PDA

View Full Version : Etapa 19 : Politehnica Timisoara - FC Arges



m8k
4th December 2006, 16:17
Sâmbata 9 decembrie
Politehnica Timisoara - FC Arges (20,45, Antena 1)

andrei1921tm
4th December 2006, 16:33
Bate Poli...greu dar sper sa bata.

edd
4th December 2006, 16:44
undeva am citit k o echipa buna nu pierde niciodata 3 meciuri la rand!! POLI o pierdut ultimele 2,deci sper sasi revina,chiar are nevoie de victorie!!!

andrei1921tm
4th December 2006, 16:49
undeva am citit k o echipa buna nu pierde niciodata 3 meciuri la rand!! POLI o pierdut ultimele 2,deci sper sasi revina,chiar are nevoie de victorie!!!

park ziceai de echipa buna...:o:
:D Normal ca avem nevoie de victorie...dar pana sa o obtinem mai e mult...

dantim1
4th December 2006, 17:08
La iarna, Iancu ar face bine daca ar scapa de toti mercenarii care au venit la Poli doar pentru a prinde un contract pe bani multi !

noir_desir
4th December 2006, 19:57
Un 1x... totusi, as spune X; un 1-1 sa zicem.

UrsMeier
4th December 2006, 19:59
poli are prima sansa dar au fost atatea surprize in campionatul asta si se poate intampla si in meciul asta

polist_4ever
4th December 2006, 21:20
Va fi un meci foarte greu....tinand cont ca si arges a pierdut ultimul meci akas cu jiul....si vor venii la Timisoara sa se apere si sa scoata max 1 pct pt ca 3 pct nimeni nu va scoate la Timisoara....echipa are multi accidentati si din aceasta cauza va fi greu....dar sper intr-o victorie care e foarte importanta pt Artimon....FORZA VIOLA!!!!

the lion king
4th December 2006, 21:50
si POLI va invinge iar argesu va ajunge tot mai aproape de serie B!!!!

UrsMeier
4th December 2006, 21:56
................alaturi de voi

the lion king
4th December 2006, 22:11
niciodata n-am fost impreuna....voi ati fost EVA !!!!

UrsMeier
4th December 2006, 22:15
nu faceti pe cocosii ca nici voi nu stati foarte bine in clasament.daca stati putin mai bine decat noi asta nu inseamna ca sunteti salvati.
FORZA VIOLA!!!

the lion king
4th December 2006, 22:16
nu facem pe cocosii....vb de istorie.ati fost mai apropiati de bucale....va mai amintiti de dinamo pitesti?

UrsMeier
4th December 2006, 22:20
si ce legatura are fostul nume cu salvarea de la retrogradare?

the lion king
4th December 2006, 22:43
pai e o rusine.trebuia sa fiti numai in B.pacat de dobrin,era cat pe ce sa joace la noi.deh,comunistii.

kain
4th December 2006, 22:45
Hai FC Arges !

UrsMeier
4th December 2006, 22:52
pai e o rusine.trebuia sa fiti numai in B.pacat de dobrin,era cat pe ce sa joace la noi.deh,comunistii.

de ce nu ai amintit ca era sa joace la real madrid.....dar de comunistii.pitestiul are cel mai bun centru de juniori din tara........si apoi urmeaza craiova

Cra10veanu
4th December 2006, 23:01
de ce nu ai amintit ca era sa joace la real madrid.....dar de comunistii.pitestiul are cel mai bun centru de juniori din tara........si apoi urmeaza craiova

din pacate, juniorii vostri ajung numai ciurucuri

UrsMeier
4th December 2006, 23:03
din pacate, juniorii vostri ajung numai ciurucuri

ce ciurucuri au ajuns pe la dinam steaua si rapid..............si aproape jumate din nationala sunt pitesteni.............chiar ciurucuri

crissis
4th December 2006, 23:12
Greu meciul pentru timisoreni si cred ca se va termina cu 1-0

the lion king
5th December 2006, 12:36
ce ciurucuri au ajuns pe la dinam steaua si rapid..............si aproape jumate din nationala sunt pitesteni.............chiar ciurucuri

dobrin a recunoscut:pamantul fagaduintei este OLTENIA.ma refer la talentele fotbalistice.:ok:

Pepsi-Cola
5th December 2006, 12:58
Sper sa bata Poli ....x1

YoYoyOi
5th December 2006, 13:01
x2 :D

Cipus
5th December 2006, 13:45
Argesul nu pierde la Timisoara, parerea mea ca o sa castige sau face egal, din cate stiu Dorinel e un luptator si nu cred ca va concepe sa retrogradeze, va lupta pana la capat.

CrAzY92
5th December 2006, 16:05
Bate Poli cu 3-0 hai Viola ! :D

gheorghe
5th December 2006, 16:15
Macar pe astia o sa ii batem? Greu raspuns. Ati vazut filmul The Replacements, cu Gene Hackman si Keeau Reeves? E singura tactica de urmat in cazul lui POLI. Dati afara toti si reconstruita o alta echipa cu o alta mentalitate, nu cea de looseri voiosi care caracterizeaza pe mai toti componenti actualului lot.:rosu:

Sevilla86
5th December 2006, 16:19
Bate Poli cu 2-1. Nu-i vad pe argeseni sa scoata nici macar un egal...

starsteel
5th December 2006, 19:03
Arges cu cine joci in ultima etapa anul asta?.....procesul a fost pierdut deci chiar nu poti juca cu Poli Timisoara, ei sunt undeva prin C.

m8k
5th December 2006, 19:04
4-0! 4 goluri Emeghara!

the lion king
5th December 2006, 19:22
Arges cu cine joci in ultima etapa anul asta?.....procesul a fost pierdut deci chiar nu poti juca cu Poli Timisoara, ei sunt undeva prin C.oricum sunt mult mai respectati decat toata moldova aia la in loc.:happy

edd
5th December 2006, 20:03
Arges cu cine joci in ultima etapa anul asta?.....procesul a fost pierdut deci chiar nu poti juca cu Poli Timisoara, ei sunt undeva prin C.
vad k cineva are chef de cearta

polist_4ever
5th December 2006, 20:06
Acesti "destepti" care se mai baga in seama pur si simplu nu trebuie bagati in seama.....cel mai bine e sa nu le raspundem si se linistesc ei....cand vad ca nimeni nu i baga in seama....ANTI steaua!!!! FORZA VIOLA!!!!

starsteel
5th December 2006, 20:07
oricum sunt mult mai respectati decat toata moldova aia la in loc.:happy
Vezi ca ai ramas cu raspunsuri de la postari de pe alte threaduri.....lipsa de idei, inspiratie, melancolie.....visezi la meciurile din cupele europene ale Stiintei sau poate ale lui Poli? :D

m8k
5th December 2006, 20:16
Acesti "destepti" care se mai baga in seama pur si simplu nu trebuie bagati in seama.....cel mai bine e sa nu le raspundem si se linistesc ei....cand vad ca nimeni nu i baga in seama....ANTI steaua!!!! FORZA VIOLA!!!!

Ooops! vezi si adversarii vostrii striga Fortza Viola si va incurcati!!!:headbang:
Violetii contra violeti!:happy
Sa castige violetul care joaca acasa!:yeah:

KappA 2006
5th December 2006, 21:22
Schimbati numele topicului ca sunteti buni de plata la zambon...

?-fc arges 1-1 cred eu

Cand se ajunge la un consens asupra numelui sa ma anuntati si pe mine sa modific...

edd
5th December 2006, 21:28
Schimbati numele topicului ca sunteti buni de plata la zambon...

?-fc arges 1-1 cred eu
si l lyberty arad-vaslui ce pronostic dai???:P

KappA 2006
5th December 2006, 21:36
si l lyberty arad-vaslui ce pronostic dai???:P

Haha, nu vroiam sa va supar, sa stii ca si noi aradenii suntem suparati ca nu mai avem rivalitatea cu voi, eu nu am nimic cu AEK asa ca imi sunteti indiferenti, din pacate pentru voi eu merg la meci la UTA, dar tu etapa viitoare n-o sa mai mergi la poli la meci, vei merge sa sustii bucurestiul...asta este oricum SIMPATIC ZAMBON asta...

