PDA

View Full Version : Dunarea Calarasi - Rapid



Johnny D
27th November 2019, 13:15
Peste 45 de minute!

UTA si Mioveniul au batut, pana acuma noi doar am profitat de impiedicatele astea in ultimele 3 etape, acuma vedem noi cine e Rapidul cand ambele au batut si trebuie sa ne tinem de ele! E drept ca peTrolul s-a cam inecat dar ramane in continuare un pericol si trebuie sa punem 4p diferenta fata de ei azi, cu o victorie!:ok:

cip
27th November 2019, 14:36
sper ca nu chiulesti de la munca pt meciul asta...daca intervine vreo urgenta,se infunda vreo chiuveta,vreo buda,ceva...:rasc:

Johnny D
27th November 2019, 15:15
Ce?:o: La munca il si vad, pai cum?:D

cip
27th November 2019, 15:18
pai,relateaza Domozina...te vad calm,deci ma gandesc ca inca nu v-au bagat aia cotofana...:D

Johnny D
27th November 2019, 20:08
Doar 0-0, niste magaroci!:no:


UTA si Mioveniul au batut, pana acuma noi doar am profitat de impiedicatele astea in ultimele 3 etape, acuma vedem noi cine e Rapidul cand ambele au batut si trebuie sa ne tinem de ele!

Rapid este ca o pwla in acest moment. Poate sa fie tare ca piatra, dar si fleashca.
Din pacate azi a fost un mix, fleashca in prima repriza, tare in a 2-a insa inexacta ofensiv.

Dezamagitor meci, insa 0-0 e rezultatul corect, Pustai n-are echipa rea pe teren propriu.
Nu stiu de ce n-am mai jucat asa ca inainte, probabil a fost titular Panoiu.:rolleyes:

delaoltenia
27th November 2019, 20:10
doar egal pt crapid??!! :o:

Johnny D
27th November 2019, 20:10
Crapim pe Steaua si pe FC FCSB!:D

delaoltenia
27th November 2019, 20:12
sugem pe Steaua si pe FC FCSB!:D
:)) :))

Johnny D
27th November 2019, 20:18
Genial!:o: Si original!:sneaky: Poti fii mandru!:ok:
Imi place ca nu contrazici ca e FC FCSB, adica prostii prostilor!:))

cip
27th November 2019, 20:32
Doar 0-0, niste magaroci!:no:

Rapid este ca o pwla in acest moment.
nah,gata cu hai Rapedul hai Realul de dupa meciul cu UTA...pai si cu consecventa aia cum mai ramane?:))

Johnny D
27th November 2019, 20:37
Daca nu termini analogia.:rolleyes:


nah,gata cu hai Rapedul hai Realul de dupa meciul cu UTA...pai si cu consecventa aia cum mai ramane?:))

Doar cu 6p in ultimele 2 meciuri ii mai iert. Vreau locul 2 inainte de pauza.

cip
27th November 2019, 20:47
Daca nu termini analogia.:rolleyes:



Doar cu 6p in ultimele 2 meciuri ii mai iert. Vreau locul 2 inainte de pauza.
pai si altfel cum ii pedepsesti? :o:
trimiti un comando de la Zalau,sau cum? :)):))

delaoltenia
27th November 2019, 20:53
un comando sa crapeze crapidul.

Johnny D
27th November 2019, 22:19
Nu doar eu, toti rapidistii ii pedepsim prin sarbatori nu prea fericite.

Leo
28th November 2019, 11:51
Peste 45 de minute!

UTA si Mioveniul au batut, pana acuma noi doar am profitat de impiedicatele astea in ultimele 3 etape, acuma vedem noi cine e Rapidul cand ambele au batut si trebuie sa ne tinem de ele! E drept ca peTrolul s-a cam inecat dar ramane in continuare un pericol si trebuie sa punem 4p diferenta fata de ei azi, cu o victorie!:ok:

Pericolul ramane pentru voi. Saraciilor, doar 0-0? Nu mai bine stateati la cabine? :D

Johnny D
28th November 2019, 12:30
Leo!:):):kiss: Tot e mai bine decat 0-1, daca e sa ma-ntrebi pe mine!:D:rasc::pace:

Capitanu.Burcea
28th November 2019, 16:18
Pustai e antrenor greu, nu arunca niste popice in teren. Putea sa-i arda Rapidu' la final, dar per total Dunarea a obtinut egalul fara dureri de cap.

Asa cum am mai zis, Labo si Roșcopt cei mai prosti de la Rapid. Repet, de ce sa aduci jucatori de mii de euro pe luna, cu absolut nimic in plus fata de ai tai, platesti comisioane (cui?), cand ai Hlistei, ai Goge, Sefer, adica jucatori romani, multi tineri, pe care sa-i pescuiesti de te miri unde si sa-i arunci in iarba? Si care sunt foarte buni, joaca de la egal la egal cu Iașu, pana apare alta petarda adusa de Manea, unu' Tano Bonnin, care face 11 metri din nimic. Gunoiul asta trebuia alergat de mult pe linii pana la Fetesti, plus dat verbotten in Giulesti. Un spagar ordinar, un gunoi,un puscarias. Cum, ma, sa aduci in conducere un puscarias, unul care fura de pe carduri si sa ai pretentia sa-ti arate cearceaful alb? Ce **** mea, chiar e plina tara asta de cretini? :))

Alt ex, Ursu, care a fost aruncat de U Cluj, da acum golul etapei pt Uta, baiatul a prins super bine la liderul campionatului. Si de ce? Ca sa aduci 7 portughezi de căcat, care au facut dauna totala in buget iar echipa e la retrogradare.Vivat nou-haul romanesc, sa ne pișam pe el!

Johnny D
29th November 2019, 07:19
Multe stii tu, ai fi bun in loc de Manea.:)

delaoltenia
29th November 2019, 14:50
mult zgomot pt nimic, a jucat echipa cocalarilor bronzati si nimic mai mult :D

Numero Dieci
29th November 2019, 15:47
mult zgomot pt nimic, a jucat echipa cocalarilor bronzati si nimic mai mult :D

Hai ma ca nu sunt tigani in Calarasi.

Johnny D
29th November 2019, 19:28
Ba am inteles c-ar fi stelisti si p-acolo, misunand printre cetatenii spalati regulat si neregulat.

delaoltenia
29th November 2019, 23:30
Hai ma ca nu sunt tigani in Calarasi.
ionica stie mai bine, este purtatorul de cuvant al cocalarilor bronzati pe forumul lui vadim.