PDA

View Full Version : suporter



blu_x4
7th April 2005, 21:54
am si eu o mica problema...de ceva vreme imi doresc sa am si eu macar un tricou de la echipa dinamo ca orice suporter care se respecta.fiind din cluj nu am prea multe posibilitati...:(.am incercat sa comand de pe site-ul oficial dar nu am de unde alege la "modalitatea de expediere" si astfel nu se poate efectua cererea. :thinkso: nu stiu exact care e problema...

:help: ma poate ajuta cineva cu o solutie???please! :) pretty please...

RstInPc
8th April 2005, 10:34
Pai uite ce scrie la info pe shop.fcdinamo.ro :
"..............................
3.Trimiterea comenzii:
-Dupa ce considerati ca ati ales ceea ce veti cumpara, validati produsele prin comanda ``Trimite``.
-Datele de livrare se incarca automat cand bifati casuta "Trimite pe adresa dumneavoastra"
-Daca adresa de livrarea se va face catre o alta persoana, atunci trebuiesc scrise corect si complet toate datele destinatarului pe care le solicitam.
ATENTIE!
In situatia livrarii catre alta adresa decat a dvs. NU SE ACCEPTA PLATA RAMBURS.

4.Optiuni de livrare si de plata:
- In momentul in care completati in aceeasi pagina, destinatia si metoda, vi se calculeaza automat pretul transportului si este afisat cu culoarea verde.
*Daca locuiti in Romania, puteti alege plata ramburs si apoi trimiteti comanda. Vi se afiseaza textul "Comanda efectuata cu succes. Comanda dumneavoastra va fi procesata in cel mai scurt timp. Va invitam sa va logati in urmatoarele zile pentru a verifica statusul comenzii dumneavoastra. Va multumim ca ati cumparat de la noi si va mai asteptam".
*Daca locuiti in alta tara, puteti plati numai online, si alegand aceasta optiune veti fi redirectati catre pagina de plata a furnizorului de servicii
2Checkout la o adresa securizata, unde pentru a plati online trebuie sa urmati procedurile scrise explicit in paginile web.

5.Verificarea comenzii:
-In ``Contul tau``, dumneavoastra puteti vedea ce comenzi ati facut si daca au fost onorate accesand ``Lista comenzi`` ai apoi fiecare comanda in parte din comenzile care apar in lista.

6.Promotii:
-La toate produsele care apar in lista de ``Promotii`` se aplica reducerea promotionala atunci cand ele sunt luate in calcul la o comanda, pretul pe care il platiti fiind mai mic decat cel afisat in pagina produselor respective."


In prealabil trebuie sa-ti faci cont si sa scrii datele personale si adresa exacta unde va fi trimisa comanda.
Succes!

CoolRain
13th April 2005, 15:59
blu_x4, a trecut aproape o saptamana... ai rezolvat ceva?

Utilizator
13th April 2005, 16:05
Ia uite ce Motan saritor si grijuliu :)
Daca n-a rezolvat ai putea sa-i cumperi tu si sa trimiti prin posta colet :) Banii ti-i poate da tot prin posta, ajung in 24 de ore :)

CoolRain
13th April 2005, 16:08
Eh, ideea e ca eu s-ar putea sa ajung prin Cluj intr-o luna, maxim doua :ok:

Utilizator
13th April 2005, 16:15
ma n-auzi, o-ti fi 'in vorba' voi doi :)

Zebrone
13th April 2005, 16:49
ce ce vrei ma sa pun virgule ce vrei sa fac oricum na-i treba cine te intreaba, daca te intreaba,spui ca ai. pa


bai fratilor uitati-va ce pm mi-a trimis mortu, legati-l ma ca e pericol :D :D

CoolRain
13th April 2005, 17:51
alpi, si tu ai nevoie de un tricou dar nu stii sa te exprimi? :D