PDA

View Full Version : Barclays Premier League 2019/2020.



Pages : [1] 2 3 4 5 6

Sir. Eko
2nd August 2019, 11:09
Al 28-lea sezon de Premier League debuteaza vineri 09.08.2019 cu Liverpool vs Norwich.
Este primul sezon de PL cu pauza competitionala de iarna(in februarie), tot odata este primul sezon de PL in care se foloseste sistemul VAR. Au mai fost modificate niste reguli care afecteaza pasa inapoi, loviturile de penalty , henturile si schimbarile(link cu modificarile: https://www.goal.com/en/news/football-rule-changes-what-are-the-new-additions-to-2019-20/1nt8llqwfqkje1qe1qbwdct06a)
Echipele nou promovate sunt Norwich City, Sheffield United si Aston Villa. Norwich si Aston Villa au revenit dupa o absenta de 3 ani in timp ce Sheffield nu a mai jucat in PL de 12 ani.
Retrogradarea lui Cardiff City inseamna ca acest sezon este primul dupa 8 ani in care nu o sa avem o echipa din tara galilor in PL.

Au fost trei schimbari manageriale. Chris Hughton a fost dat afara de la Brighton si inlocuit cu Graham Potter. Chelsea l-a adus pe Lampard in locul lui Sarri iar Benitez a plecat de la Newcastle si a fost inlocuit cu Steve Bruce.
Primele patru locuri merg in Champions League, locul cinci duce in Europa League.

Cand vine vorba de transferuri nu are rost sa le mai postez pe toate, le avem aici cu update automat: https://www.premierleague.com/news/1213395

In Romania schimbarea cea mai mare vine de la Eurosport, unde o sa avem si meciurile de duminica - toate in HD.

Johnny D
2nd August 2019, 11:24
Asha ba-baiatule! Tot te-am asteptat, nu ca alt'dat!:ok:


Cred ca avem o sansa foarte mica spre infinitezimala sa castigam, dar tot cred in ea!:ok:


Pana colo prin etapa a 4-a cand avem deja 2 infrangeri si-un egal!:))



In Romania schimbarea cea mai mare vine de la Eurosport, unde o sa avem si meciurile de duminica - toate in HD.

Pai le-aveam si pe al(e)a de luni, nu? Vinerea parca nu sunt meciuri in PL, inseamna ca le-avem pe toate! Asta era important!:ok:

YoNuTzz
2nd August 2019, 21:46
Respect Eurosport !
Format HD + meciurile de duminica, pe langa cele uzuale de sambata.

City, clar principala favorita, Liverpool probabil vor termina pe 2, dar nu cred ca se vor mai putea bate la titlu pana la final.
Tottenham pe 3.

Batalie mare pe locul 4 intre Arsenal, Chelsea si Man Utd.

cr7luci
3rd August 2019, 00:28
Va saluta Luci Boy...

ggmu !!! ;)

El Pistolero
3rd August 2019, 09:53
Chelsea nu emite pretenții la top 4 sezonul asta. Ar fi o mare realizare sa termine în primele 4, dar nu prea cred. Antrenor nou, a plecat Hazard, a venit doar Pulisic, plus meciuri în CL, unde ai nevoie de lor valoros. Va fi un sezon chinuitor. City și Liverpool singurele care pot câștiga campionatul.

cr7luci
3rd August 2019, 10:24
Chelsea nu emite pretenții la top 4 sezonul asta. Ar fi o mare realizare sa termine în primele 4, dar nu prea cred. Antrenor nou, a plecat Hazard, a venit doar Pulisic, plus meciuri în CL, unde ai nevoie de lor valoros. Va fi un sezon chinuitor. City și Liverpool singurele care pot câștiga campionatul.

De ce esti dusman si nu recunosti ca United are sanse mari si ea sa ia titlul.Eu stiu ca e o râca sufleteasca de-a ta care te macina si arunci cu secretii puturoase din glande dar da-i Cezarului cei al Cezarului.

Eu zic ca United o sa ia titlul anul asta fiindca avem numai jucatori de top (l-am luat si pe Maguire) iar Ole Gunnar Solskjaer trebuie doar sa inchege jocul ca o flegma de tebecist.

I-am luat pe Daniel James de la Swansea care este un jucator tanar si foarte promitator.Are viteza ca Ferrari.

Aaron Wan Bissaka este cel mai bun fundas dreapta care il piteam lua.Este si el foarte tanar.In amicale a fost omul meciului.

Harry Maguire sper sa se ridice la nivelul lui Van Dick de la Liverpool fiindca s-a platit pe el o avere.Am luat fundasi la preturi de atacanti.

Ne trebuie un mijlocas central iar Bruno Fernandes de la Sporting Liasabona mi se pare cea mai buna varianta insa cer si aia o gramada de bani pe el. :))

In orice caz...ce trebuie sa stiti voi este ca pisicul meu s-a rahatit in cosuletul cu cuburi.

ggmu !!! :)

delaparis
4th August 2019, 21:25
Vad ca nu e thd deschis dar azi a avut loc Community Shield.
Manchester City a castigat la penaltyuri contra Liverpool. La finalul jocului a fost 1-1.

YoNuTzz
4th August 2019, 23:03
Dap..ce performanta City: 4/4...au luat TOT !

El Pistolero
4th August 2019, 23:05
Ce meci! City dominata copios în a 2 a repriza, Liverpool trebuia sa închidă meciul. Am fost sigur ca pierd la 11 m. Nemeritat totuși după ce s-a jucat.

delaparis
4th August 2019, 23:16
Totusi campionatele astea ale Frantei si Angliei incep prea devreme. Echipele nu sunt pregatite. Trofeele astea fac parte din seria meciurilor de pregatire si se vede ...

A.Puscas
5th August 2019, 15:29
De ce esti dusman si nu recunosti ca United are sanse mari si ea sa ia titlul.Eu stiu ca e o râca sufleteasca de-a ta care te macina si arunci cu secretii puturoase din glande dar da-i Cezarului cei al Cezarului.

Eu zic ca United o sa ia titlul anul asta fiindca avem numai jucatori de top (l-am luat si pe Maguire) iar Ole Gunnar Solskjaer trebuie doar sa inchege jocul ca o flegma de tebecist.

I-am luat pe Daniel James de la Swansea care este un jucator tanar si foarte promitator.Are viteza ca Ferrari.

Aaron Wan Bissaka este cel mai bun fundas dreapta care il piteam lua.Este si el foarte tanar.In amicale a fost omul meciului.

Harry Maguire sper sa se ridice la nivelul lui Van Dick de la Liverpool fiindca s-a platit pe el o avere.Am luat fundasi la preturi de atacanti.

Ne trebuie un mijlocas central iar Bruno Fernandes de la Sporting Liasabona mi se pare cea mai buna varianta insa cer si aia o gramada de bani pe el. :))

In orice caz...ce trebuie sa stiti voi este ca pisicul meu s-a rahatit in cosuletul cu cuburi.

ggmu !!! :)

Nu avem nici o sansa la nimic. Eu nu vreau decat sa scapam de gunoaie sezonul asta, atat. Din pacate e deadline day curand si nu am facut curat. E inadmisibil.

Jones, Smalling, Mata, Darmian, Sanchez, Lingard trebuie sa dispara dracului din lot. Deja imi creste pulsul cand ma uit pe lot si ii vad pe astia de 4-5 ani aici(in afara de Sanchez) desi sunt absolut penali in disciplina pe care o practica. Si mai au si salarii absurde.

Promovati Mason Greenwood si Angel Gomes si atat. Nu am asteptari de la nimic dar nici nu vreau sa vad handicapati prinzand minute.

cr7luci
5th August 2019, 22:49
N-auzi ca spargem tot.114 puncte in Premier League si 300 de goluri marcate si 1 primit :))

ggmu !!! :)

delaparis
5th August 2019, 23:25
Voi vedeti ca nu aveti cum sa vindeti pe Pogba. El vrea sa plece, voi vreti sa plece ... dar nimeni nu vrea sa-l ia :))

JJ
6th August 2019, 01:45
Harry Maguire sper sa se ridice la nivelul lui Van Dick de la Liverpool fiindca s-a platit pe el o avere.Am luat fundasi la preturi de atacanti.

Parca si Mou l-a vrut pe Maguire acum un an... Si atunci ar fi fost si mai ieftin bine. :D
Si... tocmai vad ca ati reusit sa faceti din Maguire cel mai scump fundas, iar din Wan-Bissaka cel mai scump fundas dreapta din istorie. :))

Johnny D
6th August 2019, 07:22
N-auzi ca spargem tot.114 puncte in Premier League si 300 de goluri marcate si 1 primit :))

ggmu !!! :)

Nasol, Lucicus!:o:
Ca eu m-am gandit ca Arsenal ia titlu anu asta cu golaveraj negativ, batem 6 meciuri la rand 1-0 si pierdem tot al 7-lea cu 0-7!:))


:rasc:

cr7luci
6th August 2019, 08:17
Mai flacai,eu zic ca asa va fi clasamentul final :

United 114 pct
City 92
Pool 81
Arsenal 75
Tottenham 74
Chelsea 61


@delaverdedeparis

Poga vrea sa plece insa nu vrea clubul sa il vanda si bine face...oricum ne mai trebuie un mijlocas central iar Bruno Fernandes pare cel mai potrivit :)

@JJ

Erau cele mai bune optiuni din Premier League iar cluburile isi dubleaza preturile la jucatori fiindca stiu ca United are bani si nu se prea uita cand da.

@Johnny

Va administram un scor de va sinucideti in masa pe Emirates.Noi suntem United :)

ggmu !!! :)

Pitulicea motata :happy

Sir. Eko
6th August 2019, 09:09
Totusi campionatele astea ale Frantei si Angliei incep prea devreme. Echipele nu sunt pregatite. Trofeele astea fac parte din seria meciurilor de pregatire si se vede ...

Zicea si Klopp de asta si are dreptate(https://www.mirror.co.uk/sport/football/news/jurgen-klopp-slams-premier-league-18824705). Ai si tu dreptate, din cauza asta super cupa nu a contat niciodata in Anglia.
Ideea anul acesta este sa inceapa repede sa termine repede ca avem campionat european dar si asa, daca restul pot, Anglia-Franta de ce nu?

Facem liga de fantasy anu asta? Se ocupa cineva?

dardar_3
6th August 2019, 09:12
Everton sparge top 6 anu asta. Sa vedem cine ramane pe-afara. Am o vaga idee ca ar fi United :))
PS: Dupa Moise Kean, urmeaza Wilfried Zaha :yeah: COYB

Sir. Eko
6th August 2019, 09:14
Everton sparge top 6 anu asta. Sa vedem cine ramane pe-afara. Am o vaga idee ca ar fi United :))
PS: Dupa Moise Kean, urmeaza Wilfried Zaha :yeah: COYB

Noi nu l-am vrut pe Usmanov, acum isi face echipa la Everton.
WestHam are sanse la top 6, au echipa buna. Leicester, Wolves. Multe echipe bune anu asta.
Arsenal iese din Top 6 daca nu aducem macar un fundas.

Faci liga de fantasy? :D

dardar_3
6th August 2019, 09:36
Da. :) Vin imediat cu linkul, poate se baga si Puscasu :P
Il invitam si pe Ionete sa avem si noi un codas :D

Update: Codul pt Fantasy este nfgrvx
Link: https://fantasy.premierleague.com/

Numero Dieci
6th August 2019, 09:52
Se mai uita cineva la campionatul asta?
Eu vreau sa vad tehnica,fler,dribbling nu fotbal tenis cum joaca astia ca la liga a IVa?
Liga I e fara viteza dar ce jucatori!ce valoare!ce fotbalisti!
Pai se compara Zaha cu Florinel?
Jagielka mai are putin si moare dar ia uite la Marius Constantin.Ala da ba!Exemplu!
Vardy e overrated!O panarama.Cu nimic peste Tsoumou.
Iar virginii aia de Ozil si David Silva cica sunt fotbalisti!Hahahah pai i-ati vazut pe Eric si Djokovic?Aia playmakeri ba!
Alex-Arnold a crescut mult si pot sa spun ca in sfarsit e la nivelul lui Cretu.
Singurul fotbalist e Lallana ba!Ala da ba!

dardar_3
6th August 2019, 10:37
Si inca ceva, dupa ani cu SD si abonamente extra pe la telekom (neah, zilele de duminica lipseau din calendar la Eurosport) acum avem fratilor HD, pe Eurosport. :yeah: Evident ca dupa un an, vom sari cu totii in cap dupa 4K, insa pana atunci, in weekendul urmator avem:

Vineri
Liverpool - Norwich - h22

Sambata
WHU - City - h14.30
Palace - Everton - h17
Spurs - Villa - h19.30

Duminica
Newcastle - Arsenal h16
United - Chelsea h18

COYB :D

Numero Dieci
6th August 2019, 10:46
Nu intereseaza pe nimeni ma.