Toshiro
5th December 2006, 21:48
Va serba, oare, AEK-ul prima victorie in acest campionat?:rolleyes:

m8k
5th December 2006, 22:04
Si inca odata s-a dovedit ca cei ce judeca in Romania sunt de rahat!
Dreptatea din pacate multi trebuie sa-si gaseasca in afara tarii! Asta se va intimpla si in cazul lui Dorinel!
Ajungem in situatii hilare cand discutam si habar nu avem despre ce echipa e vorba in propozitie!:D

KillinG FieldS
5th December 2006, 22:46
si l lyberty arad-vaslui ce pronostic dai???:P

INCA ODATA iti repet si tie... UTA E UTA...doar a facut schimb de locuri cu lyberty Salonta... nu tine :) Sper sa va reprimiti pe adevarata poli inapoi pe Paltinisanu...Au venit miticii si v-au bagat AEKul pe Paltinisanu.... Asta e rusine...

KappA 2006
5th December 2006, 22:51
Gata, am ras, ne-am distrat da acuma serios vorbind acuma se duc tratative cu Zambon sa devina poli satelitu lu UTA si sa joace pe DP, sper ca veniti sa sustineti echipa, avem nevoie de aportul publicului ca tragem la promovare...

Nu m-am putut abtine, gata...

AEK-arges 1-1

Elphax
5th December 2006, 23:05
terminati cu offtopicul, mi-e lene sa sterg mesaje..

delaparis
6th December 2006, 00:40
Va rog frumos ...

m4st3r
6th December 2006, 01:21
offf...grea'i viata de frustrat, altceva mai bun nu aveti de facut ?! sa va sustineti echipa, sa va facetzi steaguri etc...?!?! numa' sa va luati de altii stiti...asta e, oricum nimeni nu va schimba ce 7 ani de acasa, care presupun k nu'i avetzi...bate poli

KillinG FieldS
6th December 2006, 01:32
offf...grea'i viata de frustrat, altceva mai bun nu aveti de facut ?! sa va sustineti echipa, sa va facetzi steaguri etc...?!?! numa' sa va luati de altii stiti...asta e, oricum nimeni nu va schimba ce 7 ani de acasa, care presupun k nu'i avetzi...bate poli

Asta este peste tot ... la fiecare meci din pacate...asta e... Sunt deacord cu tine la descrierea Locatiei :)

crissis
6th December 2006, 01:37
Cred ca punctele date de Arges etapa trecuta Jiului l-e va lua inapoi de la Timisoara. Multa bafta Argesului
Timisoara-Arges 0-1

m4st3r
6th December 2006, 01:41
chiar nu mai am chef sa ma cert cu toti copilasii si baietasii care nu primesc ceva de la neveste si amante, si se refugiaza pe calculator...traiti in lumea voastra...bate poli si cum ramane cu liberty pARADe ?! mai are loc ?

crissis
6th December 2006, 01:46
chiar nu mai am chef sa ma cert cu toti copilasii si baietasii care nu primesc ceva de la neveste si amante, si se refugiaza pe calculator...traiti in lumea voastra...bate poli si cum ramane cu liberty pARADe ?! mai are loc ?

Pe cine intereseaza de ce ai tu chef :jerk:
Timisoara -Arges 0-1

m4st3r
6th December 2006, 01:47
auzi si pe tine cine te'a bagat in seama ?!?! aiurea...bate poli

m8k
6th December 2006, 08:05
Normal ca bate!
Cel usor meci al timisorenilor din acest campionat!
4-0 si asta datorita faptaului ca FC Arges a crescut in joc de la venirea noului antrenor!:D...altfel era 9-1!:D

YoYoyOi
6th December 2006, 08:33
Inca nu ti-a trecut dorul de Dorinel? ;) Poate iti face o surpriza si bate Timisoara...

the lion king
6th December 2006, 09:04
asa cum osa bateti voi la CRAIOVA?:D :D

YoYoyOi
6th December 2006, 09:08
Tu alta treaba n-ai? Cauti sa provoci cu orice ocazie si nu e recomandat.;)

STEELMAN
6th December 2006, 10:38
bate poli tm

m8k
6th December 2006, 10:55
Inca nu ti-a trecut dorul de Dorinel? ;) Poate iti face o surpriza si bate Timisoara...

Ce dor ma?:happy
A pierdut odata Dorinel la Timisoara fara drept de apel cu CFR, nu vad acum de ce sa castige!!! Nu are nici cea mai mica sansa iti spun eu!
4-0 cum am spus!:ok:

andrei1921tm
6th December 2006, 11:05
Greu meciul pentru timisoreni si cred ca se va termina cu 1-0


Pe cine intereseaza de ce ai tu chef :jerk:
Timisoara -Arges 0-1

Bah ne lasi...?La inceput spuneai ca o sa castige Poli...horataste-te ca asa nu mai convingi pe nimeni.:no:


Ce dor ma?:happy
A pierdut odata Dorinel la Timisoara fara drept de apel cu CFR, nu vad acum de ce sa castige!!! Nu are nici cea mai mica sansa iti spun eu!
4-0 cum am spus!:ok:

A pierdut cu cfr...si daca ar fi asa, sa nu comparam cfr-ul care e in lupta pt podim cu o echipa in lupta pt retrogradare...dar totusi nici un meci nu seamana cu altul.

mblue
6th December 2006, 11:19
0-0 josnic, asa ca de sfarsit de an

sabu
6th December 2006, 13:36
sa se termine egal
2 echipe ce imi sunt antipatice prin oamenii ce le conduc

the lion king
6th December 2006, 13:47
dar cu ce te-a deranjat Penescu?aici cred ca gresesti...

Benny
6th December 2006, 15:53
si ce legatura are fostul nume cu salvarea de la retrogradare?
Urs, ce s-a intamplat cu pitestenii de pe forum? Acum un an parca erati mai multi.

UrsMeier
6th December 2006, 16:23
Urs, ce s-a intamplat cu pitestenii de pe forum? Acum un an parca erati mai multi.

.....unii nu mai vor sa intre, unii altii nu mai au timp..................dar mai suntem unii care postam mai rar

the lion king
6th December 2006, 17:25
...si care tindeti spre 0....:ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

UrsMeier
6th December 2006, 19:24
si ce interes avem sa intram pe forum cand intalnim pe unii cu gandul doar la scandal si sa ironizeze prin tot felul de prostii..............se stiu ei care

the lion king
6th December 2006, 19:41
"sa imtram"?!:D esti glumet....:D

sabu
6th December 2006, 19:50
dar cu ce te-a deranjat Penescu?aici cred ca gresesti...

penescu cu nimic.munteanu cu mai multe plus ca am inteles ca nu s-a retras inca de la nationala mi-e antipatic de cand a venit in romania:evil:

six
6th December 2006, 20:53
Cred ca punctele date de Arges etapa trecuta Jiului l-e va lua inapoi de la Timisoara. Multa bafta Argesului
Timisoara-Arges 0-1 :rolleyes: as ragaii pe ecran dar nu pot,parerea mea.....pronostic 1 :D

Cipus
7th December 2006, 02:17
Dorinel, cu o echipa mult mai buna cand era la Cluj, a pierdut de 2 ori la Timisoara. Initial am zis X2, insa apoi mi-am dat seama de asta, s-ar putea sa piarda la fel de categoric. Sau cine stie, din contra, va pleca cu sansa a 2-a si si-ar putea crea un avantaj. Oricum nu vor fi prea multe goluri asta e clar

KillinG FieldS
7th December 2006, 02:37
Voi chiar credeti ca va castiga Aek meciul asta ?? nu mai fabulati.nu zic ,ca e echipa slaba Aek-ul insa e prea plina de vedete si nu joaca nimic. meci egal 1.1 Fac cinste un Langosh daca o fi 1.1 :)

crissis
7th December 2006, 02:40
:rolleyes: as ragaii pe ecran dar nu pot,parerea mea.....pronostic 1 :D

Si cine te opreste
Timisoara - Arges 0-1 :ok: Parerea mea ;)

crissis
7th December 2006, 02:48
[QUOTE=4ndr31;958329]Bah ne lasi...?La inceput spuneai ca o sa castige Poli...horataste-te ca asa nu mai convingi pe nimeni.:no:



Sorry e greseala 1-0 din graba am scris ,corect e 0-1

Ammadeus
7th December 2006, 06:41
aek bragadiru joaca cu trupa mercenarului fara scrupule; 2 echipe mediocre, egal

the lion king
7th December 2006, 09:21
Voi chiar credeti ca va castiga Aek meciul asta ?? nu mai fabulati.nu zic ,ca e echipa slaba Aek-ul insa e prea plina de vedete si nu joaca nimic. meci egal 1.1 Fac cinste un Langosh daca o fi 1.1 :)
:D ala din avatar esti tu?:D sau vreun ultras aradean????:D

the lion king
7th December 2006, 09:23
aek bragadiru joaca cu trupa mercenarului fara scrupule; 2 echipe mediocre, egallasa glumele:rosu: dar uta chiar exista?eu stiam de Liberty Salonta...YTA era pe undeva la retrogradare in C:D

edd
7th December 2006, 13:33
yo zic k nu mai are rost sa le raspundem l astia care tot fac referiri l aek,bragadiru,... nare rost,mai bine ii ignoram k dupaia se cred prea importanti!! :jerk:

the lion king
7th December 2006, 13:36
pai banatenii nu prea le mai raspund:P :P oltenii le mai dau dun cand in cand peste nas.:D

KappA 2006
7th December 2006, 14:07
pai banatenii nu prea le mai raspund:P :P oltenii le mai dau dun cand in cand peste nas.:D

Mah frate tu esti mai suparat decat timisorenii pentru glumele pe care le facem pe seama lor, dupa cum ti-am mai spus, mai evolueaza si tu, nu te rezuma doar la stadiul de sclav...
Domnilor admini, faceti ceva cu omul asta ca deja oriunde ma uit numa de posturile lui dau, inteleg sa postezi daca ai ceva de spus dar tu deja intreci orce masura...

On Topic: pierd rozii meciul asta...

Ferko
7th December 2006, 14:17
Greu meci pentru Dorinel. Dar si pentru Artimon. Un egal ar multumi pe toata lumea.

the lion king
7th December 2006, 14:35
Mah frate tu esti mai suparat decat timisorenii pentru glumele pe care le facem pe seama lor, dupa cum ti-am mai spus, mai evolueaza si tu, nu te rezuma doar la stadiul de sclav...
Domnilor admini, faceti ceva cu omul asta ca deja oriunde ma uit numa de posturile lui dau, inteleg sa postezi daca ai ceva de spus dar tu deja intreci orce masura...

On Topic: pierd rozii meciul asta...
lasa,bre,administratorii...:D fii barbat si treci la lupta dreapta,nu ma mai face sclav ca citesc administratorii invitati de tine si te penalizeaza,frate....:D

andrei1921tm
7th December 2006, 15:37
Mah frate tu esti mai suparat decat timisorenii pentru glumele pe care le facem pe seama lor, dupa cum ti-am mai spus, mai evolueaza si tu, nu te rezuma doar la stadiul de sclav...
Domnilor admini, faceti ceva cu omul asta ca deja oriunde ma uit numa de posturile lui dau, inteleg sa postezi daca ai ceva de spus dar tu deja intreci orce masura...

On Topic: pierd rozii meciul asta...

Nu mah dar si-a dat si el cat de penibili sunteti.Noi care nu vamai bagam in seama ne-am dat seama ca nu mai aveti nici o sansa...:jerk:
si vorba lui...ce o arzi aiurea cu admini?:rolleyes:

KappA 2006
7th December 2006, 16:14
Nu mah dar si-a dat si el cat de penibili sunteti.Noi care nu vamai bagam in seama ne-am dat seama ca nu mai aveti nici o sansa...:jerk:
si vorba lui...ce o arzi aiurea cu admini?:rolleyes:

Nu te supara pe mine rozule dar chiar tu te-ai gasit sa ii faci pe altii penibili?

the lion king
7th December 2006, 16:54
frate,lasa-l pe rozu in pace ca nici tu nu esti mai breaz.

andrei1921tm
7th December 2006, 17:05
Nu te supara pe mine rozule dar chiar tu te-ai gasit sa ii faci pe altii penibili?

din moment ce il faci pe the lion king sclav, te gasesc mai mult decat penibil, insa nu ma pot exprima pe forum pt ca moderatorii"sunt vigilenti si apara forumul de raufacatori"

KappA 2006
7th December 2006, 17:20
din moment ce il faci pe the lion king sclav, te gasesc mai mult decat penibil, insa nu ma pot exprima pe forum pt ca moderatorii"sunt vigilenti si apara forumul de raufacatori"

Pai spune-mi tu cum se numeste un suporter al unei formatii care ii pupa in .... pe suporterii altei formatii, cat despre exprimare poti sa imi trimiti PM in care sa te exprimi asa cum crezi tu de cuviinta

KillinG FieldS
7th December 2006, 17:49
MAH LION KKing Kong.... tu ai de lucru ?ocupatia ta e postatu pe forum? De aia zic ca nu ai nici o treaba.... Postezi doar sa ai la nr cat mai multe posturi ?serios fara suparare. Despre meci ...e clar...va fi 1.1 Ma si duc la pariuri sa pun, ca am vb cu ei si stiu.. 1 1 scor final AEK ARGES

edd
7th December 2006, 17:59
MAH LION KKing Kong.... tu ai de lucru ?ocupatia ta e postatu pe forum? De aia zic ca nu ai nici o treaba.... Postezi doar sa ai la nr cat mai multe posturi ?serios fara suparare. Despre meci ...e clar...va fi 1.1 Ma si duc la pariuri sa pun, ca am vb cu ei si stiu.. 1 1 scor final AEK ARGES

cred k inainte de a te inregistra p forum ar trebui pus un test de inteligenta pentru oameni k voi!! ok am inteles vrei sai spui l POLI cum vrei sai spui aek,bragadiru te-am inteles zici odata dar nu spui de 15 ori...eu cred k u scrii numa k sati maresti numarul de posturi....:jerk: :jerk: :jerk:


Mah frate tu esti mai suparat decat timisorenii pentru glumele pe care le facem pe seama lor,

hahahaha c glume de kkt....:jerk: :jerk: :jerk:

six
7th December 2006, 20:08
On Topic: pierd rozii meciul asta...:rolleyes: are rost......drink Timisoreana si ....bau,victorie VIOLETA :yeah: :yeah: :yeah:

m4st3r
7th December 2006, 20:20
prea multa importanta acordata taranilor...bate poli

vlad1607
7th December 2006, 20:42
Tribunalul de Arbitraj Sportiv de la Lausanne (TAS) a decis pe 5 decembrie că FCU Politehnica Timișoara este obigată să continue cu numele inițial, adică Poli AEK, sau să-și ia un alt nume, dar care să nu fie confundat cu Politehnica Timișoara, și să plătească suma de 90.000 de euro compensație pentru violarea folosirii numelui, a culorilor, imnului, istoriei și logoului în perioada 13 iunie - 4 decembrie 2006...

si cum zic rapidsitii : MUCLES :happy

the lion king
7th December 2006, 21:14
MAH LION KKing Kong.... tu ai de lucru ?ocupatia ta e postatu pe forum? De aia zic ca nu ai nici o treaba.... Postezi doar sa ai la nr cat mai multe posturi ?serios fara suparare. Despre meci ...e clar...va fi 1.1 Ma si duc la pariuri sa pun, ca am vb cu ei si stiu.. 1 1 scor final AEK ARGES:D deci,te-am mai intrebat...ala din avatar esti tu?:D

KillinG FieldS
7th December 2006, 21:34
yo zic k nu mai are rost sa le raspundem l astia care tot fac referiri l aek,bragadiru,... nare rost,mai bine ii ignoram k dupaia se cred prea importanti!! :jerk:

ASA zic si eu... sau mai bine doar AEK sec...fara bragadiru...ca deja ati avea o identitate,,,simplu AEKK ... hai mersi fain ;) seos

KillinG FieldS
7th December 2006, 21:38
:D deci,te-am mai intrebat...ala din avatar esti tu?:D

Vrei sa sti cine e .... il cheama Gogu si e un Oltean venit prin vest sa pape si el o paine moale.... Bun Baiat :) Lui i-am dat Langoshu de care vorbeam,,si l-am facut si vedeta deja...

KappA 2006
7th December 2006, 21:59
Vrei sa sti cine e .... il cheama Gogu si e un Oltean venit prin vest sa pape si el o paine moale.... Bun Baiat :) Lui i-am dat Langoshu de care vorbeam,,si l-am facut si vedeta deja...

