PDA

View Full Version : Rapid - Farul 0-0



LazioRoma
3rd August 2019, 14:49
ora 18 digisport1/telekom sport

LazioRoma
3rd August 2019, 14:51
hai ca am reusit!

Leo
3rd August 2019, 14:55
Egal, sa nu se supere nimeni. :D

LazioRoma
3rd August 2019, 14:56
Prefer sa se supere Johnny :D

Johnny D
3rd August 2019, 16:03
Aberatii! 1 solist, 1.35 si jucam fara coordonatorul nostru, nr. 1 de la echipa Cristocea?! La handicap batem cu asa adversari. Ma asteptam la un amarat de 1.60. Am si marit cota la 1.45, bani pe jos!:ok: La ce cote avem zici ca suntem Bayern Munchen in Bundesliga!:)) Singura intrebare sezonu asta e: cine e Dortmund?:sneaky:


Daca juca Cristocea cat aveam, 1.25?:D Bine ca nu joaca, bani mai multi ca e nevoie!:))

LazioRoma
3rd August 2019, 16:52
hhahahahahahahahah esti optimist tare vad :)))))))))))))))

Johnny D
3rd August 2019, 16:57
Rapid si restu. Nu ma intereseaza de restu.:sneaky:

LazioRoma
3rd August 2019, 16:59
eu Lazio si cine bate FCSB :))))))))))))))))

Johnny D
3rd August 2019, 17:02
Da, ai dreptate, un pic de Arsenal si Fuie MC FCSB!:))

resita
3rd August 2019, 17:13
Rapid vs. steaua2

Hingherul
3rd August 2019, 17:17
Ooo, lume noua...
Salutam respectuos!
Pe Ionel il stii? :))

Johnny D
3rd August 2019, 17:18
Rapid vs. steaua2

Cate stelele pwlii avem, tuta-le Dumnecat!? Maxim Steaua4 poate fi asta!:))

Le-o dam clar la handicap atunci, abia astept sa inceapa!:evil:

resita
3rd August 2019, 17:24
hai ca nu mai e mult, 3-4 la 0 e cel mai plauzibil scor, acum ramane sa vedem ce se intampla

Johnny D
3rd August 2019, 17:29
Ar fi daca am fi jucat pe Giulesti, pe postament de biliard cum avem noi, in Regie terenul e slaban. Nu atat de slaban cum am vazut azi la penibilitatile de botoshei care se faulteaza singuri de retarzi ce sunt, ca sunt tehnici si ca prostii isi anuleaza tehnica singuri cu gazonul de kkt, dar totusi nu e ce ne-am dori, la ce jucam noi.


Si eu zic ca 2 bucati le dam sigur, undeva intre 2 si 4, dar e f posibil sa dea si ei 1-2.

LazioRoma
3rd August 2019, 17:32
Rapid vs. steaua2

Nu mai suntem steaua 2 de mult :)))))))))))

resita
3rd August 2019, 17:33
da, scuze, e FCSB2... la cati jucatori sunt de la FCSB la C-tanta :D

Johnny D
3rd August 2019, 17:34
FC FCSB, trebuie subliniat! Sunt unica echipa destul de retardata sa aiba FC cu repetitie!:))

LazioRoma
3rd August 2019, 17:37
da, scuze, e FCSB2... la cati jucatori sunt de la FCSB la C-tanta :D


FC FCSB, trebuie subliniat! Sunt unica echipa destul de retardata sa aiba FC cu repetitie!:))

ehhhhh hai ca o fortati :D

Johnny D
3rd August 2019, 17:39
Farul a fost urat rau acu vreun deceniu cand a fost carpa Stelei si nu juca absolut nimic cu ea insa cu noi rupea terenul! Azi insa n-am nimic cu voi, sunteti saraci si amarati cum suntem multi si v-ati platit pacatele; in afara de mwia aia de pupincurist de GAY pe spaniola (MARICA), ce ar suge pwlele tuturor daca i-ar garanta un viitor mai bun. Nu exista scarba mai mare decat aceea care joaca o viata la Dinamo/Rapid si apoi pe final de cariera sa se duca pentru cateva sute de mii de euroi la Steaua!

