PDA

View Full Version : de ce am fost banat si cine a facut asta?



nemuritor
7th April 2005, 22:06
am descoperit cu uimire ca am fost banat, fara ca cineva sa-mi spuna pentru ce si fara sa fi dat un motv de a fi banat. Ce se intampla aici?
n-am vazut nici in lista cu banarile un motiv. Pur si simplu am observat ca am fost banat desi nu stiu sa fi jignit pe cineva sau sa fi incalcat regulamentul

fia
7th April 2005, 22:09
LOL ce harababura :D, oricum e simplu, ai doar 3 perosane care iti pot raspunde :ok:

Tudose
7th April 2005, 22:34
nemuritor a fost banat pentru ca e clona.

nemuritor
7th April 2005, 22:44
mi s-a spus ca as fi clona lui pacala, lucru care nu este adevarat, este o inventie a lui tudose, personaj pe care nu-l cunosc dar la felul in care se comporta imi dau seama ce fel de om este.
astept clarificari, cum a ajuns el la concluzia ca sint clona cuiva , doar esti administrator inteleg.
Unul penibil.In plus n-ai dat nici o explicatie a gestului tau.Asta dovedeste lasitate pe langa incompetenta de care dai dovada.Adica este de ajuns ca un oarecare care are acces la niste conturi pe un forum sa aibe o banuiala si orice utilizator poate fi radiat pentru ca are el ceva de impartit cu un altul
in cazul asta Pacala cu care oricum, sa avem pardon, dar inca nu-ti imaginezi cati de tudose adunati fac cat Pacala.
daca ai ceva cu ala, razboieste-te cu el desi stiu ca nu esti in stare.Dar lasa-ne in pace pe noi ceilalti care nici nu auzisem de tine si ne durea exact in cot de existenta ta.N-aveai nici un drept sa te iei de mine

uti2102
7th April 2005, 22:47
Aflu cu deosebita placere ca este posibil ca nemuritor sa fie de fapt bunul meu prieten ! Cat mi-ai lipsit !!!

nemuritor
7th April 2005, 22:51
nu pot sa vad ce arati tu acolo, imi este interzis accesul, dar poate imi explici cum este posibil sa fiu eu bunul tau amic

uti2102
7th April 2005, 22:54
Pacat, te-ai fi inveselit putzin. Poate moderatorii vor face un gest de clementza shi-tzi vor permite accesul. Fie doar shi pentru cateva minute.

nemuritor
7th April 2005, 22:57
hei tudose, explica-mi si mie de unde ne cunoastem noi doi ?
esti de-a dreptul nesimtit ca toti prostii
pe deasupra esti las si mincinos

iulian
7th April 2005, 22:59
Ce ziceai ca ai studiat ? sau sa o luam altfel...in ce an ai studiat cuvintele care le folosesti tu mai sus ?
Pt ce ai scris mai sus,daca nu pt altceva si tot meriti sa fii banat.

nemuritor
7th April 2005, 22:59
tu vorbesti in plus popa,
cu ocazia asta am pus doua mesaje consecutive si l-am si jignit pe tudoise dar jur ca am spus adevararul in privinta lui iar daca eu merit banat pentru ce-am zis, tudose merita scos definitiv de pe forum pentru gesturile pe care le face.

nemuritor
7th April 2005, 23:00
Ce ziceai ca ai studiat ? sau sa o luam altfel...in ce an ai studiat cuvintele care le folosesti tu mai sus ?
Pt ce ai scris mai sus,daca nu pt altceva si tot meriti sa fii banat.
iulian, am fost banat degeaba, am tot dreptul sa vorbesc asa, si tu si oricine ar fi facut-o daca ar fi fost banat si acuzat aiurea in travai de ceva.

adica stiia ca voi vorbi asa si de aia m-a banat? daca tie iti facea cineva asa tu ce ziceai? n-ai vorbit niciodata urat pe forumul asta?

fia
7th April 2005, 23:00
De la mine pentru tine ca esti sarman si nu vezi atasamente:

http://fep.hpc.pub.ro/~fia/alte/pacala2.jpg

Tudose
7th April 2005, 23:03
Domnule Nemuritor, eu nu am sustinut niciodata ca ne-am cunoaste si nici nu e necesar pentru a ti se interzice accesul aici.
Penibil, nesimtit, las sau mincinos, sunt administrator aici pe forum, am studiat cu atentie inainte de a lua decizia si am avut atat argumente tehnice, de stil de scris cat si de alta natura in a ajunge la aceasta concluzie. Le-am prezentat in amanunt celorlalti moderatori.
Pentru mine cazul este inchis.

nemuritor
7th April 2005, 23:05
nu stiu de unde ati scos-o pe asta cu clonele desi n-aveti nici un motiv
nici pentru ce ma jignesti popo?

nemuritor
7th April 2005, 23:09
Domnule Nemuritor, eu nu am sustinut niciodata ca ne-am cunoaste si nici nu e necesar pentru a ti se interzice accesul aici.
Penibil, nesimtit, las sau mincinos, sunt administrator aici pe forum si am studiat cu atentie inainte de a lua decizia si am avut atat argumente tehnice, de stil de scris cat si de alta natura in a ajunge la aceasta concluzie. Le-am prezentat in amanunt celorlalti moderatori.
Pentru mine cazul este inchis.
ce argumente tehnice , de stil si de alta natura ai de crezi ca sint clona? Nu mi le spui si mie sa ma minunez
spui ca esti administrator aici pe forum cu asa o mandrie de parca asta ar fi cine stie ce si ti-ar conferi imunitate totala si detinatorul adevarului.

inter
8th April 2005, 00:16
Abureli ... Nemuritor A Fost Banat Pt. A Satisface "ego-ul" Anumitor Persoane!

De Kkt!

Pacala
8th April 2005, 04:23
Abureli ... Nemuritor A Fost Banat Pt. A Satisface "ego-ul" Anumitor Persoane!
De Kkt! daca vrei sa-i zicem prostiei , "ego" atunci ego sa fie :D


Stai linistit ca nu pentru glume a fost banat Pacala, ci pentru jigniri pe forum, injuraturi pe PM si clonele pe care si le-a facut.
:D Vadim, Vadim, Vadim :D n-am fost banat pentru jigniri pe forum.......
am trimis dupa o infrangere a Craiovei niste pm-uri cu "urari de bine" unora care ma calcasera si altadata pe bataturi si in momentul ala ne provocau pe forum.I-am trimis lui rosu de arad, dar stii foarte bine cum m-a injurat, atat de forum, cat si pe RA fara ca eu sa-l injur si fara ca el sa pateasca ceva ,avea spate, asa ca nu ma lua cu impartialitatea unora ....te rog eu........pe urma s-a plans cocota lui tudose care m-a acuzat o data de lucruri grave de tot si i-am cerut sa-si ceara scuze ..stie el faza.... si nu si-a cerut desi am asteptat scuzele lui si i-am si spus ca-i astept scuzele .

Tot ce i-am spus lui tudose ulterior, adica la faza aia cu pm-rile, nu voi retrage niciodata, mai mult, bag mana in foc ca fiecare cuvant din ce-am spus este adevarat ,deci in privinta lui ramane cum am stabilit...stie el :D

Cand eu am primit pm-uri pline de injurii si te-am facut atent, tu Vadime mi-ai scris ca nu te intereseaza pm-rile ca nu citesti pm-rile si ca sint treaba noastra privata, acum am fost banat pe chestia asta. Deh ...zic si eu acum.... :D cum devine chestiunea asta?


Initial a fost suspendat o saptamina, dar perioada s-a extins la permanent din cauza celor spuse mai sus.. ia uite-te la threadul cu banari sa vezi cat am fost banat bla bla bla informeaza-te.....


Tudose nu este incorect, este total impartial...
Auuuuu :D asta e gluma anului

Pe mine stii foarte bine ca ma doare in 14 de banari, daca vreau sa intru,intru oricum , puteti da voi si ban la plaje de ip si la provider, si la ce vreti voi....nu va faceti voi griji in privinta mea, cum sa intru sau sa nu intru, de asta va e voua, ca nu intru eu ? Iaaaa :D

dar lasati oamenii in pace, pe nemuritor , pe altii, care vor sa scrie.......ca
n-au nici o vina,oamenii.

Vadime, ce ziceai de tudose ca are masterat la cautat ip-uri? :D asta e din cascadorii rasului,din ce e replica asta? ............vrei sa vezi ce fac eu pe masteratul lui ? pe bune, acum ,vrei? :D

cu tine n-am nimic,stii asta........ dar mai rareste-o cu vrajelile alea cu vrema in Canada, ostile, sculatul cu fata la perna bla bla bla ca nu ti-am zis nimic si nu-mi place sa fiu jignit in lipsa.Cica nu se face chestia asta intre meseriasi
las-o cu clonele ca ai si tu clone , ai chiar inclinatii spre pictora si El Greco .............are si tudose , au foarte multi.

Chiar, ce mai face El Greco, mai picteaza, mai picteaza? ..................

Lasa ca nu sint eu chiar asa de rau,stii tu foarte bine asta.....
insa tu roaga-te pentru Universitatea Craiova sa ramana in A ,da acatiste, fa campanie de sprijin :D e mai bine pentru toata lumea........nu mai stiu cine zicea asta....Remus Vlad parca.....intelept om, nici nu stii cat ........ehehe
Hai Craiovaaaaaa!

inter
10th April 2005, 00:30
:ok: pacala! ...vroiam sa fiu "elegant" :evil:

iulian
10th April 2005, 00:32
si dadusi cu muci undeva...numai elegant nu "fusesi"

inter
10th April 2005, 00:33
iulene? probleme? derapaj? .... hai s-o lasam "moarta"!


vezi ca veni born :D:D asa ca ai la greu de la mine :D:D

iulian
10th April 2005, 00:37
era moarta de cand s-a nascut...asa ziceam si eu...sa asculti ce "zice" born :D ca asta seara "e" dealaea grele :D:D