PDA

View Full Version : Etapa 24: Viitorul - Poli Iasi 0-1



Leo
10th February 2019, 18:29
Vineri, 15 februarie, ora 20.00.

Leo
13th February 2019, 14:02
Egal. :D

delaparis
15th February 2019, 21:37
Foarte dificl de urmarit un meci din liga 1 dupa ce a fost saptamana asta :)

Capitanu.Burcea
15th February 2019, 21:46
Mai ales una dintre echipele umflate cu pompa de catre mâncatorii de rahat, 600 de minute fara gol in campionat.

0-1, min 85.

Capitanu.Burcea
15th February 2019, 21:54
Este, ma, schimbare regala in min 89: intra Rivaldinio. Lovitura de maestru, se vede condeiul regelui Hagi.

delaparis
15th February 2019, 22:13
P.S. Urmariti cu mare atentie modul cum va fi arbitrata cateaua lesinată, dar si cum vor fi arbitrate contracandidatele la ultimul loc de play-off. Multa, multa atentie!

Am fost foarte atent :rolleyes:

Hingherul
15th February 2019, 22:23
Hehehe... Uite cum se duc plii de suflet sperantele canidelor... :D

delaparis
15th February 2019, 22:44
Doua galbene in trei minute pt Dragus ... cam asa merge treaba cand trebuie evitat singura echipa care mai poate juca cinstit contra FCSB in play-off

Capitanu.Burcea
15th February 2019, 23:15
Nu uita de Contra, cu o lingărnicie :D dusa la extrem, il pupa in carici pe acest Dragus, indirect cacademia regala - egala marii Racing de Luxemburg- si l-a titularizat chiar cu Serbia. De fapt, baiatul e un ratangiu notoriu, un lake umflat cu pompa de interlopii astia albanezi.

delaoltenia
15th February 2019, 23:26
Doua galbene in trei minute pt Dragus ... cam asa merge treaba cand trebuie evitat singura echipa care mai poate juca cinstit contra FCSB in play-off

eu as spune singura echipa care sta capra, doar n o lua fcsb ul ciobanului campionatul asta de kkt. capra cu astra, capra cu cfr, capra cu viitorul, o capra raioasa...pardon catea lesinata cu gaozul spart cand interesele o impun.

Capitanu.Burcea
15th February 2019, 23:47
Iti dai seama ce chestie, am stat capra cu ultimele 3 campioane si tot pe astia ii doare anusul :))

Clau7_D
16th February 2019, 09:20
eu as spune singura echipa care sta capra, doar n o lua fcsb ul ciobanului campionatul asta de kkt. capra cu astra, capra cu cfr, capra cu viitorul, o capra raioasa...pardon catea lesinata cu gaozul spart cand interesele o impun.

Interesanta gandirea (nu degeaba sustii psd-ul impreuna cu timisoreanul :sneaky: ) :D deci pentru tine nu e ciudat totusi ca ciobanul nu e in stare sa faca o echipa care sa ne bata, chiar daca plateste salarii de zeci de mii de euro in timp ce argatii lui nea Mircea castiga intre 4 si 7000 de ieuroi pe luna? :P

delaoltenia
16th February 2019, 10:13
interesant ca nu ai observat pana acum, pentru mine ciobanul este un individ suspect.
ca veni vorba de p$d si cohorta de votanti cu obloane la ochi, nu sunt nici macar fan. fac aceasta precizare pentru sustinatorii echipei p$d bucale/sector...te las pe tine sa ghicesti. :)

Clau7_D
16th February 2019, 10:40
Cre'ca stiu despre ce vorbesti :) incerc si eu sa il enervez cumva pe timisoreanul pesedist, il tot amenint ca merge Dinamo in play-off :drak:

delaoltenia
16th February 2019, 11:14
apa de ploaie, bre, nu mai bine l ameninti ca mergeti in B sau C, pe unde or mai fi echipele alea timisene. :D

Clau7_D
16th February 2019, 11:55
Am citit in zilele astea ca se face o Liga a 2-a doar pentru Banat, poate-poate intra o echipa din Timisoara in liga 1 :D

delaoltenia
16th February 2019, 12:11
sa faca, bre, sa faca si liga 1 doar pentru aia cu ceafa groasa. se stie ca s fruncea. :)