E drept c-un rapidist n-ar face niciodata asta, insa chiar si pentru un dinamovist, e scarbos rau!:vomit:

LazioRoma
3rd August 2019, 17:45
nu e chiar asa johnny .. e un baiat foarte ok.. marica... credema ... lam cunoscut personal am sstat de vb cu el .. si iti zic sincer.. oamenii ca el si ca restu care vin din fotball .. trebuie sa se implice... ca vin din fotball .. si plm. .. stie ca fost jucator.. cum e sa nu iti primesti banii si alea alea.. eu as vrea sa promovam impreuna... sa fie liga 1 ce era prin 2002 2003 .. si sa se mai populeze si forumul asta putin :D sa mai fie unpic de rivalitate ! :D

resita
3rd August 2019, 17:49
daca anii de zile a-i stat capra stelei si crezi ca odata cu schimbarea patronului (respect marica ca, fotbalist) crezi ca-ti speli pacate inseamna ca n-ai nici o treaba cu sportul rege.
Marica a preluat Frul dar n-are in spate suporterii, mai ales ca a acceptat atatia jucatori de la FSCB (din cate stiu eu sunt vreo 8) asa ca, cum sa nu te numeasca lumea Farul FCSB?

LazioRoma
3rd August 2019, 17:54
daca anii de zile a-i stat capra stelei si crezi ca odata cu schimbarea patronului (respect marica ca, fotbalist) crezi ca-ti speli pacate inseamna ca n-ai nici o treaba cu sportul rege.
Marica a preluat Frul dar n-are in spate suporterii, mai ales ca a acceptat atatia jucatori de la FSCB (din cate stiu eu sunt vreo 8) asa ca, cum sa nu te numeasca lumea Farul FCSB?

Am fost primul care am vb cu el .. si am incercat sa impact cele 2 parti ! Suporteri toti suntem cu el ! Fostul sef de galerie.. a agitat apele.. pt ca el avea combinatie la club cu echipamentele .. !
Echipamentele de la echipa de fotbal veneau cumparate de la magazinul lui (avea magazin de echipament sportiv) cand Marica a venit, primu lucrtu care la facut ia taiat creaca... si ala a inceput sa dezbine lumea ... dar toata lumea a inteles pana la urma ..
Nu era o suma deloc rea.. era vb de 55 000 euro pe an .. adika 20 de mii echipamentele si inca in jur de 30 in buzunarul lui !

resita
3rd August 2019, 17:57
Succes atunci... e timpul ca, fotbalul sa se joace pt. suporteri. Din pacate pt. voi (la cati jucatori aveti de la FCSB + istoria meciuriloe dinre voi si ei) unii dintre noi va consideram sclavii FCSB-ului.

LazioRoma
3rd August 2019, 17:59
Succes atunci... e timpul ca, fotbalul sa se joace pt. suporteri. Din pacate pt. voi (la cati jucatori aveti de la FCSB + istoria meciuriloe dinre voi si ei) unii dintre noi va consideram sclavii FCSB-ului.

Nu e vb de asta.. e vb ca sa dus Marica la primarie si iau promis 1.3 milioane finantare.. si suma nu a mai venit.. asta e defapt si de drept problme .. minciunile astea infecte de la psd -disti astia infecti !

Johnny D
3rd August 2019, 18:03
nu e chiar asa johnny .. e un baiat foarte ok.. marica... credema ...

Stiu ca e baiat f ok, dar astia sunt cei mai spurcati, care-s mult prea ok!!! Astia care n-au pic de coloana vertebrala si sunt ca frunza-n vant, nici un principiu, pun gura la orice pwla ce le face viata mai buna! Sincer, prefer un mafiot care are principii eronate, dar care lupta pt ele impotriva intemperiilor, decat o mwie din asta letargica ce n-are nimic sfant si da binetze dupa oricine, fie ca e de acord cu el sau nu e, fie ca e bine sau nu e, orice-ar fi!:vomit:

LazioRoma
3rd August 2019, 18:04
plus ca eu nu am tinut cu steaua fcsb mai deloc.. iam simpatizat cei drept .. in cateva randuri dar din patronul de acolo .. nu merita sa fii suporteru lor !

resita
3rd August 2019, 18:04
Pai stai ca nu e asa... pana la urma Marica a preluat echipa si brandul Farul... iar dupa aia vrea ca, Primaria Constanta sa-l ajute, nu e ok. Ori esti tu patron ori e primaria. La mine la Resita, (CSM Resita) primaria sustine echipa, primaria a recuperat palmaresul, suporterii sunt alaturi de echipa etc etc... in schimb la voi la Constanta aveti patron iar cu toate acestea cersiti banii de la primarie, oare e ok?

