PDA

View Full Version : Concordia Chiajna - Rapid București



Johnny D
7th December 2019, 01:43
Azi ora 16.00

Tinem cu Resita sa castige de la 11.00 si apoi noi avem locu 2 in mana!

Haide Resita!/hello

Johnny D
7th December 2019, 13:05
Na.... nu a reusit nici macar un egal, s-a terminat un 0-1 blestemat...
Noi suntem acum obligati sa invingem ca sa ne pastram macar locul ala 3 amarat.

El Pistolero
7th December 2019, 13:28
Rapidul e praf în deplasare, încă o înfrângere mai mult ca sigur.

Johnny D
7th December 2019, 13:38
Nu suntem praf in deplasare, am jucat rau fara Hlistei ultimele 2 meciuri, atata tot.

Capitanu.Burcea
7th December 2019, 14:07
Sunteti bine, ma, nu va expuneti la primul loc, sa ia lumea la puricat ingineriile profesorilor Tudorache, Burca si Angelescu :)) Asa lasati impresia ca echipa lupta din greu, singura impotriva nimanui :)) Nu tre sa fii inginer nasa, scrie si flashul ca gazdele nu au pierdut decat un meci acasa de la inceputul sezonului, 0-3 cu Turris. Asa ca, in principiu si traditional, meci greu pt Rapid. Nici cota nu e foarte ofertanta - 1.57-1.58-, valori care nu de multe ori sunt f delicate, chiar perisabile :))

Johnny D
7th December 2019, 16:15
Sunteti bine, ma

N-aveam nici un dubiu, gol Labo inca din start, Pancu se loveste singur in troitze pentru ca n-a jucat cu el titular, ci cu Roshkcopf etapa trecuta! Din toata saracia mea de -40 de mil cate am acum contabilizat pe moment (per total probabil - 500 mil) pe care trebuie sa-i recuprez, am pus 3 bilete, unu cu 90, unu cu 23 si unu cu 7 lei, total 120, toate pe Rapid!

Ce gol a dat negrotelo (din offside), nici Inzaghi sau Del Piero nu stiau d-astea!/hello
Cu totul altfel cand joaca Hlistei! Ultimele 2 meciuri n-a jucat/hello

Practic am jucat pe Rapid tot ce am in buzunar!/hello
N-am avut nici un dubiu! Stiam ca vom bate!/hello
Pentru ca nu m-au dezamagit in nici un meci pana acum!/hello
/hello:happy:happy:happy


Rapid OLE! Rapid ESTE! Tot ce-am iubit si voi iubi pan'la moarte!/hello

Johnny D
7th December 2019, 17:03
Bah, cate ocazii ratate... trebuia sa avem 2-0 lejer la pauza, chiar 3-0. Ghinion pur!
Si golul care l-am dat, a fost neregulamentar... daca nu faci 2-0 rapid in repriza a 2-a, e posibil sa apara probleme, golul 2 trebuie sa vina pana la urma! Jucam bine.


Repriza 2 incepe prin Voicu care imparte alaturi de suporteri putina iubire Stelei. Bun asa.

Johnny D
7th December 2019, 17:24
Al Amic 2-0 si gata!/hello

In fine castigam si noi un meci in care joaca supermijlocasul!:))