Toti vor sa vada revenirea ca titular a lui Golofca sub bagheta maestrului Croitoru.

A.Puscas
6th August 2019, 17:27
M-am bagat si eu sa nu mai boceasca dardarescu. :)

Daca ne adunam 5 e bine.

YoNuTzz
6th August 2019, 17:34
Wolves si Everton pot face o figura frumoasa.
Eu, pentru United sper, realist locul 4.
Nu stiu daca se va putea insa.

Ce credeti. Tine pasul Liverpool anul asta cu City on the long run ?

Johnny D
6th August 2019, 21:39
Se mai uita cineva la campionatul asta?
Eu vreau sa vad tehnica,fler,dribbling nu fotbal tenis cum joaca astia ca la liga a IVa?
Liga I e fara viteza dar ce jucatori!ce valoare!ce fotbalisti!
Pai se compara Zaha cu Florinel?
Jagielka mai are putin si moare dar ia uite la Marius Constantin.Ala da ba!Exemplu!
Vardy e overrated!O panarama.Cu nimic peste Tsoumou.
Iar virginii aia de Ozil si David Silva cica sunt fotbalisti!Hahahah pai i-ati vazut pe Eric si Djokovic?Aia playmakeri ba!
Alex-Arnold a crescut mult si pot sa spun ca in sfarsit e la nivelul lui Cretu.
Singurul fotbalist e Lallana ba!Ala da ba!

:)) Pam-pam! :D


acum avem fratilor HD, pe Eurosport. :yeah:

Era si cazu, baga-mi-as pana-n neamurile lor de retarzi!:yeah:

cr7luci
6th August 2019, 23:48
Hai cu Christian Eriksen sau Bruno Fernandes si echipa e intarita in toate compartimentele !!! :)

ggmu !!! :)

Numero Dieci
7th August 2019, 00:21
Erikaen?Hahahaha.Ala inca nu stie ce e aia verticalizare.Vina e 5 clase peste el.

Iar Bruno Fernandes e o panarama care a jucat diar a echipe de 2 lei.Mai bine iau un jucator cu acelasi profil dar mai experimentat precum Gorobsov.

dardar_3
7th August 2019, 08:59
Dybala, Coutinho si Bruno Fernandes sunt aproape de a semna cu Spurs. Evident ca United monitorizeaza si ea jucatorii. :D Interesant. :D Mai sunt vreo 36h cand cluburile din PL pot face transferuri.

Welcome Puscasuleee.. Pazea ca vine Coutinho.

PS: Sunteti interesati si de un draft? Daca ne strangem 6, fac eu liga.

Sir. Eko
7th August 2019, 09:01
Dybala, Coutinho si Bruno Fernandes sunt aproape de a semna Spurs. Evident ca United monitorizeaza si ea jucatorii. :D Interesant. :D Mai sunt vreo 36h cand cluburile din PL pot face transferuri.

Welcome Puscasuleee.. Pazea ca vine Coutinho.

PS: Sunteti interesati si de un draft? Daca ne strangem 6, fac eu liga.

Eu ma bag si la draft.

dardar_3
7th August 2019, 09:11
https://draft.premierleague.com

Code to join this league: 357745-85303.

Draft: Vineri, ora 12.

Conditii: Minimum 6 jucatori si maxim 16. As vrea sa ne strangem 16 dar e greu. Nici nu mai are OLS atatia vizitatori.

Johnny D
7th August 2019, 10:11
Bai ala cu "Alta. Care?", vezi ca Milanu nu joaca in PL!
Si chiar daca ar juca, s-ar bate cu sanse reale mai degraba la Championship decat la Premiership!:D

dardar_3
7th August 2019, 11:30
Ionica, poate urmaresti si tu cateva meciuri din PL (alea pe flashscore nu se pun) si dupa aceea iti dai cu parerea. Si nu cred ca ar trebui sa te preocupe unde joaca Milan, care apropo, a ales sa zica "pas" cupei saracilor :D
Astept cu interes maxim meciurile de duminica sau luni ale lui United sau Arsenal dupa serile ametitoare de joi cu deplasari pana in Kazahstan :))

Johnny D
7th August 2019, 11:42
Astept cu interes maxim meciurile de duminica sau luni ale lui United sau Arsenal dupa serile ametitoare de joi cu deplasari pana in Kazahstan :))

De parca voi va deplasati pe luna, sa vedeti ce frumos arata Pamantul din spatiu!:))


Ionica, poate urmaresti si tu cateva meciuri din PL (alea pe flashscore nu se pun) si dupa aceea iti dai cu parerea.

Acuma le da la TV, asa da, simultan cu treaba la computer!:ok:
Pe calculator n-am vreme io de chestii d-astea slabe ca fotbalul:sneaky:

A.Puscas
7th August 2019, 12:02
N-are rost cu draftu' ba, nu o sa fim nici 6 in total si o sa ne impartim jucatorii de la Big 6 intre noi .:))

E fain asa cu budget ca am fost nevoit sa pariez pe o gramada de jucatori de la echipe low profile, consumand mult pe unii care erau scumpi.

dardar_3
7th August 2019, 12:16
Ok. :D Era misto ala de pe Fantrax organizat de Eddy.

Johnny D
7th August 2019, 14:00
Pe unde-o mai fi bietu Eddy? Cine stie pe unde-si trage picioarele dupa el, daca mai are ce sa traga!:nope::sad:

Sir. Eko
7th August 2019, 16:57
Eu m-am bagat la draft +1, nu incercam totusi? Vedem cati suntem pana vineri?

A.Puscas
7th August 2019, 17:40
Ma bag si eu daca se aduna ceva lume, vad ca pe cealalta liga suntem 4 momentan. Asa nu are rost..

Astept pana maine seara.

Johnny D
7th August 2019, 17:41
N-am timp de copilarii din astea ce dureaza 10 luni. Dar va urez succes.

A.Puscas
7th August 2019, 17:49
Esti fricos Ioane, se prinde lumea oficial ca esti pe langa total daca te bagi.;) :happy

Asta e problema.:)

Johnny D
7th August 2019, 18:34
Care lume, tu? N-ai nici o sansa sa te prinzi!:D


N-am timp de astfel de prostii amice, am jocuri mai misto decat joaca voastra!:)


Stai un pic, ma vrei in concurs?:o: Zi ca ma vrei, ca ai o nevoie, si vin! Pentru tine!:)

cr7luci
7th August 2019, 19:24
Eu sunt copil si nu ma mai joc de cativa ani.Acu ma joc cu feteleeee.Voi ati luat apucaturi de bebelusi iar eu de om matur. :)) :))

ggmu !!! :)

Johnny D
7th August 2019, 20:32
Te joci cu papushile, Lucicus? Pai asa fac si fetele mici!:D

JJ
7th August 2019, 23:16
Parca si Mou l-a vrut pe Maguire acum un an... Si atunci ar fi fost si mai ieftin bine. :D
Si... tocmai vad ca ati reusit sa faceti din Maguire cel mai scump fundas, iar din Wan-Bissaka cel mai scump fundas dreapta din istorie. :))
Gata unul din recorduri, cel mai scump fundas dreapta e Cancelo la City. :D

Sir. Eko
8th August 2019, 09:33
N-am timp de copilarii din astea ce dureaza 10 luni. Dar va urez succes.

Stai pe forum 5-6 ore pe zi da nu ai 10 minute pe saptamana sa iti faci echipa ? :))

Doctor_Satan
8th August 2019, 09:51
Am citit acest articol si sunt in extaz: https://www.gsp.ro/international/campionate/premier-league-va-fi-transmis-in-exclusivitate-pentru-romania-de-eurosport-cate-meciuri-pe-etapa-putem-urmarit-schimbare-la-nivelul-transmisiunii-573570.html
Deja din prima etapa avem un derby si un meci tare.

Johnny D
8th August 2019, 11:07
Stai pe forum 5-6 ore pe zi da nu ai 10 minute pe saptamana sa iti faci echipa ? :))

Trebuie reseach, cine joaca cu cine, care-s indisponibilii, tot felu de chestii care ma plictisesc.:)
Oricum pe mine ma intereseaza aproape exclusiv doar de Arsenal, cum mi-s jucatorii mei, ceilalti n-au decat sa crape.


Am citit acest articol si sunt in extaz: https://www.gsp.ro/international/campionate/premier-league-va-fi-transmis-in-exclusivitate-pentru-romania-de-eurosport-cate-meciuri-pe-etapa-putem-urmarit-schimbare-la-nivelul-transmisiunii-573570.html
Deja din prima etapa avem un derby si un meci tare.

Buna dimineata! Daca intrai zilele trecute p-aici, sau citeai thread-ul din debut, aflai de la noi.:)


Am intrebat acu vreo 3-4 ani cine e Ings ala!? M-ati facut tampit, ca e mare scula. Eu sincer inca n-am aflat cine e.:rolleyes:
Acu 2-3 ani v-am zis ca pe Negredo ala de la City, nici rezerva nu l-as tine la Arsenal. Sunt prost, ca e el bun de numa. L-au aruncat ca pe o cizma la Sevilla la cateva luni distanta, care la randul ei l-a aruncat ca pe o cizma habar n-am unde sau daca mai exista ala ca fotbalist!
Giroud v-am zis ca e bun, nu cel mai bun dar e bun, uite c-a venit Lacasette si Aubumerangu pwlii si ambii s-au kkt pe ei in finala Europa League in timp ce Giroud a dat un gol dintr-o pozitie grea, umflandu-i de rusine pe toti fanii si conducatorii Arsenal care l-au dat.
Si poate si alte exemple, eu daca sunt atent si vad ceva la un jucator, cam rar sa ma-nsel. Insa nu ma intereseaza momentan sa ma uit la altii, si nici concursuri din astea, am alte lucruri mai bune de facut. Arsenal pt mine e singurul interes din PL, restul sunt doar niste obstacole mai mult sau mai putin penibile, urate, scarbase, etc. Nu ma intereseaza decat ocazional, pur intamplator c-a facut nu stiu ce etapa asta, apoi am uitat de el! Punct.

dardar_3
8th August 2019, 12:25
Cancelo -> City
Spurs -> Lo Celso si Sessegnon - done deal. Urmeaza Dybala
David Luiz -> Arsenal :))
Sidibe -> Everton Sa-l scoata oare pe Coleman din primu 11? Cum a facut Digne cu Baines?
Va fi o zi aglomerata in transferuri. :D

PS: Pentru draft, am pus minimum 4, deocamdata suntem 3. :D
Doctoreee, Yonutzz, Ionete, Lucica - haideti la draft sa vedem cat sunteti de buni :drak:

Johnny D
8th August 2019, 13:38
Deja sunteti culmea, parca ma implorati tu si nesimtitu al'lalt de Manchester Muciaited!
Bine, hai ca-mi fac timp pt aberatia aia inutila! Doar pt voi 2, ca sa aveti cvorum cat incape, la inutilitate!:))


Gata, am vazut despre ce-i vorba. Daca Arsenal ia campionatu la 34 de puncte avans, castig concursu!:))

Doctor_Satan
8th August 2019, 13:54
Cancelo -> City
Spurs -> Lo Celso si Sessegnon - done deal. Urmeaza Dybala
David Luiz -> Arsenal :))
Sidibe -> Everton Sa-l scoata oare pe Coleman din primu 11? Cum a facut Digne cu Baines?
Va fi o zi aglomerata in transferuri. :D

PS: Pentru draft, am pus minimum 4, deocamdata suntem 3. :D
Doctoreee, Yonutzz, Ionete, Lucica - haideti la draft sa vedem cat sunteti de buni :drak:
Eu chiar intru putin pe forum. Dar daca in ultimele zile de inscriere nu sunteti destui, da-mi un pm si fac un efort.

Johnny D
8th August 2019, 13:54
Pai mai ai 22 de ore pana incepe pwlareala asta, cam atat.

Doctor_Satan
8th August 2019, 14:00
Cu campania de trasnferuri inca in desfasurare?

Si unde e threadul pentru chestia aia?

El Pistolero
8th August 2019, 18:18
Juve tocmai a făcut cel mai prost deal ever. Cum sa îl dai pe Cancelo la schimb cu Danilo frate??!! Ala e pușcărie, iar Cancelo e world class. Afacere excelenta pentru City. Lukaku cică a plecat la Inter. Măcar joaca în CL. Sunt curios dacă se integrează acolo.

Numero Dieci
8th August 2019, 19:35
Cancelo world class?Hahahha.

JJ
8th August 2019, 20:56
Cancelo -> City
Spurs -> Lo Celso si Sessegnon - done deal. Urmeaza Dybala
David Luiz -> Arsenal :))
Sidibe -> Everton Sa-l scoata oare pe Coleman din primu 11? Cum a facut Digne cu Baines?
Va fi o zi aglomerata in transferuri. :D

PS: Pentru draft, am pus minimum 4, deocamdata suntem 3. :D
Doctoreee, Yonutzz, Ionete, Lucica - haideti la draft sa vedem cat sunteti de buni :drak:
Uitasi sa zici de Tierney ala pe care l-a luat Arsenal. :D Si Johnny, cica scapati de Özil. :))
Bre, ce afacere facu Betis... L-au cumparat pe Lo Celso acum o luna de la PSG cu 22 de milioane, il dau acum imprumut cu 16 milioane PE AN. :))

A.Puscas
8th August 2019, 20:59
Bun. Am scapat de Lukaku si nu am adus nimic, acum esti obligat sa-l promovezi pe Greenwood la meaningful minutes.

Tineti minte ce va zic. E peste Rashford si o sa aiba un boom gen Sancho sezonul asta.

JJ
9th August 2019, 00:20
Hopa. Iwobi la Everton.

Johnny D
9th August 2019, 00:31
Cu campania de trasnferuri inca in desfasurare?

Si unde e threadul pentru chestia aia?

Uita-te pe pagina 2 la dardarel parca... eu acolo l-am gasit undeva.
Peste 11 ore si jumatate se poate face draf-ul cred.


Hopa. Iwobi la Everton.

Dupa un sezon bun acu 2 sezoane parea sa continue in crescendo si sa fie de Arsenal.
Da de unde, a dezamagit crunt sezonul precedent, e de Everton si cam atat.


Uitasi sa zici de Tierney ala pe care l-a luat Arsenal. :D Si Johnny, cica scapati de Özil. :))

Excelent, ca m-am saturat de inutilitatea lui in meciuri importante! Dupa esecul crunt de anul trecut cand puteam lejer sa prindem top 4 dar ne-am concentrat pe kktul ala cu Chelsea in EL, avem nevoie de jucatori noi, chiar daca necunoscuti, dar sa fie noi, sa fie un suflu nou! Trebuie sa scapam de retardati, Ozil e probabil tata lor, unde mai pui ca e si indolent si plictisit pe teren!:)) Asta este cel mai important, si Una Emerita pare sa-si fi dat seama!:ok:


PS: Sa-l iei pe Luiz cu 8 milioane de lire mi se pare aiurea rau, chilipir e putin spus!
O fi fost el plictisit de tot de Chelsea, aproape ca mine, dar chiar asa la pret de dumping!?:confused:
E chiar aiurea, avnad in vedere ca pe necunoscutu ala de la Lille dai 72 de milioane de lire, e ca si cum ai zice ca Acel Necunoscut = 9xLuiz!:)):happy Un lucru e clar, cand dai atatia bani pe un nimeni, acel nimeni e doar 1 din 2 lucruri: ori e scula de scula ori e tzeapa tzepelor!:))

Sir. Eko
9th August 2019, 09:07
Bun. Am scapat de Lukaku si nu am adus nimic, acum esti obligat sa-l promovezi pe Greenwood la meaningful minutes.

Tineti minte ce va zic. E peste Rashford si o sa aiba un boom gen Sancho sezonul asta.

Rashford ii un jucator de top, nu e peste el. Sau zici ca potential?
Am vazut ca a impresionat Mason Greenwood la under 23 si la under 18 desi el are 17 ani, da nu stiu daca e gata de PL, diferenta e enorma. Practic cineva trebuie sa dea alea 20 de goluri a lui Lukaku. Eu zic ca Rashford si Martial o sa duca greul, e prea mult sa ceri de la un baiat de 17 ani sa il inlocuiasca.

dardar_3
9th August 2019, 09:41
MU
M-a uimit ca United nu a adus nimic la schimb cu Lukaku (puteau incerca varianta Perisic, dar na... :) ). Lucica e deprimat pentru a plecat unu cu **** mare si a venit unu cu capu mare :D
Eu cred ca vor avea rabdare pana in iarna cu proiectul Solskjaer si foarte putin probabil sa mai plece Pogba in conditiile in care nu au adus un inlocuitor.

Everton
O campanie de transferuri excelenta, poate cu un minus ca nu l-au adus pe Zaha desi ivorianul voia cu orice pret sa plece. Iwobi e tanar cu potential urias si pretul platit pe el e urias: aproape 50m de euro.
Echipa probabila dupa ce vor intra in angrenaj noii jucatori:
-----------------------Pickford-------------------------------
Coleman ----------------- Mina ----- Keane -------- Digne
--------------- Andre Gomes - Delph-----------------------
----Richarlison --------Siggy----------Iwobi----------------
-----------------------Kean----------------------------------
COYB! :P

Johnny D
9th August 2019, 12:26
https://draft.premierleague.com

Code to join this league: 357745-85303.

Draft: Vineri, ora 12.

Conditii: Minimum 6 jucatori si maxim 16. As vrea sa ne strangem 16 dar e greu. Nici nu mai are OLS atatia vizitatori.

Cum dracu joci jocu asta, baga-mi-as pl-n el! De aia nu am avut chef sa intru, imi face el singur echipa si-mi baga niste panarame acolo de nici el nu cred ca stie cine sunt!:headbang: N-am chef sa ma tot holb la el sa vad ce tre sa schimb si cum, N-AM CHEF! Mwie izolata fonic de joc infect!:rosu:



Il alta ordine de idei, azi incepe PL cu un masacru pe Anfield. Ce sa-i faci, c-asa-i p-aici.:)

dardar_3
9th August 2019, 12:34
Am uitat de draft si mi-a ales calculatorul :D63290
Iti alegi primu 11 si in functie de cum joaca in etapa iti puncteaza:
goluri, assisturi, cleansheet, etc :D

Johnny D
9th August 2019, 12:35
Nu ma lasa sa schimb nici un jucator, ce plm de joc e asta!? Iti face el echipa singur in numele tau?:)) Ii bun joc. Mirific!:))

Da-l in plm de joc cretinoid! Mi-am facut cont ca sa aveti 6, bafta! Io nu pot sa joc labareala asta degeaba.

dardar_3
9th August 2019, 13:14
63292
La transactions cumetre... in fine, e slabut rau draftu in 4. Baza ramane concursu de fantasy oficial.

A.Puscas
9th August 2019, 15:22
Rashford ii un jucator de top, nu e peste el. Sau zici ca potential?
Am vazut ca a impresionat Mason Greenwood la under 23 si la under 18 desi el are 17 ani, da nu stiu daca e gata de PL, diferenta e enorma. Practic cineva trebuie sa dea alea 20 de goluri a lui Lukaku. Eu zic ca Rashford si Martial o sa duca greul, e prea mult sa ceri de la un baiat de 17 ani sa il inlocuiasca.


Potential si comparativ la aceeasi varsta. E mult peste.
Cred ca daca o sa primeasca minutele pe care cred ca o sa le primeasca, o sa fie si overall in maxim 2 ani(el avand 19 si Rashford 23 pe atunci). Rashford are calitati cu carul dar e ratangiu mare. Asta micu' e scorer nativ.

Normal ca nu o sa fie om de baza anul asta, dar o sa joace destul. Eu zic ca o sa joace considerabil mai mult decat a jucat Foden la City anul trecut(ca si o comparatie cu un alt jucator tanar promovat de altii), chiar si prin simplul fapt ca nu avem f mult depth in fata.

JJ
9th August 2019, 20:33
MU
M-a uimit ca United nu a adus nimic la schimb cu Lukaku (puteau incerca varianta Perisic, dar na... :) ). Lucica e deprimat pentru a plecat unu cu **** mare si a venit unu cu capu mare :D
Eu cred ca vor avea rabdare pana in iarna cu proiectul Solskjaer si foarte putin probabil sa mai plece Pogba in conditiile in care nu au adus un inlocuitor.

Everton
O campanie de transferuri excelenta, poate cu un minus ca nu l-au adus pe Zaha desi ivorianul voia cu orice pret sa plece. Iwobi e tanar cu potential urias si pretul platit pe el e urias: aproape 50m de euro.
Echipa probabila dupa ce vor intra in angrenaj noii jucatori:
-----------------------Pickford-------------------------------
Coleman ----------------- Mina ----- Keane -------- Digne
--------------- Andre Gomes - Delph-----------------------
----Richarlison --------Siggy----------Iwobi----------------
-----------------------Kean----------------------------------
Kean, adica.. Kean de la Juve? Supertransfer! Cumva nu mi-a aparut pe radar pana acum.

El Pistolero
9th August 2019, 20:51
Începem azi cu un meci de încălzire, Liverpool cu Norwich. Surprinzător, Liverpool n-a adus nimic, se bazează și sezonul asta pe acelasi lot. City a adus ceva jucători, ramane mare favorita și sezonul asta. Spurs nu cred ca va avea emoții sa termine în top 4. Chelsea cu un sezon de tranziție, fără așteptări practic.

A.Puscas
9th August 2019, 21:55
Chelsea cu United la locul 5. Ma doare inima sa recunosc ca ne iau pe sus Arsenal anul asta. :))

Johnny D
9th August 2019, 22:42
Il alta ordine de idei, azi incepe PL cu un masacru pe Anfield. Ce sa-i faci, c-asa-i p-aici.:)

Meci terminat in minutu 28 cu 3-0, 4-0 la pauza.:rolleyes:

El Pistolero
9th August 2019, 23:36
Norwich a venit sa joace fotbal, nu sa bage autobaza. Tot respectul pentru ei.

cr7luci
9th August 2019, 23:49
ggmu !!! :)

delaparis
9th August 2019, 23:57
Cu sau fara Pogba?

miril
10th August 2019, 00:00
Norwich a venit sa joace fotbal, nu sa bage autobaza. Tot respectul pentru ei.

:yes:

Numero Dieci
10th August 2019, 09:15
Norwich a venit sa joace fotbal, nu sa bage autobaza. Tot respectul pentru ei.

O rusine de echipa,vizibil sub Chindia Targoviste.
Care apropo s-ar fi batut pe viata si pe moarte pe Anfueld si cu spatiile din apararea lui Klopp cu siguranta Neicutescu ar fi scapat sa-i penetreze macar de doua ori.
Liverpool e buna dar inca nu e la nivelul Iasiului.

Johnny D
10th August 2019, 09:18
:))

A.Puscas
10th August 2019, 10:05
Norwich e noul Hull. Au luat cacalaul de bani de pe promovare, nu au investit nimic, inapoi in purgatoriu.
M-am saturat de ciurucurile astea de echipe, macar ai un Villa cu 100+ mil injectate in lot, Newcastle la fel au facut, Leeds la fel o sa faca.

Nu merge cu ce ai avut in Championship cu baietii mari, nu stiu de ce unii refuza sa constientizeze lucrul asta.

El Pistolero
10th August 2019, 10:07
Cică Norwich a cheltuit cel mai puțin pe transferuri vara asta, cu lotul asta, au șanse minime sa rămână în PL. Revenind, sa vedem ce face City azi, care nu are meci ușor la West Ham.

Numero Dieci
10th August 2019, 11:50
Pai ce West Ham e echipa?
Nu ar termina mai sus de locul 7 in campionatul Rusiei.

miril
10th August 2019, 13:46
Esti simpatic, interistule :D. Norwich a jucat naiv dar nu este Fulham. Are tineri talentati, Aarons, Lewis, tehnici, Buendia, Hernandez, ultimul va dispare in curand din club, cu experienta, Krul sau foarte tenaci si pe poarta, Pukki. De apreciat ca si-au pastrat ideea de joc de la cap pana la sfarsit. Imi aduce aminte de Bournemouth. Repriza a doua a fost a lor si cu putina sansa puteau sa mai dea un gol-doua chiar din prima repriza. Eh, se putea si invers. Cred ca se pot salva, cu ceva ajustari in aparare. Liverpool a cam obosit in a doua repriza si inca mai este de rodat, dar au aratat in prima repriza de ce sunt acolo sus desi au avut ceva noroc la doua din goluri. Dar cum norocul...

miril
10th August 2019, 16:31
WU, 22-1 sau mai bine spus 1-22, acasa, in ultimele cinci meciuri cu City!!!

Johnny D
10th August 2019, 16:36
Credeam ca sunt clientii nostrii nr. 1 dar se pare ca a lu City sunt si apoi ai nostrii!:))


E clar inca din prima etapa ca batalia se da pt locurile 3-4... n-ai cum sa te atingi de City si Pool.

Numero Dieci
10th August 2019, 16:51
Am exagerat.

West Ham ar fi la retrogradare in Rusia.

Numero Dieci
10th August 2019, 16:55
Esti simpatic, interistule :D. Norwich a jucat naiv dar nu este Fulham. Are tineri talentati, Aarons, Lewis, tehnici, Buendia, Hernandez, ultimul va dispare in curand din club, cu experienta, Krul sau foarte tenaci si pe poarta, Pukki. De apreciat ca si-au pastrat ideea de joc de la cap pana la sfarsit. Imi aduce aminte de Bournemouth. Repriza a doua a fost a lor si cu putina sansa puteau sa mai dea un gol-doua chiar din prima repriza. Eh, se putea si invers. Cred ca se pot salva, cu ceva ajustari in aparare. Liverpool a cam obosit in a doua repriza si inca mai este de rodat, dar au aratat in prima repriza de ce sunt acolo sus desi au avut ceva noroc la doua din goluri. Dar cum norocul...

Aarons ala are juma de metru.Daca e talentat la ceva sa se duca la Uk’a got talent.Recunosc ca am ras cand a incercat sa il marcheze pe Origi.
Burndia e tehnic?De ce?Pt ca e argentinian?Tehnic era Danut Lupu nu asta.
Iar Hernandez daca era in Cuba il impuscau dupa prestatia aia.O sa plece in curand,Stuttgarter Kickers are nevoie de un magazioner nou.

cr7luci
10th August 2019, 20:16
Luci este un baiat
Care nu s-a maaturbat
El a dat in pasarica
De cand avea tzatza mica
Acum are tzatza mare
Poc poc ca o ciocanitoare :))) :happy

Ggmu !!! :)

A.Puscas
10th August 2019, 21:16
Shittenham Hotspurs strike again. Le spun asa ca sigur le servesc rahat la micul dejun, la cum castiga ei mereu in ultimele 5 min.

Nu e o exagerare, cred ca 1/3 victorii pe care le-au obtinut in ultimul an, in modalitatea asta se intampla si deja e foarte penal ca se intampla mereu pentru si niciodata impotriva. Bulanul asta trebuie sa inceteze, sau macar sa se mai echilibreze balanta, sa mai piarda si puncte asa.

miril
10th August 2019, 21:47
Prea multa gargara si misto de pe la noi, Dieci. Puscas, bulanul e de partea celor temerari, shit happens sau vrei sa te referi la bulanul din retur cu MU? COYS!

A.Puscas
10th August 2019, 22:02
Nu mereu Mirile, nu mereu!:)):)):))

Sunt o droaie de echipe care se urca pe adversar late in games sa obtina ceva, dar nu stiu daca sansele de reusita(adica din 0 pct sa iasa 1 sau din 1 sa iasa 3) trec de 50%. Asta pentru o echipa oarecare, la Spurs se intampla in peste 90% din cazuri in ultima vreme.

Mai pierde cate un adversar mingea prosteste la 20 m, mai sare din picior in picior zici ca e biliard, fix la Kane care e practic cu poarta goala si aia e. Sa nu vorbesc de golul de 1-1 care iar s-a intamplat cu mult noroc.

Numero Dieci
10th August 2019, 22:14
Prea multa gargara si misto de pe la noi, Dieci. Puscas, bulanul e de partea celor temerari, shit happens sau vrei sa te referi la bulanul din retur cu MU? COYS!

Ce gargara ma?Atat pupati campionatul asta si veniti cu echipe gen West Ham sau Norwhich de nivel Arsenal Tula.
Huooo ba!

miril
10th August 2019, 22:16
AP, si cu Ferguson cum era? Norocul lui Spurs in sezonul trecut a fost ca a avut noua jucatori in semifinalele CM. Noroc si cu Son care a jucat cele mai multe meciuri din Premier League, 78. Noroc ca acest Kane a fost o perioada indelungata accidentat. Noroc ca Spurs nu a facut nicio achizitie in sezonul trecut si noroc ca se dopeaza economic cu banii poporului rus si cu banii arabilor. Cata dreptate ai. Shit, zici? Inteleg ca e greu de ingurgitat. Dieci, n-avem repere comune in afara ca tinem cu Inter. Sa auzim numai de bine. Incearca si tu dialogul nebombastic in locul monologului sau iti place sa te auzi numai pe tine?

A.Puscas
10th August 2019, 22:42
..nu era asa. Nu la fel de frecvent, nici pe departe.
Si de ce se recurge mereu la vremuri demult apuse in asemenea argumente? Daca zici ceva de arbitrii, "pai pe vremea lui Ferguson cum era?"
Daca zici ceva de victorii cu bulan, pai frate, "FERGIE TIME"

Asuma-ti frate in plm ceva, inteleg ca esti fan dar nici chiar asa. Sunt chestii pentru care nu exista explicatii sau nevoie explicita de contra-argument, asta se incadreaza.
Bulan infect si foarte foarte des intalnit si gata, end of story. Nu-mi veni mie cu povesti vechi de 10 ani sau cu lipsa transferurilor si accidentarilor ca n-au nici o treaba cu chestia asta.

Liverpool si City bat de indoaie de la inceput mai mereu, Spurs o fac in ultimele 5 minute. Punct.
Locul 3 si atat, nimic mai mult. Si inainte de a veni cu replica despre United am zis clar ca suntem material de locul 5 at best sezonul asta, eu n-am ochelari de cal si nici n-as vrea sa pacalesc fotbalul daca printr-o minune s-ar ivi ceva mai mult de atat.

Numero Dieci
10th August 2019, 23:07
Nu am inteles de ce daca bati pe final e bulan?
Bravo lor ca nu renunta si forteaza tot meciul.Ce bulan?Pai e bulan ca suteaza Ndombele bine?

cr7luci
10th August 2019, 23:22
Ieri am spart w.c.-ul.Curgea diareea din mine ca gainatul din gaina.Am fost stricat la stomac fiindca am mancat pepene rosu cu iaurt. :(

Johnny D
11th August 2019, 00:32
Bah, voi ati observat c-a dat gol ala? De cica-i roman, sau nu conteaza?:)


PS: De-acord cu tine Pushcashule, dar ce vina are Spurs ca retardatul ala imputit de cica-i jucator mai bun ca Giroud dar se kk pe el in meciurile importante de Aubumerang da-n bara din penalty in minutu 90? Daca o baga-n poarta, aveam nu doar St. Totteringham in buzunar si ci locul de CL. Dar cand cumperi panarame fara creier si dai afara atancatii adevarati la Chelsea ca sa le castige lor trofee europene, de parca ei n-au si noi avem o gramada...:rolleyes:

A.Puscas
11th August 2019, 07:37
Nu am inteles de ce daca bati pe final e bulan?
Bravo lor ca nu renunta si forteaza tot meciul.Ce bulan?Pai e bulan ca suteaza Ndombele bine?

Tu ai vazut golul de 2-1? Daca ala nu e bulan nimic nu mai e...
Si da, poti sa nu renunti niciodata si sa fortezi tot meciul dar cine dracu mai obtin atatea rezultate pe final cum obtin Spurs? Nimeni...
Am si zis, pentru o echipa oarecare poate un 50/50 sa fie, sa obtii ceva atacand furibund pe final. La astia e 90/10 ca na, n-au transferuri, au accidentati si Zeul fotbalului compenseaza.

Bulan e inclusiv ce zice Ioan, ca rateaza Aubameyang penalty in minutul 90 sau ca ii fura pe City arbitrii in minutul 90+ si pa semifinale Champions League. Si aia au crezut si au fortat si guess what? Tot mighty Spurs au avut de castigat.

Se intampla aproape mereu PENTRU, niciodata IMPOTRIVA.

Numero Dieci
11th August 2019, 09:09
Golul 2 a fost o balbaiala in apararea lui Villa si mingea a ajuns cu noroc la Kane.Si?Daca nu centrau sa greseasca aia nu exista faza.
Bulan inseamna sa degajeze Lloris vreo 60 de metri,mingea sa-l loveasca pe Kane in ceafa(care nu era atent ca vorbea cu unul din tribuna),sa sara peste Heaton si sa se scurga incet in poarta lovind si bara pe drum.
Napoli pe vremea lui Cavani facea acelasi lucru,poate mai rau intr-o perioada inclusiv odata in Ghencea.
Acu e norocul lor ca rateaza altu penalty?Hahaha

miril
11th August 2019, 09:32
AP, cum am zis. Shit, zici? Inteleg ca e greu de ingurgitat. Dieci ti-a explicat, eu nu mai am de comentat. Ah, important este sa ai disciplina si taria sa lupti pana in ultima secunda a jocului. COYS!

Johnny D
11th August 2019, 12:50
Bah, voi ati observat c-a dat gol ala? De cica-i roman, sau nu conteaza?:)

Raspunsul e ca nu conteaza... ma rog.:rolleyes:

delaparis
11th August 2019, 15:46
Nu stiam ca David Luiz a ajuns la Arsenal ! :o:

Johnny D
11th August 2019, 17:23
Pe o noime din suma care am dat-o lu Lille pe nu stiu ce!
Cum sa dai la Lille atatia bani? Cred ca ne-am tampit cu totii!:))


Maitland-Niles!:ok:
Chiar nu stiu de ce l-ai scoate pe omu asta din fundas dreapta si pentru cine!:))


Nu stiam ca David Luiz a ajuns la Arsenal ! :o:

Normal ca nu stiai, ca doar am scris eu aici alaltaieri toata ziua.:P


Sa-l iei pe Luiz cu 8 milioane de lire mi se pare aiurea rau, chilipir e putin spus!
O fi fost el plictisit de tot de Chelsea, aproape ca mine, dar chiar asa la pret de dumping!?:confused:
E chiar aiurea, avnad in vedere ca pe necunoscutu ala de la Lille dai 72 de milioane de lire, e ca si cum ai zice ca Acel Necunoscut = 9xLuiz!:)):happy Un lucru e clar, cand dai atatia bani pe un nimeni, acel nimeni e doar 1 din 2 lucruri: ori e scula de scula ori e tzeapa tzepelor!:))

:rolleyes:

YoNuTzz
11th August 2019, 17:50
Am ramas socat cand am vzt banca lui City :))

Aguero, Cancelo, Gundogan, Otamendi, Bernardo Silva, Sane accidentat, si tot primul 11 arata bomba...
probabil vor lua campionatul lejer anul asta.

Tottenham, tipic lor minutul 90..deja e clasica asta la ei...

si Newcastle ce prosti. Arsenal va fi buna sezonul asta.
Dar sa ii prinzi cum i-a prins Newcastle astazi, cu un prim 11 slab, fara Ceballos, Lacazette, Torreira, Pepe, Ozil etc, si sa nu scoti 1 pct acasa :))

psz: urmeaza derby-ul echipelor cu sanse mici la top 4: Man Utd - Chelsea.

Johnny D
11th August 2019, 17:51
Avand in vedere c-a plouat tot meciul si noi am jucat cu un mijloc oarecum experimental (Luiz si Torreira pe banca, Nelson si Willock titulari), rezultatul este unul excelent, 1-0 final pt noi.

Sincer, nu stiu pe cine a incurcat ploaia mai mult, nici noi n-am aratat nu stiu ce, dar Newcastle a fost varza totala. Noi in deplasare de obicei avem emotii mari in aparare, meciul asta a fost lejer, o singura ocazie au avut in prima repriza cand a patruns frumos atacantul lor pe centru si-a tras pe Leno, in rest, nimic, mai ales c-am condus mai bine de jumatate in a 2-a repriza.

Au intrat alea 72 de milioane de lire si s-au plimbat pe teren vreo 20 de minute!:))
Dar nu e relevant cand conduci in deplasare in ultimele 20 de minute, il vom vedea ce poate cand avem nevoie de gol si vom domina, mai ales in meciurile de pe teren propriu.