LazioRoma
3rd August 2019, 18:07
Pai stai ca nu e asa... pana la urma Marica a preluat echipa si brandul Farul... iar dupa aia vrea ca, Primaria Constanta sa-l ajute, nu e ok. Ori esti tu patron ori e primaria. La mine la Resita, (CSM Resita) primaria sustine echipa, primaria a recuperat palmaresul, suporterii sunt alaturi de echipa etc etc... in schimb la voi la Constanta aveti patron iar cu toate acestea cersiti banii de la primarie, oare e ok?

pai nu vrea finantare totala.. el a venit cu 1 mil .. si 1.3 sa bage si primaria.. ( avand in vedere ca Viitorul primeste)

Johnny D
3rd August 2019, 18:08
Ma rog, hai sa ne bucuram de meci si de prezent, sa uitam trecutul ca noi nu cu Farul avem treaba, ci mai sus!;) Prezentul din pacate il arata pe acest GAY la ei, dar macar cu el sunt mai competitivi, asa ca ar trebui sa-i multumim ca prezenta lui face meciul si competitia un pic mai interesanta!:))


Sincer, nu cred ca Farul are vreo sansa la promovare, dar minuni mai mari s-au vazut.

resita
3rd August 2019, 18:10
LazioRoma @@@@@@@
QED... ma opresc sa mai spun ceva dupa ce-ai scris tu mai sus, cred ca n-are rost sa mai spun altceva.

in fine, mult succes si va/te astept la Resita sa bem o bere impreuna

ps. sper sa va umileasca Rapidul azi :D

LazioRoma
3rd August 2019, 18:10
nu cred.. ca la promovare e vro sansa .. dar daca se nim gen sa prinzi cateva meciuri bune.. si sa fie loc sa te bati pt locul de baraj ... ar fii ok !

LazioRoma
3rd August 2019, 18:12
bine acuma depinde si de ce inceput avem .. ca e infernal ! cu toate astea bune avem in primele etape !

Johnny D
3rd August 2019, 18:13
Pierdeti azi si nu pierdeti restul, ar fi excelent! Va tin pumnii de etapa viitoare!:D



Ia bai ce negrotoi aveti acolo, cu codoc legat cu elastic! Foarfeca auzi la el!:o:

LazioRoma
3rd August 2019, 18:15
suntem peste johnny cel putin inceputul ..

Johnny D
3rd August 2019, 18:17
Mda, ne trebuie putin mai mult calm, nu tot mingi bombardate-n out. Joci acasa, pui mingea jos, chiar din careu, ai putin mai multe coaie daca esti echipa. Pancu tre sa-i mai ajute sa-nteleaga cat e 2 cu 2.

LazioRoma
3rd August 2019, 18:18
aveti si multi noi .. parca prea larg lotu ..

Johnny D
3rd August 2019, 18:19
De cativa nici n-am auzit!:)) Dar ii invat acuma!:D

LazioRoma
3rd August 2019, 18:22
e si presiunea publicului..

LazioRoma
3rd August 2019, 18:24
ahhhhhh ce sansa

Johnny D
3rd August 2019, 18:24
Hlistei! Cel mai bun de pe teren!:ok:

LazioRoma
3rd August 2019, 18:25
nu stiu pe ce principiu sau dat cotele .. aela ..
ca e destul de echilibrat

Johnny D
3rd August 2019, 18:27
Pe principiul faptului ca noi am batut o gramada de echipa de prima liga din Turcia!:)) Decamdata nu jucam asa dar vom juca, trebuie un pic de perioada tampon sa ne dam seama ca se poate.

LazioRoma
3rd August 2019, 18:28
amicalele nu sunt meciuri sa iti dai seama de ceva !

Johnny D
3rd August 2019, 18:29
Aveti un milog acolo!:D

LazioRoma
3rd August 2019, 18:29
penalty johnny .. indiferent ce zici !

Johnny D
3rd August 2019, 18:31
Pe dracu, nu l-a tras din spate. Mana pe adversar se pune tot timpul la corp la corp! Milogi!:))

resita
3rd August 2019, 18:31
Rapid ca si U, bat tot in amicale iar in oficiale... Farul sta nesperat de bine in teren

LazioRoma
3rd August 2019, 18:32
ehh daca era invers sa vezi ce tipai pe aici !

resita
3rd August 2019, 18:33
da, clar... HAI RAPID :D

Johnny D
3rd August 2019, 18:33
ehh daca era invers sa vezi ce tipai pe aici !

Pe dracu, mie nu-mi place pomana. Daca esti echipa, dai gol pe merit, nu pe mila arbitrilor!


Rapid ca si U, bat tot in amicale iar in oficiale... Farul sta nesperat de bine in teren

Deocamdata au uitat cum se face o preluare, am mai vazut din astea si la prime ligi:)), dar isi vor reaminti si lucrurile vor intra la normal.:)

LazioRoma
3rd August 2019, 18:37
sunteti de batut ! deci orice rez decat victoria e o pierdere !

Johnny D
3rd August 2019, 18:38
Nu judeca un meci dupa o treime a lui!:)

resita
3rd August 2019, 18:40
sunteti de batut ! deci orice rez decat victoria e o pierdere !

La fel ca si U Cluj, doar numele de voi :P

Johnny D
3rd August 2019, 18:41
Aia au pierdut, la noi se joaca, asteapta finalul meciului sa te pronunti.;)

LazioRoma
3rd August 2019, 18:42
praf suntem amandoua.. nu suntem niciuna de promovare.. al ce vad.. chiat daca atacam ,.

Johnny D
3rd August 2019, 18:44
Stai relax, noi promovam la pas, o sa vezi.;)
Lipsa de experienta insa la Liga a 2-a la noi, trebuie niste minute pentru obisnuinta.

LazioRoma
3rd August 2019, 18:44
daca va impinge de la spate .. da !

Johnny D
3rd August 2019, 18:46
Nu ne impinge nimeni de la spate!:)) Oricum noi in a 2-a jumatate jucam mai bine decat in prima, asa a fost din Liga a 4-a pana acum. Trebuie un pic de obisnuinta cu o noua liga.


Azi batem, oricum! O echipa mare si cand joaca prost bate, daramite cand joaca bine!:D
1-0 cum e traditia, H2H mereu trebuie luat in calcul!:))


Si ca sa nu-i iasa biletul Sevilliculusului, perfect!:evil:

resita
3rd August 2019, 18:47
Stai relax, noi promovam la pas, o sa vezi.;)
Lipsa de experienta insa la Liga a 2-a la noi, trebuie niste minute pentru obisnuinta.

poate ca o sa promovati dar nu ca sunteti cei mai buni ci ca celelalte echipe sunt mult mai slabe ca voi :D

acum serios, nu ne putem pronunta dupa o etapa dar slab inceput aveti

Johnny D
3rd August 2019, 18:48
Pai stai ca inca nici nu e inceput, sa se termine meciul si apoi vorbim de inceput.:)
Panaramele astea cu care jucam noi au experienta de multi ani in Liga 2, ne trebuie si noua putin timp sa ne obisnuim cu ritmul din Liga a 2-a.

LazioRoma
3rd August 2019, 18:50
si aici a fost .. cam penalty ! 2 nedate !

Johnny D
3rd August 2019, 18:50
Nu se da penalty la asa ceva, mah! Ti-am mai zis, astea-s milogarii! Ala n-a avut nici o intentie sa joace mingea cu mana, nu e vinovat. Nu se dau d-astea decat la infectiile de FCSB!

LazioRoma
3rd August 2019, 18:51
nu mai zii de fcsb .. ca nu prea ai vrut sa se impiedice de armeni :D

Johnny D
3rd August 2019, 18:52
nu mai zii de fcsb .. ca nu prea ai vrut sa se impiedice de armeni :D

Pierdusem pe se califica Vidi mai devreme, asa ca bine ca si-au luat-o-n mufa!:)) Ungurii au comis-o urat, scosi de niste panarame din Lichtenstein dupa ce anu trecut scoteau pe PAOK din grupele EL!:))

resita
3rd August 2019, 18:52
la fel am patit si noi ieri, dar cu toate astea i-am umilit pe cei de la U Cluj :D asa ca... joc de glezne ca nu aratati nimic pe teren

Johnny D
3rd August 2019, 18:56
1-0 si la caserie, vezi-ti de resita ta si lasa echipele de Liga 1 sa ajunga in Liga 1.:cool:
Evident nu ma refer la U Cluj, aia nu ajung degraba acolo!:D

resita
3rd August 2019, 18:58
1-0 si la caserie, vezi-ti de resita ta si lasa echipele de Liga 1 sa ajunga in Liga 1.:cool:


chiar credeam ca o sa-i umiliti pe cei de la malul marii dar la cum jucati... sa spuneti multam daca luati un pct.:)

Johnny D
3rd August 2019, 19:01
3p c-am pariat ultimii bani pe 1 solist si azi iese pariul, simt eu.:) In plus, in fotbal 75% din meciuri reprizele sunt diametral opuse, gandeste-te un pic.;) Au jucat mai bine ca noi prima repriza dar n-au concretizat pe tabela = that spells their doom!:evil:

LazioRoma
3rd August 2019, 19:01
chiar credeam ca o sa-i umiliti pe cei de la malul marii dar la cum jucati... sa spuneti multam daca luati un pct.:)

Dar nu vor zice mersi :D ca luam noi 3 :D

Johnny D
3rd August 2019, 19:02
Nu 3, doar 1, 1-0 ca sa nu-i iasa Sevillicului!:D

LazioRoma
3rd August 2019, 19:04
am vruit sa ma duc la meci .. dar .. cand am auzit ca vin si aia de la sud steaua.. am zis ca nui de mine :D pot face orice dar doar sa ma prefac asa bine nu ... nu imi place sa ma amestec cu steaua !

Johnny D
3rd August 2019, 19:05
Noua ne place sa ne amestecam cu Steaua, dar doar o parte din noi: ce e in vezica!:rasc:

LazioRoma
3rd August 2019, 19:05
Intelegi tu ce vreau sa zic ca esti baiat destept :D

Johnny D
3rd August 2019, 19:11
Fraieri sunteti, 3 contra 2 si ala singur acolo, avea timp si de preluare...
Slab fundas a fost ala, nu e de Rapid!:))

LazioRoma
3rd August 2019, 19:17
mama mama mama

LazioRoma
3rd August 2019, 19:19
primu sut la poarta !

Johnny D
3rd August 2019, 19:22
Aveti atacant slab altfel trebuia sa aveti 1-0 pana la ora asta!
Si noi avem acum 2 ocazii bune, insa nu la fel de mari ca ale voastre.:)

LazioRoma
3rd August 2019, 19:24
da .. suferim acolo !

LazioRoma
3rd August 2019, 19:25
meritam sa pierdem ma mancatis in stilu asta !

Johnny D
3rd August 2019, 19:25
Avem si raspunsul daca ramane Voicu in prima liga: NU!
Cum a dat amaratu ala de langa el, prastie fundas!:))

LazioRoma
3rd August 2019, 19:27
liga 2 ma.. se caca pe ei .. in fata portii !

Johnny D
3rd August 2019, 19:28
Stoica ala saracu, mai bun ar fi de mijlocas si sa aiba interzis cu sut la poarta!:))


Draghiceanu la noi a dezamagit crunt, in absenta lu Cristocea, el trebuia sa fie creierul de la mijloc, a fost o nulitate totala meciul asta. De aia am si jucat asa prost. Acu sper sa jucam mai bine putin.

LazioRoma
3rd August 2019, 19:29
bai lasama cu cristocea.. un jucator .. nu face catg toata echipa ce drq ma ..

Johnny D
3rd August 2019, 19:31
Nu dar conteaza pe faza ofensiva.:)

resita
3rd August 2019, 19:33
pana acum e clar, echipa din constanta este peste rapid :D

LazioRoma
3rd August 2019, 19:33
nu e acolo trebuia sa dam golurile in primele minute .. acuma e groasa

Johnny D
3rd August 2019, 19:34
pana acum e clar, echipa din constanta este peste rapid :D

Asa a fost si CSA Steaua la primul meci din Liga a 4-a, si acum tot acolo este!:D

Leo
3rd August 2019, 19:34
Da da asa vad si eu. Hai cu egalul la final!

Johnny D
3rd August 2019, 19:34
Hai cu 1-0!/hello

resita
3rd August 2019, 19:35
nu e acolo trebuia sa dam golurile in primele minute .. acuma e groasa

acum serios, speram la 3-4 la 0 pt. rapid dar la ce-am vazut pana acum daca rapid castiga un pct. sa spuna multam

LazioRoma
3rd August 2019, 19:35
Leo .. tu tre sa tii cu mine ! ca astia 2 sunt impotriva :D

Johnny D
3rd August 2019, 19:40
A iesit tzuguiatu de la voi. A fost bun, bine ca iese!:D

LazioRoma
3rd August 2019, 19:42
nu mai putea

Johnny D
3rd August 2019, 19:43
E jucator de sala?:D

resita
3rd August 2019, 19:45
Ce se agita Pancu pe margine, spui ca e o apa minerala dar din pacate are niste petarde pe teren.

Dupa U Cluj acum si Rapid nu arata nimic.... ramane sa vedem Petrolul ce arata ca pana acum echipele nu au aratat nimic (cele cu pretentii la promovare)

LazioRoma
3rd August 2019, 19:46
asa ca sa vezi ...

resita
3rd August 2019, 19:47
wtf, ce prost cruceru :rosu:

LazioRoma
3rd August 2019, 19:48
ca sa vezi ma. ..

El Pistolero
3rd August 2019, 19:56
Meci de liga a 3-a. Sunt unii jucători, zici ca ieri au pus prima data piciorul pe o minge de fotbal...

LazioRoma
3rd August 2019, 19:59
cu noroc egal johnny ..

resita
3rd August 2019, 19:59
Rapid PSD, nu a aratat nimic... se anunta un sezon interesant

Leo
3rd August 2019, 20:00
Exact cum am vrut. Inca un cadou pentru mine.

Hingherul
3rd August 2019, 20:00
Ioane, asta e rapiduletele cu care ameninti toata suflarea ligii 1?
Pai pe voi va refuza si dinamo ca parteneri de antrenamente :))

Singurul lucru bun a fost ploaia aia. S-au mai spalat si baietii :D

delaparis
3rd August 2019, 20:02
Din ABBA au devenit BCCB

Hingherul
3rd August 2019, 20:03
O sa spuna ca s-a simtit lipsa lui Ionita :))

Leo
3rd August 2019, 20:07
Sa vedem Petrolul.

Johnny D
3rd August 2019, 20:19
Din ABBA au devenit BCCB

Aberatii, aici nu vorbim de Dinamo!:cool:

Hingherul
3rd August 2019, 20:25
Nu acum. Dar din sezon urmator s-ar putea sa vina dupa voi aici :))

Johnny D
3rd August 2019, 20:26
Daca vin sezonul viitor, inseamna ca nu ne intalnim. Ne intalnim cu voi, in play out!:D

LazioRoma
3rd August 2019, 20:27
imi da sperante prestatia...

Hingherul
3rd August 2019, 20:32
Daca vin sezonul viitor, inseamna ca nu ne intalnim. Ne intalnim cu voi, in play out!:D

Iar visezi ca cioara nuci.

Johnny D
3rd August 2019, 20:43
As fi visat de ziceam play off, dar m-am grabit putin, ma multumesc cu play out acum.:cool:


imi da sperante prestatia...

Normal! Desi am fost si noi slabi mai degraba de voi puternici.
Si anu trecut am inceput cu un 0-3 in prima etapa cu Progresul in minutu 55:)), dar apoi n-am mai pierdut nici un meci. 0-0 nu e chiar atat de rau, chiar daca scorul mai corect ar fi fost 0-1.:) Un punct bun cand nu-l meriti nici p-ala!:))


Craciunescu exagereaza cu 0-2, mai degraba 1-2 atunci final ar fi fost corect.



PS: Ciorile mananca nuci!?:shocked:

delaparis
3rd August 2019, 21:56
Uite ce trafic pe Liga 2 cu doua formatii de traditie!!!
Va dati seama daca revin in prima liga astia doi plus ... Ripensia? :D

delaoltenia
3rd August 2019, 21:56
Rapid PSD, nu a aratat nimic... se anunta un sezon interesant

salutari resita, bine ai revenit! :)
pana la urma ce a facut echipa tiganilor cocalari_ciorditori din romanik ca nu prea am inteles din postarile voastre?

delaparis
3rd August 2019, 21:58
A facut mai bine ca FCSB joi :))

delaoltenia
3rd August 2019, 22:00
nu vorbeam cu tine. asteptam un prim raspuns de la reprezentantul cocalarilor ciorditori de pe forumul nostru.

Hingherul
3rd August 2019, 22:02
Nu poate sa-ti raspunda acum. Lipeste fundul unui tuci ca maine e zi de iarmaroc la Zalau :))

delaparis
3rd August 2019, 22:09
Bai, dati in ei acum cand nici macar nu au scos bine capul in Liga 2. Asteptati si voi sa revina in prima, apoi sa le dati ...
Sigur ca trebuie multa rabdare din ce am vazut azi :D

delaoltenia
3rd August 2019, 22:10
n as avea prea multe de discutat cu tartanul asta basinos dar am citit ca i mare goanga cu vezica ce i da peste si anunta ca si o goleste pe noi. nu mai bine stropeste pana la ofilire pe unul din familia lui?
io zic sa pui botnita cioroiului pana nu i iau fata in @@@@ si chiar mai mult de atat.

LazioRoma
3rd August 2019, 22:12
Azi am pierdut 2 puncte... dar evolutia ne incurajeaza sa prindem macar barajul!

delaparis
3rd August 2019, 22:15
Ati intalnit o echipa de doi lei. Nu e meci reper

Johnny D
3rd August 2019, 22:37
Echipa de 2 lei va promova, habar n-aveti de fotbal!:floricica:

LazioRoma
3rd August 2019, 22:37
putem spune si asta! sa vedem cu petrolul!

Johnny D
3rd August 2019, 22:41
Pe astia e disperare mare cred, le-a plecat sponsorul pricipal!
Daca nu promoveaza nici de data asta...:cya:

LazioRoma
3rd August 2019, 22:43
ehhh tu si ironiile tale!!

Johnny D
3rd August 2019, 22:46
Pai da asa e, n-ai auzit!?:confused:
Viola, Violeta aia cum plm ii zice de-i tinea-n spate, a plecat. Na, treaba ta.


Ce thread de succes ai facut, sub 4 ore si peste 100 de postari!:shock:
E clar, numa Rapidu merita thread-uri p-aici anu asta!:D

delaparis
3rd August 2019, 23:19
Echipa de 2 lei va promova, habar n-aveti de fotbal!:floricica:
Nu ai spus in ce an...
Tare cred ca peste doi ani va promova in Liga 2 :D

LazioRoma
3rd August 2019, 23:19
hahahha da lam facut eu si lam facut pt Farul!

Johnny D
3rd August 2019, 23:22
Nu ai spus in ce an...
Tare cred ca peste doi ani va promova in Liga 2 :D

Dinamo?:o: Biata de ea, pai noi la anu suntem in Liga 1, treaba voastra ce faceti voi.:)


hahahha da lam facut eu si lam facut pt Farul!

:) Pai daca mai faci, fac si eu, nu ma las la tine, ce crezi? :D

LazioRoma
3rd August 2019, 23:27
:)))))) ia zii pe cine pui joi??

Johnny D
4th August 2019, 00:47
CFR nu pierde la mai mult de 1 gol, dar in retur pe Celtic!
Asta e miercuri. Joi tot asa Craiova nu pierde la mai mult de 1 gol, FCSB pun winner doar ca-i praf, dar si joaca cu o japca de echipa infecta de patetica, cum joaca ei de obicei.


Doar sa mai am bani ca azi m-au jecmanit, Bayern, Genk si Rapid.
Culmea, vreo 7-8 meciuri de tenis mi-au iesit toate, insa fotbalu fu praf.:mda:

Sevilla86
4th August 2019, 02:04
Wow, nu ma asteptam ca Rapid sa fie atat de slab la un meci acasa.
Baietii aia au venit cu autocaru' din Constanta si au dominat Rapidul la Bucuresti.

Astia care visau la o plimbare ca-n parc prin liga II, ar trebui sa se trezeasca la realitate.

Johnny D
4th August 2019, 02:10
E o plimbare, dar prin nisip se pare ca! Ma rog, dupa cateva etape ne vom da seama mai bine ce si cum. Noi mereu in retur suntem mai buni cand stim ce tre sa ajustam sa fie bine.

Draghiceanu de exemplu, nr. nostru 10 care a rupt tot in Liga a 3-a si-n amicalele din vara asta cu echipele alea de Liga 1 Turcia, azi a fost prastie, nulitate totala. Daca nu va mishca in front, va fi schimbat... de tot. Cristocea tre sa revina, ala e nr. 1 de la echipa, Hlistei n-a facut cel mai bun meci dar are timp sa treaca peste trac, a fost clar cel mai bun de la noi si asa cu trac. Trebuie sa trecem R/rapid peste trac si sa evoluam ca-n amicale, cu incredere ca suntem cei mai buni si vom da si goluri.

Sevilla86
4th August 2019, 09:43
Aberatii! 1 solist, 1.35 si jucam fara coordonatorul nostru, nr. 1 de la echipa Cristocea?! La handicap batem cu asa adversari. Ma asteptam la un amarat de 1.60. Am si marit cota la 1.45, bani pe jos!:ok:

Daca juca Cristocea cat aveam, 1.25?:D Bine ca nu joaca, bani mai multi ca e nevoie!:))


Pe naiba, promovam la pas.;)
Ui ce face U Cluj! Nici nu trebuie sa ne stresam noi prea mult, ne promoveaza astia singuri!:))


:)) Facem golaveraj. Merge si H1 linistit.;)
Asta in conditiile in care ne lipseste coordonatorul de joc Cristocea.
Cand revine, spulberam tot, rupem fashuri, spargem geamuri.


Vei primi de 3 ori acel cadou deoarece Rapidul va face 3p, nu doar 1p cat speri tu Leo, draga!:kiss:

Ionelule, degeaba vorbesti acum si cauti scuze. Erai ferm convins ca defilati si fara Cristocea, ca bateti la handicap pe Farul.
Si terenul din Regie a dezavantajat Farul. Ei au avut posesia, ei au pasat mai mult.

Nu e vorba de egal, e vorba de jocul prestat. Sunt sigur ca esti mai socat decat mine de felul in care s-au prezentat.

Johnny D
4th August 2019, 13:59
Corect, insa e doar un meci. Dupa ce ne asezam un pic, vom vedea ce si cum.:)
Eu sunt convins ca meciul de ieri a fost o exceptie de la regula, un fel de CFR - Malmo.:)


Si Pancu a facut niste schimbari in echipa, cica jucatori superiori plus Jorza ala care mi se pare o nulitate, eu nu l-as fi pastrat. Echipa de Liga a 3-a era mai buna decat ce-am vazut ieri, unde nu intrau acele schimbari.:rolleyes: Va avea de gandit. Iar Vlada trebuie sa fie titular.


Sincer, de cand m-am trezit dimineata W1 am vrut sa joc, adica la egal banii inapoi, ma asteptam s-avem cota 1.60 si la W1 vreo 1.20, dar cand am vazut 1.35... ce W1 pana mea!?


Las' ca-i bun si-asa, etapa viitoare in deplasare ne creste cota, oricum pe Rapid in toate meciurile poti juca W parerea mea, fara teama de-a gresi. Nu cred ca pierdem prea multe meciuri sezonu asta, maxim 3. Numa ca nu prea mai avem nevoie de egaluri.


Ce gazon bun are UTA, mi-a placut maxim!:) Sper sa nu avem cu ei in primele 6 etape in deplasare, sa avem timp sa tracem peste trac, si-apoi sa le dam cu el de cap!:D


Ia si Per-Trolul ce buna e, 1-0 pt Metaloglobus. Noi nu stam rau fata de Per-Trolul si U Cluj!:))
Asta pt ca tot striga de Rapid nu stiu ce, in loc sa strige de echipa lor, ca nu joaca cu Rapid!
Acuma nu mai zic nimic, le-a stat in gat! Panaramele!:)) Merita cu varf si indesat!:lol:

Leo
4th August 2019, 14:42
Sevilla, am, avut din nou dreptate.

Una peste alta, Daniel Niculae stie ce vorbeste. :D

LazioRoma
4th August 2019, 14:59
Wow, nu ma asteptam ca Rapid sa fie atat de slab la un meci acasa.
Baietii aia au venit cu autocaru' din Constanta si au dominat Rapidul la Bucuresti.

Astia care visau la o plimbare ca-n parc prin liga II, ar trebui sa se trezeasca la realitate.

pai rapid cu ce crezi ca vine pana la constanta? cu avionul?
Plus ca si noi avem echipa buna!

Sevilla86
5th August 2019, 10:12
Ce gazon bun are UTA, mi-a placut maxim!:) Sper sa nu avem cu ei in primele 6 etape in deplasare, sa avem timp sa tracem peste trac, si-apoi sa le dam cu el de cap!:D

Abia in retur jucati la ei.
Si etapa 2 e grea. Aveti cu Chiajna.

Johnny D
5th August 2019, 11:35
Asta e, si de data asta suntem cam obligati sa batem. Va fi interesant, de pierdut, nu pierdem, insa deja egalul nu mai ne e bun.

Sevilla86
5th August 2019, 15:43
Daca faceti egal sau pierdeti, o sa-i bateti in etapa 3 pe AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele cu 7-0 si o sa spui ca ala-i adevaratul Rapid :))
Ce naiba, nu stiu cu cine am de-a face? :D

Johnny D
6th August 2019, 07:18
Turris e echipa buna, ne-a scos anu trecut din Cupa.:) De le dam 7-0 ne-am revenit total, spulberam tot!:))
Avem nevoie de 3p acum, pana la Turris mai e, discutam dupa meci ce si cum.

Capitanu.Burcea
7th August 2019, 07:29
Rapedu nu a jucat nimic, echipa buna sa iti faci ucenicia cand lasi tractorul pentru antrenorat, cobai pt Zicu si țapinarii lui. O echipa dezordonata, haotica, ataca la presiunea tribunei si se apara la indicatiile lui Pancu :D Totusi, putine echipe vor avea organizarea Farului, baietii au fost strong. Pacat ca tarfa de maricica cheltuie mai mult pe haine de blana decat pe fotbalisti, pe atacanti in special, altfel se termina 3-0 pt rechini. La Raped nu am vazut mai nimic, decat cea mai tare galerie din țara.

Johnny D
7th August 2019, 07:37
La Raped nu am vazut mai nimic, decat cea mai tare galerie din țara.

De aici porneste totul, ai sa vezi!:ok: