PDA

View Full Version : Campanie pentru "Intoarcerea lui DiabLo" pe forum!



r0bby
4th December 2006, 22:59
Vreau ca cei ce doresc Intoarcerea lui DiabLo sa se semneze in acest thread!Incep eu :
Respect DiabLo
Intoarce-te pe forum!
R0bby!
La final voi strange lista cu semnaturi!

pinki
4th December 2006, 23:04
puteai sa faci si tu unu' separat, macar atata merita :happy

ma semnez :cheer:

YoYoyOi
4th December 2006, 23:07
Hop si semnatura mea :cheer:

r0bby
4th December 2006, 23:10
Campanie pentru intoarcerea lui DiabLo pe forum!:)

YoYoyOi
4th December 2006, 23:11
uraaaaaa
:cheer: :cheer: :cheer:

delaparis
4th December 2006, 23:13
Se va intoarce ... si in curan va raspunde si pe Ym si PM :rolleyes:

r0bby
4th December 2006, 23:17
sa speram..la cat mi-am batut capul pe messenger sa-l conving!Delaparis..dai semnatura sau nu?:D

White Shadow
5th December 2006, 00:17
http://img237.imageshack.us/img237/8589/capture217cx1.jpg

delaparis
5th December 2006, 00:19
sa speram..la cat mi-am batut capul pe messenger sa-l conving!Delaparis..dai semnatura sau nu?:D
:mda:
Am alte chestii mai importanete in semnatura ...
Dar sunt de acord cu campania asta ...:ok:

dj_jaxxx
5th December 2006, 00:20
O sa revina sigur cand isi da seama ca sunt lucruri mult mai importante pe care sa te enervezi decat un forum :)

dan
5th December 2006, 00:24
:cheer:
intoarce-te DiabLo :cry:
dan

resita
5th December 2006, 00:25
diablo noi suntem de partea ta. :ok:

vino inapoi.

luma
5th December 2006, 01:04
DiabLo /hello /hello te asteptam! :ok:

Bumbescu
5th December 2006, 01:05
Hai ma vino:D, uite te chem si eu, care l-am sustinut pe Sergiu:D

Platanu
5th December 2006, 12:13
Eu nu prea am inteles de ce s-a suparat DiabLo,dar ma semnez si eu.

tchibos
5th December 2006, 12:18
nu cred ca o sa revina dar sustin aceasta petitie si chiar ma incanta :ok:

sunt cativa oameni buni pe forum si daca nu tinem de ei, forumul OLS isi pierde identitatea :cool: .. iar DiabLo e unul dintre cei buni

Bumbescu
5th December 2006, 12:21
tchibos, pt ca tin la parereata:D, pe mine unde ma incadrezi?:D

Jerry20cm
5th December 2006, 12:29
las' mah ca-l convingem noi la FM.
ii dam o bere acolo, cateva palme, cateva injuraturi si revine pe forum:D

pinki
5th December 2006, 13:44
eu i=am promis ca ii dau doua dupa ceafa sa-si revina, mai are si de la yoyo ceva urecheri, ma ocup eu, ii da si jerry un pupic pe nasuc la shadow, clar il convingem :happy

TaciAcolo
5th December 2006, 13:58
Si semnatura mea pt cel mai mare parior in viatza Diablo:great:

Pepsi-Cola
5th December 2006, 14:00
Si semnatura mea

tchibos
5th December 2006, 14:01
tchibos, pt ca tin la parereata:D, pe mine unde ma incadrezi?:D

nu intelegeam ce e parereata :D

normal ca daca parerea mea conteaza pentru tine atunci te-am bagat la "good boys"

dar DaibLo iti punea mai bine in valoare personalitatea :D fara el ..

Bumbescu
5th December 2006, 14:22
nu intelegeam ce e parereata :D

normal ca daca parerea mea conteaza pentru tine atunci te-am bagat la "good boys"

dar DaibLo iti punea mai bine in valoare personalitatea :D fara el ..

