PDA

View Full Version : Serie A 2020-2021



Pages : 1 [2] 3

Johnny D
13th February 2021, 20:38
Bine ca n-am pariat pe Juve la titlu, ce carpe sunt cu tot cu Ronaldo ala care nu-si poate cumpara un sut din lovitura libera de cand a plecat de la Madrid. Ar fi un miracol sa ia titlu doar batand echipe mici, deoarece asta fac si Inter si Milan foarte bine.

El Pistolero
13th February 2021, 21:06
Joc modest, fără viziune pentru Juve. 7 puncte până la Milan. Foarte greu de sperat la campionat că jocul ăsta.

Johnny D
13th February 2021, 23:14
Ce guoaie Milan astia, o data pun in baza cand joc pe ei, pe toate biletele si fix atunci se kk pe ei cu echipa mica, ii domina ca pe o echipa de liga inferioara si-i bate fara drept de apel!:headbang:

YoNuTzz
14th February 2021, 00:12
Moment important al sezonului ptr Milan, care nu are o valoare prea mare, dar a mers din momentum...

Infrangere la Spezia si acum derby cu Inter, asta dupa ce joi Milan merge la Steaua Rosie Belgard, si Inter care s-a facut de KKT IAR in CL, sta pe bara...

PS: Juve dezastru....greu fara antrenor.

milanezu
14th February 2021, 00:19
cum sa pierzi la spezia cand urmeaza o gramada de meciuri criminale?
nu se poate asa ceva.

Johnny D
14th February 2021, 01:47
Problema a fost ca nu prea s-a jucat nimic, Spezia s-a jucat cu Milan.

dardar_3
14th February 2021, 22:01
Sa ma pis pe pariurile tale Ionele. :D zzattt :drak:

JJ
14th February 2021, 22:45
Si uite-asa se strecoara Inter pe primul loc.

cip
15th February 2021, 07:44
'neata!
toate bune? :rasc:

nu se "strecoara",Romelu e pur si simplu mai in forma decat Zlatan si Cristiano,iar Conte e antrenor...aici s-a facut deocamdata diferenta...:D

YoNuTzz
15th February 2021, 20:59
Inter are un lot mult mai valoros decat a lui Milan.

Ptr Milan obiectul real nu este campionatul. Poate ca este ptr naivi si visatori...

Top 4 e obiectivul...Si va fi o batalie dura cu Napoli, Roma, Lazio si Atalanta: 5 echipe pe 2 locuri !! tough !!!

Nu am pus-o pe Juve ptr ca Juve va prinde cumva top 4 100% :)))

cip
16th February 2021, 19:56
Saniuta fuge, nimeni n-o ajunge, :drak: Ho bah ce sariti asa? Ia spune cip, e frig la -5? :))
iaca,a venit si primavara,la plus unu nu mai trebuie sa dezghetam parbrize dimineata...:)
io ti-am tot sugerat sa nu te mai repezi ca ratza la muci,ca nu se stie...tu nu si nu...:))

Johnny D
16th February 2021, 20:52
Sa ma pis pe pariurile tale Ionele. :D zzattt :drak:

Si pe Inter am pus, dar...:rolleyes:

dardar_3
18th February 2021, 13:57
Sper sa pierzi zi de zi! zaat! :D

Johnny D
18th February 2021, 21:42
:)) Rautaciosule! Inca ti-e ciuda de dubla aia ultima intre noi, tur-retur batut la fundulez?:D

cip
19th February 2021, 19:13
Ioane,vezi ca bate la usa derby della Madonnina...:o:
Daca vrei sa pastram relatii aproximativ decente,pariaza pe Milan!
Ca altfel n-o sa te mai scot din "mocofane"...:))

delaparis
19th February 2021, 22:39
Bai, ce conflict ... si in plus nu intereseaza pe nimeni :)

Johnny D
19th February 2021, 22:46
Ioane,vezi ca bate la usa derby della Madonnina...:o:
Daca vrei sa pastram relatii aproximativ decente,pariaza pe Milan!
Ca altfel n-o sa te mai scot din "mocofane"...:))

Daca scrii acolo pe administrativ un "Free Paul!:help: Lenesilor si mafiotilor!:rosu:" sunt deacord!:)


Deci italienii scriu "de la" legat!?:o: Ce analfabeti!:D

cip
19th February 2021, 23:31
Bai, ce conflict ... si in plus nu intereseaza pe nimeni :)
vreo 10 CL,atat avem impreuna...
dar de unde sa stii tu de astea...:))

Johnny D
19th February 2021, 23:41
El are o finala de CL mult mai recenta decat toate titlurile voastre!:):D

Johnny D
21st February 2021, 16:19
Scurt i-a rezolvat Inter, care e in pole position pentru titlu.:)

YoNuTzz
21st February 2021, 17:23
din pacate meciul de azi decurge foarte previzibil...mai ales cand iti da Inter gol rapid, cum le-a dat si lui Juventus...
sansele sunt imense sa urmeze imediat o organizare perfecta si apoi 2-0.

S-au cam dus Milan in cap...infrangere acasa cu Juventus, Atalanta si acum Inter...dezastru la Spezia...urmeaza deplasare la Roma...

---

2 locuri de CL sunt date: Inter si Juve
Raman 5 echipe pe 2 locuri: Napoli, Milan, Roma, Lazio si Atalanta...greu de tot 5 echipe pe 2 locuri.

ps: later edit: executie in direct, la fel ca si cu Atalanta acasa, si ca si cu Lille acasa.

El Pistolero
21st February 2021, 17:30
Inter distruge Milanul. Au mare avantaj că nu joacă în Europa, pot pregăti bine meciurile din campionat.

inter
21st February 2021, 17:55
Inter distruge Milanul. .

si un clar VD2 la pariuri ... care aduce in "casa" ceva maruntis /hello/hello/hello

victorie CLARA , diferenta de valoare evidenta ... nici nu pot sa ma bucur de aceata UMILINTA!:ok:

YoNuTzz
21st February 2021, 17:59
oricum amuzanti cei word-wide care vorbeau de titlu la Milan...eu am spus mereu...obiectivul realist e top 4, chiar si locul 4 si e perfect...

nu poti sa te bati la titlu din prima cand tu ai fost 1 deceniu pe loc 6 si in afara Champions League.

cip
22nd February 2021, 11:34
verisoare,esti bine mah la minus 4? :D

Johnny D
22nd February 2021, 11:38
Bietul de el, nu l-as mai tortura atat. Oricum Milan e peste ce poate ea in mod normal.:)

cip
22nd February 2021, 12:00
lasa-l bre ca e tabacit,isi revine el rapid... :P
si in plus prea isi luase avant la +5...:rasc:

Johnny D
22nd February 2021, 14:35
Adevarul e ca se poate si mai rau, sa nu bati la Bine-vant in superioritate numerica, nici sa nu dai un gol...

dardar_3
22nd February 2021, 14:43
N-am vazut meciul, am auzit ca nu s-au prezentat baietii. Oricum, era de asteptat, probabil de-aia am gasit ceva mai bun de facut la ora meciului. :ok:

inter
22nd February 2021, 18:05
N-am vazut meciul, am auzit ca nu s-au prezentat baietii. Oricum, era de asteptat, probabil de-aia am gasit ceva mai bun de facut la ora meciului. :ok:

https://www.milanoevents.it/agenda-eventi-milano-e-hinterland/

pe unde ai fost la oa meciului ?:evil:

cip
22nd February 2021, 18:42
N-am vazut meciul, am auzit ca nu s-au prezentat baietii. Oricum, era de asteptat, probabil de-aia am gasit ceva mai bun de facut la ora meciului. :ok:
si bine ai facut,desi nu stiu ce ma face sa cred ca ti-a crescut nasul ca lui Pinnocchio...:D
vad ca Inter ti-a facut un mic rezumat,eu iti fac unul chiar mai scurt...un fleac,v-au ciuruit Romelu si Lautaro...:))

milanezu
22nd February 2021, 22:57
important ca in tur v-am dat-o si noi.
asa ca mai lejer cu arogantele interisti borati.

Johnny D
23rd February 2021, 07:45
:o: Nu ca n-as fi de acord...:D

cip
23rd February 2021, 14:09
important ca in tur v-am dat-o si noi.
asa ca mai lejer cu arogantele interisti borati.
uite unul care n-a trecut cu bine peste trilula...:))

Capitanu.Burcea
23rd February 2021, 17:22
Scarba mare de comentator acest niculescu gel, a stat mufat pe falusul interist pe toata durata meciului. Pana la urma l-a scos vinovat pe Ibraimovici (sic! , nici numele celui mai mare fotbalist de pe teren nu stie sa-l spuna). Inter ramane echipa eliminata de Slavia, Sahtar Donieț si echipa aia austriaca cu nume de rîșniță, pana la urma nu e frun Real sau Bayern Miunșen, nu stiu de unde atatia cm2 de flatulatie.

cip
23rd February 2021, 18:36
iaca si al doilea...:D
toa'se capitan,sa traiti,n-am stiut ca sunteti fan Milan...:o:
mea pulpa :D,trebuia sa le fi pus cap la cap si sa-mi fi dat seama pana acum...ca ba au fost fascisti interistii,ba au furat pe timpul lui HH...nu stiu unde mi-a fost capul...:))

Johnny D
23rd February 2021, 21:41
Cu gandul la titulo! A dreku pisicot!:D

YoNuTzz
28th February 2021, 01:29
iar s-a incurcat Juve...cred ca e aproape gata...

