PDA

View Full Version : Mioveni - Rapid



Johnny D
13th November 2019, 08:37
Azi 13.11.2019 ora 19.30

In fine suntem si noi in premiera programati la o ora de derby. Sa vedem daca asta ne ajuta jocul, daca da, am cam fost defavorizati de programarile astea din timpul zilei in toate etapele pana azi.

Pana acum ne-am descurcat bine-n derby-uri, problemele le-am avut cu echipele mai slabe, sa vedem daca trendul se mentine si azi sau ne-o vom lua-n mufa urat si se vor cam duce toate sperantele de promovare cu totul.

delaoltenia
13th November 2019, 08:52
in poll varianta nr trei. crapidul se screme... :D

cip
13th November 2019, 09:04
cu echipele mai slabe,derby-uri...:o:
bai Ionica,iar ai inhalat ceva dis-de-dimineata la locul de munca?
te-a trimis Margit neini in misiune pe la vreun grup sanitar cu noaptea-n cap,altfel nu-mi explic...:))

Johnny D
13th November 2019, 09:09
:)) Toate-s slabe, nu-i vorba de asta.
E vorba de derby-uri de conjunctura, cu astea din partea superioara care tragem la promovare.:)
Cipel, de cand ai inceput sa jignesti in dreapta si-n stanga parca fara scrupule, vad ca si logica ti-e blocata!:D


in poll varianta nr trei. crapidul se screme... :D

Vezi ca vine Leo si te ia de urechi!:rolleyes:

El Pistolero
13th November 2019, 09:13
Meci de totul sau nimic. La cum arăta Rapid acum, aș zice că e pomană cota aia pe Mioveni.

cip
13th November 2019, 09:18
ei lasa ca ai tu logica,bati din picior ca sunteti defavorizati ca nu sunteti programati la ore de derby,dar voi nu aveti nocturna...:))

Johnny D
13th November 2019, 09:19
N-au aia din Regie ca-s niste saraci. Iar pe astia ai nostri nu i-a dus capu' s-o mute p-aia din Giulesti inainte sa demoleze tot!:))
Am avut noi si meciuri in deplasare in care puteam fi programati in noctura, dar nu s-a intamplat.:rolleyes:

cip
13th November 2019, 09:22
N-au aia din Regie ca-s niste saraci. Iar pe astia ai nostri nu i-a dus capu' s-o mute p-aia din Giulesti inainte sa demoleze tot!:))
Am avut noi si meciuri in deplasare in care puteam fi programati in noctura, dar nu s-a intamplat.:rolleyes:
pai si atunci cum ati vrea sa fiti programati la ora de derby? :o:
si daca-ti zic ca esti pampaloc iar macani ca jignesc in dreapta si in stanga...deci nu mai zic :))

Johnny D
13th November 2019, 09:24
Sa nu jignesti tu asa de-ampwlea!?:o: Mai bine nu.
N-as vrea sa intrii in sevraj si sa te stiu zvarcolindu-te prin birouri!:))

cip
13th November 2019, 09:26
Sa nu jignesti tu asa de-ampwlea!?:o: Mai bine nu.
N-as vrea sa intrii in sevraj si sa te stiu zvarcolindu-te prin birouri!:))
sa intri,analfabetule...:))

Johnny D
13th November 2019, 10:41
Asa! Acum te mai recunosc!:))

Johnny D
13th November 2019, 19:49
Gol SFr!/hello

Scula Goge, cel mai bun mi s-a parut inca din Liga a 4-a! Dar Pancu nu l-a prea jucat.:rolleyes:


Meci de totul sau nimic. La cum arăta Rapid acum, aČ™ zice că e pomană cota aia pe Mioveni.

Pomana era cota de 1.72 la X2 pe Rapid. Noi jucam bine cu echipe bune!;)

Johnny D
13th November 2019, 20:46
Ii rupe coastele SFr unui miovic, Goge cu calcaiu... numa-n figuri ii rupem p-astia!
Cum ziceam, echipele mari in nocturna joaca mult mai bine!:cool:
Din pacate noi n-avem nocturna!:)):))

Johnny D
13th November 2019, 21:03
4-1 echipa mare!:)) Doar in nocturna.:P

Aveam nevoie sa batem la 3 goluri sa urcam peste Farul, cu fix un gol in plus marcat fata de ei!:ok:

Johnny D
13th November 2019, 21:10
Ma uit pe mecla lui Pancu, parca i-a mai revenit inima la loc bietului om.
Parca vede in fata ochilor ceva acolo in ce credea, saracul de el.:P


Mai e mult pana departe, trebuie sa batem UTA dupa ce batem ciurucurile de Pandurii acasa.
Dar noi cu ciurucurile avem probleme!:)) Desi astia cred ca-s cei mai slabi din toata Liga a 2-a.