Lasa ca sunt si altii care-mi pun personaliatea in valoare:D

Good boys go to heaven:drak: I prefer bad boys who can go everywhere:D

r0bby
5th December 2006, 20:32
Deci observ ca DiabLo este foarte apreciat pe acest forum...poate il vom convinge cu aceasta campanie!:D

edd
5th December 2006, 21:30
:yeah: yo sincer,chiar dak nul cunosc cred k nu o sa se poata abtine sa nu posteze p'aicia!!:yeah:
:yeah: come back DIABLO :yeah:

White Shadow
5th December 2006, 23:19
eu i=am promis ca ii dau doua dupa ceafa sa-si revina, mai are si de la yoyo ceva urecheri, ma ocup eu, ii da si jerry un pupic pe nasuc la shadow, clar il convingem :happy

Wtfk is this?

Pink , noi doi am vorbit altceva , nu inteleg de ce il bagi pe Jerry , tu trebuie sa-i dai un pupic pe nasuc , nu Jerry , repede vrei sa scapi tu de pupici.

PS In afara de Remus nu cred ca au vazut toti pariorii acest thread , sa vezi daca il vad cum se arunca toti pe aici , pe sectiunea "pariuri sportive" Diablo a fost apreciat de toata lumea pt ce a reusit sa realizeze cu acea sectiune.

delaparis
5th December 2006, 23:33
Vrei sa fie mutat ? ... vorbeste cu r0bby si facem ...

georg40
6th December 2006, 01:12
Lasati-l pe baiat in pace. Toti l-au laudat aici ca pentru varsta lui este matur si serios etc.etc.
Atunci stie ce face. Poate are si el nevoie de o scurta pauza.
Daca tine la forum si la munca pe care a investit-o pana acum, va reveni.

r0bby
6th December 2006, 23:20
delaparis..daca vrei..il mut..eu sunt de acord!:)

delaparis
6th December 2006, 23:50
r0bby : pai muta-l ... :ok:
Si DiabLo hai mah vino si tu acum ca asa m-am saturat de supravegheat subiecte pe toate thread'urile ... imi danseaza ochii ...:D

Iulian Lazialu
7th December 2006, 09:16
am incercat sa il conving pe ym si nu a dat rezultate,pare foarte hotarat mai bine pleaca el decat sa il alunge altii.
garantatii ca nu il veti bana si faceti un pas in aducerea lui inapoi pe forum.
In fine,semnatura mea.:)

r0bby
7th December 2006, 10:24
Acest thread a fost mutat de pe Muzica pe Pariuri!:)

gabi94
7th December 2006, 10:45
Desi nu am reusit sa inteleg ce l-a detreminat pe Diablo sa paraseasca forumul,subscriu la revenirea lui ...

Nici un efort nu este prea mare atunci cand este vorba de a ne pastra oamenii de valoare in mijlocul nostru...

Vraciul
7th December 2006, 10:47
pro diablo sunt si eu.
aseara am vorbit cu el pe ym si nu era convins daca o sa vina pe 8 Dec. la intrunire. chestia este ca il il enerveaza discutiile astea despre revenirea lui pe forum.

crazy_rednwhite
7th December 2006, 11:56
:ok: come back..

BoboCosta
7th December 2006, 12:17
Semnez si eu :D

TaciAcolo
7th December 2006, 13:11
el stie ce trebuie sa faca ...da sa nu uite ca el a ridicat forumu de pariuri cand era la pamant..nu trebuie sa renunte asa usor

iuli
7th December 2006, 13:59
oameni buni...dar sunteti foarte enervanti !!!!!!!!!!!!!!!!!!

credeti ca diablo dak va reveni o va face din cauza unui thread de sustinere?? aceste lucruri pe mine unul ma enerveaza...dak va reveni, nu o va face din cauza acestor threaduri...

va reveni dar trebuie sa se calmeze

unii au mintea de bibilica...

GL

gabi94
7th December 2006, 14:23
Cum le stii tu mai Iuli pe toate....
Daca nu stiai ,vezi ca e un thread dedicat pe Diverse :"Ce/Cine va enervat astazi" ,unde poti sa-ti exprimi ideile atunci cand te enerveaza cineva...

iuli
7th December 2006, 14:24
da da...stiu tot

o sa revina aici dar nu acum...in cateva saptamani....

aceste threaduri nu au nici o valoare

Dudubetwin
7th December 2006, 14:33
thred inchis .. e o prostie de thread !!

r0bby
7th December 2006, 19:49
Pe pariuri a fost inchis!L-am mutat pe Muzica la loc si l-am redeschis!Acum va puteti exprima parerea!
Si pentru cei de pe Pariuri ce l-au inchis!!!Sa stie ca acest thread nu vrea sa il aduca neaparat pe DiabLo inapoi!Nu este un thread de sustinere:no:!Este un thread creat pentru ai arata lui DiabLo cand se va intoarce, cat de apreciat este ,cate sustinere are, ca ar fi pacat ca el sa renunte si ca ols-ul are nevoie de el!

noir_desir
7th December 2006, 19:58
aveti si semnatura mea... :D

Lavinia
8th December 2006, 01:42
i'm in 2

tchibos
8th December 2006, 01:47
am vorbit cu Diablo pe mess si a zis ca revine datorita sustinerii de pe forum. A auzit de acest tread si a fost impresionat

dj_jaxxx
8th December 2006, 01:53
:cheer:

gabi94
8th December 2006, 02:12
am vorbit cu Diablo pe mess si a zis ca revine datorita sustinerii de pe forum. A auzit de acest tread si a fost impresionat
:yeah:
Poate citeste si Dudu postul asta ,si alta data nu se mai apuca sa inchida threduri aiurea:no:

YoYoyOi
8th December 2006, 11:12
am vorbit cu Diablo pe mess si a zis ca revine datorita sustinerii de pe forum. A auzit de acest tread si a fost impresionat

:cheer: /OLE/ :cheer:

Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

Bumbescu
8th December 2006, 13:26
am vorbit cu Diablo pe mess si a zis ca revine datorita sustinerii de pe forum. A auzit de acest tread si a fost impresionat

I-au dat si lacrimile?:D

Hard
8th December 2006, 13:27
Tzeapa:D

relansat
8th December 2006, 13:46
Thread penibil. A mai fost unu` si pe numele meu care`mi cerea revenirea pe ols dupe ce m`am certat cu Vadim si, va spun sincer, ca nu acel thread m`a adus inapoi pe ols. Din acest punct de vedere sustin ce spunea iuli in posturile trecute.

r0bby
8th December 2006, 19:03
Pe pariuri a fost inchis!L-am mutat pe Muzica la loc si l-am redeschis!Acum va puteti exprima parerea!
Si pentru cei de pe Pariuri ce l-au inchis!!!Sa stie ca acest thread nu vrea sa il aduca neaparat pe DiabLo inapoi!Nu este un thread de sustinere:no:!Este un thread creat pentru ai arata lui DiabLo cand se va intoarce, cat de apreciat este ,cate sustinere are, ca ar fi pacat ca el sa renunte si ca ols-ul are nevoie de el!

asta este scopul threadului..am mai repetat..nu pentru al aduce inapoi pe forum!!!:) ...scopul este scris mai sus bolduit!

relansat
8th December 2006, 21:01
Atunci datorez niste scuze tie si celor care au facut acest frumos pt o persoana atat de mult iubita aici pe forum, si nu numai. Am inteles eu gresit si nu am citit printre randuri.

tchibos
8th December 2006, 21:49
Tzeapa:D

bingo :D

YoYoyOi
8th December 2006, 21:51
Ce ma nu e adevarat ce ai zis? :mda:

tchibos
8th December 2006, 21:56
;) nu.. am glumit.. doar prima parte e adevarata

YoYoyOi
8th December 2006, 22:02
Partea cu "nu" sau partea cu "am glumit"?

Elphax
8th December 2006, 22:05
ce are 'reintoarcerea' cu muzica?

