PDA

View Full Version : Etapa 17: Gaz Metan - Botosani 0-0



Leo
15th November 2019, 14:57
Duminica, 24 noiembrie, ora 16.30.

Leo
21st November 2019, 12:17
Egal.

Leo
24th November 2019, 16:47
Rodriguez rateaza un penalty.

Johnny D
24th November 2019, 17:38
Daca sunt ratati.


Si idioti pe de-asupra, Constantin executa de obicei penalty-uri si o face excelent.
Cum l-au pus pe bara, cum au ratat. Isi merita soarta.

Capitanu.Burcea
24th November 2019, 18:06
Nu au ratat bot'șănenii? Nebunaticii astia care freaca scorurile asa zic :P

M-am uitat 10 minute, cancer curat. Doi antrenori din noul val s-au pișat pe fotbal cu pricepere, demonstrandu-si clar habarnismul si limitele. Parca oaspetii mai vârlavi un pic, Edward in schimb aceeasi loaza aroganta, prea mic, prea prost sa demonstreze ceva in fotbal.

Johnny D
24th November 2019, 18:16
Aaa da, ei au ratat. M-a fentat Leo!:))

Numero Dieci
24th November 2019, 18:16
Si acu 3 luni toti il faceau pe Croitoru mare antrenor:))).

Cat de repede se schimba “expertii”.

Johnny D
24th November 2019, 18:22
Eu nu l-am facut.:P

Johnny D
24th November 2019, 18:34
Rezultat bun pt Leo, Capitanu, Clau, Delapul si ai lor. Sperantele continua.:)

Capitanu.Burcea
24th November 2019, 18:38
Nu trebuie sa te justifici in fața unui mâncător de scheisse. A trecut de mult vremea cand se mai putea schița un dialog cu el, azi e cam prostul forumului, pozitie pe care o imparte cu alt țiganuș orfan, milanezu.

Numero Dieci
24th November 2019, 18:41
Nu tu dar Burcea stiu ca asa a zis.
Acum nu mai e bun:).Experti de rezultat suntem toti.

Bine tu ai pacatul cu grasii aia doi de la Dezastra.

Johnny D
24th November 2019, 18:46
Ce sanse sunt ca Plesca sa apere in fata lu Kkarushanu, ca de Radu ne-am lamurit.:rolleyes:

Capitanu.Burcea
24th November 2019, 18:54
Prostanacul asta imi aduce aminte de Brucan, care facea cele mai bune profetii despre trecut. De obicei, apare la sfarsitul meciului si le bate obrazul celor care si-au asumat un pronostic, ca mare expert in lins labia calului. Un gunoi de om.

Johnny D
24th November 2019, 18:56
Nu e chiar asa, daca cineva merita acea descriere, acela e Dascalescu.
El doar incearca sa faca ceva comedie pe unde se poate, si nu-i iese mereu.

Numero Dieci
24th November 2019, 19:02
Prostanacul asta imi aduce aminte de Brucan, care facea cele mai bune profetii despre trecut. De obicei, apare la sfarsitul meciului si le bate obrazul celor care si-au asumat un pronostic, ca mare expert in lins labia calului. Un gunoi de om.

Pai ai zis ca e mare antrenor Croitoru dupa ce a batut FCSB.Si nu numai tu.Acum nu mai e.

Asta am subliniat-ca sunteti niste experti de 2 lei.

Johnny D
24th November 2019, 19:22
O fi fost ironic Capitanu' ca asa zice el, la pamflet. Dar trebuie sa-ti dai seama.:)

Nu poti fi niciodata mare antrenor dupa ce faci performanta la o singura echipa, un sezon. Trebuie minim 2 performante sa-ti faci o cota veridica, si la Croitoru inca nici n-a fost valabila treaba, el practic a fost antrenor bun a jumatate dintr-a 4-a parte din sezon, practic a 8-a parte!:)) Iar cealalta jumatate dintr-a 4-a parte, cam jalnic, n-a mai batut pe nimeni de la FCSB incoace, doar el si Voluntari. E magnific, nu bun. Si are echipa de play off!