Johnny D
13th November 2019, 21:19
5-1 cu lideru neinvins acasa pe terenul lor!:))
Daca am juca doar in nocturna, am promova dupa jumatate din meciuri!:D


in poll varianta nr trei. crapidul se screme... :D

Fals! Ruperi de coloane, goluri cu calcaiu... d-alea de Steaua nici nu viseaza!
Am jucat ca-n sezonul eurofantastic.;) Macar un meci pe sezon!:D

delaoltenia
13th November 2019, 21:50
nush de ce dar am impresia ca atunci cand bagam in seama echipa tiganilor chiar se cred real madrid de romania. doar mistocareala si un jet pe carpa aia visinie si nu in ultimul rand pe natia cocalarilor bronzati de pretutindeni.

Johnny D
13th November 2019, 21:59
Mai ales cei din universul FCSB+Steaua, unde-s majoritatea lor.:)

delaparis
13th November 2019, 22:02
4-1 echipa mare!:)) Doar in nocturna.:P
Asa asa ... PSG inca isi aduce aminte :rolleyes:

Johnny D
13th November 2019, 22:07
Pai normal, una din noptile cele mai de succes ale PSG-ului in Europa!:D

cip
14th November 2019, 07:53
nah,gata,acum Rapid e echipa mare,nu mai sunt niste magaroci imputiti...:rasc:

Johnny D
14th November 2019, 07:55
nah,gata,acum Rapid e echipa mare,nu mai sunt niste magaroci imputiti...:rasc:

Acum au facut exceptie, in nocturna si pe gazon bun.;)
Din pacate revenim la zi, la brazde si la magaroci in curand.:):(


Da cu spatiile ce-ai facut, le-ai mancat? Suprafabetule!:))
Ca mai pui cate-un i in plus sau in minus ici colo, se mai trece cu vederea, dar daca le-nsiri toate ca trenuletu... cam inestetic, zic!:rasc:

cip
14th November 2019, 08:25
virgula tine loc de spatiu,pampalocule! :D
pai tu tii cu Rapidul si-mi dai mie lectii de estetica...:o:
asa tupeu,mai rar...:))

Johnny D
14th November 2019, 08:39
Deci esti si chior sa-nteleg, de aia nu doar le legi ca trenuletu si te consideri just ci mai si te faci ca n-ai vazut minunatia de ieri seara de goluri cu calcaiu, driblinguri a la Zidane si cate si mai cate!:)) Prea suberbitate ca limba romana sa le poata cuprinde!:D

cip
14th November 2019, 08:47
a la Zizou...:o:
huo bre,ca ati jucat cu muioveniul,nu cu Barcelona...pai cu aia pot sa fac si eu o echipa la mine la job si sa le dam cu calcaiul,intre 2 pauze de covrigi...:))

Johnny D
14th November 2019, 08:53
Liderul, bre.;) Si l-am dat jos.:cool: La el acasa, l-am lasat in izmene.:sneaky:


Macar atat sa facem si noi, ca astia din subsolul clasamentului, cum ar fi ceva Cimishoare si R.I.Pensii:D ne lasa pe noi in izmene!:))

cip
14th November 2019, 09:15
pai si ce sa zic,bravo voua! /hello
la urma urmei mie Rapid imi era un club simpatic pana n-am aflat ca tii tu cu ei...:))

Numero Dieci
14th November 2019, 09:20
pai si ce sa zic,bravo voua! /hello
la urma urmei mie Rapid imi era un club simpatic pana n-am aflat ca tii tu cu ei...:))

Nu ti-ai mai dat ma log out?

Sau e lenea prea mare?

Numero Dieci
14th November 2019, 09:21
a la Zizou...:o:
huo bre,ca ati jucat cu muioveniul,nu cu Barcelona...pai cu aia pot sa fac si eu o echipa la mine la job si sa le dam cu calcaiul,intre 2 pauze de covrigi...:))

Ma indoiesc ca 11 tractoristi pot bate Milogeniul.

Tyler Durden
14th November 2019, 09:45
...

cip
14th November 2019, 09:52
Nu ti-ai mai dat ma log out?

Sau e lenea prea mare?
cretinule,iti mai repet o data,poate intelegi intr-un final...nu am zis eu...insisti ca boul pe o chestie neadavarata,zici ca esti dancila si firea launloc...:))

cip
14th November 2019, 10:40
Liderul, bre.;) Si l-am dat jos.:cool: La el acasa, l-am lasat in izmene.:sneaky:


Macar atat sa facem si noi, ca astia din subsolul clasamentului, cum ar fi ceva Cimishoare si R.I.Pensii:D ne lasa pe noi in izmene!:))
nu ai habar de nimic,asculta-ma ce-ti spun...:rolleyes:
Noi din Banat - Cand ne strangem laolalta
ce-ai bai cu Timisoara?


https://youtu.be/34nRnpTapxk

Numero Dieci
14th November 2019, 10:42
cretinule,iti mai repet o data,poate intelegi intr-un final...nu am zis eu...insisti ca boul pe o chestie neadavarata,zici ca esti dancila si firea launloc...:))

A zis alt bou si tu ai zis trist ...si eu.....Deci evident ca ne tot ameninti fara rezultate.

Nu te mai enerva atat,te faci mai pocit decat esti.

Numero Dieci
14th November 2019, 10:55
nu ai habar de nimic,asculta-ma ce-ti spun...:rolleyes:
Noi din Banat - Cand ne strangem laolalta
ce-ai bai cu Timisoara?


https://youtu.be/34nRnpTapxk

Ce mizerie de piesa.

Cine canta?Micula?

cip
14th November 2019, 11:16
****** incordata,rusinoasa ca a dat vietii asa caricatura de om...

Numero Dieci
14th November 2019, 11:32
****** incordata,rusinoasa ca a dat vietii asa caricatura de om...

Cum?
Poti repeta?
Ai gresit apasand pe tastatura acolo,ai tinut degetul apasat pe *.
#numaibea.

cip
14th November 2019, 14:00
decimala,la,mars inapoi in hruba.n-ai nicio treaba ...si incearca sa nu ma mai tot urnaresti ca asa o sa-ti tot frec neuronul ala de o sa schelalaiesti pe aici ca Nila inainte de marea fuga,cu caii aia...:))

Numero Dieci
14th November 2019, 14:06
Nu dragul meu,nicio treaba nu aveau afonii aia homosexuali de au cantat maneaua aia postata de tine.

Si scriu unde si cand vreau.Atat timp cat am prosti care imi raspund sunt multumit.

Johnny D
14th November 2019, 14:30
nu ai habar de nimic,asculta-ma ce-ti spun...:rolleyes:
Noi din Banat - Cand ne strangem laolalta
ce-ai bai cu Timisoara?


https://youtu.be/34nRnpTapxk

Pai tu ce-ai cu Rapid? Discutam si eu de echipele cu care jucam, nu-i voie?

Eu as fi mai atent la cum "vorbesti" fara provocare, Unghierul n-o sa fie mereu aici sa-ti tina lumanarea! Impropriu spus vorbesti.:rolleyes:

Ma rog, Dieci poate te-a provocat usor, dar ti-o meriti, te exprimi la adresa oamenilor ca un om de mahala fara sa-ti ceara nimeni o astfel de parere. Mahalaua e fruncea, sau cum?:D

Novac
14th November 2019, 15:04
O sa se pise lumea pe tine mult mai des daca vei continua asa

cip
14th November 2019, 15:59
Pai tu ce-ai cu Rapid? Discutam si eu de echipele cu care jucam, nu-i voie?

Eu as fi mai atent la cum "vorbesti" fara provocare, Unghierul n-o sa fie mereu aici sa-ti tina lumanarea! Impropriu spus vorbesti.:rolleyes:

Ma rog, Dieci poate te-a provocat usor, dar ti-o meriti, te exprimi la adresa oamenilor ca un om de mahala fara sa-ti ceara nimeni o astfel de parere. Mahalaua e fruncea, sau cum?:D
ca de obicei,ai inteles iarasi tot,ca un om mare...:))
pai tu n-auzi ca n-am nimic cu Rapidul,eu de tine faceam baza,analfabetule...:))

Numero Dieci
14th November 2019, 16:00
Ai auzit cipanezule?

Johnny D
14th November 2019, 16:23
ca de obicei,ai inteles iarasi tot,ca un om mare...:))
pai tu n-auzi ca n-am nimic cu Rapidul,eu de tine faceam baza,analfabetule...:))

Si ce-as avea eu cu Cimishoarele?
Eu doar am zis ca cu alea slabe ne lasam noi chilotii jos.:) Trenuletzule de virguletz!:D


O sa se pise lumea pe tine mult mai des daca vei continua asa

Asa cum? Moral si natural? Pai da, a pisha pe altu nu e atat de strain de-a fi rapidist!:D