El Pistolero
28th February 2021, 09:32
Sper să fie și Pirlo gata după eliminarea cu Porto. Nicio șansă să treacă de portughezi cu jocul ăsta. Evident că e gata campionatul, jocul lui Juventus e de locul 12.

Johnny D
28th February 2021, 20:23
Dupa pocinogu facut de Ronaldo si ai lui iar, Inter e 80% campioana, in opinia mea.

El Pistolero
28th February 2021, 23:59
Milan a jucat în 12 azi la Roma, ce decizii idioate împotriva Romei. Inter își merită locul 1 până acum, a fost cea mai constantă, a cam bătut orice echipă mică sezonul ăsta.

YoNuTzz
1st March 2021, 00:01
Wow, nu ma asteptam sa isi revina Milan si sa bata acasa la Roma...o victorie aproape cat un Top 4...

si da, Inter nu prea mai are cum sa rateze titlul...oricum meritat anul asta...prea slaba Juve...

Johnny D
1st March 2021, 01:19
Wow, nu ma asteptam sa isi revina Milan si sa bata acasa la Roma...

Nici eu, da cica v-a ajutat arbitru, ca normal, Milan e oras mai mare decat Roma.:rolleyes: Si totusi, cand am zis ca Interu e ca si campioana, mizam pt mai putin de 3p pt Milan in seara asta, mai tre sa puna 2p distanta intre voi doua ca sa fie ca si campioana.

milanezu
1st March 2021, 03:18
sa radem cu ionica.
milano oras mai mare ca roma?
de cand?
:P

Johnny D
1st March 2021, 08:24
Pai, eram ironic. Eram in mintea arbitrului, pentru el a fost realitate!:))

dardar_3
1st March 2021, 14:51
Cum plm a vazut fazele zalauel pe flashscore nu inteleg. O fi avut 1x? :D zaaat!

Johnny D
1st March 2021, 15:08
Am luat si eu din targ, ca vorba e ca i-ati furat pe capitolini la ei acasa. Zici ca voi sunteti capitolinii!:))


Ma bucur ca ramaneti in lupta... la locurile 3-4, Dardarele! Succes!:ok:

dardar_3
1st March 2021, 15:19
Sa fii sanatos, bre! Mai pune mana pe o carte ca nu strica! ;) Sau macar ascult-o :)) N-ai cum sa vii cu ineptii din astea.

PS: Joi baga tot ce ai 2 solist la meciul Parmei. :)) Iti trimit eu daca pierzi :D

Johnny D
1st March 2021, 15:21
Sa fii sanatos, bre! Mai pune mana pe o carte ca nu strica! ;) Sau macar ascult-o :)) N-ai cum sa vii cu ineptii din astea.

Nu e ineptie, e quote. Si nu am venit eu, am preluat, asa cum ti-am zis si nu l-a contestat nimeni ieri.


Milan a jucat în 12 azi la Roma, ce decizii idioate împotriva Romei. Inter își merită locul 1 până acum, a fost cea mai constantă, a cam bătut orice echipă mică sezonul ăsta.

Si in caz de nestire, se ia o opinie drept adevar.:)


PS: Joi baga tot ce ai 2 solist la meciul Parmei. :)) Iti trimit eu daca pierzi :D

Am auzit c-a intrat viteazul Man si-a incercat o smecherie a la Zidane sa-i aduca victoria echipei sale in minutu 90! Si i-a reusit cel mult o smecherie a la combinatie intre Banel Nicolita si Horatiu Malaele.:))

cip
1st March 2021, 15:54
PS: Joi baga tot ce ai 2 solist la meciul Parmei. :)) Iti trimit eu daca pierzi :D
zaaat! :rasc:

YoNuTzz
1st March 2021, 21:07
Am luat si eu din targ, ca vorba e ca i-ati furat pe capitolini la ei acasa. Zici ca voi sunteti capitolinii!:))


Ma bucur ca ramaneti in lupta... la locurile 3-4, Dardarele! Succes!:ok:

Nu chiar...Milan a primit un penalty usor cu VAR, si apoi nu i s-a dat un penalty...
Deci pe acolo...

Roma a cerut un penalty care s-a dovedit clar ca a fost fault in atac...

Ma stii ca eu mereu sunt critic...nu a fost cazul acum. Victorie meritata !

Johnny D
1st March 2021, 23:43
Asa e. Ma iau si eu dupa Pistolarul care zice ca Barca nu joaca nimic, dar nu se uita ce face Realul lui.:))

Capitanu.Burcea
2nd March 2021, 00:29
Doamne, ma uit cum prostănacul ala tatuat la care se inchinau toti analistii tarii e uitat pe banca meci de meci, in vreme ce Mihaila se lafaie titular si face faze antologice. Ma rog, in ultima etapa asta a facut :)) Ba, in tara asta e o lipsa crasa de discernamant, de competenta, chiar toata lumea se pricepe la orice?

Utilizator
2nd March 2021, 10:48
hai sa nu fim rai capitane, mai sunt incompetenti si la altii. Uite de ex la Parma, echipa cu nume dintr-o tara cu pretentii de competenta in fotbal, care a dat un pogon de bani pe tatuat ca sa aiba banca ocupata cand lor le trebuiau jucatori gata de lupta. :D

In tara noastra tragedia e ca desi toti ne pricepem la orice sunt unii mai smecheri si mai cu bani care ne fac din vorbe si iese cum vor ei. De ex cotele astea umflate la unii jucatori pe care, culmea, le si obtin de la fraieri de pe alte meleaguri. Adica bravo lor ca le iese comertul.

El Pistolero
3rd March 2021, 09:30
Juve s-a chinuit 60 de minute cu Spezia. Nimic nu joacă, în curând Inter o să treacă de 10 puncte diferență.

YoNuTzz
4th March 2021, 01:24
Dezastru si ptr Milan acasa cu Udinese...Abia au egalat printr-un penalty min 96, dupa un joc f slab.

Atalanta si Roma bat...Greeeeu cu locul de CL...

Utilizator
4th March 2021, 12:52
Anul asta e clar ca Inter ia campionatul, au echipa puternica si mai presus de asta au antrenor de valoare.

Milan nu are forta sa ia fata lui Inter in etapele ramase; Pioli e antrenor bun dar nu are lot la nivelul consatenilor.

Juventus nu are nicio sansa si a gresit ca nu l-a recuperat pe Conte dupa aventura londoneza.
Pirlo a fost jucator fantastic dar ca antrenor nu stiu daca merge aruncat direct la varf. Era bine sa se mai rodeze la nivele mai mici si fara presiunea rezultatelor.
Juve are un lot foarte bun, insa un pic prea matur si poate prea blazat pentru a mai castiga al zecelea titlu consecutiv. Daca nu fac supriza in CL (ceea ce va fi greu) cred ca va urma o intinerire masiva la vara.

cip
4th March 2021, 13:23
era cat pe ce sa zic "iata si un dinamovist rezonabil",cand am vazut aia cu "consatenii"...:o:
deci inca nu am vazut un caine rezonabil,asta-i concluzia...:rasc:

dardar_3
4th March 2021, 17:23
Un egal nemeritat. Au jucat execrabil. Taman fix dupa luni de zile cand ii iau si eu la pariuri, tocmai ei m-au scos la 5mil :)) zaaaat ionele! :drak: diseara sa-i prinzi penisu lu Man :D

cip
4th March 2021, 19:00
cate penalty-uri a avut Milan pana acum?
intreb si eu,nu dau cu parul.

cip
4th March 2021, 23:45
haha,plus 6...saniuta fuge...:rasc:

inter
5th March 2021, 02:35
cate penalty-uri a avut Milan pana acum?
intreb si eu,nu dau cu parul.

Filter by season:
20/21

CompactDetailed

club Penalties received Scored Missed Goal rate
1 AC Milan 16 12 4 75.0 %

pe locul 2, Sassuolo cu 8 primite (100%marcate) iar pe 3 Roma cu 6 primite (100% marcate)

deja verishorii au luat titlul anul asta :rosu::rosu::rosu:

El Pistolero
5th March 2021, 09:36
Lukaku e de departe omul sezonului în Seria A. Formidabil cum a jucat sezonul ăsta.

Capitanu.Burcea
5th March 2021, 12:55
Ce simulari mizerabile la jucatorul roman al deceniului! Dupa ce l-a ars la țurloaie pe Barella, tot el țipa ca din gura de sarpe, ca cersetorii care isi tarasc handicapul in intersectii, pe sub masini. Daca erau arbitri Nicoara si Petrescu nu se intampla, domle, asa ceva. O naframa, poate e hemofil baiatul. O eliminare ca pe soseaua Pipera, un penalty ca la stână, nimic? Un Tiru, Hodorogea, Bejan, sa le dai craci la un kil de branza perechea.

