PDA

View Full Version : Se califica Romania la EURO 2020?



Vadim
28th February 2020, 13:39
Se califica Romania la EURO 2020? Aceasta este marea intrebare. Ce credeti?

delaoltenia
28th February 2020, 13:42
lume noua!!?? :o:

Clau7_D
28th February 2020, 13:42
Evident :D altfel am bilete de vanzare la primele 2 meciuri de la Bucuresti, daca e cineva interesat :D
Eu cred ca suntem in stare sa batem in Islanda, daca se face o selectie corecta si se renunta la unele relicve care nu pot ajuta Nationala nicicum :headbang:

cip
28th February 2020, 13:48
Evident :D altfel am bilete de vanzare la primele 2 meciuri de la Bucuresti, daca e cineva interesat :D

te-ai scos,cred ca o sa fie bataie pe ele...:))

Johnny D
28th February 2020, 14:06
Se califica Romania la EURO 2020? Aceasta este marea intrebare. Ce credeti?

Cred c-ar trebui sa-l scoti pe carpaciu ala nenorocit de Unghier de la moderare, ca asta e treaba ta, care e pe restanta de vreo juma de an, nu mai putin!!!! Apoi mai poti veni sa-ntrebi si alte treburi, prima data datoria.

delaoltenia
28th February 2020, 14:08
sifonar! ciripitor! informator! :D

cip
28th February 2020, 14:21
Cred c-ar trebui sa-l scoti pe carpaciu ala nenorocit de Unghier de la moderare, ca asta e treaba ta, care e pe restanta de vreo juma de an, nu mai putin!!!! Apoi mai poti veni sa-ntrebi si alte treburi, prima data datoria.
ca e doar parerea ta asta,nu mai conteaza...

Johnny D
28th February 2020, 14:27
E doar parerea mea o pl! E parerea oricarui om normal care considera ca Paul trebuie sa iasa de la zdub ca sta acolo deja de aproape 2 ani! Leo, Ess, Dario (in fine si Delaparis saptamana asta daca nu gresesc) si altii au incercat sa-l scoata, dar imbeciloidul ala cum il vede liber, cum ii da-n cap! Asa infectii umane n-au ce cauta la moderare! Orice om normal vede asta! Ca tu nu esti, e alta treaba, nu face parte discutiei prezente.


sifonar! ciripitor! informator! :D

:))

Tashiaolo cu mistoul si spune lucrurilor pe nume! Ai uitat cum ai fost tras de urechi de Delaparis ca i-ai dat reverse la o infractiune lui Paul ca sa iasa de la zdub? Apoi dupa vreo 2 luni acelasi lucru l-au facut Ess si Leo, de data asta Delaparis nu s-a mai opus, insa de fiecare data a venit kktul si l-a rebanat pe Paul inca inainte ca Paul sa-si dea seama c-a fost macar debanat! Si in fine Delaparis l-a debanat saptamana asta si degeaba, imbeciloidul cu puteri de banare dupa cum i se scoala lui l-a banat pe Paul la loc dupa 2 zile, insa Paul nu fu pe forum in alea 2 zile, deci practic nu s-a bucurat de vreo secunda de libertate sau activitate pe forum in afara zdubului de aproape 2 ani deloc!

cip
28th February 2020, 14:34
bine ca esti tu bun de moderator,goarna la limba romana...:))

Johnny D
28th February 2020, 14:37
Eu nu tin sa fiu moderator.:P


Ba chiar daca asta e costul scoaterii infectiei de la moderare, pun si eu insigna jos cu bucurie c-am scapat de spurcaciunea forumului.:) De puterile lui folosite in norma de jeg infect; ca de postare, nu ma deranjeaza cu nimic din ce posteaza!:)) Sunt imun la infectii, insa nu sunt imun cand infectiile isi bat joc de oameni zi dupa zi, luna dupa luna, an dupa an, fara pauza!:rosu:


Dar uiti un lucru, daca eu pun insigna jos si infectia n-o pune, in secunda 2 sunt langa Paul ani de zile, si Vadim va sta gura casca cum sta de 2 ani.:rolleyes:

cip
28th February 2020, 14:47
important e ca ai limbaj de moderator...vezi sa nu-ti plesneasca dreq vreo vena...:))

Johnny D
28th February 2020, 14:48
Sa nu uitam un lucru, Cip, pe care nici tu nu poti sa-l contesti si pe care Vadim trebuie sa-l stie. Cat timp Hingherul a fost banat, DIN BANARE I-A FUTUT UN BAN LUI PAUL! Deci intelegi despre ce jeg uman vorbim? Cand esti la zdub, teoretic, trebuie sa taci, dar el nu doar ca n-a tacut, si-a folosit butoanele banat fiind, sa-l baneze pe Paul din haul ala infect unde i se aduna ciuda si scarba, unde odata, poate cand era copil, avea si el o inima ca tot omu!

Sa nu uitam asta. E cam cel mai important lucru ce vorbeste despre caracterul lui din prezent.


important e ca ai limbaj de moderator...vezi sa nu-ti plesneasca dreq vreo vena...:))

Cand vorbesti de ce-a facut ala, lasat liber sa zburde ca pasarea cerului din simplu motiv ca Delaparis nu-i poate ingradi dreptul de-a bana pe cine vrea pwla lui, BANAT FIIND, si alte cele de gen, e greu sa te exprimi cu eticheta si diplomatie!:))


Primul lucru ce-ar trebui sa-l faca Vadim e sa-i dea drepturi de admin lui Delaparis! ASTA E URGENT! Mai ales daca nu stai pe forum si orice moderator degradat la cerebel poate face ce i se scoala lui. URGENT trebuie Delaparis facut admin si apoi de-acolo, se descurca el. Nu-i bai. Ii vine mintea greu la cap parizianului, dar in cele din urma ii vine, numa trebuie sa aiba si armele cu care sa si-o puna in aplicare in acel moment, altfel degeaba-i vine, ca pana acu.:rolleyes:

Johnny D
28th February 2020, 15:05
Si mai e o chestie, luni de zile a intrat la Paul pe biblioteca lui doar ca sa-l injure si sa-si bata joc de el. Asta iar e incontestabil ca e acolo pe thread-ul Paul Atreides, in ciuda repetatelor mele indemnari sa se stearga acele postari mai mult decat infecte ale infectiei, ele au ramas ca dovada. Trebuie doar cuiva sa-i pese si sa le caute = releva perfect caracterul "moderatorului".:rolleyes:


Asa da responsabil si muncitor: a si fugit Vadim de pe forum!:)):))

cip
28th February 2020, 15:11
pai s-o fi speriat cand te-a vazut ca-ti ridici fustele-n cap,ca rapidistele...:))

Johnny D
28th February 2020, 15:12
De datorie da, te sperii. Ca orice roman tolerant cu numele de Vadim, mai ales cel Tudor, care-n viata lui n-a vrut sa-si faca datoria, ori sa fie transant in vreo dezbatere, ci a fugit de ele cu diplomatie. Dumnezeu sa-i odihneasca sufletul antirazboinic.:))

Clau7_D
28th February 2020, 16:59
te-ai scos,cred ca o sa fie bataie pe ele...:))

Ba nu, glumesc :D oi merge la meciuri si daca nu se califica ai nostri. Dar daca primesc o oferta buna ma mai gandesc :)) tu ziceai ca esti austriac de mic, nu esti tentat? :sneaky:

cip
28th February 2020, 17:09
Ba nu, glumesc :D oi merge la meciuri si daca nu se califica ai nostri. Dar daca primesc o oferta buna ma mai gandesc :)) tu ziceai ca esti austriac de mic, nu esti tentat? :sneaky:
dupa al 2-lea Anschluss...tu n-auzi ca eu tin cu Germania,Italia si Japonia...:))

Johnny D
28th February 2020, 21:16
Aaa, sa nu uit: bine-ai revenit Vadime, sper sa ne tii de urat mai des! :)


Si nu, nu cred ca Romania se va califica, deoarece va juca iar carpa aia handicapata ce stie juca doar la alibi, si nu stie decide decat meciuri amicale de Stanciu.:rolleyes:


Daca ar juca Budescu si Hagi SIMULTAN, 2 jucatori ofensivi de geniu ce deschid unghiuri, au dribling, au executii superbe spre poarta, intr-o expresie "DECID MECIURI", atunci am avea sanse, dar nu va fi cazul din cauza carpei indispensabile. Cam aici e realitatea din pacate.

Capitanu.Burcea
29th February 2020, 08:36
Budescu pe un teren desfundat, in Islanda, cu doua kile de nisip prinse in crampoane si chilotii imbibati cu 6 litri de ploaie ar fi ca un godac scapat din laț, de Ignat, naclăit de nămol si zapada, cu mucii curgandu-i din nas in gură, agonizand in fundul curtii pana i se face mila cuiva sa-l asomeze cu o toporisca in diblă. Ai Nistor daca vrei sa scoti din joben ceva nou...

YoNuTzz
1st March 2020, 00:06
Poate nu se mai disputa Euro 2020, dupa tot episodul on going cu Corona Virus...
Sanse maricele...avand in vedere ce e in Italia etc...

Johnny D
1st March 2020, 22:03
Ai Nistor daca vrei sa scoti din joben ceva nou...

Nistor si Hagi simultan, nu ma deranjeaza, vezi ce-am zis eu azi la meciul Craiova - Gaz Metan:


Ce bun e Nistor.:)

Stie cum sa profite la maxim de arbitrul caruia nu-i pasa de jucatorul advers faultat!:))

Cum dracu a anticipat ca ala va fugi acolo?:)) S-a uitat un pic, a tras cu rigla in cap unde va ajunge, si i-a pus-o pe cap! Fabulos jucator!:)



Unde dracu sa mai ai loc de carpa aia de rahat de Stanciu cand ai Hagi, Nistor si Budescu!!??!! ZI MA, PROSTULE! Futu-ti moortii maa-tii de Radoi in avans! Ca stiu ca tot cu carpa aia imputita vei juca!:ok:

:rolleyes:

Dar Budi e a 3-a optiune atunci, de pe banca! Altfel ma deranjeaza! Orice ai zice tu, Nr. Dieci sau oricine altcineva, Budi e omul echipa, poate rezolva un meci. Si pentru Astra o face. Dupa cum vezi, de cand lipseste el, Astra e pilaf.

Iti aminteste treaba asta de alta echipa? Mie da, de Romania.
Cat a jucat el, a fost foarte bine, de cand lipseste, pilaf. Poftim? Mda...:rolleyes:


Poate nu se mai disputa Euro 2020, dupa tot episodul on going cu Corona Virus...
Sanse maricele...avand in vedere ce e in Italia etc...

Nici vorba. Pana atunci mor toti care-s de murit si trece criza.:P

Vadim
6th March 2020, 00:50
Deci sanse mari de calificare.

Johnny D
6th March 2020, 00:55
Pai nu, ca joaca carpa de Stanciu.
Daca i-ar rupe cineva picioru pana atunci, ar fi.
Ma indoiesc sa se destepte Radoi chiar asa, el sa fie Neo, alesul sa scoata carpa afara din echipa. Mare mi-ar fi minunarea...

Vadim
6th March 2020, 01:02
Ar merge Mihaila de la Craiova.

Johnny D
6th March 2020, 01:06
Nu zic nu, dar nu cred ca titular.


Titulari in atac daca joci cu 2 atacanti parerea mea sunt Puscas care e nr. 1 al nostru si nr. 2 Alibec care poate juca si mai retras, al 2-lea varf, de fapt e si recomandat sa-l joci acolo. Dar nu cred ca-l va juca Radoi, va prefera sa bage inca un mijlocas decat pe Alibec, desi Alibec e bun si de mijlocas. Aici nu pot sa-l acuz atat timp cat acel mijlocas nu e Stanciu. Alibec e cu 3 clase peste.


Daca ar fi dupa mine, as juca titulari in momentu asta cu Hagi si Nistor. Iar pe Budescu l-as baga in a 2-a repriza. E prea mortal omu sa nu joace, si de pe plaja iti poate veni sa-ti faca diferenta.:)

Leo
6th March 2020, 16:46
Se cere decalarea Campionatului European.

Johnny D
7th March 2020, 02:07
:no:

Johnny D
7th March 2020, 02:16
Nici nu l-a convocat pe Alibec, gunoiu, e clar deja din start!:no:

Vadim
10th March 2020, 14:22
Sa vedem daca va mai fi psihoza cu virusul in iunie, desi daca se va stinge in mai probabil iunie e cam la limita.

LazioRoma
11th March 2020, 14:15
greu tare cu islanda... are cativa jucatori care pot face diferenta
!

Julio_Zane
25th June 2020, 06:59
Este. Sanselr noastre sunt fifty-fifty, trecem de islandezi, dar va fi greu cu Ungaria/Bulgaria, au like loturi egale valoric.
Sper sa fim in forma in toamna.

Johnny D
18th July 2020, 17:29
Avem 50/50 in ambele meciuri, deci sansele de calificare sunt 25%!:))


Eu stiu cand am fost clar favoriti si nu ne-am calificat, rar spre deloc mi-a fost dat sa vad cand sansele ne erau potrivnice si ne-am calificat, ca suntem o natie de blocati mental sub presiune!:)) Iar cei care nu sunt, aka Budescu si Alibec, avem un talent retardat rau de tot in a nu-i juca in meciurile colosal de importante!:happy

Vadim
21st December 2020, 23:39
Test

Novac
21st December 2020, 23:52
e de bine

:ok:

Johnny D
22nd December 2020, 00:26
Am testat-o eu cu mult inainte.:)

Novac
22nd December 2020, 00:36
aia e clar ... you are za man, man

:)