Lavinia
8th December 2006, 22:07
ce are 'reintoarcerea' cu muzica?
pey yo styu...poate ca oamenii astia ar fi in stare sa cante ptr ca diablo sa se intoarca pe forum :P

YoYoyOi
8th December 2006, 22:08
Are ca era moderator pe muzica:D

r0bby
8th December 2006, 22:39
DiabLo este apreciat pe Muzica...de aceea l-am deschis aici!:)

Elphax
8th December 2006, 22:52
Are ca era moderator pe muzica:D

ok, scuze, nu stiam ca e pe muzica

YoYoyOi
8th December 2006, 22:59
Era si pe muzica si pe pariuri:)

r0bby
8th December 2006, 23:05
Da..dar stiti ca a fost inchis threadul pe pariuri!deci l-am mutat aici!:)

kerosene
9th December 2006, 13:31
http://i58.photobucket.com/albums/g250/kerosene_ss/untitled.jpg

r0bby
9th December 2006, 14:26
original kerosene...:ok:..si shadow!

Kainsashiki
10th December 2006, 03:03
Am citit acum ce s-a postat pe acest thread, va multumesc mult, dar chiar nu era nevoie de asa ceva.

Sincer sa fiu, saptamana trecuta de fiecare data cand intram pe messenger intrau cate 2-3 persoane simultan si ma intrebau cand revin pe forum si de ce am plecat. Chiar devenise enervant sa vorbesc despre acest subiect.

La FM nu m-am mai dus tot din acest motiv, desi initial am zis ca voi merge chiar daca nu mai intrasem pe forum. Mi-am dat seama ca s-ar fi discutat despre revenirea mea pe forum si n-as fi vrut sa stric FM-ul cu acest subiect.

De acum inainte voi mai posta pe unele sectiuni, din postura de simplu utilizator. Nu ma mai intereseaza ca se cearta cineva sau se fac reclame, injuraturi etc.

Multumesc inca o data celor care au semnat aici.

Hard
10th December 2006, 03:05
Good Boy:D

YoYoyOi
10th December 2006, 03:05
/hello de aia nu te-am batut la cap pe mess ca stiam ca esti satul

velcom bac/OLE/

pinki
10th December 2006, 14:07
bine-ai revenit mai diablo :P

ps: hai, recunoaste, ti-a fost dor de noi :cool:

Platanu
10th December 2006, 16:47
Ma bucur ca te-ai intors,DiabLo!

r0bby
10th December 2006, 18:09
Ma bucur sa aflu ca te-ai intors DiabLo!:D:ok:Dupa cum vezi lumea te apreciaza pe acest forum si este pacat sa renunti la munca depusa!:ok:Inca odata ....WELCOME BACK DIABLO...!

tchibos
10th December 2006, 19:29
Am citit acum ce s-a postat pe acest thread, va multumesc mult, dar chiar nu era nevoie de asa ceva.

Sincer sa fiu, saptamana trecuta de fiecare data cand intram pe messenger intrau cate 2-3 persoane simultan si ma intrebau cand revin pe forum si de ce am plecat. Chiar devenise enervant sa vorbesc despre acest subiect.

La FM nu m-am mai dus tot din acest motiv, desi initial am zis ca voi merge chiar daca nu mai intrasem pe forum. Mi-am dat seama ca s-ar fi discutat despre revenirea mea pe forum si n-as fi vrut sa stric FM-ul cu acest subiect.

De acum inainte voi mai posta pe unele sectiuni, din postura de simplu utilizator. Nu ma mai intereseaza ca se cearta cineva sau se fac reclame, injuraturi etc.

Multumesc inca o data celor care au semnat aici.

Forza DiabLo :ok:

ps: acum imi voi scoate din semnatura rozul sutinator, nu de alta dar mi se cam aplecase de atata roz. Bun venit. Se mai cauta un super moderator. Te intereseaza DiabLo? :D

r0bby
10th December 2006, 20:34
Aaa...apropo DiabLo.....te-ar interesa sa iti reei functia de pe muzica?

kerosene
10th December 2006, 22:56
Ati vazut mai baieti,cum m-am semnat eu cum s-a intors si DiabLo.Offfff,ce v-ati face voi fara mine?:D

Welcome back DiabLo!!!

DR. LITTO
11th December 2006, 14:44
ar trebui inchis thread-ul asta acum ca Diablo e pe forum din nou ;)

r0bby
11th December 2006, 20:10
Campania pentru "Intoarcerea lui DiabLo pe forum" a luat sfarsit...in final am iesit castigatori!Acum sper ca DiabLo sa isi reia functiile avute:)!



Thread Inchis cu final fericit!
The End!