Uă, rușîne! Mutu a dat 25 de goluri intr-un sezon la Parma, gunoiul asta nici nu atinge mingea de atatea ori pana la finalul campionatului. Si daca o atinge, face gaura in ea :))

Johnny D
5th March 2021, 13:37
Uă, rușîne! Mutu a dat 25 de goluri intr-un sezon la Parma, gunoiul asta nici nu atinge mingea de atatea ori pana la finalul campionatului. Si daca o atinge, face gaura in ea :))

:))

Nu stiu cand e ziua lu Svilla, dar asta ar fi cadoul meu pentru el, acest citat, impachetat cu fundita rosie, delicata!:D

cip
5th March 2021, 16:46
Filter by season:
20/21

CompactDetailed

club Penalties received Scored Missed Goal rate
1 AC Milan 16 12 4 75.0 %

pe locul 2, Sassuolo cu 8 primite (100%marcate) iar pe 3 Roma cu 6 primite (100% marcate)

deja verishorii au luat titlul anul asta :rosu::rosu::rosu:
:o:
cred ca nici dinamovistii lui mucescu in perioada de "glorie" a anilor '80 nu stateau cu mult mai bine...:rasc:

Capitanu.Burcea
5th March 2021, 17:05
Sigur, bravo! Hai sa luam la mijto autoarea ultimei mari performante a fotbalului romanesc de dupa revolutie, semifinala de cupa cupelor cu anderlecht, aprilie 1990. Si, desigur, pe antrenorul nr 1 din fotbalul romanesc, Mircea 1 Lucescul :))

Capitanu.Burcea
8th March 2021, 19:26
Chiar a ramas fara urmari prestatia jucatorilor nostri din serie a? Hai ca Mihaila nu a stralucit, a dat o pasa de gol si un gol. Dar fotbalistul anului a dat o pasa unui coleg, care a dat o alta pasa altui coleg, care a inscris. Titlul din gsp? Mihaila si Man au dinamitat terenul Fiorentinei :))

JJ
8th March 2021, 21:45
Asteapta pana mai vin si cu o statistica din aia Instat, ca doar nu platesc abonamentul ala degeaba. :))

cip
8th March 2021, 23:44
haha,iaca inca 3 puncte,de data asta cu Atalanta,o echipa grea...bravo Inter,bravo Conte! /hello
next! :D

YoNuTzz
9th March 2021, 00:36
hai ca de data asta Inter ne-a facut un mare serviciu in lupta ptr top 4, batand pe Atalanta :))

milanezu
9th March 2021, 01:00
incredibil jegosii de inter nu joaca nimic dar castiga.
absolut jenanta prestatie.

Johnny D
9th March 2021, 10:02
2 declaratii consecutive si total contrastante, a 2 fani AC Milan!:))

Numero Dieci
9th March 2021, 10:30
Fani e mult zis.

Se uita si ei pe acolo dar nu pricep nimic.Fotbalul le mai da sansa refularii din cauza esecurilor din viata.

Johnny D
9th March 2021, 11:16
Fani e mult zis.

Se uita si ei pe acolo dar nu pricep nimic.Fotbalul le mai da sansa refularii din cauza esecurilor din viata.


zaaaat! :drak:

Da!:D

cip
9th March 2021, 19:13
incredibil jegosii de inter nu joaca nimic dar castiga.
absolut jenanta prestatie.
bai tantalaule,ati avut 16 penalty-uri pana acum,cele mai multe din toata Europa :o:
in rest bine ca le tot combinati.joc mai frumos ca al vostru inca n-am vazut pana acum...:))

miril
9th March 2021, 21:21
E bine de stiut. Ah, sa nu uit. Forza Inter! :yes:

https://www.theguardian.com/football/the-gentleman-ultra/2021/mar/03/season-genoa-nearly-took-over-european-football-sampdoria-european-cup-uefa-cup

63748

milanezu
9th March 2021, 22:27
bai tantalaule,ati avut 16 penalty-uri pana acum,cele mai multe din toata Europa :o:
in rest bine ca le tot combinati.joc mai frumos ca al vostru inca n-am vazut pana acum...:))

ce vrei ***** cu ochi?
tantalau ii tata tau care te-a facut.
si inter cea mai jegoasa echipa.

Johnny D
10th March 2021, 09:24
Milanezu' nu ia ostateci!:o:
Oricat mi-ar fi de atipatic Cipel uneori, aici mi-a devenit brusc simpatic!:))

Numero Dieci
10th March 2021, 09:59
ce vrei ***** cu ochi?
tantalau ii tata tau care te-a facut.
si inter cea mai jegoasa echipa.

Asa dur esti si cand iti bati mama?

milanezu
10th March 2021, 17:27
vorbesti de tine ordinarule care esti.
mars de aici ca nu am chef de tine.

inter
10th March 2021, 19:02
vorbesti de tine ordinarule care esti.
mars de aici ca nu am chef de tine.

te dai milanez da ai fost vreodata prin Brera ? :rosu::rosu::rosu:

cip
10th March 2021, 19:12
milanezu probabil face parte din aripa dura,a partii de sus din partea de jos a ultrasilor milanisti,aici in mediu online...:D
fac pariu ca in realitate,daca-si ia un crac in tzur bine tintit incepe sa planga...:))

milanezu
10th March 2021, 22:48
hai sictir ca m-am plictisit de tine.
mars la cotet.

Hingherul
10th March 2021, 22:49
Salut! De la ce v-ati luat? :))

delaparis
10th March 2021, 23:10
De la dungi. Au toti doar ca nu aceleasi culori.

Numero Dieci
11th March 2021, 08:15
vorbesti de tine ordinarule care esti.
mars de aici ca nu am chef de tine.

Stai linistit,aceste atacuri sunt urmele anilor de abuz sexual indurate la organu tatalui tau.

Te intelegem.

Johnny D
11th March 2021, 10:40
La tenis lumea accepta bobarnace, aici Milanezu a dat de dracu' si de acolitii lui!:)):D

inter
11th March 2021, 11:46
De la dungi. Au toti doar ca nu aceleasi culori.

noi de la dungi ...tu de la liniute :rosu::rosu:

cip
11th March 2021, 13:38
Salut! De la ce v-ati luat? :))
Salut!
De la faptul ca milanezu e cam tantalau...:rasc:

inter
12th March 2021, 13:04
haha,iaca inca 3 puncte,de data asta cu Atalanta,o echipa grea...bravo Inter,bravo Conte! /hello
next! :D

next ? plm te iei de olteni cu Orsova da de San Remo nu scoti un mieunat :)):)):))

cip
12th March 2021, 13:12
plm,nu mai e nimic de zis de San Remo,tu n-ai vazut ce jos au coborat stacheta? :o:
au ajuns sa cante toti milanistii pe acolo...:))

Capitanu.Burcea
12th March 2021, 16:18
Ie o eroare, milanistii au cantat chiar pe teatrul viselor, aseara. Ba chiar in rolul principal al spectacolului de inalta tinuta technico-tactica, amintind de marile capodopere ale CL. Docherii n-au facut decat sa care apa cu ciurul si sa anuleze vreo 6 goluri cu var. Daca aveam putina demnitate, ma duceam sa trag sistemul din priza, atat de ridicoli si ridiculizati au fost șităriștenii. Nici in cetatea eterna nu s-a falsat, sper ca ati luat notite macar de acolo. Asa se joaca cu Sahtar, dar, desigur, voi priviti inainte la meciul cu Torino. Ala punct de atractie, da :))

cip
12th March 2021, 19:06
Ie o eroare, milanistii au cantat chiar pe teatrul viselor, aseara. Ba chiar in rolul principal al spectacolului de inalta tinuta technico-tactica, amintind de marile capodopere ale CL. Docherii n-au facut decat sa care apa cu ciurul si sa anuleze vreo 6 goluri cu var. Daca aveam putina demnitate, ma duceam sa trag sistemul din priza, atat de ridicoli si ridiculizati au fost șităriștenii. Nici in cetatea eterna nu s-a falsat, sper ca ati luat notite macar de acolo. Asa se joaca cu Sahtar, dar, desigur, voi priviti inainte la meciul cu Torino. Ala punct de atractie, da :))
noi tintim titlul anul asta si sa-i detronam pe ladri dupa seria asta a lor de 9 :headbang:
pai cine era sa-i stopeze,Donnaruma si Kjaer? :)):))

Sevilla86
14th March 2021, 17:50
Degeaba vorbeau haterii. Se vede calitate in jocul lui Man, determinare, creeaza faze. El si Mihaila au hartuit apararea Romei tot meciul.
E primul meci in care e integralist la Parma si s-a descurcat admirabil.

Johnny D
14th March 2021, 19:20
N-avem nimic cu Man, futem in gura kktul de echipa vomata de unde a venit.:)

Sevilla86
14th March 2021, 20:01
Pai, n-a venit de la rapiduletele :D

Johnny D
14th March 2021, 20:11
Evident.:))

YoNuTzz
14th March 2021, 23:42
JALE Milan acasa...0/12 la rand cu Juve, Atalanta, Inter si Napoli, si abia au obtinut draq 1 pct acasa cu Udine...

Daca nu erau deplasarile, era de mult compromis locul 4...

Asa mai sunt sperante...dar cat timp se merge pe 2 fronturi, se vor pierde ambele...
EL nu pot castiga, si s-a vzt ce s-a intamplat dupa deplasarile de la Belgard si de la Manchester...la 3 zile dupa: 0/6 cu Inter si Napoli...

El Pistolero
15th March 2021, 00:27
În câteva etape ieșiți și din top 4. Previzibil până la urmă. Napoli ar trebui să revină acolo în top 4 alături de Atalanta.

YoNuTzz
15th March 2021, 01:49
În câteva etape ieșiți și din top 4. Previzibil până la urmă. Napoli ar trebui să revină acolo în top 4 alături de Atalanta.

Ce-i drept ca valoare a lotului si Roma si Atalanta si Napoli sunt clar peste Milan. Poate si Lazio, sau pe acolo...