Tare-mi e sa nu-l fi luat pe atacantul gresit de la Lille, uite Victor Osimhen a dat 2 goluri pt Lille azi, ambele decisive cand scorul era egal, si are doar 20 de ani! Sa nu cumva scouterul nostru sa-l fi vazut pe ala si sa-l fi scris gresit pe Pepe asta de la noi pe foaie! Lille cred c-au deschis sampania deja si si-au platit toti o luna de concediu in Bahamas si Maldive daca l-am luat pe ala care nu trebuie! Si le-am si dat niste banoci pe el cum nu vede si nici n-o sa mai vada Franta vreodata in afara tranzactiilor PSG-ului, nici macar pe-aproape!:))

Si are si 24 de ani, acu am vazut!:o: Am crezut c-are maxim 21! Daca mai e si necunoscut la 24 de ani e perfect, bine ca n-am dat 200 de milioane pe el crezand ca e Neymar!:)) M-am uitat si ce-a facut in ultimii ani, anu trecut a fost cat de cat bun, in rest praf! Extraordinar ba frate cum poti sa arunci cu banii, asta valoreaza maxim 30 de milioane de lire, cu multa indulgenta!:rosu: Ata ete, daca sunt prosti, sunt prosti. Dar despre cine vorbim noi aici? Despre cei care-l dau pe Giroud ca sa te cace-n freza in finala in fata unicului trofeu european pe care il luai, daca-l aveai pe Giroud!:)):happy Si jucai si-n CL.:rolleyes:

El Pistolero
11th August 2019, 18:20
Ce echipa trimite Lampard :)) Fără Pulisic, Kante și Alonso. Aveam ceva speranțe, dar la cum arata primul 11, șanse mici sa luam un punct.

Johnny D
11th August 2019, 18:23
Eu tot la egal sper, nu-mi trebuiti peste noi, nici voi, nici ailalti.:)

resita
11th August 2019, 18:28
Sincer, speram sa vad alt joc la Arsenal dar pentru prima etapa e ok.

Referitor la debutul lui Pepe, a atins mingea vreodata sau doar s-a plimbat pe teren? Stiu sunt rau, sunt primele lui minute si conduceam cu 1-0 dar totusi...

A.Puscas
11th August 2019, 18:29
Arsenal arata bine de tot in ofensiva. Poate chiar prea bine, nu o sa intre unii nici macar pe foaia de joc. :))

Aubameyang, Pepe, Lacazette, Ceballos, Mkhitaryan, Ozil plus copiii care au jucat azi, Martinelli, Willock si Nelson.

Zici ca-s noi la fundasi centrali. :))

Nu-s fanul a atator jucatori de calitate intr-un compartiment, inevitabil unii o sa inceapa sa planga la un moment dat. Nu au cum sa joace toti constant.

Johnny D
11th August 2019, 18:30
Sincer, speram sa vad alt joc la Arsenal dar pentru prima etapa e ok.

Referitor la debutul lui Pepe, a atins mingea vreodata sau doar s-a plimbat pe teren? Stiu sunt rau, sunt primele lui minute si conduceam cu 1-0 dar totusi...

A incercat un dribling la 2 minute dupa ce-a intrat. Si s-a bagat cu nasu hapt in fundasul lateral! In apararea lui pot sa spun ca si Aubumerang a facut la fel in prima repriza!:))



:o: Pushcashule! :pace:

Johnny D
11th August 2019, 18:34
Ce mecla de actor de "B" rated movies are Maguire asta al vostru!:))


Abra(ham)cadaba!:o:


Biulan!!! Scaparati!:))


Mah! :|
Asta nu-i ala de la Anglia U21 care cum a intrat, cum era sa ne dea 3 in 10 minute!?:confused:

A.Puscas
11th August 2019, 18:37
Ala e, da.

delaparis
11th August 2019, 18:39
A dat si Martial o pasa la portarul advers :))

Johnny D
11th August 2019, 18:39
Ala e, da.

Nu ma mir ca e Giroud rezerva, desi habarnistii din studio au facut niste fete constipate total!:)

A.Puscas
11th August 2019, 18:39
Btw, nu l-as baga pe Lingard in locul lui Greenwood(mai ales ca a jucat pe dreapta in friendlies, unde joaca Lingard acum) nici daca mi-ai pune pistolul la cap.

Da, asa cum e la 17 ani. Nu-mi pasa.

Poate misca ceva Sanchez anul asta, Lingard nu are ce cauta titular.

Johnny D
11th August 2019, 18:41
Va cam joaca albastrelele. Sigur jucati pe teren propriu?



Acuma intreb si eu ca prostu, de ce n-am putut noi da 72 de milioane pe Abraham asta, si mai tanar, si mai bun in loc de ciufureala aia din Franta?:rolleyes: Sa nu-mi zici c-au dat Chelsea 72 de milioane de lire pe el, ca nu te cred!:)



Mda, am gasit de ce. Asta este a lu Chelsea de 6 ani. Doar l-au tot imprumutat.

YoNuTzz
11th August 2019, 18:45
Btw, nu l-as baga pe Lingard in locul lui Greenwood(mai ales ca a jucat pe dreapta in friendlies, unde joaca Lingard acum) nici daca mi-ai pune pistolul la cap.

Da, asa cum e la 17 ani. Nu-mi pasa.

Poate misca ceva Sanchez anul asta, Lingard nu are ce cauta titular.

Lingard e ultra-mediocru.
Si incredibil. Am uitat de existenta lui Alexis Sanchez...
Nu glumesc, chiar nu mai stiam ca e in lot :))

Johnny D
11th August 2019, 18:47
Zouma.... o comite. MU nu joaca nimic si obtine penalty. A fost si la VAR, n-are cum s-o intoarca. Si-a revenit MU cu victoriile in care nu joaca nimic din era de glorie?:))

A.Puscas
11th August 2019, 18:58
Is tineri Ioane, n-am pretentii. :))

De Gea 28
Wan Bissaka 21
Lindelof 25
Maguire 26
Shaw 24
McTominay 22
Pogba 26
Pereira 23
Lingard 26
Martial 23
Rashford 21

Medie de varsta 24 ani.

Si daca-l bagai pe Greenwood in locul lui Lingard pe care inca nu l-am vazut in teren azi(deci mai prost nu avea cum sa fie) era media 23 ani.

Johnny D
11th August 2019, 19:01
Aia cu Lingard ati luat-o de la mine, am zis ca nu cred ca gasesti jucator mai slab in Championship!:D

El Pistolero
11th August 2019, 19:17
Incredibil cât de prost se joaca, am numărat peste 15 pase greșite, dar pase de alea scurte, nu de juma de teren. Zici ca acum joaca prima data împreună, nicio relație de joc nu exista. United e slabă în apărare, păcat ca nu are cine o baga în poarta de la Chelsea.

Johnny D
11th August 2019, 19:17
A jucat bine Chelsea, pana sa primeasca gol, si cam atat.
Zici ca-s Arsenal din ultimii 10 ani, joci bine pana nu dai gol si daca primesti, cazi mental.


Wow ce ocazii pe final pt albastrele!:o: 2 bari repriza asta pt Celsoc!
Total nemeritat scorul de pe tabela!:)) Cu bulanu insa nu te pui, n-ai ce-i face.



Chelsea mi se pare per total echipa mai solida. In EL am scapat anu asta de Atletico Madrid, am scapat de Chelsea, peste cine dracu o sa mai dam oare!:headbang:

delaparis
11th August 2019, 19:29
Rennes :D

Johnny D
11th August 2019, 19:31
De aia deja am trecut, altii!:))


Cum s-aiba Rushford nr. 10?:o: Nu aveti mijlocasi ofensivi in echipa?:))

YoNuTzz
11th August 2019, 19:34
A jucat bine Chelsea, pana sa primeasca gol, si cam atat.
Zici ca-s Arsenal din ultimii 10 ani, joci bine pana nu dai gol si daca primesti, cazi mental.


Wow ce ocazii pe final pt albastrele!:o: 2 bari repriza asta pt Celsoc!
Total nemeritat scorul de pe tabela!:)) Cu bulanu insa nu te pui, n-ai ce-i face.



Chelsea mi se pare per total echipa mai solida. In EL am scapat anu asta de Atletico Madrid, am scapat de Chelsea, peste cine dracu o sa mai dam oare!:headbang:

De vreuna ce o gafeaza in UCL in vreo grupa a mortii, si e aruncata de pe 3 in Europa League :))))))
Sau de Sevilla.

Johnny D
11th August 2019, 19:36
Daca nu e superechipa nu e problema. Cu Italia de exemplu nu discutam, si pe Napoli i-am batut tur-retur si nu e nimeni mai bun decat Napoli care poate juca in EL. Din Germania Bayern si Borussia iar n-au cum sa cada, din Anglia e greu sa le scoata pe cineva din faze eliminatorii pe astea de top 4. Din Spania doar Barca, Real si Atletico sunt greu de batut, si pe Valencia am batut tur-retur. Nu sunt echipe de nivelul nostru care sa termine pe 3, n-au cum. Franta e la pielle du pulle, nu discutam cu Lyonuri si Lilleuri, astia cu L sunt victime din start cand joaca cineva serios cu ei = Losers!:))

Johnny D
11th August 2019, 19:40
Ce statistica, MU n-a pierdut niciodata un meci pe Old Trafford in PL cand a condus la pauza!:o:


Nici acu n-as vrea sa piarda, un 1-1 sau un 2-2 ar fi numa bun!:ok:

YoNuTzz
11th August 2019, 19:43
Daca nu e superechipa nu e problema. Cu Italia de exemplu nu discutam, si pe Napoli i-am batut tur-retur si nu e nimeni mai bun decat Napoli care poate juca in EL. Din Germania Bayern si Borussia iar n-au cum sa cada, din Anglia e greu sa le scoata pe cineva din faze eliminatorii pe astea de top 4. Din Spania doar Barca, Real si Atletico sunt greu de batut, si pe Valencia am batut tur-retur. Nu sunt echipe de nivelul nostru care sa termine pe 3, n-au cum. Franta e la pielle du pulle, nu discutam cu Lyonuri si Lilleuri, astia cu L sunt victime din start cand joaca cineva serios cu ei = Losers!:))

sincer nici intr-o dubla Man Utd - Arsenal, nu ai cum sa spui ca sunteti favoriti pe eliminatoriu...
orice se poate intampla...nu e ca si cand joaca City...

Johnny D
11th August 2019, 19:45
Pai acuma nu mai jucati cu Celta Vigo si Lyon ca si cand ati castigat EL.;)
In plus, pe voi nu prea va intereseaza EL din ce stiu eu!:))

Johnny D
11th August 2019, 19:54
Mah cat bulan au astia, incredibil! Martial da sut si cu piciorul adversarului intra mingea-n poarta!


Si acuma 3-0, debusolata totala albastreaua.... s-a terminat, si-a furat-o urat!:))

delaparis
11th August 2019, 19:56
Apararea centrala la Chelsea e varza. Au vandut tot si acum se uita la scor

Johnny D
11th August 2019, 19:58
A dat pasa buna Pogba acolo la nr. 10 care a fost varf impins la faza asta!:))
Cand nu e nr. 10 varf impins, e Martial, incredibil ce face Solskaer cu echipa asta!:))

YoNuTzz
11th August 2019, 19:59
surprinzator scorul, mai ales ca nu consider ca e calitate mare in lotul lui man utd.
si da...e greu cu zouma, kristansen, rudiger etc...

va fi un sezon greu ptr ambele echipe, dar parca mai greu pentru chelsea...

Johnny D
11th August 2019, 20:02
Controlul balonului, avansare printre linii pe viteza... mai buna Chelsea, dar ce folos?
Mie tot Chelsea mi se pare echipa mai buna, chit ca a avut ghinion cat incape meciul asta.


Si United a jucat bine, fara discutie. La 3-0 ar fi culmea sa zici c-a jucat prost!:))

Johnny D
11th August 2019, 20:09
Deviat, bulan, 4-0, iarasi!:)) Zdrobiti de ghinion azi celsocii, n-am cum sa nu ma rad de ei!:))

resita
11th August 2019, 20:09
4-0... ce mai e de spus

A.Puscas
11th August 2019, 20:11
Baga-l in plm pe Greenwood ca vrea si el o felie de pizza. :D

Johnny D
11th August 2019, 20:11
4-0... ce mai e de spus

Ar fi de spus noroc cu City, ca altfel ar fi pe ultimul loc!:))

resita
11th August 2019, 20:11
Ar fi de spus noroc cu City, ca altfel ar fi pe ultimul loc!:))

stai ca mai sunt 10 min. :confused:

El Pistolero
11th August 2019, 20:12
50 de goluri luam cu aia în apărare. Se anunță un sezon groaznic.

resita
11th August 2019, 20:14
50 de goluri luam cu aia în apărare. Se anunČ›ă un sezon groaznic.

pai daca ati vandut pe banda rulanta... poate intra lapmard pe teren :D

Johnny D
11th August 2019, 20:15
Greenwood nebulanos:o: trebuia deviere-gol ca la orice sut! Ce dezamagire!:(

delaparis
11th August 2019, 20:30
Ce a antrenat Lampard pana acum?
E bine sa lansezi tineri la inceput de campionat dar trebuia cel putin un jucator experimentat pe linie. Echipa era pierduta la 1-0 apoi a jucat imprastiat si a deschis spatii. Primele trei goluri luate de asemenea pe greseli la fundasii centrali in duel direct.