Gogu e oltean? la prima vedere parea inteligent baiatu, pacat de el...nu e el de vina ca e oltean...
Daca poli castiga cu Argesu nu stiu ce sanse mai au pitestenii, mici oricum

KillinG FieldS
7th December 2006, 22:03
Gogu e oltean? la prima vedere parea inteligent baiatu, pacat de el...nu e el de vina ca e oltean...
Daca poli castiga cu Argesu nu stiu ce sanse mai au pitestenii, mici oricum

MAH oltean a fost. Baiat fain...pacat ca acum e ULTRAS POLIST .... tine si cu UTA prostu....nah...dar POLI E in inima lui... El tine steagu ala mov cu Capu ala Alb de mort...in mana.... Il recunosti usor...
SI asa e.......Daca FC ARGES pierde../GREu le va fi sa se mentina in liga 1....Bafta...

KappA 2006
7th December 2006, 22:11
MAH oltean a fost. Baiat fain...pacat ca acum e ULTRAS POLIST .... tine si cu UTA prostu....nah...dar POLI E in inima lui... El tine steagu ala mov cu Capu ala Alb de mort...in mana.... Il recunosti usor...
SI asa e.......Daca FC ARGES pierde../GREu le va fi sa se mentina in liga 1....Bafta...

Nu stiu ce sa zic, se vedea pe fata lui ca ar fi ultras timisorean ca avea privirea aia ratacita, dar totusi nu imi vine sa cred, nah lasa, macar acuma e printre ai lui...

Dap, ar fi pacat totusi sa cada argesu, cand sunt atatea echipe infiintate de 2-3 ani care ar trebui sa fie in B, sigurat o sa se mobilizeze argesenii in meciul asta, prevad un scor strans...

andrei1921tm
7th December 2006, 23:18
Mai baieti voi incurcati galeriile.Hai sa va arat de specimene au venit la Timisoara, ca asa puteti voi sa ne considerati tarani, insa pe voi nu va intrece nimeni:
CE TARANI DOAMNE CE TARANI:
http://www.fcupoli.ro/forum/viewtopic.php?t=50&postdays=0&postorder=asc&start=2025

si ia ca pun si eu cateva exemple, asa cum faceti si noi
http://i101.photobucket.com/albums/m65/cvucs/poli-muta/tarani/th_DSC_032722.jpghttp://i101.photobucket.com/albums/m65/cvucs/poli-muta/tarani/th_DSC_0297.jpg
http://i101.photobucket.com/albums/m65/cvucs/poli-muta/tarani/th_DSC_03283.jpghttp://i101.photobucket.com/albums/m65/cvucs/poli-muta/tarani/th_DSC_0301.jpg
http://i101.photobucket.com/albums/m65/cvucs/poli-muta/tarani/th_DSC_03263.jpghttp://i101.photobucket.com/albums/m65/cvucs/poli-muta/tarani/th_DSC_00282.jpg
http://i101.photobucket.com/albums/m65/cvucs/poli-muta/tarani/th_DSC_03023.jpghttp://i101.photobucket.com/albums/m65/cvucs/poli-muta/tarani/th_DSC_0328.jpg
http://i101.photobucket.com/albums/m65/cvucs/poli-muta/tarani/DSC_0315.jpg

Astia sunt ultrasi aradeni care au venit la Timisoara, si care ne ameninta neincetat de cand au luat bataie.

Eu cred ca batem...dorinel stie de ce:D

KillinG FieldS
8th December 2006, 00:51
Mai baieti voi incurcati galeriile.Hai sa va arat de specimene au venit la Timisoara, ca asa puteti voi sa ne considerati tarani, insa pe voi nu va intrece nimeni:
CE TARANI DOAMNE CE TARANI:
http://www.fcupoli.ro/forum/viewtopic.php?t=50&postdays=0&postorder=asc&start=2025

si ia ca pun si eu cateva exemple, asa cum faceti si noi
http://i101.photobucket.com/albums/m65/cvucs/poli-muta/tarani/th_DSC_032722.jpghttp://i101.photobucket.com/albums/m65/cvucs/poli-muta/tarani/th_DSC_0297.jpg
http://i101.photobucket.com/albums/m65/cvucs/poli-muta/tarani/th_DSC_03283.jpghttp://i101.photobucket.com/albums/m65/cvucs/poli-muta/tarani/th_DSC_0301.jpg
http://i101.photobucket.com/albums/m65/cvucs/poli-muta/tarani/th_DSC_03263.jpghttp://i101.photobucket.com/albums/m65/cvucs/poli-muta/tarani/th_DSC_00282.jpg

Astia sunt ultrasi aradeni care au venit la Timisoara, si care ne ameninta neincetat de cand au luat bataie.

Eu cred ca batem...dorinel stie de ce:D

HAHAHAH mah frate da unde i-ati gasit pe astia :drak: pe astia i-ati gasit la noi ...dar pe GOGU la voi NU,,,fiti obiectivi pan la capat...ca nu aia Reprezinta Baietiii adevarati care tin cu UTA ... Decat fani ca si GOGU mai bine de astia ,asa cum sunt ei ...TZARANI

arad80
8th December 2006, 01:02
HA-HA-HA...nu m-am putut abtine!!!:))

arad80
8th December 2006, 01:10
desi ne luptam cu argesu' la retrogradare,sper sa faca un rezultat bun la AEK;
pronostic:AEK Timisoara-Argesh 1-1;
hai UTA!

unik
8th December 2006, 11:29
desi ne luptam cu argesu' la retrogradare,sper sa faca un rezultat bun la AEK;
pronostic:AEK Timisoara-Argesh 1-1;
hai UTA!

bine ca va cunoashteti obiectivele :ciocan:

Cipus
8th December 2006, 14:42
1-0 da Bucur gol, Emeghara joaca? stiu ca nu s-a antrenat pana ieri

Ferko
8th December 2006, 15:31
bine ca va cunoashteti obiectivele :ciocan:
Ei macar au obiective, dar voi aveti obiective ? Macar unul, asa de chestie. Aici nu se pune recuperarea "palmaresului" - asta nu e obiectiv.

malexoid
8th December 2006, 15:37
HAHAHAH mah frate da unde i-ati gasit pe astia :drak: pe astia i-ati gasit la noi ...dar pe GOGU la voi NU,,,fiti obiectivi pan la capat...ca nu aia Reprezinta Baietiii adevarati care tin cu UTA ... Decat fani ca si GOGU mai bine de astia ,asa cum sunt ei ...TZARANI


da, 'adevaratii' sunt mamaligari bautori de vodka ieftina, veniti cu pluta si aciuatzi in vest...ma refer la cel care va pastoreste si scote bani de pe voi gashtelor!...

KillinG FieldS
9th December 2006, 01:25
da, 'adevaratii' sunt mamaligari bautori de vodka ieftina, veniti cu pluta si aciuatzi in vest...ma refer la cel care va pastoreste si scote bani de pe voi gashtelor!...

Ala nu e pastorul meu .... eu tin cu UTA ca multi alti si nu tre sa ne pastoreasca ala. Ala are treba lui. Cel putin pe mine nu ma asocia cu ALA.Si stai linistit..ca nu o mai fi el

gheorghe
9th December 2006, 11:14
Oare pentru cine se vopseste Dorinel in alb-violet?:drak:

edd
9th December 2006, 12:43
no sa aiba ocazia sa se vopseasa pt k argesu pierde...:D

raja_bell
9th December 2006, 15:20
3-0 pentru gazde!!! :ok:

TaciAcolo
9th December 2006, 15:23
o surpriza 0-1

*Coco*
9th December 2006, 15:23
Bate Poli 2-0:P

Zauri
9th December 2006, 16:05
x2

apparte
9th December 2006, 16:14
Bat alb-violetii:happy !:ok:

andrei1921tm
9th December 2006, 16:50
Bat alb-violetii:happy !:ok:

daca e egal te-ai ars:P

malexoid
9th December 2006, 16:55
daca e egal te-ai ars:P

nu, si-a spus omul foarte limpede parerea...pentru ca (eu am impresia ca...) Poli va juca azi in galben rosu or something...

on topic: meci plicticos, singurul spectacol demn de vazut va fi probabil CVUCS.
1:0 Timisoara

andrei1921tm
9th December 2006, 17:03
nu, si-a spus omul foarte limpede parerea...pentru ca (eu am impresia ca...) Poli va juca azi in galben rosu or something...

on topic: meci plicticos, singurul spectacol demn de vazut va fi probabil CVUCS.
1:0 Timisoara

Am inteles ca au sa fie aceleasi echipamente insa in loc de alb-violet vom folosi alb-rosu:happy

Alberto
9th December 2006, 17:12
x2....dupa victoria Nationalului de ieri, si dupa ce Jiul a trecut astazi de Rapid, Argesul nu isi mai poate permite inca un pas gresit...daca vor sa se mai salveze...;)

the lion king
9th December 2006, 17:33
Vrei sa sti cine e .... il cheama Gogu si e un Oltean venit prin vest sa pape si el o paine moale.... Bun Baiat :) Lui i-am dat Langoshu de care vorbeam,,si l-am facut si vedeta deja...o fi tatal lui lacatus....:D

apparte
9th December 2006, 17:37
Daca voi jucati in galben-rosu,sper sa joace argesenii in albastru deschis:D (ca tot se joaca la o ora diferenta)!
@4ndr31, asta ar fi culmea:happy !

CrAzY92
9th December 2006, 18:05
Castiga Poli cu 4-1 Hai WESTU! :yeah:

Cra10veanu
9th December 2006, 21:05
min 17, 1-0 pt banateni gol plesan.

the lion king
9th December 2006, 21:10
Daca voi jucati in galben-rosu,sper sa joace argesenii in albastru deschis:D (ca tot se joaca la o ora diferenta)!
@4ndr31, asta ar fi culmea:happy !:D e la meci....:D

Cra10veanu
9th December 2006, 21:19
min 30. potop in poarta echipei lui dorinel
timisoara face un meci mare azi

Grinco
9th December 2006, 21:20
2-0 , gol superb inscris de Nelu

poli-umt
9th December 2006, 21:21
azi bate Poli cel putin 3-0

Cra10veanu
9th December 2006, 21:22
asa-l alintati pe mansour ? :ras-plans:

bobycox
9th December 2006, 21:24
Poate sa aduca Penescu si pe Capelo si pe Muriniho la un loc , ca antrenori , Norocul nu nu-l schimba nimeni . E al nu stiu catelea meci ,in care echipa adversa marcheaza din faze intamplatoare . Saptamana trecuta Jiu ,azi Poli si Dumnezeu mai stie cine va urma . In teren poate sa joace si Echipa de Aur a Romaniei , ca la faze de genul asta ,nu se poate face nimic .

PS. Cred ca Dumnezeu ne-a sortit anul asta sa cadem in liga a doua , pt ca altfel nu se explica ghinionul de pana acuma . Suntem Blestemati.

luciano_1644
9th December 2006, 21:24
Argesul nu arata ca este echipa de liga 1.Nu cred ca va reusi sa se salveze.

Grinco
9th December 2006, 21:26
asa-l alintati pe mansour ? :ras-plans:


Nu suna fain? :D

Cra10veanu
9th December 2006, 21:28
Nu suna fain? :D

un gica ceva de la gueye :D

Cra10veanu
9th December 2006, 22:01
isi fac de cap timisorenii, 3-0 bucur

poli-umt
9th December 2006, 22:14
1,2,3...4

poli-umt
9th December 2006, 22:22
Se putea sa nu ne dea un rosu,gunoiul asta de Tudor!?

luciano_1644
9th December 2006, 22:25
Se putea sa nu ne dea un rosu,gunoiul asta de Tudor!?

Cred ca altul a fost gunoiul la faza respectiva! Interesant cum Canu nu a jucat cu Steaua ptr rosu si la fel nu va juca cu Rapidul ptr...rosu!

bobycox
9th December 2006, 22:27
Se putea sa nu ne dea un rosu,gunoiul asta de Tudor!?

Pai dc nu era cazul ? Sau voi credeti Dinamo , adica la peste 1000 de faulturi se da Rosu ? Mai bine ar trebui sa-l injuri pe jucatorul vostru care a intrat ca un BOU, ca altfel nu-mi pot explica atacul lui la 3-0.
Alexa trebuia mai demult eliminat ,dar vad ca asta omiti sa spui ,
PS. Astea nu scuza , prestatia echipe FC ARGES.

luciano_1644
9th December 2006, 22:28
Pai dc nu era cazul ? Sau voi credeti Dinamo , adica la peste 1000 de faulturi se da Rosu ? Mai bine ar trebui sa-l injuri pe jucatorul vostru care a intrat ca un BOU, ca altfel nu-mi pot explica atacul lui la 3-0.
Alexa trebuia mai demult eliminat ,dar vad ca asta omiti sa spui ,
PS. Astea nu scuza , prestatia echipe FC ARGES.

Corect! Iata ca se poate sa fim fair si atunci cand pierdem!:ok:

bobycox
9th December 2006, 22:35
Se putea sa nu ne dea un rosu,gunoiul asta de Tudor!?

Pai dc nu era cazul ? Sau voi credeti Dinamo , adica la peste 1000 de faulturi se da Rosu ? Mai bine ar trebui sa-l injuri pe jucatorul vostru care a intrat ca un BOU, ca altfel nu-mi pot explica atacul lui la 3-0.
Alexa trebuia mai demult eliminat ,dar vad ca asta omiti sa spui ,
PS. Astea nu scuza , prestatia echipe FC ARGES.

bobycox
9th December 2006, 22:38
Cand vb de Noroc , nu vb prostii . Dovada e faza aceasta din min 90 , cand nici din 5 metri , Prepelita nu a reusit sa-l invinga pe POPA. Pun pariu ca daca s-ar fi intamplat la poarta adversa , cred ca si cu ochii inchisi inscriau .
PS. Asta e viata , mergem inainte .

the lion king
9th December 2006, 22:39
Cand vb de Noroc , nu vb prostii . Dovada e faza aceasta din min 90 , cand nici din 5 metri , Prepelita nu a reusit sa-l invinga pe POPA. Pun pariu ca daca s-ar fi intamplat la poarta adversa , cred ca si cu ochii inchisi inscriau .
PS. Asta e viata , mergem inainte .:D ..DIRECT IN B !!!!:D

poli-umt
9th December 2006, 22:41
Ce noroc?Sunteti varza!Cat despre rosu,ma refeream la arbitru si nu la niciun jucator.Si inca ceva,nu am injurat pe nimeni.

Rossi
9th December 2006, 22:50
victorie meritata pt Poli ...sa speram ca in pauza competitionala va reveniti si o sa trageti la un loc de Cupa Uefa

se pare ca unul dintre cele mai po****te orase cu stelisti , adik Pitestiul ..o sa ramana fara echipa in Liga I :evil:

golul etapei : Mansour

Zax
9th December 2006, 22:51
omule, tu traiesti numa pt Steaua =))

andrei1921tm
9th December 2006, 22:57
Cand vb de Noroc , nu vb prostii . Dovada e faza aceasta din min 90 , cand nici din 5 metri , Prepelita nu a reusit sa-l invinga pe POPA. Pun pariu ca daca s-ar fi intamplat la poarta adversa , cred ca si cu ochii inchisi inscriau .
PS. Asta e viata , mergem inainte .

Ce noroc mah?Ce faza in minutu 90?Noi am avut 5 ocazii de genu ala.Tu la ce meci te-ai uitat?Bucurata ca nu ati luat vreo 5...k a-ti dat si voi cand Poli era la dusuri.

poli-umt
9th December 2006, 22:57
victorie meritata pt Poli ...sa speram ca in pauza competitionala va reveniti si o sa trageti la un loc de Cupa Uefa

se pare ca unul dintre cele mai po****te orase cu stelisti , adik Pitestiul ..o sa ramana fara echipa in Liga I :evil:

golul etapei : Mansour

Primul dinamovist sincer pe care il vad aici pe forum,omule,merci si respect!:yeah: :bere:

andrei1921tm
9th December 2006, 23:03
victorie meritata pt Poli ...sa speram ca in pauza competitionala va reveniti si o sa trageti la un loc de Cupa Uefa

se pare ca unul dintre cele mai po****te orase cu stelisti , adik Pitestiul ..o sa ramana fara echipa in Liga I :evil:

golul etapei : Mansour
Golul sezonului de toamna...cat despre pitesti:happy
O gluma de echipa...noi suntem varza dar ei:happy :happy :happy
Si mai zicea unu` pe aici ca am avut noroc:happy :happy

grande
9th December 2006, 23:03
Bravo Poli ,victorie pe deplin meritata cu un eurogol de nota 10 !

gig
9th December 2006, 23:03
AEK Tm meritati sa luati campionatul.....liga campionilor.........bravo...super jucatori...ati facut un meci extraordinar..... cam multi fani acasa (forum) la o asa victorie:happy

grande
9th December 2006, 23:06
AEK Tm meritati sa luati campionatul

Aici exagerezi un pic ,cu o floare nu se face primavara !:ok:

poli-umt
9th December 2006, 23:15
AEK Tm meritati sa luati campionatul.....liga campionilor.........bravo...super jucatori...ati facut un meci extraordinar..... cam multi fani acasa (forum) la o asa victorie:happy

Batrane,te-ai intrebat vre-o data pe unde ne-o fi "CASA" de nu suntem la meci?Iti raspund eu,numai in numele meu,departe de "CASA" din Timisoara!

andrei1921tm
9th December 2006, 23:20
Aici exagerezi un pic ,cu o floare nu se face primavara !:ok:

nu mah...dar pe el il roade neputinata echipei...:headbang:
@gig primul post dupa meci e cu juma` de ora dupa fluier...mai gandeste si u.
si voi nu adunati 10.000 de oamneni in intr-un meci cu Rapidstiauadinamu

YoYoyOi
10th December 2006, 00:00
Felicitari Timisoara!!!

Imi face si mie cineva un rezumat ca n-am vazut meciul. Unul scurt sa nu va obosesc:D

andrei1921tm
10th December 2006, 00:03
Felicitari Timisoara!!!

Imi face si mie cineva un rezumat ca n-am vazut meciul. Unul scurt sa nu va obosesc:D

pai vreo 12 faze clare de gol pt Poli...au dat numai 3 goluri.
Argesu sa trezit dupa ce a fost eliminat canu...prin minutu 94 cand noi eram la dusuri:D.Meci controlat de la un cap la altu de Poli.

YoYoyOi
10th December 2006, 00:06
Bravo mai:D

Am sa citesc si eu miine mai multe, dupa ce ma trezesc:P

rhadoo
10th December 2006, 00:07
bravo poli!
sper ca cei de la arges au inteles ca sunt departe de ceea ce vor ei pe internet
HAI JIUL PETROSANI!

Lordliv
10th December 2006, 00:09
bravo poli! cel mai bun joc!
maine sa ne tineti pumnii!

forza viola & forza stiinta!

andrei1921tm
10th December 2006, 00:15
bravo poli! cel mai bun joc!
maine sa ne tineti pumnii!

forza viola & forza stiinta!

Normal ca va tinem pumnii/hello Si e imbucurator ca s.bucuresti nu prea are sanse de puncte in Banie.
forza stiinta & forza viola!

cirdois
10th December 2006, 00:16
bravo poli! cel mai bun joc!
maine sa ne tineti pumnii!

forza viola & forza stiinta!

poti sa fii sigur de asta.FORZA VIOLA!:ok:

YoYoyOi
10th December 2006, 00:18
Mamaaaa ce gol a dat Mansour:o:
E cel mai fain din tot turul:D

relansat
10th December 2006, 00:21
Superb gol o dat pustiu`, pacat ca e numai un foc de paie pt aceasta echipa in care s`a investit atat de multi bani.

malexoid
10th December 2006, 00:38
da, minunat!!!
mie unul mi-a placut mult si golul lui Bucur, modul in care a pacalit si lasat masca toata apararea argesana dintr-o simpla preluare si pivotare...clasa!
de o vreme incoace baiatul asta ma indeamna sa il sterg de pe lista mea personala neagra, si sa nu imi mai doresc sa dispara la iarna din club!
dorinelu pare ca va trage kilograme de flegme la foc automat pe undeva prin seria a 2-a a ligii a 2-a :)) cu parul vopsit ori nevopsit...

Zax
10th December 2006, 01:16
Normal ca va tinem pumnii/hello Si e imbucurator ca s.bucuresti nu prea are sanse de puncte in Banie.
forza stiinta & forza viola!

ai vise umede.....trezeste-te

Tony_Viola
10th December 2006, 01:37
ai vise umede.....trezeste-te

cand iti vad avatraul ma primul lucru la care ma gandesc e o oaie. oare de ce?:D @4ndr3i ti-a placut golul lu mansi? sa stii ca si-a facut totusi norma de offsaiduri pe meci(adica vreo 10:rolleyes: )

Zax
10th December 2006, 01:40
ca ai mintea creatza?

malexoid
10th December 2006, 01:43
cand iti vad avatraul ma primul lucru la care ma gandesc e o oaie. oare de ce?:D @4ndr3i ti-a placut golul lu mansi? sa stii ca si-a facut totusi norma de offsaiduri pe meci(adica vreo 10:rolleyes: )

pe mine la deponeul de la Partza...:jerk:
mai mult mi-a placut piticul cu golul lui...a fost 'lucrat la mare arta', nu nimerit!

Tony_Viola
10th December 2006, 01:44
ca ai mintea creatza?

EHHH WRONG ANSWER. deoarece brandul steaua e asociat in aceasta clipa cu stana lu jiji. de aia:drak: si cica oameni care au creierul mai "cretz" adica mai cu mai multe canale dinalea ciudate sunt mai creativi asa ca 10x:ok:

Zax
10th December 2006, 01:45
:happy :happy tony_viola tocmai am devenit fanu tau :ok:

Tony_Viola
10th December 2006, 01:45
pe mine la deponeul de la Partza...:jerk:
mai mult mi-a placut piticul cu golul lui...a fost 'lucrat la mare arta', nu nimerit!

la mansour a fost bulan. cred ca a vrut sa recentreze dar i-a iesit gol:rolleyes: . piticul a facut golul exact in fata peluzei asa ca i-am putut admira frumusetea de preluare:ok:

m4st3r
10th December 2006, 01:46
nu va agitatzi aiurea cu aceasta victorie...am jucat impotriva unui adversar slabutz...totusi a fost peste media meciurilor ;) noapte buna si golul anului mansour, bv si bucur sper sa'si revina !

Tony_Viola
10th December 2006, 01:47
:happy :happy tony_viola tocmai am devenit fanu tau :ok:

te-ai saturat de stana? am destui fani....sau fane:happy

YoYoyOi
10th December 2006, 01:48
Tony calm, :rolleyes:

malexoid
10th December 2006, 01:48
nu am prea vazut multe la fata locului, doar acuma vad si ma minunez in clipurile de pe PSp cat de grozav e!
chiar mi-a placut baiatul asta azi (si de o vreme incoa)...parca am remuscari pt cat l-am tot 'binecuvantat' cand labarea pe tusa cu milionul pe cap...

Tony_Viola
10th December 2006, 01:48
nu va agitatzi aiurea cu aceasta victorie...am jucat impotriva unui adversar slabutz...totusi a fost peste media meciurilor ;) noapte buna si golul anului mansour, bv si bucur sper sa'si revina !

conteaza faptul ca impotriva jiului(adversar modest) ne-am cacait sa dam un gol pe final. aici s-a vazuit daruirea sau frica de transferurile din iarna:D

Zax
10th December 2006, 01:49
te-ai saturat de stana? am destui fani....sau fane:happy

nu m-am saturat dovada ca am devenit fanu tau..tzapule =)))

Tony_Viola
10th December 2006, 01:50
nu m-am saturat dovada ca am devenit fanu tau..tzapule =)))

ramai la stana ta....capro:happy :evil:

YoYoyOi
10th December 2006, 01:50
Iceblu, te rog:cool:

Zax
10th December 2006, 01:53
ramai la stana ta....capro:happy :evil:

te iert de data asta...ii de vina euforia unui meci castigat de-al echipei favorite :D

m4st3r
10th December 2006, 01:53
tony...asta mi'a placut la jocu' lor ! sa speram k asa va fi si la anu'...aaaa si cea mai tare faza, la pauza cand toata peluza se uita la reluarea golului marcat de mansour, si toti ne minunam cum draq a reusit sa o bage in poarta...poate cu ajutorul acestui gol va ramane si peste iarna

malexoid
10th December 2006, 01:56
tony...asta mi'a placut la jocu' lor ! sa speram k asa va fi si la anu'...aaaa si cea mai tare faza, la pauza cand toata peluza se uita la reluarea golului marcat de mansour, si toti ne minunam cum draq a reusit sa o bage in poarta...poate cu ajutorul acestui gol va ramane si peste iarna

poate ca nu, ciobanul e ushor de prostit, plateshte bine pentru tot ce straluceshte...:evil:

Tony_Viola
10th December 2006, 02:01
poate ca nu, ciobanul e ushor de prostit, plateshte bine pentru tot ce straluceshte...:evil:

ciobanul s-a smecherit. nu prea mai cumpara din romania ca e "scumpe" la noi

bobycox
10th December 2006, 02:02
Golul sezonului de toamna...cat despre pitesti:happy
O gluma de echipa...noi suntem varza dar ei:happy :happy :happy
Si mai zicea unu` pe aici ca am avut noroc:happy :happy
Nepoate cred ca ori esti bou:ciocan: , ori nu sti sa citesti. Sa-mi arati si mie unde am scris eu ca a-ti avut noroc si atunci vin la Timisoara pe Jos si-mi fac si abonament la voi pe 20 ani.
Eu am spus ca primele 2 goluri au fost inscrise din Soarta , nici de cum ca a-ti castigat cu Noroc. Pt ca un meci castigat cu noroc ,eu il consider a fi unul in care o echipa are 10 ocazii cu portarul ,iar cealalta marcheaza si castiga la unica lor ocazie si aia dintr-o mare intamplare. Ceea ce la Timisoara nu a fost cazul.
PS. Ori de somn nu mai vezi ce scriu ,ori esti prea entuziasmat de executia lui Mansur .

Tony_Viola
10th December 2006, 02:02
te iert de data asta...ii de vina euforia unui meci castigat de-al echipei favorite :D

mersi fain:D cum as putea sa-ti rasplatesc vreodata?:rolleyes: o vizita gratuita pe la veterinar?

Tony_Viola
10th December 2006, 02:04
Nepoate cred ca ori esti bou:ciocan: , ori nu sti sa citesti. Sa-mi arati si mie unde am scris eu ca a-ti avut noroc si atunci vin la Timisoara pe Jos si-mi fac si abonament la voi pe 20 ani.
Eu am spus ca primele 2 goluri au fost inscrise din Soarta , nici de cum ca a-ti castigat cu Noroc. Pt ca un meci castigat cu noroc ,eu il consider a fi unul in care o echipa are 10 ocazii cu portarul ,iar cealalta marcheaza si castiga la unica lor ocazie si aia dintr-o mare intamplare. Ceea ce la Timisoara nu a fost cazul.
PS. Ori de somn nu mai vezi ce scriu ,ori esti prea entuziasmat de executia lui Mansur .

fiecare intelege in felul sau soarta. poate ca pentru 4ndr3i soarta inseamna noroc. chill out man

bobycox
10th December 2006, 02:06
pe mine la deponeul de la Partza...:jerk:
mai mult mi-a placut piticul cu golul lui...a fost 'lucrat la mare arta', nu nimerit!

In sfarsit vad si eu unul care recunoaste ca primele 2 goluri au fost din soarta . Bv prietene si respect .
PS. Si mie tot golul trei mi-a placut . Intradevar faza gandita si frumoasa.
:ok:

Tony_Viola
10th December 2006, 02:06
tony...asta mi'a placut la jocu' lor ! sa speram k asa va fi si la anu'...aaaa si cea mai tare faza, la pauza cand toata peluza se uita la reluarea golului marcat de mansour, si toti ne minunam cum draq a reusit sa o bage in poarta...poate cu ajutorul acestui gol va ramane si peste iarna

cel mai tare a fost prima data cand a dat reluarea. a intrerupt-o exact cand lovea mansi mingea:happy

alex_6tm
10th December 2006, 03:30
Bravo Poli...in sfarsit un meci frumos...sper sa mai joace asa si in retur...Forza viola

whitewildstuff
10th December 2006, 04:16
Hai,mai baieti,nu trageti in pianisti!Un meci bun cu o echipa ametita,nu va face eroi!!!!!Slab meci!!!

deep purple
10th December 2006, 04:18
Las' ca poate faceti voi mai mult ca in cupa maine. :D

me
10th December 2006, 09:48
meci bun facut de Poli dar totusi in fata uneia dintre cele mai modeste echipe pe care am avut placerea s-o vad la timisoara. Am dat 3 goluri ceea ce e oarecum imbucurator, dar am ratat in continuare enorm, cel putin inca 5-6 oportunitati clare de a marca si altele. Nu zic ca nu e normal sa si ratam, dar din pacate ratarile de genul asta ne-au facut sa iernam pe locul 5. Daca e sa luam in calcul doar cele 4 puncte pierdute acasa (cu farul in prelungiri si cu national) meciuri in care am ratat destul (in ala cu nantional am dat de 3 ori in bara in repriza 2) altfel arata Poli acum, eram practic la egalitate de puncte cu rapidul pe locul 3..pacat :(
Meciul de ieri, unul fara istoric, asediu in prima repriza, ce mi se pare de notat e revenirea lui bucur (sper sa-l si tina) si faptul ca momentan singurul la mijoloc care reuseste sa puna pase inteligente e plesan. Sper sa mai vina in iarna un mijlocas de creatie macar la nivelul lui si poate in retur reusim ceva mai multe. Totusi realistic vorbind, cred ca o sa fie destul de greu sa prindem podiumul, va depinde mult de primele doua etape din retur (deplasarea la rapid si acasa cu dinamo), altfel ne ramane sa ne concentram pe cupa

andrei1921tm
10th December 2006, 10:26
Cand vb de Noroc , nu vb prostii . Dovada e faza aceasta din min 90 , cand nici din 5 metri , Prepelita nu a reusit sa-l invinga pe POPA. Pun pariu ca daca s-ar fi intamplat la poarta adversa , cred ca si cu ochii inchisi inscriau .
PS. Asta e viata , mergem inainte .

Ar trebui sa iti recitesti posturile...probabil aseara erai suparat ca ai pierdut.
Si te mai rog ceva...nu mai fa Boi pe toti...:ok: Eu nu am zis nimic de tine.

CFR_Rulz
10th December 2006, 11:31
Frumos meci. Poli a meritat victoria la cum s-a desfasurat jocul. Acum tot ce mai ramane de facut e sa batem noi pe Unirea si sa trecem pe locul 3 (sau 2) :D

the lion king
10th December 2006, 11:40
dap,ca steaua si-o fura la Craiova.....

Zax
10th December 2006, 11:53
iar plangi diseara leule asculta la mine

the lion king
10th December 2006, 11:59
:D s-a pregatit,baiatu....am trecut pe calmante...:D

Zax
10th December 2006, 12:03
deci esti constient c-o furati :evil:

UrsMeier
10th December 2006, 12:05
in meciul asta ne-am batut singuri...........au fost greseli in lant

the lion king
10th December 2006, 12:06
deci esti constient c-o furati :evil:nu,mah,va batem...si de-aia....inima,chestii:D :rolleyes:

the lion king
10th December 2006, 12:07
in meciul asta ne-am batut singuri...........au fost greseli in lant

lasa,frate...va duceti in B si asta e....:D

UrsMeier
10th December 2006, 12:09
mai sunt destule meciuri si destule sanse de salvare..............................noi nu ne resemnam asa repede precum oltenii acum 2 ani

the lion king
10th December 2006, 12:14
mai sunt destule meciuri si destule sanse de salvare..............................noi nu ne resemnam asa repede precum oltenii acum 2 ani
:D va resemnam noi,in primavara...la pitesti:evil:

UrsMeier
10th December 2006, 12:16
nu intelegi ca in tur ati castigat voi si in retur urmam noi? Ce e asa greu.S-a vazut clar in meicul de la craiova ca asa va fi.

the lion king
10th December 2006, 12:18
:D puneti-va voi sperante:D poate ca STEFAN STOICA nu va accepta:evil: nu era antrenor atunci si daca ne bate steaua,e nasol,nu ne permitem sa pierdem la pitesti.:ok:

UrsMeier
10th December 2006, 12:21
mai vb dupa meci si o sa vezi ca va batem la 2 goluri diferenta.

andrei1921tm
10th December 2006, 12:58
mai vb dupa meci si o sa vezi ca va batem la 2 goluri diferenta.

Fi serios mah...Argesu e o gluma de echipa:happy :happy

edd
10th December 2006, 13:22
utistii aia care ziceau k POLI va lua bataie und sunt???:jerk: :jerk: :jerk:
Meci frumos,POLI mai trebuia sa dea vreo 2-3 goluri dar e bine si asa....vad k au inceput sa-si revina atacantii nostrii si mai dau si ei goluri...

malexoid
10th December 2006, 13:55
utistii aia care ziceau k POLI va lua bataie und sunt???:jerk: :jerk: :jerk:

sunt ocupatzi la ora asta sa puna beculete in centru, monteaza podiumul de unde le va vorbi primarul, coc cozonaci pt eventuala victorie a stelei la craiova...tu nu stii cum fac ei la fiecare meci al stelei?:happy :happy :happy

UrsMeier
10th December 2006, 14:20
Fi serios mah...Argesu e o gluma de echipa:happy :happy

.......si fulgerul aek ce mai e?

malexoid
10th December 2006, 14:26
.......si fulgerul aek ce mai e?

profesorul vostru

UrsMeier
10th December 2006, 14:27
deci recunoasteti ca sustineti o echipa impostoare....................deoarece adevarata echipa a timisoarei e in C

edd
10th December 2006, 14:37
deci recunoasteti ca sustineti o echipa impostoare....................deoarece adevarata echipa a timisoarei e in C
yo zic sa te aliezi cu utisti si sa porniti o campanie impotriva noastra plm...

UrsMeier
10th December 2006, 14:38
nu ma aliez cu nimeni...............si ei sunt in aceiasi situatie ca si voi

Elphax
10th December 2006, 14:39
impostor esti tu, plus ca ne-ai furat echipa nationala

rusine!!!!

UrsMeier
10th December 2006, 14:40
impostor esti tu, plus ca ne-ai furat echipa nationala

rusine!!!!

buna gluma..................tu stii ce inseamna impostor?

Elphax
10th December 2006, 14:43
tu vorbesti?
macar eu faceam misto

CFR_Rulz
10th December 2006, 14:54
deci recunoasteti ca sustineti o echipa impostoare....................deoarece adevarata echipa a timisoarei e in C

Din cate stiu cred ca o sa promoveze in B. In fine, important e echipa care joaca acum in Timisoara, nu cea care a jucat acum 20 de ani. Totusi un timisorean adevarat tine cu toate echipele din oras, inclusiv AEK, Poli, UMT etc.

UrsMeier
10th December 2006, 14:56
parerea ta

Cipus
10th December 2006, 15:43
scorul preferat a lui Dorinel cu care pierde la Timisoara. Stie cineva de ce n-a jucat Emeghara?

andrei1921tm
10th December 2006, 15:51
scorul preferat a lui Dorinel cu care pierde la Timisoara. Stie cineva de ce n-a jucat Emeghara?

Emeghara a fost accidentat dupa meciul cu steaua...si nu s-a antrenat la capacitate maxima deloc saptamana asta.

deep purple
10th December 2006, 22:40
Totusi un timisorean adevarat tine cu toate echipele din oras, inclusiv AEK, Poli, UMT etc.



Sa-nteleg ca un clujean adevarat tine la fel de mult si cu "U" si cu CFR? Oare cum se comporta cand se vede dimineatza in oglinda? Isi da pumni? :D

Cipus
10th December 2006, 23:04
Ce se intampla la Cluj e o mare prostie. In loc sa se bucure ca in curand vor avea 2 echipe in prima liga, clujenii se cotonogesc intre ei. Au luat si romanii de la straini numai lucrurile proaste. S-au luat dupa italieni ca n-aveau altceva mai bun de facut. De ce nu se bat si brasovenii intre ei? ca si aici sunt 2 echipe FC si Forex? sau galatenii Otelul si Dunarea. Capitala e altceva e de 8 ori mai mare decat un oras de talia Clujului sau Brasovului, sunt 3 mari echipe, fiecare cu palmaresul ei, nu se poate compara sitautia cu cea de la Cluj. Cand o sa se lupte Universitatea cu CFR pentru titlu atunci i-as intelege sa fie rivali. Dar pana atunci au activat de cand stiu eu in ligi diferite, ar putea sa se sprijine reciproc, repet cel putin pana vor ajunge sa se lupte de la egal la egal

Elphax
10th December 2006, 23:12
acum cativa ani, cand UMT promova iar POLI era in B, UMT era incurajata de 99% din microbistii timisoreni, chiar daca nu avea la fel de multi suporteri ca si POLI

din pacate la Cluj e alta mentalitate...

gata cu subiectul asta, exista thread dedicat

the lion king
11th December 2006, 09:28
da,vb voi pe aici ...cim naiba sa se iubeasca?pai ce ,sampdoria si genoa tin una cu alta?:headbang: :ciocan:

Benny
11th December 2006, 13:21
deoarece adevarata echipa a timisoarei e in C
Daca aia era adevarata echipa a Timisoarei atunci juca la Timisoara. Nu pleca prin coclauri sa strige "noi suntem echipa Timisoarei" de acolo. Striga de la Timisoara.

Apropos: Va urez ca Penescu sa semene cat mai mult cu Zambon.

UrsMeier
11th December 2006, 15:57
si eu va urez ca adevarata echipa a timisoarei sa revina acolo unde ii este locul

CFR_Rulz
11th December 2006, 17:45
Intrece CFR si U nu exista o rivalitate adevarata. Rivalitatea asta a aparut de cand a inceput CFR sa aibe performante. Nu cred ca exista meci in care cei 100 de fani ai lui U + prietenii si membrii familiilor jucatorilor care vin la meci sa nu injure pe CFR, cu toate ca in gruia nici nu se pomeneste de U. Eu unul m-as multumi sa promoveze U, ca devine Clujul o putere fotbalistica astfel cu 2 echipe. Dar din pacate U mai mult de locul 12 nu o sa fie in A, pt ca in acest moment oricine vine cu 50.000 de euro poate sa cumpere orice jucator de-a lui U, ca aia deabia pot sa isi plateasca deplasarile, sa nu mai vorbesc de faptul ca stadionul Moina o sa fie daramat. (lucru cu care eu nu sunt de acord deloc:mda: ). Si cel mai grav lucru e ca Clujul nu are un stadion pe care sa se poata desfasura meciuri de CL. Daca noi o sa terminam pe locul 2 campionatul, si ajungem in CL, ori jucam in Ghencea, ori in alta tara. Si ar fi o jignire pentru Romania ca o echipa romana sa joace meciurile de acasa in Luxemburg, sau in cine stie ce tara din asta:mda:

polist_4ever
11th December 2006, 20:50
Intrece CFR si U nu exista o rivalitate adevarata. Rivalitatea asta a aparut de cand a inceput CFR sa aibe performante. Nu cred ca exista meci in care cei 100 de fani ai lui U + prietenii si membrii familiilor jucatorilor care vin la meci sa nu injure pe CFR, cu toate ca in gruia nici nu se pomeneste de U. Eu unul m-as multumi sa promoveze U, ca devine Clujul o putere fotbalistica astfel cu 2 echipe. Dar din pacate U mai mult de locul 12 nu o sa fie in A, pt ca in acest moment oricine vine cu 50.000 de euro poate sa cumpere orice jucator de-a lui U, ca aia deabia pot sa isi plateasca deplasarile, sa nu mai vorbesc de faptul ca stadionul Moina o sa fie daramat. (lucru cu care eu nu sunt de acord deloc:mda: ). Si cel mai grav lucru e ca Clujul nu are un stadion pe care sa se poata desfasura meciuri de CL. Daca noi o sa terminam pe locul 2 campionatul, si ajungem in CL, ori jucam in Ghencea, ori in alta tara. Si ar fi o jignire pentru Romania ca o echipa romana sa joace meciurile de acasa in Luxemburg, sau in cine stie ce tara din asta:mda:

Si ce are asta cu meciul Poli Timisoara-Arges?? :jerk:

m8k
11th December 2006, 21:20
Si ce are asta cu meciul Poli Timisoara-Arges?? :jerk:

Demonstratie de fotbal adevarat si performanta pentru voi si pitesteni!:happy

dani3lll
13th December 2006, 02:16
a luato argesu pe coaja :))

Benny
13th December 2006, 13:21
si eu va urez ca adevarata echipa a timisoarei sa revina acolo unde ii este locul

Iar vorbesti in dodii. Explica-te ca sa nu creada lumea ca tu esti ala de care scria in ziare ca 95% din ADN-ul sau e ADN de cimpanzeu.

the lion king
13th December 2006, 14:16
asa au fost toata viata lor...cand cu unii...cand cu altii...si TOTI se numeau bucuresteni.lasa-i,benny,nu merita....

UrsMeier
13th December 2006, 15:26
Iar vorbesti in dodii. Explica-te ca sa nu creada lumea ca tu esti ala de care scria in ziare ca 95% din ADN-ul sau e ADN de cimpanzeu.

am mai spus ca poli e in C, iar aek in A.Eu m-am referit la adevarata poli, cea din C

Benny
14th December 2006, 13:44
Scuteste-ma te rog de cautarea postului tau mai vechi in care "ai spus". Poti sa mai spui inca o data? Si cum e treaba cu adevarata Poli? Si neadevarata Poli unde joaca?

Incredibila poveste. De abia astept sa aflu mai multe de la tine. Seamana putin cu povestea caretei false, este?