PDA

View Full Version : Tricouri Nba



CosminS
9th April 2005, 11:09
Poate nu postez unde trebuie dar as vrea mult sa stiu de unde pot sa dau comanda de tricouri cu echipe din Nba.Stiu ca si altii sunt interesati.
Help please!!

Gabriel
9th April 2005, 11:28
http://store.nba.com/gp/homepage.html/104-7948959-6725507?

CosminS
9th April 2005, 13:18
Ma gandeam de undeva din tara poate stii

danrogojan
10th April 2005, 13:56
1. este un magazin all eyes on you. prin spatele liceului spiru. este magazinul care sponsorizeaza emisiunea yo de p mtv.
2. mai sunt reprezentatele champion. (mallul nou)

thekobe
10th April 2005, 14:17
si ce ia de la champion, maieuri de euroliga ? :D

danrogojan
10th April 2005, 14:35
de exemplu

http://store1.yimg.com/I/proam_1830_51878730

thekobe
10th April 2005, 15:42
pai alea mai merg daca vrea cu d-astia care nu si-au schimbat echipa si nu-l deranjeaza ca sunt vechi
champion nu mai are dreptul sa faca nici macar replica jersey de cand a preluat reebok
daca vrea cu snaq la heat sau authentics, reebok is the only way

eddy_jozsa
11th April 2005, 14:06
Pai... depinde ce vrei...

1. materiale originale - la preturi piperate

2. marfa ieftina (de exemplu maieu lakers in roshu sters... f urat!) - preturi infime, gasesti prin orice targ

sau... categoria mea preferata:

3. materiale >sa zicem neoriginale<, care insa arata autentic... am gasit acum cateva saptamani in sibiu, tricou cu maneca lunga... aveau #31 Milicic (Detroit), #3 Iverson (Philly) si #1 McGrady (veki... Orlando), in cate doua variante de culori... arata destul de fain, poate postez si o poza, oricum pt cei 55 RON dati pe unul, merita!

CosminS
11th April 2005, 21:03
Is curios cum arata , poate reusesti sa postezi o poza

eddy_jozsa
12th April 2005, 15:34
Iata pozele... una cu fatza, una cu spatele, si una cu logoul "Official licensed product", scris chiar fara greseli intentionate de tipar :D

Culorile pot parea ciudate, din cauza blitzului... tricoul e albastru cu rosu cu alb.

CosminS
15th April 2005, 21:50
Tzapane tricourile.Foarte mijto chiar ca se merita pentru numai 55 RON.Apropo de unde ziceai ca l-ai luat??

eddy_jozsa
16th April 2005, 09:50
...l-am luat din complexul Dumbrava din Sibiu. Am fost si saptamana asta, si au mai aparut si altele... de exemplu si tricou/maneca lunga cu Shaq (#32, rosu cu negru cu alb) si cateva altele. Mai au si echipament (maieu+short) cu Ben Wallace (arata supermisto in afara de faptul ca logoul NBA e rosu cu negru in loc de r/albastru) la 660.000. Cu Kobe Bryant gasesti si tricou (din pacate rosu grrrrr), si echipament (in auriu cu mov, dar culori cam sterse).

P.S. Complexul Dumbrava n-are site unde poti face comanda :D

ID0001
7th February 2007, 08:48
We are professional company which located in southeast of China .We specialize in exporting Nike trainer/clothing/bag , and some world po****r brand product.
Having professional staffs and our own factory , we also produce according to your designative styles . We will do our best to meet your demand in the mutual benefit and concession.
Our Aim=TOP QUALITY+BEST PRICE+FAST DELIVERY+BEST SERVICE
With our enterprise aim of “Clients First , Reputation First”, we sincerely welcome the customers at home or abroad to get in touch with us .
Any of our items meet your interest at anytime , please don’t hesitate to contact us – Http://www.tradechinamaking.com

ID0001
25th February 2007, 10:44
Any of our items meet your interest at anytime , please don’t hesitate to contact us – Http://www.tradechinamaking.com