Sunt ceva sanse de loc 4, dar va fi greu...

dardar_3
15th March 2021, 10:48
Ma doare-n **** de parerea voastra, mai ales a pasarelului flashcorist. Sper sa o suga zi de zi la pariuri :)) :D In rest, felicitari verisorilor pt titlu! L-au obtinut inca din meciul direct! :ok:

PS: Forza Portooooo! **** la hoti! :drak:

Johnny D
15th March 2021, 12:36
Sa fii sanatos, Dardarica! Si locu 10 e tot pe clasament! Vorba noastra!:))


Ma bucur sa aud ca ati supraprestat teribil si anu asta ati depasit orice asteptari!
Un an de mare exceptie, 5 sau chiar 4!:D

dardar_3
15th March 2021, 13:59
Vezi-ti de arbaleta si asistatii tai din liga 2 :D Ca sa nu iti zic vorba mea de duh :D

cip
15th March 2021, 19:06
joc nu prea grozav,dar am mai luat 3 puncte...:rolleyes:
asa se castiga un scudetto,cu lacrimi si suferinti :D
milanezule,esti bine mah,cu pintenii aia ai tai cu tot? :))

cip
17th March 2021, 18:31
Ioane,misiune indeplinita,ai reusit sa-i termini pe verisori,multam fain!/hello
de-acum incolo,concentrila pe batrana curva,sa pariezi numai pe ei! :))

Johnny D
17th March 2021, 21:26
Pai nu uit in veci ce sigur am pus eu DNB, fara egal pe ei cu Spezia, si cand colo Spezia zici c-a fost Juventus si ei Benevento!:mda: Rusinos...


Ba io inteleg sa te bata aia, se mai intampla, si acasa la tine... dar sa joci cu ei ca si cum ai fi echipa de "B" ce joaca in deplasare, asta e prea penibil.

YoNuTzz
19th March 2021, 00:26
An extrem de slab pentru Italia in Europa, ce arata si valoarea scazuta a campionatului.

Inter - umilita sezonului - loc 4 in grupa de CL
Juve, Atalanta si Lazio - eliminate in optimi CL, bine cu mentiunea ca vs Real si Bayern era imposibil...Juve umilita
Napoli eliminata inca din 16zecimi de Granada, deci inca o umilinta.
Milan a iesit decent in optimi cu Man Utd

Au ramas 0/8 in CL si 1/8 in EL: Roma...

iulian_1976
20th March 2021, 00:24
De cand cu Man si Mihaila privesc Parma, vad jucatori de mare valoare in Serie A, stau bine in teren etc

La ce am urmarit nu mai au antrenori de exceptie comparativ cu ce aveau acum 15-20 de ani.

Capitanu.Burcea
21st March 2021, 15:10
Incă 0 puncte pentru parma romena in demersul ei discutabil de a ramane in liga 1. Nu sunt absurd, cu siguranta penix man va fi una dintre atractiile ligii secunde. Una mai apropiata de valoarea pseudostarului fotbalului romanesc.

Hagi a plecat de la Barsa la Brescia, asta spune tot despre valoarea fotbalului italian din acele vremuri. Imi amintesc un cantec (?!) infantil al spurcatilor, care spunea ' La Brescia, Reggiana, Pisa, Lucescu n-a facut nimica/si pă Rapid Cfr, Lucescu o sa-i bage-n B' Bine, recunosc, mi-a placut stilul poporal caracteristic, cu acel 'nimica' la final, pt versificatie. Apoi, Lucescu a luat campionatul. Le-a tras un 3-0 spurcatilor in Giulesti, de le-a ramas nimica-n gât :))

Johnny D
21st March 2021, 17:44
Juventus tocmai a kkt-o pe ea cand sa faca decima, titlul tocmai e pierdut. Cand joci cu carpa aia de Bernardeschi, acuma mutata extrema pe fund, orice doar sa fie in teren, n-ai ce pretentii sa ai.


Felicitari Cip si Nr. Dieci pt titlu!:ok:

Capitanu.Burcea
21st March 2021, 18:00
E ****, felicitari. Suntem barbati, nu e friendship thread de pe patinaj. Oricum, nu faci niste negrese, niste pișcoțele in cinstea evenimentului? :))

Mai rau e ca Torino pierde deampulea la Genova si nu profita de constipatia parmegiana. Totusi au un meci in minus, inca pot pune 7 punte distanta fata de jeguri.

:D

El Pistolero
21st March 2021, 18:39
Asta se întâmplă când pui un anonim să îți antreneze echipa. Poate scăpăm de el la vara și de rebuturile alea de jucători gen Bernardeschi, Bentacur, Ramsey și alte gloabe care nu joacă nimic. Trebuie început un nou ciclu la Juventus.

YoNuTzz
21st March 2021, 23:31
Antrenor ce nu avea ce sa caute la Juve, transferuri de Europa League...
An jalnic ptr Juve...cu Ronaldo vor prinde top 4, dar sezon ratat raaau de tot...

Milan arata ca e echipa doar de deplasare si iar recupereaza punctele pierdute acasa.

Atalanta bate tot. Napoli bate si la Milan si la Roma la rand...

Va fi crima lupta ptr locurile 2-4 !

Inter campioana dupa 11 ani.

Johnny D
22nd March 2021, 07:29
Mda, impresionant Milan sa intoarca scorul la Fiorentina in repriza a 2-a.
Asa da, arata ca echipa de top 4.:)

cip
22nd March 2021, 18:52
Felicitari Cip si Nr. Dieci pt titlu!:ok:
huo bai cobe,ca inca nu e matematic...plus ca s-ar mai putea sa ne scoata din ritm si covidu asta nenorocit...:headbang:
incearca sa te focusezi pe ailalti...:D

Johnny D
22nd March 2021, 20:49
:pace:

inter
29th March 2021, 20:15
An extrem de slab pentru Italia in Europa, ce arata si valoarea scazuta a campionatului.

Inter - umilita sezonului - loc 4 in grupa de CL


se vede ca esti "verishor" incaltat in tarlici si cu muci in nas .... ai insomnii datorita faptului ca acum 11 ani ne-am distrat cu bavarezii aia care fac sa tremure Europa ... cu exceptia noastra :ok:


si sa nu uit de bavarezi ... nici acum nu au uitat de cursa de 70 de m a lui Nicola Berti /hello/hello/hello/hello/hello

miril
29th March 2021, 20:52
https://www.youtube.com/watch?v=Q-G44mbWtfI

Iarta-l pe JD. El habar nu are de fotbalul italian. El crede ca fotbalul s-a nascut odata cu tiki taka.

Johnny D
3rd April 2021, 15:15
Si emotiile Milanului la top 4 incep.:)


Salutam un Dardaricus, ce mai face?:pace:

YoNuTzz
3rd April 2021, 15:26
Eu mereu am zis...asta cu titlul e pura vrajeala si fantezie si adevaratul obiectiv e top 4, ptr ca si acele va fi greu cu atatea echipe de valori apropiate (toate slabute): Milan, Roma, Atalanta, Napoli, Lazio...ca Juve va prinde sigur cumva...practic 5 echipe pe 2 locuri

Ptr Milan va fi greu cand nu bati pe nimeni acasa...
Aproape la rand acasa, infrangeri cu Juve, Atalanta, Milan, Napoli, si egaluri in extrem cu Udinese in 95 si cu Sampdoria in 87...

Daca nu erau meciurile din deplasare, eram pe locul 10 acum...

Johnny D
3rd April 2021, 15:31
Pai cand Juve s-a tot facut de kko, se stia ca Inter e campioana.

El Pistolero
3rd April 2021, 18:17
A marcat Penis Man primul gol pentru Parma, care iarăși nu a câștigat. Au un antrenor amator, vor retrograda. Golul sezonului l-au marcat cei de la Spezia în meciul cu Lazio. Fabulos ce execuție a reușit ăla. Până una alta, Ștefan Radu a devenit jucătorul cu cele mai multe meciuri din istoria lui Lazio.

inter
3rd April 2021, 19:18
Până una alta, Ștefan Radu a devenit jucătorul cu cele mai multe meciuri din istoria lui Lazio.

Intradevar ...Radu e un FOTBALIST care isi face meseria !

RESPECT pt. acest JUCATOR!/hello/hello/hello nu e deloc usor sa intri in istoria unei echipe de top din Italia.:ok:

Johnny D
3rd April 2021, 20:10
La ce bine merge Torino, ii califica ei pe Milan in CL, nu Junvetus, astialalati, tocmai au intors scorul cu Juventus, torinezii aia mai slabi pe care si Binevant ii bat!:))

aLLiin
4th April 2021, 23:56
Sezon beton pentru INTER! Ce bucurie simt!

Capitanu.Burcea
5th April 2021, 14:26
Respect minor pt stefan radu, un fost cetatean al acestei tari, rp romania. Un fotbalist sclifosit, talentat - nimic de zis, si fara caracter. Daca mai aveam 100 ca el, de-a lungul timpului, n-am fi ridicat niciodata trofeul pt locul 5 in America si cate si mai cate performante ale nationalei :)) Lui sa ii faca statuie la Roma, la noi merita cel mult o balegă cu moț. De la un meci cu Ungaria i s-a tras supararea. I-a luxat un boanghen orgoliul si coloana, apoi s-a ofuscat ca am avut tupeul sa ii atragem atentia ca n-a venit sa faca clisme in namol. Daca era barbat, venea si demonstra ca e fotbalist si la natională. Asa, ni se rupe pla de el. Desi observ ca se mai trimit pupici pe buci si de acasa. Ca trestia ne-am indoit, avea dreptate poietul Deșliu... :))

Macar penis man raspunde convocarilor, vine si face figuratie, iar in Italia isi rupe plamanii. O jigodie si ăsta, probabil un viitor s radu in devenire. Nu ca valoare, ca harfe si bășini.

Johnny D
7th April 2021, 21:17
Incredibil, a ajuns Juventus sa stea intr-un singur jucator.
Cum lipseste Dybala, cum pilaf, cum revine, cum iarasi invincibili...

iulian_1976
7th April 2021, 22:11
Hagi a plecat de la Barsa la Brescia, asta spune tot despre valoarea fotbalului italian din acele vremuri:))

Hagi a plecat de la Brescia la "Barsa" :)

iulian_1976
7th April 2021, 22:14
A marcat Penis Man primul gol pentru Parma, care iarăși nu a câștigat. Au un antrenor amator, vor retrograda. Golul sezonului l-au marcat cei de la Spezia în meciul cu Lazio. Fabulos ce execuție a reușit ăla. Până una alta, Ștefan Radu a devenit jucătorul cu cele mai multe meciuri din istoria lui Lazio.

Au o echipa foarte lenta, aproape nu au contra-atacuri, joaca mult pozitional iar defensiv stau prost pe linia de fund, insa au portar care a mai salvat cate ceva.

YoNuTzz
7th April 2021, 22:27
In sfarsit si-a facut si Juve treaba :))

E bine ptr Milan...inca mai sunt sanse la locul 4 :D

El Pistolero
7th April 2021, 22:33
Juve luptă pentru locul 2. A revenit Dybala cu gol, o veste bună. Inter cu o mână pe trofeu. La cum joacă, greu să îi mai bată cineva sezonul ăsta.

inter
8th April 2021, 20:25
Hagi a plecat de la Brescia la "Barsa" :)

cata dreptate ai .... dar ce sa facem cu acesti ignoranti pe threadul asta ... ei cred ca totul se rezolva cu 2 flegme-n gura si o mowie ... ca pe "interN":no:

inter
8th April 2021, 20:28
Juve luptă pentru locul 2.

sa ai gura aurita inca 50 de ani!:ok::ok::ok::ok::ok::ok::ok:

Johnny D
8th April 2021, 20:48
Felicitari pentru titlu, uratule!:)

Capitanu.Burcea
12th April 2021, 09:22
cata dreptate ai .... dar ce sa facem cu acesti ignoranti pe threadul asta ... ei cred ca totul se rezolva cu 2 flegme-n gura si o mowie ... ca pe "interN":no:

Nu te mai da fată mare, că iți curg zoaiele din barbă cand apari pe intern.

Ok, nu era Barsa era Real. O echipa inca si mai mare, care imi demonstreaza punctul de vedere.

Analistii se agața de firul de pai, cand le inchid râtul fara drept de apel :))

cip
12th April 2021, 19:33
Felicitari pentru titlu, uratule!:)
bai cobe,du-te pe englezi si pe divizia B,nu te vrem aici...:ciocan:
ai vazut "poveste din Bronx" ?
era acolo mereu un prost care aducea ghinion la pariuri,il izolau ailalti de cate ori il vedeau...

dardar_3
13th April 2021, 17:55
Da-i link la filelist ca sa-l vada, ca n-are bani de voyo, antenaplay sau hbogo :D Haidi felicitari pentru alde 1-0 munciti si sclifositi. Daca ies ai mei din top 4 sunt prostii prostilor :D Bine in ***** ca nu i-au descaltat alde penis man :))

Johnny D
13th April 2021, 18:46
Dardaricus! Emotii la top 4!?:pace:

cip
13th April 2021, 18:58
penis man chiar e o gluma,a dat prostul ala de american o caruta de bani pe el,l-au facut fecaliotii...:))

una peste alta,mi-am dorit sa vad cu ochii mei Inter castigand CL,am vazut cu Mou la timona...:)
acum mai vreau doar sa-i vad cu 2 stele pe tricou,deocamdata sper sa facem 19...si poate la anul...:rolleyes:

YoNuTzz
14th April 2021, 00:01
penis man chiar e o gluma,a dat prostul ala de american o caruta de bani pe el,l-au facut fecaliotii...:))

una peste alta,mi-am dorit sa vad cu ochii mei Inter castigand CL,am vazut cu Mou la timona...:)
acum mai vreau doar sa-i vad cu 2 stele pe tricou,deocamdata sper sa facem 19...si poate la anul...:rolleyes:

*sa faceti 18 :D

cip
14th April 2021, 07:50
YoNuTzz,am o capra...:rasc:

iulian_1976
17th April 2021, 23:52
Parma tocmai a piedut un meci care l-a condus pana in minutul '90 retrogradarea este cam certa, imi pare rau de antrenor, echipa
arata bine pozitional, insa cand se baga in careul propriu sunt gata, orice faza este de gol.

In minutul '90 era 2:3 pentru Parma, au avut 3:1...

El Pistolero
18th April 2021, 14:52
Antrenor mediocru, de nivel liga 1. Oricum și Cagliari va retrograda.

Johnny D
18th April 2021, 17:55
Da, romani retrogradati, nimic neasteptat.

Ce e neasteptat aici e ca daca bate Napoli azi, Juve e in afara CL!:))

YoNuTzz
18th April 2021, 19:36
Juve pierde si la Atalanta...noi, cu bulan acum, nu ne-am mai incurcat clasic acasa...sper sa ne mai ajute odata Inter in seara asta :))

Cat despre Juve..intr-un camp asa slab (nici o echipa in sferturile CL), rusine mare sa iti fie frica sa nu ratezi locul de CL...

El Pistolero
18th April 2021, 20:35
Ce țeapă și-a luat Juve cu Arthur ăla. L-au dat pe Pjanic care era meseriaș, pe un jucător mediocru, care nu face nimic pe teren. Sezon ratat pentru Juve, care poate fi chiar catastrofal dacă ratează top 4.

cip
19th April 2021, 19:14
1-1 cu Napoli,nici nu-i asa de rau...sa fim sanatosi si sa ne indreptam cu pasi mari spre al 19-lea titlu,asta-i tot ce conteaza anul asta...:)

Johnny D
19th April 2021, 20:22
Sunteti deja campioni.:):D

YoNuTzz
20th April 2021, 01:22
1-1 cu Napoli,nici nu-i asa de rau...sa fim sanatosi si sa ne indreptam cu pasi mari spre al 19-lea titlu,asta-i tot ce conteaza anul asta...:)

18 :D

Si, da, ultra meritat ! :ok:

YoNuTzz
21st April 2021, 21:36
Inter ne ajuta, noi cu baietashii Castlllejo si Leao pierdem acasa cu Sassuolo :)))

Si daca nu ne ajuta un tatuat de la Genoa cu autogolul luam 1/6 din dubla de acasa...

Asta dupa ce inainte am facut in extrem 2 egaluri tot acasa cu Sampdoria si Udine si am fost umiliti de Juve, Inter, Atalanta + infr cu Napoli :)))

Sa fim seriosi...daca se va prinde loc 4, ar fi bine, dar nu avem fata de CL...

El Pistolero
24th April 2021, 21:34
Crotone a tras-o pe Parma după ea în liga secunda. Ireal cum arata apărarea aia a Parmei. Sezonul viitor se va bate Digi sa ia meciurile din liga a 2-a, să-l vedem pe Man și Mihăilă.

YoNuTzz
26th April 2021, 00:03
Juve iar se incurca...Chiar sunt curios ce antrenor vor aduce...

Atalanta merge ptr al 3lea an consecutiv in grupele Champions League !

cip
26th April 2021, 19:10
aproape gata,mai putin si rezolvam si matematic...
Bravo Inter,bravo Conte!
era si cazul dupa 9 campionate de dominatie ladri,sa sparga cineva gheata...

YoNuTzz
26th April 2021, 23:18
Cam asta a fost cu Milan sez asta...

La inceput naivii ziceau de titlu :))) Apoi incet incet s-a transformat in loc 2, si acum o batalie nerealista ptr loc 4 de CL...

0/6 cu Sassuolo acasa si Lazio la rand si mai sunt deplasari la o Juve disperata si la Atalanta !

E greu fara valoare si fara mentalitate sa prinzi CL...Ultimul sezon cu loc de CL a fost 2012-2013.
In curand se va face un deceniu fara loc de CL ptr Milan....super realizare.

PS: Cei 2 croati: Rebic si Mandzukic au fost jenanti sez asta...De circarul de Leao nu se poate vorbi, ca nu poate fi numit atacant

El Pistolero
27th April 2021, 08:41
Greu fără Ibra. Atalanta și Napoli joacă fotbal în finalul sezonului. Șansă Milanului e sa se împiedice Juve.

YoNuTzz
27th April 2021, 11:25
Culmea, nu-mi vine sa cred ca zic asta, dar da, mai degraba nu prinde Juve CL-ul, decat Atalanta si Napoli, care sunt super in forma...

cip
27th April 2021, 19:16
chiar m-as bucura sa nu prinda ladri CL...cu Inter campioana,ar fi un an fotbalistic de vis,mai ales daca ar retrograda si Dinamo...bine,stiu ca cer prea multe...:D

Johnny D
27th April 2021, 20:47
Dardaricus, lasa fratelo ca si noi suntem pe nicaieri, va tinem loc!:bere::))

dardar_3
29th April 2021, 11:26
:)) Succes cu submarinu diseara :D Pariaza cu incredere pe ai tai :drak:
Cat despre Milan, totul s-a daramat dupa derby della Madonina de la inceputul anului. E prematur sa spui ca top 4 e pa, insa meciurile cu ladri si bergamascii vor fi aprige. Pana atunci, vine Pippo pe San Siro, sa speram ca doar in vacanta :D Forza Milan!

cip
29th April 2021, 15:29
pai corect verisoare,dar voi ati fost pe primul loc fara sa aveti cine stie ce valoare ca lot,v-ati cam autodepasit...
derby-ul nu a facut decat sa va readuca cu picioarele pe pamant ...:D

Johnny D
29th April 2021, 16:21
:)) Succes cu submarinu diseara :D Pariaza cu incredere pe ai tai :drak:

Si aia sunt echipa!? Le rupem scafarlia moimelor alora plangacioase!:sneaky:

YoNuTzz
29th April 2021, 22:33
Si aia sunt echipa!? Le rupem scafarlia moimelor alora plangacioase!:sneaky:

Vezi ca deja e 2-0 Villarreal...Unai e pe treaba :))

Johnny D
2nd May 2021, 15:24
In retur, ziceam.:)


Bravo Dardaricus, v-ati salvat pielea pe ultima suta.
Iar Ciripel e de felicitat pentru titlu.:)

El Pistolero
2nd May 2021, 20:00
Inter campioana. Atalanta și Napoli doar egal, Juve probabil înfrângere. Tot răul spre bine, pleacă Ronaldo și evident Pirlo dacă se ratează CL.

Johnny D
2nd May 2021, 20:49
Incredibil ce retardat e pe banca lui Juventus, mereu incepe cu kktu ala de Bernardeschi, mereu echipa nu joaca nimic si dupa ce-l scoate incepe sa dea goluri, dar nu de fiecare data suficiente ca si azi! Si mereu frate, mereu joaca cu carpa aia titular, zici ca vrea sa-si ingroape propria echipa!:))

YoNuTzz
2nd May 2021, 20:51
Pirlo e OUT indiferent si daca termina pe 2.

Ii salveaza Cristiano in 83 si 89 pe Juve, si din pacate ptr Milan, f probabil ca Juve va bate acasa next week in derby...

El Pistolero
2nd May 2021, 21:01
Dacă nu era egalată în min. 95, era și Napoli la egalitate cu Atalanta, Milan și Juve.

Johnny D
2nd May 2021, 21:10
E vina lor ca sunt prosti. Napoli out din CL.

YoNuTzz
2nd May 2021, 22:18
E vina lor ca sunt prosti. Napoli out din CL.

Momentau Milan au ultima sansa cu 2 deplasari la Juve si Atalanta...

delaparis
2nd May 2021, 22:26
Deci Internazionale a depasit Associazione la numarul de campionate castigate dar ramane la jumatate fata de Juve.

YoNuTzz
2nd May 2021, 22:28
Deci Internationale a depasit Associazione la numarul de campionate castigate dar ramane la jumatate fata de Juve.

Au egalat 18 la 18 :D

delaparis
2nd May 2021, 22:30
Nu au 19?

El Pistolero
2nd May 2021, 22:37
Yonutz are altă numărătoare. :))

delaparis
2nd May 2021, 22:39
Au avut 18 in 2010 cand au castigat ultima oara.

El Pistolero
4th May 2021, 16:25
Mourinho noul antrenor al Romei. A semnat pe 3 ani. Din păcate Mou lasă impresia că semnează cu prima echipă care ii face oferta. Roma are lot subțire, ii va fi greu sa prindă CL și sezonul viitor.

YoNuTzz
4th May 2021, 17:02
Faptul ca i s-au luat 2 titluri lui Juve si doar 1 dintre ele i s-a dat lui Inter de pe loc 3, nu o face pe Inter campioana in acel sezon.
Daca aveau putin respect de sine, nici nu trebuiau sa-l accepte.

Ambele titluri ale lui Juve din 04 si 05 trebuiau sa fie neacordate...

YoNuTzz
4th May 2021, 17:02
Mourinho noul antrenor al Romei. A semnat pe 3 ani. Din păcate Mou lasă impresia că semnează cu prima echipă care ii face oferta. Roma are lot subțire, ii va fi greu sa prindă CL și sezonul viitor.

Mou o va face pe Roma sa joace urat si nici nu va termina mai sus de locul 5.

cip
4th May 2021, 19:17
Faptul ca i s-au luat 2 titluri lui Juve si doar 1 dintre ele i s-a dat lui Inter de pe loc 3, nu o face pe Inter campioana in acel sezon.
Daca aveau putin respect de sine, nici nu trebuiau sa-l accepte.

Ambele titluri ale lui Juve din 04 si 05 trebuiau sa fie neacordate...
pai daca au furat,dovedit,cine e de vina?
cine e de vina ca si Milan ca si ladri au fost retrogradate in Serie B,tot pt furtisaguri dovedite?

ne scuzati ca suntem singura echipa care a jucat mereu in serie A,basca i-am mai intrerupt si pe ladri din seria de 9...
lasati-ne sa sarbatorim.../hello/hello/hello/hello

YoNuTzz
4th May 2021, 21:50
pai daca au furat,dovedit,cine e de vina?
cine e de vina ca si Milan ca si ladri au fost retrogradate in Serie B,tot pt furtisaguri dovedite?

ne scuzati ca suntem singura echipa care a jucat mereu in serie A,basca i-am mai intrerupt si pe ladri din seria de 9...
lasati-ne sa sarbatorim.../hello/hello/hello/hello

Atunci de ce nu ati cerut si celalalt titlu ?
De ce unul acordat si unul nu ? :)))

A fost overall o mizerie totala atunci si stiti si voi ca nu tb acordat nici un titlu.
Plus ca dupa l-au prins si pe Fachetii de la Inter...

Dar acum, total meritat ! Bravo si sper sa va calificati in optimile CL in a 4-a incercare, si o spun fara ironie !

cip
5th May 2021, 19:37
pai si la urma urmei,sanatosi sa fim,ca nu primim nicicare dintre noi salarii de la cluburile pe care le simpatizam...:)
bine,la verisorul Dardar am niste dubii,ca prea isi ia avant din cand in cand...:))

dardar_3
6th May 2021, 14:45
hai sa traiti fericiti si s-o beliti pe scudetto :D Felicitari cipane, ati fost fruntasii prostilor! :drak: :bere:

cip
6th May 2021, 15:08
:))
cum era aia cu strugurii...
bai,daca nu esti cuminte scot Ionelul la tine,sa parieze Milan in CL...:))

dardar_3
6th May 2021, 17:59
Lasa vere ca ia DBN, CSF, PLM 1 duminica la derby. Apoi il pisam in freza :D

YoNuTzz
9th May 2021, 23:08
Cat de slaba e Juve...

Milan a fost umilita la scor in derbyurile recente cu Atalanta, Inter si Lazio...si azi marea Juve se chinuie grav...

0-1 si Kessie a facut o gafa cat un deceniu ptr Milan...a ratat penalty-ul de 0-2...

Asa probabil se va termina 2-1 Juve sau egal...dar chiar si asa...oribil sezonul lui Juve, tb schimbari drastice...

El Pistolero
9th May 2021, 23:29
Bravo ba Agnelli și tuturor proștilor din conducere care au avut strălucita idee de a-l duce pe Pirlo antrenor. Mai bine îl puneau pe Buffon ca tot acolo erau.

Johnny D
9th May 2021, 23:36
:))
cum era aia cu strugurii...
bai,daca nu esti cuminte scot Ionelul la tine,sa parieze Milan in CL...:))

Norocul lor ca nu mai am bani, ca i-au spart pe Juventus chiar la ei acasa, si cica nu se mai intamplase niciodata!:))


Lasa vere ca ia DBN, CSF, PLM 1 duminica la derby. Apoi il pisam in freza :D

As fi luat Juve nu pierde la 2 goluri, la sigur.:):))

YoNuTzz
9th May 2021, 23:43
Cat de execrabila a fost Juve :)))

Scenariul clasic ar fi fost sa clacheze mental Milan dupa acel penalty ratat...

Juve nu doar ca au reusit sa piarda 0-3, dar au ratat si avantajul rezultatelor directe.

Acum Milan isi permite o infrangere :)))))

1-3 tur
0-3 retur

JJ
9th May 2021, 23:43
Milan isi permite sa piarda un meci din urmatoarele trei, si tot e in liga! Parca vad ca il pierd pe ala de la Torino etapa viitoare.

Johnny D
9th May 2021, 23:49
Torino e echipa buna, e si numele orasului daca nu ma insel.
Cu alte cuvinte ar fi prima echipa a orasului, meci f greu pt Milan.


Pe de alta parte am auzit ca-s salvati de la retrogradare si au o iubire inegalabila pt Juventus. Vreo 2-3 autogoluri n-ar fi de colea...

El Pistolero
9th May 2021, 23:56
Milan isi permite sa piarda un meci din urmatoarele trei, si tot e in liga! Parca vad ca il pierd pe ala de la Torino etapa viitoare.
Nu își permite nicio înfrângere, pentru ca exista șanse sa fie 3 sau chiar 4 echipe la egalitate și atunci se face un clasament în mai multe echipe, unde Milan nu sta foarte bine.

YoNuTzz
10th May 2021, 00:01
Sunt sanse maricele ca Milan sa piarda la Torino...

In acelasi timp e total imprevizibil ce se va intampla in ultima etapa cu

Juve - Inter si Atalanta - Milan

In mod normal, ptr viitor, lui Inter le-ar conveni sa ii scoata pe Juve din CL...transferuri bune mai greu de facut ptr Juve etc...

El Pistolero
10th May 2021, 00:08
Se zice ca vine Allegri din nou la Juve și va reîncepe o reconstrucție. Mai sunt și ceva zvonuri de Zidane sau Simeone Inzaghi. Zidane nu cred ca vine, de Allegri m-am saturat, sper sa vina altcineva.

cip
10th May 2021, 07:48
haha,trilula,bravo verisorii! :yes:

Numero Dieci
10th May 2021, 10:00
Se zice ca vine Allegri din nou la Juve și va reîncepe o reconstrucție. Mai sunt și ceva zvonuri de Zidane sau Simeone Inzaghi. Zidane nu cred ca vine, de Allegri m-am saturat, sper sa vina altcineva.

Allegri e piesa.

dardar_3
10th May 2021, 10:03
I-am sodomizat :D cu o victorie la Torino suntem in proportie de 99% in UCL. Forza Milan!

Johnny D
12th May 2021, 23:17
Torino e echipa buna, e si numele orasului daca nu ma insel.
Cu alte cuvinte ar fi prima echipa a orasului, meci f greu pt Milan.


Pe de alta parte am auzit ca-s salvati de la retrogradare si au o iubire inegalabila pt Juventus. Vreo 2-3 autogoluri n-ar fi de colea...

Eu v-am zis... ma mir ca nu si-a dat nimeni autogol, totusi.:)

YoNuTzz
13th May 2021, 00:10
Socant ce a facut Milan in orasul Torino in cele 2 deplasari consecutive !

Nimeni nu se astepta la cumva 6/6 puncte...
Dar asa ceva...6/6 puncte 3-i si 7-0 !!

O adevarata minune !!! Mai ales in ce picaj era Milan before !

O victorie acasa cu Cagliari, sper si aia a fost, Champions League dupa 7 ani :D

cip
13th May 2021, 07:55
nah,ca le-am dat 3 si la mkhtarieni...:D
verisorilor,chiar asa,10-0 cu torinezele? :o:
nebunatici mai sunteti...:))

dardar_3
13th May 2021, 13:31
daca pe ladri i-am sodomizat, torino a stat singura doar pt un 7up :))

PS: cat o fi strans din buci ionelu pt dnb 1 cota 1.0001 la lazio cu parma :D

iulian_1976
15th May 2021, 20:54
Hotie mare pentru Juve astazi, asa penalty sa dai si cu VAR...

YoNuTzz
15th May 2021, 21:04
Hotii tot hoti raman...

Azi a fost cu dedicatie cu federatia, cu liga, cu presedintele Italiei, nu mai conta...

Intr-o situatie disperata....2-2 si 10 vs 11, Juve primeste un penalty absolut degeaba min 90, si cica exista VAR...
O singura reluare daca se vedea si se anula !

Sa le fie rusine si lui Juve si Italiei ptr un furt ca in 2005-2006 !

Acum mai lipsesc sa le fure pe Milan si Napoli ca sa o bage pe Juve in CL !

El Pistolero
15th May 2021, 23:48
Arbitrajul a fost groaznic. Nu am in6eks de ce nu s-a dus sa vadă faza aia de penalty la VAR. Probabil arbitrii VAR erau cu Juve. Penalty ca ala doar Steaua mai primește. :)) Până una alta, victorie probabil degeaba pentru Juve. Atalanta e deja calificată în CL pentru al 3-lea an la rând, asta pentru că are "directele" atât cu Milan cât și cu Juve. Milan cu o victorie mâine e calificată și ea. Totul depinde de Napoli. Dacă nu se încurcă mâine la Fiorentina, e aproape calificată și ea. În ultima etapă au cu Verona acasă. Juve în Europa League mai mult ca sigur.

YoNuTzz
16th May 2021, 00:00
Inca se joaca absolut orice !

Cu atat mai mult dupa magaria de azi a lui Juve cu arbitrii...2-2 si 10 vs 11, si a intervenit directiva !

Milan in 2021 cred ca doar pe Benevento a batut acasa...E posibil un egal cu Cagliari si atunci la 76 75 Juve are prima sansa in fata lui Milan....Ca Milan nu va castiga niciodata la Atalanta in etapa 38.

De Napoli e la fel de greu de prezis meciul de la Fiorentina...
Oricand Milan sau Napoli pot lua un rosu un penalty importiva etc, sau o pot gafa pur si simplu...

Si dupa ziua de azi, e cam clar ca se vrea cu orice pret Juve in CL...

YoNuTzz
16th May 2021, 15:26
Napoli a batut....Sa vedem daca reuseste Milan sa isi faca treaba in fata hotilor alora infecti...

YoNuTzz
16th May 2021, 23:44
Inca se joaca absolut orice !

Cu atat mai mult dupa magaria de azi a lui Juve cu arbitrii...2-2 si 10 vs 11, si a intervenit directiva !

Milan in 2021 cred ca doar pe Benevento a batut acasa...E posibil un egal cu Cagliari si atunci la 76 75 Juve are prima sansa in fata lui Milan....Ca Milan nu va castiga niciodata la Atalanta in etapa 38.

De Napoli e la fel de greu de prezis meciul de la Fiorentina...
Oricand Milan sau Napoli pot lua un rosu un penalty importiva etc, sau o pot gafa pur si simplu...

Si dupa ziua de azi, e cam clar ca se vrea cu orice pret Juve in CL...

========

Din pacate Milan a clacat azi in fata presiunii locului de CL, de zici de parca ar fi fost meci de titlu, sau meci de finala CL...tragi-comic...

Culmea, daca nu furau hotii aia borati min 90, acum Milan era in CL matematic...

Asa, propria lor mentalitate de loseri + furtul hotilor ii scoate 99% din CL, deoarece sansele ca Milan sa bata la Atalanta sunt aproape de 0...

Pacat...dubla amaraciune in weekendul asta: Furt + autosabotaj :(

El Pistolero
16th May 2021, 23:56
Trebuie victorie la Atalanta, iar Milan a jucat bine în deplasare sezonul ăsta. Plus ca Atalanta e deja calificată, deci nu au de ce sa tragă. Se joacă încă.

YoNuTzz
17th May 2021, 00:04
Trebuie victorie la Atalanta, iar Milan a jucat bine în deplasare sezonul ăsta. Plus ca Atalanta e deja calificată, deci nu au de ce sa tragă. Se joacă încă.

Asa si Cagliari era salvata deja :)))
Atalanta va juca relaxat si bine...

Sansa uriasa ratata azi....sa nu mai conteze ultima etapa criminala...

Probabil vor reusi cumva in extrem hotii sa se califice in CL...

cip
17th May 2021, 13:03
ahaha ce ladri infecti,pai cum bai sa primesti penalty la un fault in atac? :o:
se pare ca VAR e doar pt fraieri...:headbang:

Johnny D
17th May 2021, 15:47
Milan e echipa mica in Italia...:rolleyes:


Daca ar avea coaie, in caz ca rateaza CL, ar trebui sa ameninte sa li se ia cele 2p luate abuziv cu VAR-ul degeaba de Juventus, daca nu, sa-si ia trofeele de CL si sa se mute in alta tara, evident in alta liga fata de cea italiana. Eu asa as face.;) De cand plm a ajuns Milanu pres pentru niste gunoaie ce nu-s in stare sa castige un Champions League!? Ori dreptate in tara mea, ori imi caut alta tara! Atunci sa vezi!


Dar nu vor avea coaie...

YoNuTzz
17th May 2021, 18:52
@Johnny, nu vor avea ! Ai dreptate. Milan este doar o fosta echipa mare, nu de actualitate.

A scris cineva ieri pe FB un comment, care e golden si accurate

Last game: Milan draws, Juve wins, everybody goes home happy.

Si prin everybody, inclusiv Liga, Federatia si ce mai au ei pe acolo..

===
Bine, nu scuz jocul si frica paralizanta de ieri a lui Milan, dar facts: fara acel penalty degeaba din min 90: Milan avea 76, Juve 73 si etapa 38 nu mai conta...

cip
17th May 2021, 19:11
nu stiu ce s-ar mai putea face impotriva acestor nemernici,gen Juventus si Real Madrid...care te fura cand au chef.

dardar_3
18th May 2021, 10:33
Noi odiamo Bergamo... Ooooo, oooo,

Capitanu.Burcea
18th May 2021, 10:44
Debut extraterestru cu final tragic pt Milan. Toate drumurile duc in Conference, la Veliko Tarnovo, Oreahovița si Dila Gori :))

dardar_3
18th May 2021, 10:52
:)) Am fost deochieati. #pioliout, #donnarumaout, #daminutaout
Sa vina Berlusconi! Si Monza s-a facut de cacao. Mergem mai departe! :great:

In ultima etapa e de vazut ce brigada trimit astia la Napoli si Atalanta. Hotii trebuie sa ajunga in liga altfel raman doar cu Dragusin :D

PS: 2.55 cota de duminica, bani pe jos :))

dardar_3
18th May 2021, 11:26
Calculele pentru ultima etapa:

3. Milan 76p
4. Napoli 76p
5. Ladri 75p

Atalanta - Milan
Napoli - Verona
Bologna - Ladri

1. Ladri nu castiga meciul de la Bologna. Napoli si Milan merg in UCL. Sanse de reusita 1%
2. Ladri castiga, Napoli egal, Milan egal sau victorie. Ladri si Milan in UCL. Sanse de reusita 5%
3. Ladri castiga, Napoli pierde. Ladri si Milan in UCL. Sanse de reusita 2%
4. Ladri castiga, Napoli castiga. Milan nu castiga. Ladri si Napoli in UCL. Sanse de reusita 40%
5. Ladri castiga, Napoli castiga. Milan castiga. Napoli si Milan in UCL. Sanse de reusita 42%

Forza Gattuso! Fa-ne fericiti tata si chiar de pleci cu sut, te primim cu bratele deschise! :drak:

cip
18th May 2021, 11:49
Daca Milan castiga,ladri sunt out,Napoli nu cred ca o sa se incurce...

dardar_3
18th May 2021, 11:57
Acum 2 ani cu Empoli cu golul de ***** primit in 80+, sa vedem anu asta :D Odiamo Bergamo, oooo :D

cip
18th May 2021, 12:35
Verisori,va ordon:bateti Atalanta! :rasc:
Nah,cine-ar fi crezut acum juma de an ca o sa spun asa grozavie...:))

YoNuTzz
18th May 2021, 12:36
Imi amintesc atunci Inter cu retrogradata Empoli, cand a fost ultra zeu Handanovic, acasa :)))

Sa vedem acum...

PS: poate bate Atalanta in 120 de min in Cupa, si se imbata prea tare joi :))))

dardar_3
18th May 2021, 12:44
Empoli a retrogradat de la golul ala, avea totusi miza. Milan daca nu bate duminica, se dastrama. Pleaca sarpili, turcu si strambu de la Chelsea. Ramane Ibra cu familia lui, bine ca a prelungit pe 25 de miliarde pe an. :D
Apropo de Atalanta, sper sa-i fure (n'ar fi greu) diseara ca-n codru :))

Capitanu.Burcea
18th May 2021, 12:48
Cine credeti ca va elimina campioana Italiei in faza grupelor CL?

1. Besiktas
2. Slovan Bratislava
3. Maccabi Haifa

cip
18th May 2021, 13:05
Knattspirnufelag...:rasc:

Capitanu.Burcea
18th May 2021, 13:14
Eu zic sa nu amestecam mere cu pere. Se stie ca meciul cu islandejii s-a jucat in cupa uefa, una pt luzări. Marile noastre rezultate vin din competitia regină: Hamburg, Inter Milano... :rasc:

cip
18th May 2021, 13:26
bine atunci, sa revenim la cupa regina :D
cum sa iei mah 8-1 de la TSKA Sofia? :))

Capitanu.Burcea
18th May 2021, 13:47
A, de la plebicist mai in spate putin :)) . Da, a fost un cadou de la tov Chivu Stoica pt vecinul si prietenul Todor Jivkov, cu ocazia inscaunarii pe tronul bulgar. Scorul cam exagerat, dar pe vremea aia aveam o secție de sah foarte buna. Nici la tenis de masa nu stateam rau... :))

Leo
18th May 2021, 14:38
Cipisor, dupa cati ani castiga Interul tau campionatul?

Capitanu.Burcea
18th May 2021, 14:58
După 33 dăîmpartit la 3, cum ar spune nea Mihai Nămol, rapsod autohton :))

cip
18th May 2021, 15:12
da,dar si ce an a fost ala,cu tripleta de aur a lui Mou...:rolleyes:
ma gandesc la un wiederholung anul asta,cu Antonio...:D

YoNuTzz
19th May 2021, 22:39
Dupa mizeria totala din min 90 cu Inter, vad ca Juve joaca periculos cu Atalanta :))
Cam fault nedat la Cuadrado la faza golului...deja protesteaza Atalanta, nimic....

Poate se enerveaza Atalanta si nu-i mai ajuta in weekend.

later edit: Juve castiga cupa si Atalanta pierde 2 finale in 3 ani.

Mda, Juve fura de 2 ori in 4-5 zile...

Gasperini a acuzat arbitrajul grav la conferinta de presa..

El Pistolero
20th May 2021, 15:20
Un trofeu de consolare pentru un sezon modest. Vine Zidane în vară. :D

cip
20th May 2021, 18:23
Un trofeu de consolare pentru un sezon modest. Vine Zidane în vară. :D
Iata si un fan tipic al ladrilor torinezi,nimic despre furtisagurile din ultimele 2 meciuri cu miza...:cool:
Toate in regula,am luat un trofeu,vine Zidane,la Torino ploua marunt...

Johnny D
23rd May 2021, 12:43
Daca Milan castiga,ladri sunt out,Napoli nu cred ca o sa se incurce...

Napoli e cel mai sigur meci al etapei, mai sigur ca Juventus.
Pe ambele am pus 3 case, ca-s sigure ca Arsenal DNB, Lille si PSG, deci nu e vreo problema.

El Pistolero
23rd May 2021, 22:32
Milan a ajuns la 45 de penalty-uri sezonul ăsta, Kessie mai avea un pic și ieșea golgheter. Un fel de Bruno de Italia e Kessie. Juve a rezolvat meciul. Rămâne sa vedem ce face Napoli. Doar egal deocamdată cu care termină pe 5.

YoNuTzz
24th May 2021, 00:27
Napoli e cel mai sigur meci al etapei, mai sigur ca Juventus.
Pe ambele am pus 3 case, ca-s sigure ca Arsenal DNB, Lille si PSG, deci nu e vreo problema.

Niciodata sa nu te increzi in cel mai smecher antrenor din lume, Gattuso...
Ca Inzaghi si Pirlo sau Seedorf nu pot fi numiti antrenori :D

Am fost prea nervos dupa Cagliari si nu am vzt meciul, nu stiu daca a fost blat la Atalanta - Milan !
Bv Milan ! Era pacat sa termine pe 5 in conditiile in care jumatate de campionat au stat pe 1 si jumatate pe 2...

Cat despre Juve ! Si furt si bulan...au furat si locul de CL, si cupa, si tot nu era suficient, pana la urma dintre Milan si Napoli, i-a "ajutat" Napoli :))

El Pistolero
24th May 2021, 03:08
De fapt treaba sta în felul următor, Juve cică e în negocieri cu Gattuso, deci a știut ce face omul, a dus-o pe Juve în CL.

cip
24th May 2021, 11:50
deci pana la urma pe Napoli au praduit-o ladri din Torino...:cool:

Capitanu.Burcea
24th May 2021, 12:51
Inteleg ca napoletanii sunt un fel de timiseni ai Italiei. Niciodata nu e vina lor, tot timpul ei sunt pradati, folositi, oropsiti, marginalizati. Cand stranută Marotta raceste toata Forcella si Ponticelli :)) Eternii ghinionisti, echipa anti sistem, inca traiesc in anii 80 cand, de fapt, au si marcat cele mai frumoase goluri si melodii ale Italiei. Deviza lor, decat sa marchezi un gol urat, mai bine nu marchezi deloc :))

cip
24th May 2021, 13:41
ce-ti mai place sa le iei apararea echipelor hoate...:o:
fac pariu ca ai fost zapciu intr-o alta viata,deci pana acum te-am depistat cu Juventus,Real si Dinamo...:rasc:
de la englezi inca nu-mi dau seama,dar fac pariu ca nu esti cu amaratii aia de la Nottingham Forest...:))

Capitanu.Burcea
24th May 2021, 14:00
Nu mai sunt de mult pro, insa am o lista de anti pe care o cultiv cu rigurozitate :)) Da unde juve, real, abia am terminat de acrit flacaii astia ai nostri pe uațap, cu ocazia titlului Wandei Metropolitana. Hai sa zici ca m-ai nimerit umpic cu ultima, dar si acolo merg că mai arunca astia bani pe la rascruce, cand o trece echipa... :rasc:

dardar_3
24th May 2021, 14:26
Siamo tornati, oooo, odiamo Bergamo!!! :great:
Binenteles ca n-am jucat mare lucru, dar am castigat! Penalty-uri clare ca lumina zilei :)) Ma doare-n **** :D

Forza Rino! Afara cu Napoli. Urmatoarea melodie o cantam in cor:
"Senti che puzza scappano anche i cani
Stanno arrivando i napoletani
Son collerosi terremotati
Col sapone non si sono mai lavati
Napoli merda napoli colera
Sei la vergogna dell'italia intera
Napoletano lavora
Duro lavora sodo
Perché tu a maradona
Gli devi dare il culo " :yeah:

PS: Am imbatranit 3 ani aseara :drak: #weareback /hello/hello

Johnny D
24th May 2021, 14:29
Bravo Dardaricus. Mandrie mare!:)
Acuma locu 4 din grupa de CL duce in Conference?:):D:rasc:

dardar_3
24th May 2021, 14:37
Cred ca duce la un viol in grup in nordul Londrei :))
Ne vedem la Sankt Petersburg in 2022 :D

YoNuTzz
24th May 2021, 14:54
Avand in vedere ca marea Inter a ratat 3/3 calificari din grupe in optimi din CL, 0 presiune sau stres ptr Milan in CL...

Orice mai sus de locul 3 e un bonus...

Hai cu capul de serie Lille, Sporting sau Zenit :))

dardar_3
24th May 2021, 14:57
Era sa uit, Roma in Conference League :)) haha. O sa fie show cu Mourinho prin toate plaiurile Estului :yeah:

Nu-mi fac probleme de grupe. Acu tre sa intarim echipa, mai ales in atac. Nu poti sa stai in latelul lui Leao si genunchiul lui Mandzukic. Vom vedea din toamna!

cip
24th May 2021, 15:06
3 echipe din Lombardia in CL...

Johnny D
24th May 2021, 15:09
Adica rusinos sa-nteleg... Italia e Lombardia!?

cip
24th May 2021, 15:12
iar ai inteles tot...:D
ia zi,ai pus alea 3 case la pariuri pe Napoli?

dardar_3
24th May 2021, 15:38
Il asteptam pe numero dieci sa concluzioneze cat de prost pariaza Ionelu :D Bine :drak: de cota 2.65 a lu Milan ca ne trezeam cu asta pe cap :))

Johnny D
24th May 2021, 15:43
iar ai inteles tot...:D
ia zi,ai pus alea 3 case la pariuri pe Napoli?

Lyonu mi-a tras-o mai urat, ca apucasem de pusei fara egal pe Napoli de la live, tot mai prindeam un bilet daca idiotii aia nu erau pilaf.


Il asteptam pe numero dieci sa concluzioneze cat de prost pariaza Ionelu :D Bine :drak: de cota 2.65 a lu Milan ca ne trezeam cu asta pe cap :))

1.62 la Milan, pusesem SC-X2.