PDA

View Full Version : Etapa 19 : UTA Arad - FC Vaslui



m8k
4th December 2006, 16:10
Vineri 8 decembrie
UTA Arad - FC Vaslui (13,00, Telesport)

micutzu
4th December 2006, 16:20
Fara victorie in meciul asta punctul de la Constanta nu are nici o valoare.

inter
4th December 2006, 16:57
grija mare la arbitrii .... ca astia altceva nu stiu!

iscar
4th December 2006, 17:10
grija mare la arbitrii .... ca astia altceva nu stiu!

cred ca discutiile despre arbitraj ar trebuie lasate dupa meci!

va fi un meci greu cu o echipa buna! Cred ca vom castiga !

fc_vaslui
4th December 2006, 19:29
vasluiul este pe val...6 meciuri fara infrangere....si ar fi cazul sa ne luam revansa dupa meciul din tur ...VICTORIE :ok:

noir_desir
4th December 2006, 19:59
Am votat X, insa o victorie a moldovenilor m-ar bucura.

cosimo1
4th December 2006, 20:56
grija mare la arbitrii .... ca astia altceva nu stiu!

ca moderator,nu ar tebui sa arunci benzina pe foc

Cipus
4th December 2006, 21:15
in prima etapa a returului echipele care au pierdut acasa si-au luat revansa in deplasare, se repeta oare istoria? Teoretic ar putea si Vasluiul sa repete figura Unirii si a Jiului, ramane sa dovedeasca si practic. Oricum nu cred ca se va mai repeta acel 5-2 pentru UTA din tur

*Coco*
4th December 2006, 23:04
Porumbelu nu umbla la arbitri cand joaca in deplasare deci Victorie UTA la 2 goluri diferenta:ok:
Si UTA acasa joaca destul de bine

YoYoyOi
4th December 2006, 23:06
egal

crissis
4th December 2006, 23:15
Meci de X
Ocazie pentru vasluieni sa-si ia revansa pentru rusinea din tur

inter
4th December 2006, 23:59
ca moderator,nu ar tebui sa arunci benzina pe foc


oare mint cu ceva? ... nu cred ... toata Tara va stie!:ok:

proVaslui
5th December 2006, 00:12
oare mint cu ceva? ... nu cred ... toata Tara va stie!:ok:

Ca sa minti trebuie sa negi un adevar cert. Ce stii tu cu _certitudine_ despre arbitraje? Ti-a facut vreo confesiune Mitica si stii ceva ce noi nu stim?

Lauryca
5th December 2006, 04:54
Sper sa invingem la Arad, pentru ca UTA nu e in forma mare. 1 gol in ultimele 2 meciuri..Dar ne multumim si cu un X, in cel mai rau caz. Partea proasta e ca meciul e la ora 13:00 vineri si poate-poate reusesc sa-l vad.


grija mare la arbitrii .... ca astia altceva nu stiu!

oare mint cu ceva? ... nu cred ... toata Tara va stie!:ok:

Nu's cin' te-a pus pe tine moderator, dar se vede ca alta treaba n-a avut... Daca ai inceput cu de-astea de pe acum si meciul nu a început, ce poti sa mai zici? Ai rabdare macar pana se termina meciul si pe urma poti sa tipi in gura. Btw, n-ai nici un motiv sa-mi editezi/stergi postul..

azriel
5th December 2006, 08:11
trebuie sa incheiem anul 2006 cu 3 pcte... totushi jucam akasa shi avem prima shansa... nu prea am jucat bine cu farul... dar ne revenim ...

nashpa ca meciul e de la 13.00 k trebuie sa chiulesc de la vreo 2 ore :D ...

redneck
5th December 2006, 08:26
Bataie si in tur si in retur...:)
Eu zic un 2-0 (Mara, Hidisan).

Zauri
5th December 2006, 14:15
oare mint cu ceva? ... nu cred ... toata Tara va stie!:ok:

Prietene esti pe langa subiect ca un atribut.Zi ceva despre meci si nu mai posta numai asa de dragul de a aprinde focul.Sper intr-o victorie dar cred ca egalul e cel mai probabil.

the lion king
5th December 2006, 14:23
aveti grija aradeni.molodovenii vin cu temele deja facute.sper sa bata uta si sa se duca vasluiu departe,catre serie B!!!!