YoNuTzz
11th August 2019, 20:35
si Chelsea va fi un cap de serie in UCL bun sa-ti pice...

Better Chelsea than Barca sau City

Johnny D
11th August 2019, 20:41
Ar fi excelent pt... Dan Petrescu!:D


Chiar si tu ai vorbit de meciul cu Chelsea! Aurita sa-ti fie gura!:))

Numero Dieci
11th August 2019, 21:27
Eu v-am zis ca e campionat de 2 lei.

Chelsea e sub Botosani.

cr7luci
12th August 2019, 00:48
United este in constructie.Mai trebuie imbunatatit dar pana atunci sunt multumit de ce am vazut azi.Imi place strategia lui Ole Gunnar Solskjaer cu tinerii.I-am spart in gaurice pe Chelsea.

Glory Glory Manchester United !!! :)

delaparis
12th August 2019, 00:52
Chiar ma intrebam unde erai cand Martial mimeaza sut cu o pasa la portar? :D

cr7luci
12th August 2019, 08:36
Am fost in oras sa celebrez cu prietenii mei victoria diavolilor. :)

Cand bati cu 4-0 pe Chelsea e fericire maxima.

ggmu !!! :)

Numero Dieci
12th August 2019, 09:36
Si ati baut toti 5 o bere ?

cr7luci
12th August 2019, 14:49
Am fost 8 flacai.Am baut pana ne-am pisat le noi. :(

Numero Dieci
12th August 2019, 15:00
Normal,nici nu ma gandeam ca vedeti femei vreodata.

Pai deci nu va pisati pe voi de obicei?

cr7luci
12th August 2019, 21:47
Ne pisam si pe noi dar ne putem pisa si pe tine...8 jeturi de pipi galbui pe camasa ta alba.Poti bea pisu ca la tasnitoare daca ma apesi pe coiul drept. :)))

Hingherul
12th August 2019, 21:57
Si daca apasa pe coiul stang ce se intampla?
Intreb pentru Ion :))

delaparis
12th August 2019, 22:19
Ia uite cum vorbesc astia la Regina in casa!!! :o:

Usor cu "engleza" ... :cool:

Hingherul
12th August 2019, 22:25
Nu era de ajuns Paulica? Acum si Regina are casa pe ols? :o:

cr7luci
12th August 2019, 22:25
Si daca apasa pe coiul stang ce se intampla?
Intreb pentru Ion :))

Atunci tasneste ciclu din capu' pulicii si il rosim ca pe oul de Paste :happy

Capitanu.Burcea
12th August 2019, 22:33
Nu stiu ce meci ati vazut, dar Celsi a jucat excelent daca omitem golurile primite :D In principiu, Lampard s-a dus sa-i calce pe cap, a reusit cateva faze frumoase, dar Abraham si Mount s-au căcat, efectiv, pe ocazii. E varsta la care si Hingheru a spus ca futi pana te doare curul :D ceea ce s-a intamplat si aici. Cred ca e prea devreme sa apara scafandrierii, Celsi are potential. Note that :))

Numero Dieci
12th August 2019, 22:38
Ne pisam si pe noi dar ne putem pisa si pe tine...8 jeturi de pipi galbui pe camasa ta alba.Poti bea pisu ca la tasnitoare daca ma apesi pe coiul drept. :)))

Si va si beti propriul pisat cand va pisati toti 8 odata?
Sunteti adepti ai urinoterapiei?

cr7luci
13th August 2019, 23:46
Si va si beti propriul pisat cand va pisati toti 8 odata?
Sunteti adepti ai urinoterapiei?

Neah....ne pisam toti 8 intr-un bidon si il indulcim cu esenta de rachiu sa ai ce bea pe timp de iarna :))

Numero Dieci
13th August 2019, 23:50
In acelasi timp sau pe rand?

cr7luci
13th August 2019, 23:51
In acelasi timp sau pe rand?

Ce rpd ai raspuns...se vede ca nu ai alta viata in afara de forumul asta :))))) In acelasi timp..sa fie urina cu spuma.Noi iti dam calitate :)

Johnny D
14th August 2019, 00:27
Si ati baut toti 5 o bere ?

:))

Numero Dieci
14th August 2019, 01:02
Ce rpd ai raspuns...se vede ca nu ai alta viata in afara de forumul asta :))))) In acelasi timp..sa fie urina cu spuma.Noi iti dam calitate :)

Vezi ironia aici nu?
Spuma e de la cancer?

Johnny D
14th August 2019, 07:42
Lasa copilu' Nr. D, ca prea avem calitate p-aici in conversatii si treci la obiect.:)

Numero Dieci
14th August 2019, 08:48
Bine.

Un campionat de 2 lei umflat de presa si de aplaudaci.

Cel mai interesant lucru in acest sezon vor fi comentariile lui Mou din studio.
PS:Dupa un inceput bun pe FM cu Everton echipa scartaie rau si am accidentati mai ca la FCSB.

Johnny D
14th August 2019, 09:09
Cel mai interesant lucru in acest sezon vor fi comentariile lui Mou din studio.

Din pacate nu putem comuta TV-ul pe Anglia, tre' sa-i vedem pe hapciupaliticii nostrii in loc.:mda:

cr7luci
15th August 2019, 23:43
Bine.

Un campionat de 2 lei umflat de presa si de aplaudaci.

Cel mai interesant lucru in acest sezon vor fi comentariile lui Mou din studio.
PS:Dupa un inceput bun pe FM cu Everton echipa scartaie rau si am accidentati mai ca la FCSB.

Eu cred ca tu esti venit de la sat si iti place fotbalul rural printre balegi si mocirla jucat de ,,bagabontii, din Cuca Macaii.

Cand spui ca Premier League e de 2 lei inseamna ca ai gandire de om primitiv care linge vaginul vacii de secretii. :))

ggmu !!! :)

Numero Dieci
15th August 2019, 23:50
Eu cred ca tu esti venit de la sat si iti place fotbalul rural printre balegi si mocirla jucat de ,,bagabontii, din Cuca Macaii.

Cand spui ca Premier League e de 2 lei inseamna ca ai gandire de om primitiv care linge vaginul vacii de secretii. :))

ggmu !!! :)

Viata ta ti-a aratat ca nu conteaza ce crezi tu.

Johnny D
17th August 2019, 11:43
Deshidem etapa. Suntem pe Emirates cu o carpa in deplasare. N-avem voie.

Johnny D
17th August 2019, 14:45
Lacasetuc cu 2 in spinare, pirueta ca la freestyle pe beton si gol din semipirueta!:))

Cica astia-s clientii nostrii preferati, i-am batut de fiecare data in PL pe Emirates, si avem o grmada de victorii cosecutive si la ei acasa. E clar, cota de azi a lu Arsenal, 1.32 a fost mana cereasca, puteai paria 3 case pe ea.

Johnny D
17th August 2019, 15:52
Meci greu, insa Aubumerang foarte frumos a rezolvat si conducem din nou 2-1!
Trebuie sa facem 3-1, sa avem si noi 2 goluri avans sezonul asta, altfel e pericol!

Johnny D
17th August 2019, 16:33
Am fi facut 3-1 daca dadea Peptea o pasa cat de cat decenta lu Aubumerang la acel contraatac 2 vs. 1!:)) Una peste alta un meci in care le-am vazut pe cele 72 de milioane de lire mai active, nu s-au plimbat doar pe teren. Ce mi-a placut la ele a fost ca atunci cand au mingea la picior nu mai seamana cu jucatorul acela care nu are balonul! Cand nu e la minge, pare un cocostarc de 1.90 metri, ce umbla si el acolo sa nu doarma. Cand are mingea la picior, parca e un cu totul alt jucator: mai scund cu 30 de cm, jucator de 1.60 zici ca e de inaltimea lu Kante, care dribleaza, fuge bine cu mingea la picior, tehnic.

Asta de la Real Madrid nu e rau, trebuia cumparat, nu imprumutat. Golul 2 a lu Emerick a fost datorita recuperarii sale in jumatatea adversa, practic meritele golului sunt impartite intre cei 2.

Johnny D
17th August 2019, 18:17
Foarte grea deplasarea la sfinti, noi cred ca n-am mai batut acolo de dinainte de revolutie, de cand nici nu era PL!:)) Si Liverpool fu dominata prima repriza, scapand cu 0-0 pana-n prelungirile ei cand un anume jucator genial Mane le-a inventat un gol fabulos in conditii de dribling si de langa adversari. Ce-nseamna sa ai jucatori de super clasa!


Etapa viitoare avem pe Anfield si greu sa scapam fara vreo 3 bucati...

Johnny D
17th August 2019, 19:34
Ce cota are City cu Spurs, cam cat am avut noi cu Burnley!:))


E din ce-n ce mai clar ca intre Big 6, avem un Collossal 2!:P


Cand ma uit la City astia, parca-mi pare rau de Liverpool, ce echipa sa ai sa joci 2 finale de CL la rand si sa nu poti lua titlul in PL de astia. Incredibil cum joaca City, un fotbal total, Barcelona cu Messi e City asta, chiar daca nu-l are pe Messi!

Johnny D
17th August 2019, 20:08
2-1, City 10 suturi la poarta - 2 goluri, Spurs 1 sut la poarta - 1 gol. Bulan!:))
Dar cu City nu conteaza, sunt prea buni, fac peste 100 de puncte sezonul asta!

sannicola
17th August 2019, 20:45
19-2 la ocazii de gol si ii 2-2 in minutul 55 hahahahaha.

Johnny D
17th August 2019, 20:46
Il am si pe Moura la fantasy!:))


19-2 la ocazii de gol si ii 2-2 in minutul 55 hahahahaha.

Incredibil cat bulan pot sa aiba, 2 suturi la poarta, 2 goluri!:))
Asa patesc fraierii de City daca tot se joaca cu ocaziile!:)

Leo
17th August 2019, 21:21
In sfarsit.

Johnny D
17th August 2019, 21:22
Asa! Mai si da-i in plm cu bulanul lor etapa de etapa!:))


Ba nu e, iar au avut bulan cu hent involuntar... ca si in CL!:)):))

YoNuTzz
17th August 2019, 21:24
Bai deci imi bag **** in Spurs..
Cinica si Infecta echipa...

City joaca azi de una singura, si nu bate.
Ocazii de gol: 10000 la 2...si se termina 2-2

In sferturi atunci i-a salvat VAR-ul milimetric in min 95...
Acum i-a salvat iar VAR-ul milimetric in min 93...

In prima etapa min 90 si tot asa...
Cu Ajax min 95 etc etc...

ok..nu ai ce sa le reprosezi...ca deciziile sunt corecte...dar in acelasi timp nu ai cum sa nu-ti bagi **** in bulanul lor cu greu de descris...

Spurs e o combinatie din aia fatala intre bulan si mental.

delaparis
17th August 2019, 21:27
Pep cu Aguero se cearta mai devreme, se impaca deoarece e gol si victorie ... apoi golul e anulat :))

Numero Dieci
17th August 2019, 21:35
Un meci bun.

City nu s-ar face de ras in Liga I.

miril
17th August 2019, 21:52
Noroc cu carul, City este o echipa formidabila. VAR-ul face parte din joc. Nu-i vina lui Spurs ca in primul meci este offside iar in al doilea este hent. Rusinos sa etichetezi o echipa drept infecta, o echipa cu un buget incomparabil mai mic decat celelalte competitoare la primele locuri. COYS!

YoNuTzz
17th August 2019, 22:14
Noroc cu carul, City este o echipa formidabila. VAR-ul face parte din joc. Nu-i vina lui Spurs ca in primul meci este offside iar in al doilea este hent. Rusinos sa etichetezi o echipa drept infecta, o echipa cu un buget incomparabil mai mic decat celelalte competitoare la primele locuri. COYS!

ai dreptate.
atat in sferturi cat si acum, deciziile au fost milimetrice, dar corecte...atat in 95, cat si in 93...
la fel cu ajax...urat de tot ce a patit ajax...sa fie eliminata de la 3-0 per dubla mansa, evident cu gol again in 95...

imi retrag cuvantul infecta...
dar o echipa asa cinica precum Spurs in recent times...plus combinatia asta de mental + bulan imens...
mai rar asa ceva...
de la Chelsea 2012 nu am mai vazut asa ceva.

delaparis
17th August 2019, 22:20
Mental, da dar noroc in permanenta nu cred. Tottenham are jucatori buni, alesi unul si unul pt a juca un stil bine calculat. Le iese deoarece au calculat bine. Nu fura pe nimeni, joaca acolo ce stiu ei si castiga. Ma rog, azi nu pierd.

