PDA

View Full Version : Etapa 3 2020/2021

delaparis
1st September 2020, 23:04
Vineri, 11 septembrie
Ora 18.00 FC Argeș - UTA Arad
Ora 21.00 FC Dinamo 1948 - FC Botoșani

Sâmbătă, 12 septembrie
Ora 15.30 Academica Clinceni - Chindia Târgoviște
Ora 18.00 CSM Politehnica Iași - Gaz Metan Mediaș
Ora 21.00 FC Voluntari - FCSB

Duminică, 13 septembrie
Ora 18.30 AFC Astra Giurgiu - Sepsi OSK Sf Gheorghe
Ora 21.00 CFR 1907 Cluj - AFC Hermannstadt

Luni, 14 septembrie
Ora 21.00 FC Viitorul - Universitatea Craiova

futbasisti
2nd September 2020, 19:07
Castiga 1948/2020.Din penalty! Important e sa treaca testul PCR!

cip
2nd September 2020, 20:07
campionatul Romaniei e deja compromis,nu mai intereseaza pe nimeni de cand a facut burleanu mai multe echipe doar ca sa salveze Dinamo...de parca nu era suficient de diluat.
bine,nu ca inainte era cu mult mai valoros,dar totusi...
DDB,B-ul ala cred ca vine de la Baggeri...DDBB ar fi trebuit sa se numeasca.

Hingherul
2nd September 2020, 20:14
Si cand te gandesti ca exista dinamovisti care pun hate-ul asta general pe baza invidiei... :))

delaparis
2nd September 2020, 20:17
Si cand te gandesti ca sunt mari sanse sa fim campioni :)

Hingherul
2nd September 2020, 20:21
Campionii divertismentului :))

cip
2nd September 2020, 20:35
campionii baggerilor,pe asta n-ai cum s-o mai contesti...:))
bai eu nu zic,s-au mai umilit si altii,gen Dinamo Berlin,dar ca astia n-am mai vazut,continuna si in sec XXI...n-au nicio rusine...dinozaurii Europei continua sa traiasca si sa ne dea lectii...

delaparis
2nd September 2020, 22:27
Eu am spus ca e ripensionar. De atat C si B a ajuns in supradoza de vitamine excitante. :D

Ce tot zice acolo cu dinozauri el intelege. Acum sigur ca Liverpool si Manchester sunt chiar nou nascute in lumea fotbalului la fel ca mai toate cluburile din Premier League. Si nu mai vorbesc de mai toate din campionatele tari, inclusiv Inter si PSG care a fost infiintat in 1904 desi nestiutorii tot sustin aiureli pierdute prin istorie. :)

delaparis
11th September 2020, 21:59
Vamos al partido :D

Hingherul
11th September 2020, 22:44
Ahahaha ce milogi penibili si ce botosei viteji!

futbasisti
11th September 2020, 22:46
:happy:happy:happy:happy

sa vina penaltiul!!/hello

Hingherul
11th September 2020, 22:51
Sa le spuna cineva botoseilor ca joaca cu niste bogatani nu cu niste milogi cum credeau ei :))

delaparis
11th September 2020, 23:06
Remontada /hello

Johnny D
11th September 2020, 23:18
Hablas espa...

Am auzit c-a dat un super transfer spaniol gol!:rasc:

futbasisti
11th September 2020, 23:26
Saracu guritza....

Johnny D
11th September 2020, 23:29
Ce face porkaru!?:o:

Numa cu o asa combinatie poate da Dinamo gol!:))

delaparis
11th September 2020, 23:30
Gol spaniol? :D

Johnny D
11th September 2020, 23:30
Porkar romanesc.
Probabil a facut o comanda la McDonalds si a asteptat la tejghea.:rolleyes:

futbasisti
11th September 2020, 23:31
au incheiat negocierile,s-au inteles la pret.

Johnny D
11th September 2020, 23:41
Toate meciurile lui Dinamo se termina 1-1?

Nu cred ca poti ajunge in play off doar cu egaluri!:)

Dar ai ceva sanse sa retrogradezi!:))

Hingherul
11th September 2020, 23:54
Deci pentru asta s-au milogit rasii de burleanu sa ii reprimeasca pe usa din spate in liga 1? Ca sa ia un punct acasa cu botoseii? :))

Vine desfiintareaaaaa!

delaoltenia
11th September 2020, 23:55
doar egal pt cuțu șchiop . "tu va rasa n gura de milogi .

Johnny D
11th September 2020, 23:56
Ce-aveti bai, de nu primiti caini?

Ii primim noi in Liga a 2-a, ca ne sunt simpatici.
Ba chiar facem o rocada cu ei daca e pana acolo, nici o problema.;)

delaparis
11th September 2020, 23:57
:))
vine morcovu' ala ... vine

Johnny D
12th September 2020, 00:00
Jucator Botosani "Din pacate..., suntem bucurosi."

Nasol moment, deci nu trebuiau sa fie bucurosi.;):rolleyes:

Hingherul
12th September 2020, 00:01
Saptamana asta n-a fost prea buna pentru miliardari. Pesegeaua a luat-o pe coaja.... miloaga Romaniei a facut cu chiu cu vai un punct acasa... cred ca baga astia ceva in euroi ca altfel nu imi explic :D

delaparis
12th September 2020, 00:03
Ne pregatim pt ... finala CL :D

Johnny D
12th September 2020, 00:04
Trebuie din timp sa fii pregatit, sa-ti comanzi bilete.

Hingherul
12th September 2020, 00:05
Va pregatiti asa intens incat mai e putin si dati nas in nas cu rapiduletele in liga 2 :))

Johnny D
12th September 2020, 00:07
Noi... promovam.:sneaky:

Hingherul
12th September 2020, 00:09
Voi promovati, milogii viseaza ciampionslig.... :))

63654

delaparis
12th September 2020, 00:10
Cand se va lega jocul intre toti astia nou veniti va fi jale pt adversari. Atat spun, sa nu ziceti ca nu v-am avertizat :)

Capitanu.Burcea
12th September 2020, 00:12
Deplorabila echipa de cupa europeana, sluga fecesebizda a sobolanului oparit. Gol din offside, tras de timp 70 de minute, fotbal tipic din campionatul unde interlopii albanezi, tarfele si argatii voteaza rezultatele meciurilor pe whattsap. E greu in iarba impotriva unei echipe care se vede prima data la stadion, mai bine votati ca muistii un scor favorabil si aia era :))

Hingherul
12th September 2020, 00:16
Aia au meciuri de jucat in Europa, e normal sa nu dea doi bani pe o echipa de milogi si sa joace in asa fel incat sa isi conserve puterile. Sunteti si vreo putere fotbalistica sa se puna la mintea voastra :))

Dar, acum ca tot aveti pile, faceti o contestatie la burleanu. Sunt sanse mari sa va declare castigatori cu vreo 8 - 0 :))

Eventual, daca va milogiti cum trebuie, va da si o diploma fictiva de campioni de toamna :D

delaparis
12th September 2020, 00:22
Foarte complicat sa dialogam cu niste saraci amarati branzari rataciti in spatiu timp al fotbalului mioritic. Asta e, nu sunt la nivel si e normal sa fim toleranti cu ei. :D

Hingherul
12th September 2020, 00:25
In mod normal, acum trebuia sa dialogati cu elitele din liga 2!
Dar cum v-ati milogit la burlean sa va arate indurare, stati si o frecati aiurea prin liga 1 ca sa rada lumea de voi.

Capitanu.Burcea
12th September 2020, 00:28
Mai au de jucat un meci in Europa. Nici nu afla saraca Europa ce purice a piscat-o de chilot cat isi facea somnul de frumusete.

Etapa trecuta offside de 3 metri, acum alt offside, astea sunt echipele votate pe whattsap de interlopi, ca sa facă fală Romaniei țiganizate de clanurile fecali, prodan si regheblat.

delaparis
12th September 2020, 00:29
In mod normal, acum trebuia sa dialogati cu elitele din liga 2!
Dar cum v-ati milogit la burlean sa va arate indurare, stati si o frecati aiurea prin liga 1 ca sa rada lumea de voi."Normalul" asta al vostru il stim deja de ne-am plictisit. Ma mir ca voi nu va plictisiti sa strigati a saracie tot timpul :)
Noi jucam fotbal, voi votati. Ma rog, fiecare cu vocatia sa :D

Hingherul
12th September 2020, 00:31
Rade si comisarul de voi, milogilor! :))

63655

delaparis
12th September 2020, 00:40
Nu cunosc, imi pare nespus de rau :))

Mai ai din astia care tot numara banii altora? :D

Capitanu.Burcea
12th September 2020, 00:51
Hehe, pai chiar patronul lor numara banii ministerului apararii, 50 de milioane pleașcă din schimbul de terenuri. Si martalogii spun ca tot ministerul atarna la ei :)) Pai, atarna la trocul pe care l-au facut impreuna si la care albanezii au dat bir cu fugitii fupa ce au pus mana pe bani. Capisci, mă?

E bine, dom'le, cand ii aud pe sclavetii astia vorbind cu emfaza despre marile investitii fecaliote mi se deschide briceagul in buzunar (sper ca am adaptat bine, e o veche zicala ungureasca; un moderator maghiar ma poate corecta :D).

delaparis
12th September 2020, 01:24
Nu stiu. In orice caz eu observ acelasi fenomen ca la PSG respectand scara la Romania. Vin bani, vin jucatori multi de valoarea sau mai putin, rezultatele intarzie si e normal, echipa e in plina constructie si suporterii adversi devin isterici :)
Concluzia va fi aceeasi. Dinamo va avea rezultate din ce in ce mai bune, incepe sa nu piarda apoi va castiga in serie si in cele din urma va castiga campionatul la 15 pct diferenta. Problematic va fi starea psihica celor care tot neaga evidenta azi. Avem o raspundere si fata de ei totusi. Eu zic ca trebuie sustinuti in astfel de situatii :D

Capitanu.Burcea
12th September 2020, 02:13
De unde atata neobrazare sa vorbesti 'doar' de un egal cu Botosani, cand ei, cu cel mai bun lot din tara, abia scot un egal milogit la un meci jucat pe bune cu Botosani. Uită saraciile cum si-a batut lupa de ei Croitoru la Pitesti, cand ar fi implorat pentru un egal. Auzi, ma, facem noi doar un egal, cu juma' de echipa luata de pe transfermarkt, acum o saptamana :) Sa nu uite sclifositii astia ca dupa ultima scamatorie albaneza, 2-0 la Botosani, Miron a luat autobuzul si a semnat cu fcsb. Gratis, ca sa nu plateasca Ieftinie comision de formare la Galati. Admirabili flacaii, defectul lor ca vad meciurile pe flashscore si seara, la culcare, isi toarna cu pipeta in ochi licorile gesepiste de adormit copchii. Care sunt oricum pt sters la cur, nu pt ochi :D Adica, n-ai cu cine, dom'le!

Johnny D
12th September 2020, 03:04
Adica Duba isi toarna rahat in ochi!?:o::rolleyes:

Capitanu.Burcea
12th September 2020, 09:04
Bă, atatia iubitori de fotbal :rolleyes: pe aici, unul n-ar observa ca s-a marcat, deja, golul campionatului :D Ba, ce sut, ce aerodinamica, headline pe Nasa Tv de aseara. Ce, ba, pai faza aia de tetris Casap-Mladen, autogol Slujitorul, ala fotbal spectacol!

Nu, umilitii lui Croitoru ne explica ce rusine e sa faci egal cu Croitoru, cand ei sunt vai de mama lor. Ultimul lor rezultat impotriva lui Croitoru a fost... Da, sa nu-ti vina sa crezi, un egal. Panarame, baaa! :))

Hingherul
12th September 2020, 09:09
Gol de portar de manual!

Dar daca ramaneati la locul vostru, adica in liga 2 unde ati retrogradat, sigur se gaseau cativa copii de la sat care sa fie impresionati de reusita :))

Capitanu.Burcea
12th September 2020, 09:16
Adevarul e ca la noi se si suteaza mult din afara careului, toti portarii sunt avizati de forta atacantilor din liga 1. Toti, mai putin flacaul asta :))

Spune-i si regelui ca un sfert dintre golurile pe care le-a dat au fost de portar, sa stie si el de ce n-are statuie nici astazi.

Hingherul
12th September 2020, 09:19
Pana si domnul Prulea a ramas rece la executie. Neimpresionat a recunoascut si el ca e gol de portar amator. Probabil tocmit de milogi la pauza ca sa lase sa intre macar una.

Ce ar declara domnii Cornel Dinu si Piti nici nu vreau sa ma gandesc :D

Capitanu.Burcea
12th September 2020, 09:26
Mai bine il intrebam pe Stangaciu, omul e expert in suturi de la 400 de metri.

Tu esti mic :D, dar iti povestesc astia batrani cum, odata, la Montpellier, impresionat de un sut de la 140 de metri care iesea, lejer, in aut, si-a intins manusile si a tras cotofana in plasa. Cat a fost, ma, 5-1 pt gazde? Tot la meciul ala, Ov Lazar de la spurcati a scapat singur cu portarul si s-a oprit dupa un fluier din tribuna.. :)) :))

PS. Nu chiar acum vei primi confirmare, intai trebuie sa manance si pasarile alea ceva de dimineata :))

Hingherul
12th September 2020, 09:30
Pe vremea aia parca erati oficial in liga 1, nu? :D
Iar burleanu avea doar vreo 7 anisori... :))

Leo
12th September 2020, 10:37
Ce gol a dat Valle, esti nebun? A speculat iesirile portarului. :D

Hingherul
12th September 2020, 10:45
Numai la specula, jmecherii si jmenuri va sta mintea :D

Leo
12th September 2020, 10:50
Tu nu ai treaba? Ai pus muraturile pentru iarna?

Hingherul
12th September 2020, 10:52
Nu

Hingherul
12th September 2020, 11:08
Numai meseriasi... :))

63656

Pana si miloaga aia de dinamo are mai multe puncte ca voi :happy

Leo
12th September 2020, 11:11
Hai fuguta la piata, sau vrei si tu sa-ti declari falimentul? :D

Hingherul
12th September 2020, 11:12
Ma pregatesc sa plec la Dunarica iar maine ma duc sa salut Marea Neagra.
Sa ii transmit ceva si din partea ta?

Ps pt. Ion: Nu, faptul ca vizitez marea neagra nu inseamna ca ma duc in Julesti sa-ti salut echipa :))

Leo
12th September 2020, 12:07
Doar daca ajungi in Costinesti. :)

futbasisti
12th September 2020, 13:18
Toas capitan se plange etapa asta ca purtatorii de legitimatie de fotbalist erau prea noi, prea fragezi, ca sa mai asteptam sa se rancezeasca un pic :D. Parca vad ca etapa viitoare se vor plange ca salariile sunt prea mari si ca au fost achitate in avans, ceea ce i-a debusolat total. Sa nu mai punem la sicoteala cum sunt furati etapa de etapa, cum offsideurile se lungesc.....,.milogii dreaq!!!

Capitanu.Burcea
12th September 2020, 15:15
Iar ai fost acasa la prof Bască Ve Ionescu, v-ati imbatat ca porcii, ati depanat amintiri de pe maracana belgradeana, de cand v-a retrogradat Tito in liga Lepa Brena si, final apoteotic, ati adormit in vomă, pișat si șlivovită :))

Capitanu.Burcea
12th September 2020, 15:38
Timache, trezeste-te, esti pe topicul ligii 1, nu in foisoarele lui Robu pentru pensionari, acolo unde soimii patriei trag aghioase si spun povesti vanatoresti care l-ar face invidios si pe Jules Baliverne :))

delaparis
12th September 2020, 22:36
Mai, sa fie ... si saraci si condusi la scor :D

Leo
12th September 2020, 22:38
Rapandulele lui Hinghi sunt conduse cu 1-0. :D

delaparis
12th September 2020, 22:40
Nu sunt ale lui. Sunt ale lui Becali :D

Leo
12th September 2020, 23:22
2-0

Johnny D
12th September 2020, 23:31
Ati vazut un Unghier?

Donde es el Hunghiero?

Leo
12th September 2020, 23:38
La Dunare.

delaparis
13th September 2020, 00:02
Nasol. Mai vine si Topola joi :D

Calandrinon
13th September 2020, 00:14
Slugile plang ?...plang slugile ??

Johnny D
13th September 2020, 00:49
Cu lacrimi de crocodil... de Dunare!:rasc:

Leo
13th September 2020, 22:24
Etapa egalurilor, 4 meciuri terminate la egalitate. Urmeaza CFR Cluj - Hermannstadt.
CFR Cluj: Bălgrădean - Susic, Vinicius, Cestor, Camora - Itu, Bordeianu, Djokovic - Rondon, Debeljuh, Costache
Hermannstadt: Figueiredo - Belu, Diarrasouba, Stoica, Oprut - Pires, Dâlbea - P.Petrescu, Sîntean, Joalisson - Ad. Bălan

delaparis
13th September 2020, 22:58
Etapa egalurilor

Unii mai si pierd :))

Hingherul
13th September 2020, 23:09
Am auzit ca a giugiulit Ion Alibecul in seara asta de i-a dat si sangele :))

delaparis
13th September 2020, 23:10
Uite ca au venit si aia care pierd. E o etapa interesanta :D

delaparis
14th September 2020, 01:43
Cine castiga, castiga.
CFR pe locul trei :D

Johnny D
14th September 2020, 05:36
Pai da normal, doar n-om discuta de esecuri din astea penibile aka. WCSB.

Capitanu.Burcea
14th September 2020, 19:38
Bai, din respect pentru Cimache si Cip Ceme nu am intrat dupa meci - vad ca nici ei, e chiar o lovitura sub centura sa pierzi derby-ul comunelor limitrofe, memorialul soselei Andronache.

Ce sa zic, nu invinuiesc pe nimeni, decat :D pe domnul Fecali. Domnul Fecali a imprumutat Astra, Astra a returnat in natură. Natura moartă. Domnul Fecali a vorbit la Ovidiu sa amputeze creierul si picioarele lui Casap si Mladen. In lipsa lu' Țîru si Hodorogea, ce dracu' sa faci, te carpesti cu astia. Aceste doua intamplari au adus piperenilor un set la 0 in primele doua etape. Presa ovina in delir, se vorbea deja despre antrenorul Sfarma Petre. Se faceau mistouri despre umilinta egalului cu Croitoru. Bus la nazionala, Ratoiul a raspuns prezent flacaului care a avut 6 atingeri doar in meciul cu Voluntari.

Si vine meciul asta, ba, baietii credeau ca e ca la pacanele, 3 cu 3. Incepe meciul, aia nimic. Terenul drept, galacticii tot asteptau sa se incline, sa apara vreun Casap sa rezolve stringenta problema a golului. Ba, ce facem, nu a reusit nea Gigi imblanzirea Falcosului? Dau una, dau doua, baietii la albitru. Ochi beliti la oficiala. Ce facem, baaa, ce facem, baa? Noi, 400 de milioane pe transfermarkt, ai lu' Pandele, 3 galeti cu branza. Asa ceva nu am mai vazut, cum ma sa nu reusesti tu sa tragi 100 de mioare la umbra, sa faca putin caș Falcosului? Doamne, au mancat ăia gogosi de la pravalia Teja, au prins puteri, i-a durut la pulă ca aveau in fața cativa finalisti de CL.

Bai, nene, ce facem. Ziceti unu' un scor si votam, ne carpim. 4-2 fcsb e mai aproape de adevar. O sun acum pe Ana, pe clinceanu, pe preda buzescu, pe justin, nu o lasam asa.

PS. Este, ma, ce **** mea! 5-2, ma, s-a votat acum. A dat si Buziuc in min 96, a zis Ana ca ii aminteste de prima vaginoplastie.

Capitanu.Burcea
14th September 2020, 20:07
Doar echipa lu' Pandele
Face la nea Gigi :D rele
Ca nu vrea sa se voteze
Puncte sa capituleze.

Nu mai vrem in deplasare
Fara plasa de salvare
Scoate, nea gigi, dolaru'
Ca ne depaseste Faru' :))

Lampard si Coman Kingsley
Cu basica-s vai de ei
Cand se voteaza regia
Incepe hegemonia :))

Utilizator
14th September 2020, 20:58
Bai, din respect pentru Cimache si Cip Ceme nu am intrat dupa meci - vad ca nici ei, e chiar o lovitura sub centura sa pierzi derby-ul comunelor limitrofe, memorialul soselei Andronache.

[...]
Bai, nene, ce facem. Ziceti unu' un scor si votam, ne carpim. 4-2 fcsb e mai aproape de adevar. O sun acum pe Ana, pe clinceanu, pe preda buzescu, pe justin, nu o lasam asa.

PS. Este, ma, ce **** mea! 5-2, ma, s-a votat acum. A dat si Buziuc in min 96, a zis Ana ca ii aminteste de prima vaginoplastie.

:)):)):happy

Johnny D
14th September 2020, 21:07
Capitanu', cel mai tare
Chef de vorba si traznae
Ca si el, nimenea n-are!

futbasisti
14th September 2020, 22:29
.
bah........sa ma pish in putina lor cu branza, am pierdut o frumusete de bilet!!:headbang::headbang::headbang:

Johnny D
14th September 2020, 22:49
A egalat Viitorul cu om in minus din minutu 5?:))

iulian_1976
14th September 2020, 23:55
1:4 un meci mai mincinos ca asta rar mi-a fost sa vad.:cool:

Craiova arata rau de tot, o sa se observe in urmatoarele etape daca ce am scris este adevarat, pe Viitorul i-a curatat Artean si ...Ciobanu.
Trupa de spanioli nu cred ca prinde etapa a 7-a in ritmul asta, totusi astazi imi permit sa spun ca ar fi castigat lejer 11 la 11 s-au batut singuri :cool:

Calandrinon
15th September 2020, 12:37

Ce sa zic, nu invinuiesc pe nimeni, decat :D pe domnul Fecali. Domnul Fecali a imprumutat Astra, Astra a returnat in natură. Natura moartă. Domnul Fecali a vorbit la Ovidiu sa amputeze creierul si picioarele lui Casap si Mladen. In lipsa lu' Țîru si Hodorogea, ce dracu' sa faci, te carpesti cu astia. Aceste doua intamplari au adus piperenilor un set la 0 in primele doua etape. Presa ovina in delir, se vorbea deja despre antrenorul Sfarma Petre. Se faceau mistouri despre umilinta egalului cu Croitoru. Bus la nazionala, Ratoiul a raspuns prezent flacaului care a avut 6 atingeri doar in meciul cu Voluntari.

Si vine meciul asta, ba, baietii credeau ca e ca la pacanele, 3 cu 3. Incepe meciul, aia nimic. Terenul drept, galacticii tot asteptau sa se incline, sa apara vreun Casap sa rezolve stringenta problema a golului. Ba, ce facem, nu a reusit nea Gigi imblanzirea Falcosului? Dau una, dau doua, baietii la albitru. Ochi beliti la oficiala. Ce facem, baaa, ce facem, baa? Noi, 400 de milioane pe transfermarkt, ai lu' Pandele, 3 galeti cu branza. Asa ceva nu am mai vazut, cum ma sa nu reusesti tu sa tragi 100 de mioare la umbra, sa faca putin caș Falcosului? Doamne, au mancat ăia gogosi de la pravalia Teja, au prins puteri, i-a durut la pulă ca aveau in fața cativa finalisti de CL.

Ce legatura au cip si Tim cu acest meci ? Ei doar se plangeau ca le-am stricat ciocanul ...

delaparis
15th September 2020, 15:04
Sapte cazuri de COVID-19 la FCSB. (https://www.onlinesport.ro/fotbal/liga-1/steaua/antrenorul-de-la-fcsb-si-preparatorul-fizic-neubert-au-coronavirus-nid-140758)
Trebuia sa stea cocalarii in cantonament ca restul echipelor, nu sa lase gunoaiele infectate sa umble libere la lautari! De aia au si pierdut cu Voluntari :))

Calandrinon
15th September 2020, 15:43
Mache si-a facut-o cu mana lui...

Capitanu.Burcea
15th September 2020, 18:54
Problema e ca acesti indivizi umbla liberi de doua saptamani, inca de la aparitia primelor cazuri de infectare. Presa a musamalizat fie din servilism ovin, fie din teama de a-si crea dusmani intr-o zona unde majoritatea celor implicati sunt interlopi, indivizi de moravuri usoare, fosti si viitori puscariasi. Nimeni nu doreste sa fie intors la protap, cu furculita, de gorilele fecaliote. Remember Fane Dediu, Smarandescu si alte cazuri in care flacaii au tinit staborul pe marginea santului, cu rupere de pulă fata de legile in vigoare. Avand, desigur, complicitatea totala a acestui stat mizerabilist.

Dinamo a stat in carantina 14 zile pt un test fals negativ al magazionerului, apoi a trebuit sa suporte votul acestor imputiti, care astazi infecteaza la liber, zeci, sute de persoane nevinovate. Dinamo in carantina, fcsb la munte si la mare, cu mare rupere de carici.

Felicitari grupului de interventie frcesebist :D se dovedeste ca ati sarit cu curu-n pulă inca o data :)).

PS. Gluma, gluma, dar oamenii astia trebuie adunati de pe strazi, din bordeluri, cazinouri, discoteci de pisde etc si bagati in carantina. Ce fac acum fecesebistii e crima cu premeditate. Un nou caz Gerota 2, cu gunoaiele de la fcsb raspandind infectia cu generozitate.

PS. Nelu Tîrtanu doarme, sa ii luam in pulă șuvița fluturand a la Johan Sebastian Bach! Bai, boule, ia masuri, in mortii ******* de oligofren!

Johnny D
15th September 2020, 20:29
Rapandulele lui Hinghi sunt conduse cu 1-0. :D

Iar le-a marcat COVIDU?:o: E a 2-a oara cand le baga mortu-n casa, de data asta poti spune... mortii-n casa!:D