KappA 2006
5th December 2006, 14:53
aveti grija aradeni.molodovenii vin cu temele deja facute.sper sa bata uta si sa se duca vasluiu departe,catre serie B!!!!

Eu sper a catigam acest meci, totusi Vasluiul nu e o echipa de speriat, deci 3-0 pentru noi...

the lion king
5th December 2006, 14:55
3-0 ar fi super.m-as bucura sincer.

Zauri
5th December 2006, 15:32
aveti grija aradeni.molodovenii vin cu temele deja facute.sper sa bata uta si sa se duca vasluiu departe,catre serie B!!!!

Pretene de ce nu te rezumi tu doar la facut comentarii despre meci?

Zauri
5th December 2006, 15:33
Eu sper a catigam acest meci, totusi Vasluiul nu e o echipa de speriat, deci 3-0 pentru noi...

Chiar crezi in 3-0 ?????:o: Esti putin subiectiv dar iti va trece odata cu terminarea meciului:evil:

the lion king
5th December 2006, 15:38
3-0 e perfect posibil.de vasluieni e numai gura.au luat eu 3 acasa de la noi de nu mai stiau care pe unde sunt.si au luat punct asa cum o tara intreaga a vazut cum l-au luat.

blandu
5th December 2006, 15:42
uta va invinge in acest meci echipa arbitrilor.
Sper.....

CrAzY92
5th December 2006, 16:08
0-2 bate Vaslui .. numi place UTA... Psst. Rivale with FC Bihor :D

RED&WHITE
5th December 2006, 17:40
...numi place UTA... Psst. Rivale with FC Bihor :D

:happy :nah: bine ma cum vrei tu...:o:
Da' cu sclavia cum facem? Chiar pe fatza? :rosu: :sleep:

Gontel
5th December 2006, 18:28
vasluiul e in forma. meci greu pt utisti.

edd
5th December 2006, 21:33
2 solist!!! uta nare nici o sansa cu vasluiu!!dak nu face cv transferuri klumea in iarna si dak pleaca mara are sanse mari sa retrogradeze...

KillinG FieldS
5th December 2006, 22:41
2 solist!!! uta nare nici o sansa cu vasluiu!!dak nu face cv transferuri klumea in iarna si dak pleaca mara are sanse mari sa retrogradeze...

Mai bine recapatativa voi identitatea...nu da tu verdicte ca UTA pica...lasa

Lauryca
5th December 2006, 23:10
2 solist!!! uta nare nici o sansa cu vasluiu!!dak nu face cv transferuri klumea in iarna si dak pleaca mara are sanse mari sa retrogradeze...
Tu tii cu Vasluiul pentru ca urasti UTA de moarte...Ne lipsim de altfel de încurajari si suport... Chiar nu poti sa faci o apreciere obiectiva??

m4st3r
6th December 2006, 01:24
cred k bate uta, la 1 gol diferenta

crissis
6th December 2006, 01:39
La Arad va cistiga Vasluiul doar asa la misto

arad80
6th December 2006, 03:51
Mai bine recapatativa voi identitatea...nu da tu verdicte ca UTA pica...lasa

n-au cum sa si-o mai recapete!

in ce priveste meciul cu Vasluiul,eu zic ca bate UTA 2-0!

the lion king
6th December 2006, 09:05
gresit....3-0 scor de forfait!!!!

sabu
6th December 2006, 13:38
bat aradenii daca nu vine vasluiul cu arbitraj

micutzu
6th December 2006, 13:54
2 solist!!! uta nare nici o sansa cu vasluiu!!dak nu face cv transferuri klumea in iarna si dak pleaca mara are sanse mari sa retrogradeze...
Te roade, ai? E greu fara identitate. Te cauti singur pe strada. Vezi daca nu ai buleti, nu ai in ce sa te uiti sa afli cine esti.

Exista posibilitatea ca vasluienii sa vina prea siguri pe ei dupa 6 etape fara infrangere. A se vedea cazul Galatiului care a pierdut la scor dupa seria fara infrangere.
Daca deschidem scorul in prima repriza batem la diferenta de 2-3.

Lauryca
6th December 2006, 18:42
Eu cred ca vom face un meci bun si poate-poate reusim sa o bagam in plasa ca la Petrosani, sa nu mai avem ghinion (sa-ti vina mingea din 3 metri in varful capului si sa iasa afara :( ) Sper sa prindem o zi buna...Oricum minim un egal scoatem:D

sabu
6th December 2006, 19:36
lasa ca vine panarama campionatului vaslui in frunte cu hotul campionatului porumbelul pacii
va fura usor dar sigur arbitrii .deci arbitraj pro vaslui

Lauryca
6th December 2006, 20:26
...zice ***, care dupa si-a facut un cont pe acest forum vine si ne umple de ineptii adolescentine. Mai IQ subunitar, scuteste-ne de acuzatii de doi lei..Ai 17 posturi unul mai prost ca altul, tu ce speri ca aduce prezenta ta pe acest forum?? Nimic! Incarci bazele de date degeaba...Pleaca de aici si bucura servere onlinesport.

the lion king
6th December 2006, 20:35
cam are dreptate.

Zauri
6th December 2006, 23:33
lasa ca vine *** vaslui in frunte cu hotul campionatului porumbelul pacii
va fura usor dar sigur arbitrii .deci arbitraj pro vaslui

Pareri ale unui oltean.


cam are dreptate.

Iar eu acum imi explic cum ai tu 1436 de posturi.Nimic concret numai umpluturi de idei.Ai fost la meci la Vaslui????

Cipus
7th December 2006, 01:49
Sper sa fie un meci cu goluri multe, cel putin cate au fost in tur. Depinde de Lacatus ce asezare va folosi, pt k Vaslui joaca deschis nu vine cu autobaza ca altii. Mai prinde Mara o zi buna si Frunza la fel si sa inceapa spectacolul, indiferent cine bate, deocamdata ambele echipe stau bine in clasament.

KillinG FieldS
7th December 2006, 02:31
Eu cred ca vom face un meci bun si poate-poate reusim sa o bagam in plasa ca la Petrosani, sa nu mai avem ghinion (sa-ti vina mingea din 3 metri in varful capului si sa iasa afara :( ) Sper sa prindem o zi buna...Oricum minim un egal scoatem:D

NU scoateti nimic aici..ai sa vezi...PORUMBELUL PACI a fost strapus de SULITZI ...BARBARE
Serios te intreb....TU esti singurul Baiet care posteaza din Vaslui ?
IMi place tare mult citatu ala ales de tine...a lui Einstein...E tare :)

Lauryca
7th December 2006, 07:27
Nu sunt singurul.:drak:

the lion king
7th December 2006, 09:48
:D ...printre singurii....:sleep:

Zauri
7th December 2006, 18:54
Batem

six
7th December 2006, 20:16
BatemDe acord.:D

fc_vaslui
7th December 2006, 22:20
2 goluri frunza ca a fost ziua lui 2-0 :yeah:

soren73
7th December 2006, 22:24
meci de x,2

Cipus
8th December 2006, 03:07
2 goluri frunza ca a fost ziua lui 2-0 :yeah:

inseamna ca si Danciulescu trebuie sa dea 2 goluri ca a fost si ziua lui :)

Marcus99Narci
8th December 2006, 11:51
Speram sa castigam un meci mai dificil decat cel cu "U". 1-0 scorul nostru preferat ar fi perfect. Dar in acest meci se va marca mai mult de un gol.... doar jucam acasa si azi e vreme superba la Arad.

Haide UTA, 2-1 batem azi !



Sper sa invingem la Arad, pentru ca UTA nu e in forma mare. 1 gol in ultimele 2 meciuri..Dar ne multumim si cu un X, in cel mai rau caz. Partea proasta e ca meciul e la ora 13:00 vineri si poate-poate reusesc sa-l vad.

1 gol in ultimele 2 meciuri, dar nici unul primit .... :ok:


aveti grija aradeni.molodovenii vin cu temele deja facute.sper sa bata uta si sa se duca vasluiu departe,catre serie B!!!!

la baietii de la vaslui le dam 2 beri dupa meci !!! Deci baieti sa veniti sa le luati :)


2 solist!!! uta nare nici o sansa cu vasluiu!!dak nu face cv transferuri klumea in iarna si dak pleaca mara are sanse mari sa retrogradeze...

cimisorene, asa ati zis toti de cand a inceput campionatul :rosu:
in afara de UTA, ati pierdut toate meciurile importante, asa ca :headbang:
la farul, iara ati zis ca pierdem :rosu: :headbang: :ciocan:
nu prea cred ca noi avem ce discuta ..... loolz ... ati luat-o la vaslui:ciocan: hehehehe

p.s. daca va bate Argesul ?!

gheran
8th December 2006, 11:58
sper sa castige uta pentru ca vasluienii in frunte cu porumboiu sunt niste hoti...iar lacatus chiar merita victoria.

Zauri
8th December 2006, 12:07
sper sa castige uta pentru ca vasluienii in frunte cu porumboiu sunt niste hoti...iar lacatus chiar merita victoria.

Aceeasi vorba.Toti nepriceputenii au inceput sa arunce aceeasi fisa.Altceva mai stii???

relansat
8th December 2006, 12:38
Va fi X insa mi`am pus votul pentru un 2. :D
Se pare ca toti au acelasi cd pe care`l ruleaza de fiecare data cand aude de FC Vaslui. Daca nu stii despre ce e vorba, mai bine ai tace din tastatura amice.

Marcus99Narci
8th December 2006, 13:43
Va fi X insa mi`am pus votul pentru un 2. :D


Daca nu stii despre ce e vorba, mai bine ai tace din tastatura amice.... :happy :happy

Cipus
8th December 2006, 13:50
pentru ce infractiune s-a dat indirecta de la 6 metri pentru UTA? si a rata Mara, ca apoi sa dea Frunza gol

relansat
8th December 2006, 13:53
Daca nu stii despre ce e vorba, mai bine ai tace din tastatura amice.... :happy :happy

Ca bene spui pretene :happy

Sper sa se termine ashe.

cipriotu
8th December 2006, 13:54
ce ti-e si cu fotbalul asta...ataci o repriza intreaga si iei gol la singura ocazie a adversarului!!!!!!!!!

vreti sa bata vaslui?aia-s niste hoti...

relansat
8th December 2006, 13:56
Pai si noi am patit`o la fel cu Universitatea, sa nu mai spun de Dinamo pe care i`am dominat, insa ne`au injectat 2 scurt!!!
Cipriotule, nush de ce insa mirosi a clona .... ceva legaturi de rudenie cu gheran? :drak:

Zauri
8th December 2006, 14:10
Pai si noi am patit`o la fel cu Universitatea, sa nu mai spun de Dinamo pe care i`am dominat, insa ne`au injectat 2 scurt!!!
Cipriotule, nush de ce insa mirosi a clona .... ceva legaturi de rudenie cu gheran? :drak:

:happy

Zauri
8th December 2006, 14:14
pentru ce infractiune s-a dat indirecta de la 6 metri pentru UTA? si a rata Mara, ca apoi sa dea Frunza gol

Se fluiera in compensatie.A inceput ca arbitrilor sa le fie frica

Liviu
8th December 2006, 14:19
Meci la ora 13 , vineri , programat in special pentru pensionari si someri . Se innopteaza la 16.30 , meciul putea deci sa inceapa cu o ora mai tarziu .

pentru ce infractiune s-a dat indirecta de la 6 metri pentru UTA?
A fost joc periculos . Eu zic ca e o decizie corecta .
Prea multi nervi . La acea faza , Hizo mai ca era sa intre in teren dar l-a trimis pe unul de pe banca (secund ?) sa vocifereze in spatele portii lui Haisan cand arbitrul aranja zidul pe linia portii .
Totusi e un meci frumos si interesant . Se va termina 2-1 .

Cipus
8th December 2006, 14:19
Se fluiera in compensatie.A inceput ca arbitrilor sa le fie frica

A fost corect arbitrajul pana acum? adica ma refer si la golul lui Frunza care a fost inscris din actiune

cosimo1
8th December 2006, 14:43
:happy comentariu de toata jena a celor de la telesport e minutl 83,si spune minutul 38

Lauryca
8th December 2006, 14:53
Comentariul da-l incolo!! Importante sunt punctele.

Zauri
8th December 2006, 14:56
Le luaram toate 3.Comentarii :

relansat
8th December 2006, 14:57
Cosimo, se referea la minutul 38 al reprizei secunde. Oricum comentariu jalnic ... nu am mai vazut pana acum un meci pe telesport, e prima data ... nu credeam ca poate fi mai jenibil decat ciupearcile de la Prima TV. Bravo Vaslui !!!
Era culmea daca`l dadeam si p`al doilea, ce parere aveti? :)

Zauri
8th December 2006, 15:02
Nu imi vine sa cred ce echipa avem.Sa vad acu ce mai posteaza oltenii astia ofticati.Dur meci prea multe cartonase...

Cipus
8th December 2006, 15:02
si uite asa, dupa Jiul si Unirea, a venit si randul Vasluiului sa isi ia revansa castigand in deplasare dupa ce in tur a pierdut acasa. Urmeaza Argesul?

proVaslui
8th December 2006, 15:03
Mi-a placut cum a jucat Vasluiul, s-au aparat si au fortat in atac atunci cand a trebuit. Hizo e antrenor mare, orice ar spune toti Mititeii despre el. Sper ca iarna sa nu-i scoata din forma si sa continuam tot asa si in primavara. :ok:

cosimo1
8th December 2006, 15:04
:o: ce o sa spuna oltenii??ca am castigat cu ajutorul arbitrului.
in prima repriza nu prea am jucat,dar important a fost ca sa marcat inainte de pauza,iar a doua am jucat foarte bine

relansat
8th December 2006, 15:05
Pana sa dea cartonasul rosu aveam impresia ca Berbecaru da celor de la UTA mai mult de 5%, nush de ce...:D

Zauri
8th December 2006, 15:05
Pacat ca urmeaza o pauza competitionala.Spulberam tot :evil:

mick3y
8th December 2006, 15:06
Nu am mai postat de mult dar am sa o fac acum...Meci interesant ce sa zic...UTA o echipa care s-a chinuit mult dar nu i-a iesit nimic...cam anost jocul din repriza a 2-a...fragmentat si fara cursivitate...Vasluiul a avut cateva ocazii de joc...a si inscris si astfel s-a scris istoria acestui meci. 28 de puncte si locul 7 deocamdata, locul 3 in clasamentul golgeterilor. Multumitor as zice, asteptam cu nerabdare jocurile din primavara si sfarsitul campionatului.
De remarcat schimbarea majora care s-a produs la echipa o data cu venirea lui Viorel Hizo...19 puncte in ultimile 7 meciuri.


Cat despre arbitraj...nu are rost sa discutam...si mie mi s-a parut ca a arbitrat oarecum in compensatie...nota 7 i-as da arbitrului...nici un comentariu nu are rost aici...a gresit in ambele directii.

Zauri
8th December 2006, 15:08
Pana sa dea cartonasul rosu aveam impresia ca Berbecaru da celor de la UTA mai mult de 5%, nush de ce...:D

Le e frica sa nu intre vreun mititel peste ei in vestiare.

relansat
8th December 2006, 15:09
Cam berbec arbitru legionarule ah? :drak:

KappA 2006
8th December 2006, 15:11
Unii jucatori de la UTA sunt inconstienti, sper ca acestia sa paraseasca echipa in iarna...vasluiul a avut jumate de ocazie si a dat gol noi vreo 5 clare si nimic, asta e fotbalul (prima repriza ma refer), a doua repriza nu am mai jucat nimic, doar bara lui sabin...asta e, ne trebuiesc cateva transferuri altfel va fi durere...
P.S. arbitrajul a fost foarte bun

soren73
8th December 2006, 15:20
Joc perfect de deplasare. A meritat sa ma "cotesc" de la serviciu...

In sfarsit avem si noi o iarna linistita.Felicitari baietilor./hello

O palma grea pentru "blue lion" si toti prazarii ,in conditiile unui arbitraj acceptabil,care nu ne-a avantajat.

fc_vaslui
8th December 2006, 15:29
inainte de meci ziceam ca frunza o sa marcheze 2 goluri insa e bun si unul.....bv baieti suntem mandri de voi ...sper sa o tineti tot asa si in primavara si cine stie:D ...sarbatori fericite suporterilor vasluieni cat si celorlalti
VASLUI/hello VASLUI /hello VASLUI /hello

soren73
8th December 2006, 15:33
Salutari pentru LEgionaru,Lauryca,cosimo1,proVaslui,fc_vaslui,isca r si relansat.

Sarbatori fericite pentru voi si pentru toti vasluienii cu inima langa F.C.VASLUI.

"UN ORAS MIC,O IUBIRE MARE."/OLE/

relansat
8th December 2006, 15:35
Multumesc frumos, hai sa ne ushchim pe Suporter FC Vaslui :ok:

cosimo1
8th December 2006, 15:46
Salutari pentru LEgionaru,Lauryca,cosimo1,proVaslui,fc_vaslui,isca r si relansat.

Sarbatori fericite pentru voi si pentru toti vasluienii cu inima langa F.C.VASLUI.

"UN ORAS MIC,O IUBIRE MARE."/OLE/

Sarbatori fericite si voua la toti vasluienii,si sper din toata inima ca FC VASLUI sa faca cantonamentul de iarna la norcia sa ma duc sa-i vad pe baieti.

Need4speed
8th December 2006, 16:01
[QUOTE=Marcus99Narci;962348]Speram sa castigam un meci mai dificil decat cel cu "U". 1-0 scorul nostru preferat ar fi perfect. Dar in acest meci se va marca mai mult de un gol.... doar jucam acasa si azi e vreme superba la Arad.

Haide UTA, 2-1 batem azi !

la baietii de la vaslui le dam 2 beri dupa meci !!! Deci baieti sa veniti sa le luati :)

Marcus,
Unde ne prezentam pentru beri? :yeah: Vino diseara la Dracula Bar daca esti prin Copenhaga si dau eu o bere ca sa mai treaca necazul!:bere:

relansat
8th December 2006, 16:05
Imi place atitudinea ta Need4speed, esti fairplay ;)

Cristian
8th December 2006, 16:29
Bravo Vaslui ;)

Zauri
8th December 2006, 16:39
Salutari pentru LEgionaru,Lauryca,cosimo1,proVaslui,fc_vaslui,isca r si relansat.

Sarbatori fericite pentru voi si pentru toti vasluienii cu inima langa F.C.VASLUI.

"UN ORAS MIC,O IUBIRE MARE."/OLE/

Mersi :ok:

Zauri
8th December 2006, 16:48
Eu mai raman sa supraveghez numele echipei sa nu se trezeasca prazari,fustrati,copii ai strazii si alte lichele sa pomeneasca numele echipei mele :ok:

White Shadow
8th December 2006, 16:50
Asta e , mergem mai departe , urmeaza alt meci dar e pacat ca pierdem puncte acasa , eu nu pot sa inteleg echipa asta a noastra , jucam bine , avem ocazii de poarta dar nu reusim sa castigam....si in deplasarea de la Constanta am patit tot asa , jucatorii au mari probleme la finalizare.....in ziua de astazi trebuie sa joci urat si sa castigi....victoria conteza cel mai mult , nu ocazile de poarta.

Felicitari Vaslui

Carlos Gambino
8th December 2006, 17:03
Atât ați flocăit-o cu palmaresul nostru, până ați uitat că aveți meci acasă cu Vasluiul...:D

ASP
8th December 2006, 17:12
copii de vaslui mici si stelisti frustrati.

Lauryca
8th December 2006, 17:13
Salutari pentru LEgionaru,Lauryca,cosimo1,proVaslui,fc_vaslui,isca r si relansat.

Sarbatori fericite pentru voi si pentru toti vasluienii cu inima langa F.C.VASLUI.

"UN ORAS MIC,O IUBIRE MARE."/OLE/

:ok: Multumim!!! Si sa traiesti si tu!!!... Felicitari baietilor si ma bucur ca am castigat si am recuperat punctele pierdute in tur. Felicitari echipei UTA si suporterilor ei (mai ales cei care au postat aici) pentru fair-play...In rest, abia astept primavara. Sper sa o tinem tot asa. Pacat ca se ia o pauza acum cand suntem forma.

Btw Porumboiu a fost la meci?:rolleyes: Ca eu l-am vazut acum jumatate o de ora in oras, am trecut cu masina pe lânga el...Daca a fost, cand naiba a ajuns inapoi??


Eu mai raman sa supraveghez numele echipei sa nu se trezeasca prazari,fustrati,copii ai strazii si alte lichele sa pomeneasca numele echipei mele :ok:

Si eu. :ok:Am impresia ca amandoi frecventam forumul asta din acelasi motiv... :) :D

Zauri
8th December 2006, 17:28
copii de vaslui mici si stelisti frustrati.