YoNuTzz
17th August 2019, 22:23
E si norocul...ei mereu castiga in min 90...ok exagerez nu mereu, dar destul de des...
iar cand e sa piarda min 90, meciul sau o calificare, intervine un VAR ceva...

ok. de acord. valoare, mental, cinism, dar nu poti spune ca nu e o echipa norocoasa...

delaparis
17th August 2019, 22:38
In fotbal exista si partea asta de noroc, intamplare etc ... Noroc ca nu e sah altfel ne plictiseam si vorbeam de rugby :)
Da, intamplarea face ca un jucator cu talent imens ca Lucas sa reuseasca la Tottenham ce nu ar fi reusit niciodata la PSG? Contextul ii e prielnic iar aici nu e vorba de intamplare.

miril
18th August 2019, 08:38
In meciul cu City nu meritam egalul. In meciul cu Ajax, Spurs a dominat toata repriza a doua. Olandezii se credeau calificati deja in plus au inceput sa traga de timp spre sfarsitul meciului, portarul lor primind cartonas galben pentru asta cand mai era un minut de joc. Spurs cu Moura in speta au jucat pana la fluierul final al arbitrului, Ajax a fost preocupata sa traga de timp, spre final. Ce este "acuzata" Spurs acum, in traducere, ca joaca pana in ultimul minut, este o calitate, multumita lui Pochettino, pe care Spurs nu o avea inainte, de aceea si etichetarea de spursy din partea suporterilor celorlalte echipe. Pochettino a facut multe lucuri bune in White Hart Lane, a facut din Dembele un monstru, i-a facut Kyle Walker si Rose sa manance jar, pana si Moussa Sissko a devenit un fotbalist care joaca la maxima capacitate si, nu in cele din urma, l-a adus pe Moura la nivelul la care este capabil. Si mai are ceva, este in majoritatea cazurilor calm, incerarca sa se stapaneasca si in momentele delicate si nu face isterii pe teren, nici la victorie, nic la infrangere. Eu zic ca transformarea asta a lui Spurs merita un pic de consideratie, admiratie, nu invers, chiar daca pentru unii suporteri adversi nu-i usor de acceptat. COYS!

iulian_1976
18th August 2019, 20:29
Hai sa iau apararea li Spurs :)

City prin stilul lor cu multi oamei in atac si pase scurte sunt predispusi la jocul la off-side si preluarile sunt uneori anapoda cu mana, cu pieptul.

Adevarul ca VAR a facut dreptate orice mica greseala este sanctionata, cu cat joci tactic mai bine castigi, probabil fara VAR City era si in finala Ch.Leag. si castiga si meciul asta...

delaparis
18th August 2019, 21:15
Si Chelsea cand incepe sa castige? :)

YoNuTzz
18th August 2019, 22:43
oricum City fix prin meciul acesta cu Spurs a dovedit inca odata dc nu va lua iar UCL-ul...

echipe precum Juve, Atletico, Spurs...cu aparare buna, cinice si eficiente, o vor elimina cumva in UCL...

mai multe sanse au cu de-al de Real, Barca...decat cu echipe de genul...

si cum am zis, Chelsea se va bate cu Arsenal si Man Utd la locul 4

Arsenal are sansa 1, Man Utd a 2-a si Chelsea a 3-a...posibil sa intervina si Wolves sau Everton...

Numero Dieci
18th August 2019, 23:32
Chelsea e la nivelul Rapidului.
Lampard egal cu Pancone.

Johnny D
19th August 2019, 07:54
:)) Nu ne jigni! :D


In disputa Miril vs. Yonutz sunt de acord cu amandoi, si ii inteleg perfect.
Spurs e o profitoare, dar tot ce face e acoperit de regulament, asa e uneori in fotbal si etapa viitoare va trece peste noi, jucand mai slab ca noi. Asa au facut si sezonul trecut dar nu-i bai, nimeni nu-l pune pe retardatul de Aubumerang sa execute penalty-ul ca un amator si sa ne priveze de un St. Totteringham bine meritat si un loc de CL.:rolleyes:
Poti spune ca e ghinion, dar si ca e un dobit.oc, un fel de medie aritmetica, ca si la comentariile lu Miril si ale lu Yonutz.:P


In hindsight, poate ne-a privat si de un trofeu european bine-meritat dupa atatea zeci de ani de seceta dob.itocul! Daca am fi avut locul de CL in buzunar, am fi fost mai relaxati in finala aia si................:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Bine c-au fost ailalti relaxati, dau-ar falimentu in ei sa dea!

Sir. Eko
19th August 2019, 09:09
:)) Nu ne jigni! :D


In disputa Miril vs. Yonutz sunt de acord cu amandoi, si ii inteleg perfect.
Spurs e o profitoare, dar tot ce face e acoperit de regulament, asa e uneori in fotbal si etapa viitoare va trece peste noi, jucand mai slab ca noi. Asa au facut si sezonul trecut dar nu-i bai, nimeni nu-l pune pe retardatul de Aubumerang sa execute penalty-ul ca un amator si sa ne priveze de un St. Totteringham bine meritat si un loc de CL.:rolleyes:
Poti spune ca e ghinion, dar si ca e un dobit.oc, un fel de medie aritmetica, ca si la comentariile lu Miril si ale lu Yonutz.:P


In hindsight, poate ne-a privat si de un trofeu european bine-meritat dupa atatea zeci de ani de seceta dob.itocul! Daca am fi avut locul de CL in buzunar, am fi fost mai relaxati in finala aia si................:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Bine c-au fost ailalti relaxati, dau-ar falimentu in ei sa dea!

Deci sa inteleg ca penaltyu ala ratat il face pe Aubameyang retard?
Cine e mai bun dintre Auba si Giroud? :D Sunt curios. Vezi ca doar 4 oameni au dat mai multe goluri in primele 50 de meciuri de PL. Auba joaca des extrema stanga si loveste 30 de goluri pe sezon.

Anyway, Chelsea e un caz ciudat. Joaca bine, imi place cum se misca, se vede ca au o idee de joc, stiu ce trebuie sa faca. Dar nu au atacant si nici fundasi centrali de calitate.

Numero Dieci
19th August 2019, 10:59
Eko Aubameyang asta cate goluri are in Divizia A?

Veniti cu toti gibonii din Etiopia si Gabon si ziceti ca sunt fotbalisti.

Pai baaaa Golofca,ala e fuoriclasse baaaa!!!

Johnny D
19th August 2019, 11:03
Deci sa inteleg ca penaltyu ala ratat il face pe Aubameyang retard?
Cine e mai bun dintre Auba si Giroud? :D Sunt curios. Vezi ca doar 4 oameni au dat mai multe goluri in primele 50 de meciuri de PL. Auba joaca des extrema stanga si loveste 30 de goluri pe sezon.

Giroud n-ar fi ratat acel penalty!:D In general e mai bun africanu (francezu!?:confused:), dar din pacate doar in meciurile fara presiune, alea de rutina. In meciurile cu miza, Giroud era mai bun ca el. De placut imi place mai mult africanu', e mai stilist, dribleur, dar golurile alea pe care le-a dat Giroud, nu le mai da nimeni, trebuie sa recunosti: cea mai faia lovitura a scorpionului din istoria fotbalului! Stii tu care, marca inregistrata!;)

YoNuTzz
19th August 2019, 23:48
nu e vorba ca a ratat pogba penalty...

dar nu prea inteleg asta...
jucatorul ar face orice sa plece...frustrarea lui e la cote maxime...si e clar ca nu e interesat si ca iti va face un sezon dezastru...

te incapatanezi sa-l tii...
macar asa il dadeai ca pe hazard la inceput si de 100 si ceva de milioane aduceai pe cineva, sau 2-3 jucatori care chiar doreau sa fie la Man Utd...sa lupte etc...

f slab lotul lui Man Utd...e greu cu James, Lingard si baietii pe ofensiva...
nu sunt deloc solutii...iar banca e si mai tragica...

imi mentin parerea
top 4 se stie deja: chiar si ordinea: City, Liverpool, Spurs, Arsenal
iar de la 5 la 8 orice se poate intampla cu Man Utd, Chelsea, Everton si Wolves.

Numero Dieci
19th August 2019, 23:50
Pai eu cand va zic ca e un campionat de 2 lei...

Sir. Eko
20th August 2019, 09:15
nu e vorba ca a ratat pogba penalty...

dar nu prea inteleg asta...
jucatorul ar face orice sa plece...frustrarea lui e la cote maxime...si e clar ca nu e interesat si ca iti va face un sezon dezastru...

te incapatanezi sa-l tii...
macar asa il dadeai ca pe hazard la inceput si de 100 si ceva de milioane aduceai pe cineva, sau 2-3 jucatori care chiar doreau sa fie la Man Utd...sa lupte etc...

f slab lotul lui Man Utd...e greu cu James, Lingard si baietii pe ofensiva...
nu sunt deloc solutii...iar banca e si mai tragica...

imi mentin parerea
top 4 se stie deja: chiar si ordinea: City, Liverpool, Spurs, Arsenal
iar de la 5 la 8 orice se poate intampla cu Man Utd, Chelsea, Everton si Wolves.

Eu zic ca Pogba o sa aibe un sezon excelent, nu am vazut meciul ieri. Cum a jucat? nu luam in calcul ca a ratat penalty, se intampla.
Am vazut banca ieri la United si acolo ai dreptate. Daca se intampla ceva cu Pogba, Marital/Rashford e grava treaba. In aparare sunt destui care sa joace. Eu nu inteleg cum naiba joaca Lingard titular? Citeam ieri pe twitter ca el nu a mai dat gol sau pasa de gol din decembrie. Numarul 10 de la United nu da goluri si nu da pase de gol. Ce face?

Numero Dieci
20th August 2019, 10:07
Eu zic ca Pogba o sa aibe un sezon excelent, nu am vazut meciul ieri. Cum a jucat? nu luam in calcul ca a ratat penalty, se intampla.
Am vazut banca ieri la United si acolo ai dreptate. Daca se intampla ceva cu Pogba, Marital/Rashford e grava treaba. In aparare sunt destui care sa joace. Eu nu inteleg cum naiba joaca Lingard titular? Citeam ieri pe twitter ca el nu a mai dat gol sau pasa de gol din decembrie. Numarul 10 de la United nu da goluri si nu da pase de gol. Ce face?

O rusine.
Geo Flores de la U Cluj il baga in buzunar si ala e in B.

Sir. Eko
20th August 2019, 11:11
O rusine.
Geo Flores de la U Cluj il baga in buzunar si ala e in B.

:)):))

Numero Dieci
20th August 2019, 11:13
Pai razi dar asa e.Chiar tu ai zis ca Lingard e o panarama.

YoNuTzz
20th August 2019, 14:49
Eu zic ca Pogba o sa aibe un sezon excelent, nu am vazut meciul ieri. Cum a jucat? nu luam in calcul ca a ratat penalty, se intampla.
Am vazut banca ieri la United si acolo ai dreptate. Daca se intampla ceva cu Pogba, Marital/Rashford e grava treaba. In aparare sunt destui care sa joace. Eu nu inteleg cum naiba joaca Lingard titular? Citeam ieri pe twitter ca el nu a mai dat gol sau pasa de gol din decembrie. Numarul 10 de la United nu da goluri si nu da pase de gol. Ce face?

A jucat decent.
Dar chiar si asa...sa tii un jucator care ar face orice sa plece...
Mi se pare un lose - lose de ambele parti...

Si da...e ceva sa scapi si de Lukaku si chiar si de Sanchez, si sa prea ai solutii pe mijlocasi ofensivi si atacanti....
Rashford - o accidentare de 6 luni si termini pe locul 9-10 :))

YoNuTzz
20th August 2019, 18:16
Funny...

Inter Milan have agreed terms with Manchester United for Alexis Sanchez.
The Serie A side will not pay an initial loan fee and will cover less than half of the Chilean's wages. Inter will, however, have a 14m option to sign Sanchez permanently

Sa il dai loan ok. Dar sa ii mai platesti si salariu :)))
Si asta in conditiile in care nu ai nimic pe banca de rezerve.

Dupa cum a fost prostita aici Man Utd ar merita sa li se accidenteze Rashford / Martial, si ei sa ii plateasca vreo 12 mil de euro lui Sanchez sa dea goluri ptr Inter.

miril
20th August 2019, 19:18
Pai altfel nu ti l-ar fi luat cu imprumut. Prostia nu s-a comis acum ci cand MU a semnat transferul respectivului de la Arsenal.

