perle :))

Johnny D
22nd October 2020, 21:32
Vedem noi la final de play off, daca prinde Dinamo cumva.:)