Ai dreptate.Craiova e plina de ultrasi.Chiar si bunicul tau are istorie de mare ultras in spate...

relansat
8th December 2006, 17:35
O venit repede cu Jeepanu` lui :D

Zauri
8th December 2006, 17:46
Probabil cel pe care l-ai vazut era soferu lui

noir_desir
8th December 2006, 19:39
Bravo FC Vaslui! Forza Moldova! :ok:

crissis
8th December 2006, 19:52
Felicitari FC Vaslui pentru victoria de la Arad.

Poli Timisoara
8th December 2006, 20:26
Bravo Vaslui ;)

Egoistule :D Bravo u.T.A ! /hello

tu26dor
8th December 2006, 20:46
bravo vaslui. ma bucur de victore. imi pare rau de lacatus dar asta e...

edd
9th December 2006, 00:37
bv VASLUI!!!:cheer:
/OLE/

Lauryca
9th December 2006, 01:19
Asteptam si felicitarile oltenilor!!!:D :drak:

relansat
9th December 2006, 01:24
Asteapta ca astepti degeaba :D

cosimo1
9th December 2006, 01:42
ma mir cum de nu sa vazut nici un oltean:D pina acum:headbang:

azriel
9th December 2006, 08:32
felicitari vasluiului pt victorie.. ... asta e nu am putut da nici macar un gol... chiar dc am avut ocazii... in iarna trebuie facut ceva... ca altfel nu mai mere treaba....
oricum,.... mai zece pcte shi am scapat sigur de retrogradare.... mai sunt destule meciuri shi zece pcte nu sunt multe :P

Zauri
9th December 2006, 15:03
campioana turului in Moldova VaSlui

razwan_vs
9th December 2006, 18:02
locul 7 pt vaslui la sfarsitul turului :D

Lauryca
9th December 2006, 19:00
/hello /OLE/ :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

fc_vaslui
9th December 2006, 20:28
oo daaa locul 7 /hello /hello /hello

Sergio_D
10th December 2006, 16:03
Felicitari Vaslui. DAR! Nu va aprindeti prea tare, mai sunt multe meciuri de jucat in campionat.
Mai bine asa, modesti si victoriosi decat guralivi :P
Pacat ca va pleaca Frunza... sa vedem ce va fi :rolleyes:

the lion king
10th December 2006, 18:32
felicitari pe naiba!!!la cat a ratat uta trebuia sa fie 3-0 la pauza.....pleaca frunza,sa vedem cine le mai da goluri....:evil:

*Coco*
10th December 2006, 19:08
pleaca frunza,sa vedem cine le mai da goluri....:evil:

Porumboiu cu arbitri:ok:

ASP
10th December 2006, 19:47
interesant ce a declarat frunza....citez: "ca va juca la o echipa corecta". adica pana acum a jucat la una.....

Zauri
10th December 2006, 19:50
interesant ce a declarat frunza....citez: "ca va juca la o echipa corecta". adica pana acum a jucat la una.....

Ia da si mie citatul:thinkso:

Zauri
10th December 2006, 19:53
felicitari pe naiba!!!la cat a ratat uta trebuia sa fie 3-0 la pauza.....pleaca frunza,sa vedem cine le mai da goluri....:evil:

Pleaca Frunza ca are valoare.La "performantele" din acest tur pe care Craiova le-a avut e cautat vreun jucator oltean???:hmm: A si inca ceva fotbalul se joaca pe goluri:ok:

Zauri
10th December 2006, 19:57
Porumboiu cu arbitri:ok:

Ma asteptam ca la mintea ta sa faci asemenea afirmatii si la sfarsitul meciului cu UtA dar deodata toti oltenii "disparurati".De acel meci ce ai sa ne zici??

razwan_vs
11th December 2006, 07:04
olteanu tot oltean ramane......:(

the lion king
11th December 2006, 09:16
normal....ce impresie au moldovenii in tara....:D :D :D

Croatu
13th December 2006, 14:47
Am fost la meci .
Nu mi-a prea placut ... Totusi e bine ca UTA a terminat la jumatatea clasamentului ! ;)