YoNuTzz
20th August 2019, 20:33
nu m-ai inteles...daca tot ii platesti oricum un salariu in continuare imens...dc sa nu te si folosesti de el, in cupe, EL etc ?

au si rezerve ca sa joace in 4 competitii...

miril
21st August 2019, 09:26
Am inteles! Oricum greseala a fost cand i s-a dat un salariu imens fara sa joace ce a jucat la Arsenal plus ca mai are si o varsta. Ce a facut MU se obisnuieste. Si-au facut ei ceva socoteli, n-avea grija, stiu si niste chestii care nu ies la suprafata in presa, etc.

Johnny D
21st August 2019, 12:25
Pai razi dar asa e.Chiar tu ai zis ca Lingard e o panarama.

Eu tot zic asta de 2 ani, dar vezi ce ghinion ca n-am bagat brevet, acuma toti se lauda cu asta!:)


Pai altfel nu ti l-ar fi luat cu imprumut. Prostia nu s-a comis acum ci cand MU a semnat transferul respectivului de la Arsenal.

Nici o problema, il laum gratis inapoi ca Botosaniu pe Golofca de la FC FfraieriiCSatuluiB.

cr7luci
21st August 2019, 19:48
Sincer nu mi-aș dori să îl împrumută...avem lotul subțire.Daca se accidenteaza 1-2 din atac ceeace e probabil atunci ne-am rahatit pe noi grav :))

ggmu !!! :)

Johnny D
24th August 2019, 14:07
Il invitam si pe Ionete sa avem si noi un codas :D

Cum stati dupa 2 etape? Lua-v-as in pana! Eu am vreo 120 de puncte!:)



Azi merg tot pe Aubameyang si Lacasette desi Liverpool n-a pierdut pe Anfield de 39 de meciuri si vor sa faca 40, iar noi suntem slabi in deplasare, mai ales pe Anfield in ultima vreme. Dar... sperata moare ultima, nu vreau sa cred ca pornim victime din start.:)

Johnny D
24th August 2019, 14:38
1-1 minutu 6, Celsoc prost!:))

A.Puscas
24th August 2019, 14:49
A murit comentatorul ba. :))

Johnny D
24th August 2019, 14:54
A murit comentatorul ba. :))

Probleme de kkt, cum au avut si la studio la inceput, juma de ora au fost muti in loc sa lase studioul si comentariile in egleza, idiotii pwlii!:headbang:

1-2 Mount a judecat perfect o faza, ca un atacant de clasa! Stiam ca-s sanse mici sa nu bata Celsocu azi, cota 1.36 la W2, pajitura!:ok:

A.Puscas
24th August 2019, 14:56
Pe asta sigur l-a luat o cacare, probleme tehnice my ass.

De-asta pui mereu cate doi, cand il taie pe unul ceva sa vorbeasca alalalt. Ghinionul lui ca in alea 10 min cat a stat pe buda au dat aia gol. :))

Johnny D
24th August 2019, 14:57
Unde mai pui ca e unu singur, englezii au mereu 2 comentatori, cum trebuie sa ai mereu la un meci de fotbal! Baga-mi-as pl-n toti handicapatii care au romanizat treaba, in loc s-o lase perfect facuta de englezi, in original!:headbang:


N-au bani Pushcashule de 2 comentatori, sunt prea saraci sa angajeze 2 si prea prosti sa lase frumos totul facut in engleza, ca la carte, cei care chiar ne intereseaza ce-au de comentat, nu Manolo saracu sau Canu care e praf din nastere cu analiza meciurilor!:rosu:

Johnny D
24th August 2019, 15:02
2-2 min 30, Celsoc prost!:))


Gol si pasa de gol... Puki! Ce nume are, zici ca-i mascota Pokemon!:D


Kepa:cya: Azabazabanababedegeabalaga!:))

A.Puscas
24th August 2019, 15:03
Ce-i ard pe astia la fantasy, ii am si pe Pukki si pe Buendia in lot. :))

El Pistolero
24th August 2019, 15:06
Ce pușcărie e apărarea aia cu Christiansen și Zouma. Am zis ca luam 50+ goluri sezonul asta. Luiz era parfum pe lângă ăștia doi. Norwich e slabă, probabil vor retrograda.

Numero Dieci
24th August 2019, 15:10
Ce puČ™cărie e apărarea aia cu Christiansen Č™i Zouma. Am zis ca luam 50+ goluri sezonul asta. Luiz era parfum pe lângă ăČ™tia doi. Norwich e slabă, probabil vor retrograda.

Astia doi nu erau mari sperante?

Johnny D
24th August 2019, 17:32
Bravo Andone! Rosu din start intr-un meci de 6p cu o contracandidata la retrogradare, la primul lui meci titular! Il dau astia afara cat ai zice "Premier League"!:))


Mucister!:o::happy


Joaca tata cu Lind-in-gard mereu! Asa da!:ok: Cine e antrenor?:))

Johnny D
24th August 2019, 17:37
Ce ocazie de 0-2!:)) Se invita astia de la Palace care sa dea gol!:happy


Bine c-am jucat W1 nu solist ca pe Juve, Bayern sau Rapid, stiam ca pe astia nu te poti baza!:))

El Pistolero
24th August 2019, 17:52
Ca niște amatori au stat Maguire și Lindelof la faza golului, distanță de 1 km între ei. Am zis încă din prima etapă cu Chelsea, ca ăștia au mari probleme în apărare, nu ma surprinde ca au luat gol.

Johnny D
24th August 2019, 17:54
Chelsea au fost prostii prostilor in prima etapa!:D

Johnny D
24th August 2019, 18:27
Carpa totala Rushford meciul asta, cel mai slab de pe teren, toate fazele lu United le-a tutut.


Penalty si fix Rushford executa, care azi a fost absolut varza!:))


Si daca pui panarama meciului sa execute, asa patesti.:rolleyes:

Johnny D
24th August 2019, 18:34
Pogba a jucat f bine azi, a simtit mingea excelent!
Cum sa-l pui sa-ti execute pe ala de n-a avut nici o treaba?:))


Zice ca Palace n-a castigat niciodata cu United in PL, nici macar pe teren propriu si acum sunt la 10 minute distanta sa obtina prima lor victorie din istorie chiar pe Old Trafford!:))

Johnny D
24th August 2019, 18:49
James!:ok: Bun jucator!;) M-a scapat de culcaj macar, bun egalul!:))

Pogba!;)

Johnny D
24th August 2019, 18:53
Si Pogba a culcat-o!:happy:happy


5 meciuri, 0 puncte pt gazde, daca ar fi asa din toate 6! Ce bine-ar fi!:))

El Pistolero
24th August 2019, 18:56
Pe Pogba îl doare la banană, nu știu ce caută la o echipă de EL. Totuși gol de portar, De Gea o comite iar.

YoNuTzz
24th August 2019, 19:03
Reteta unui dezastru anticipat se contureaza rapid ptr Man Utd.
V-am spus sa nu va lasati pacaliti de acel 4-0 intamplator cu Chelsea...

Primul 11 slab, lotul largit fara solutii, de asemenea fara solutii pe ofensiva. Antrenor slab si fara experienta.
+ Ghinion si cam aia a fost

2 penaltyuri ratate. Gafa uriasa Lindeloff, apoi dubla gafa Pogba si marele De Gea, care cred ca e la a 10 gafa la rand...

si in loc sa avem minim 7 puncte, avem 4/9 si nu exagerez, si locul 6 va fi problematic anul asta.

Johnny D
24th August 2019, 20:10
Noi, surprinzator, jucam bine!:)


Si cand am zis asta, luam gol din corner!:))


Totusi, aratam putin mai bine decat in alte deplasari din alti ani la Pool sau City.

El Pistolero
24th August 2019, 20:20
Jucați bine o laie, de-abia călcați în jumătatea lui Liverpool. A fost asediu acum pe final la poarta voastră.

YoNuTzz
24th August 2019, 20:24
Noi, surprinzator, jucam bine!:)


Si cand am zis asta, luam gol din corner!:))


Totusi, aratam putin mai bine decat in alte deplasari din alti ani la Pool sau City.

stati chill..nu mai ratati top 4 anul asta :))

Johnny D
24th August 2019, 20:29
Nici anul trecut nu l-am fi ratat daca n-am fi ajuns in finala, paradoxal.:rolleyes:


David Luiz!:)) Si cam atat cu aratatul nostru bine, luam vreo 4-5 si azi ca de obicei.:rolleyes:


Incepand din momentul asta nici nu ma mai uit la meci, nu mai am ce sa vad. E clar.

sannicola
24th August 2019, 20:40
Liverpool campionatul trecut a pierdut o partidă și au terminat pe 2 cu 97 de pct.
Dacă vor titlul se gândesc că le trebuie 100 de pct 😂😂.

Johnny D
24th August 2019, 20:45
Pai deja City a pierdut 2p ca proasta, doar sa nu piarda iar meciul direct cu City!:))

sannicola
24th August 2019, 20:49
Ce ii calareste pe tunari,este timp de un 5-0 😋.

Johnny D
24th August 2019, 20:50
Pai de ce-am zis ca nu ma mai uit?

cr7luci
25th August 2019, 06:37
Lasa Ioane ca nu atu fost muiti asa rau.Cand jucati cu United sa va puneti astupusul la gaurice.United un loc 4 prinde sezonul asta ...va asigur :))))

ggmu !!! :)

Johnny D
25th August 2019, 17:31
:)) Pai da, am vazut ca scrieti istorie, n-ati pierdut niciodata cu astia, iar pe Old Trafford astia nu dadusera gol dinainte sa te nasti tu! Iar ieri s-a rescris totul, bravo Lucicus! Tremur in sandale vara de nemilozitatea voastra salbatica!:))

Johnny D
25th August 2019, 19:20
Bai da Spurs astia au alergie la 0-0, niciodata nu vor sa dea gol primii la scorul asta!:))

El Pistolero
25th August 2019, 19:40
Sa vezi ca revine Spurs și câștigă în ultimele 5 minute. :D

miril
25th August 2019, 20:41
Nu poti sa castigi doar cu noroc. Nimic de adaugat.

Johnny D
25th August 2019, 20:46
Sa vezi ca revine Spurs Č™i câČ™tigă în ultimele 5 minute. :D

Da-i in puii mei de Moura si Kane, ambii cu poarta goala dau pe langa minge!:headbang:
Macar un egal ba frate, sa nu ramai in tzuru gol acu inainte de USO!:jerk:


De nu le rupem capu pe Emirates, suntem slabani rau.

YoNuTzz
25th August 2019, 23:02
am fost aproape de 8 victorii in deplasare.
asa au fost decat 7.

Just Premier League being Premier League in care oricine de la locul 3 in jos poate bate pe oricine, la orice ora.

Si Spurs...cat sa te mai scoti in min 93...

Johnny D
31st August 2019, 16:22
Figura rau United, bate rau pe Celsoc cu cel mai tanar prim 11 din istorie intr-un derby si apoi nu mai bate pe nimeni!:)) Azi chiar in superioritate numerica mai bine de 20 de minute.

YoNuTzz
31st August 2019, 17:21
tu ai vazut lotul ? :))

e normal ce se intampla...

cu putin noroc prindem locul 6, desi va fi greu anul asta si locul 6...

i-am dat pe sanchez si lukaku si nu am mai ramas in atac cu nimeni :))
de mijlocasi ofensivi nu mai vorbim...

aia e...sezon compromis, dar se stia deja asta dupa tragedia din vara de la transferuri...

chiar nu sunt optiuni...

ps: chelsea de la 2-0 acasa cu promovata sheffield la 2-2 min 90 :D

nice :))
nici o scuza ptr Arsenal daca rateaza top 4.

Johnny D
31st August 2019, 18:51
Celsoc prost!:))

El Pistolero
31st August 2019, 19:00
Nici măcar nu te poți enerva pe Chelsea. Încă 2 goluri luate și încă un egal acasă, după cel cu Leicester. Poate terminam pe 11 ca în sezonul ala când a ieșit Leicester campioana. Nu m-ar mira.

Johnny D
31st August 2019, 19:57
Asa sa va ajute D-zeu!:D

Maine avem derby-ul Londrei!:ok:
Fuck you idiots with North London Derby, it's the London Derby! PERIOD!:yeah:

sannicola
31st August 2019, 21:19
Mda Liverpool merge bine 4 din 4 cu o medie de 3 goluri inscrise per partida.
O sa fie aici un duel Liverpool si City si restul ii mai incurca asa din cand in cand :))).

cr7luci
31st August 2019, 22:35
Sezon de kkt are Utd.Sa-mi bag cucu...nu mai pun suflet ca mi-a albit parul la 15 ani.Fie ce-o fi

Johnny D
31st August 2019, 22:41
Ai deja 15 ani, Lucicus!?:o: Deja esti barbat!:cool: