PDA

View Full Version : Mircea Badea a incasat-o urat de la motociclistul "Tedi"



delaparis
3rd February 2019, 01:45
https://www.onlinesport.ro/alte-sporturi/box/mircea-badea-a-incasat-o-urat-de-la-motociclistul-tedi-nid-133046

Badea asta chiar nu stie sa boxeze. Nu stiu ce are de tot se lanseaza aiurea ... :cool:

Novac
3rd February 2019, 09:12
mno, te miri dar pare ca tot asa te arunci si tu :cool:


te vezi mare boxier in oglinda aia deforma(n)ta dar manusi ai avut la propriu pe maini acum 30-40 de ani cand erai tanar si rapid in reflexe; e 2019 ... vai si amar :P


asta DACA ai avut manusi vreodata

sau


daca Tim a fost pe baricade la Timisoara in 1990

sau

Leu l-a umplut de sange pe un bucurestean cand facea armata la TR


sau:


https://www.youtube.com/watch?v=U4IfPJlubCM


Ps. parca tu-ti puneai poalele in cap acum nici o saptamana ca plm, asta e forum de sport si nu ... :sleep::nope:

delaparis
3rd February 2019, 13:20
Cu tot respectul, esti un bou :)

Novac
3rd February 2019, 14:39
am notat,

altceva?

delaparis
3rd February 2019, 14:42
Nu mai ai koaye :D

Novac
3rd February 2019, 15:03
ba da, vei vedea in curand cand vei ramane mai pitigaiat decat ai fost tu vreodata



despre avut sau nu coaie ...hmm,gandeste-te putii la tine, ditai supermoderatorul tot incearca sa provoace un user sa-l bage la ma-sa inapoi


esti mic mic miiic :D

Numero Dieci
3rd February 2019, 21:04
Nu a fost meci de box ci kickbox.
In orice caz Badea e nebun,nustiu ce tot vrea sa demonstreze...
Tedi asta e campion nationala muay thai.

Novac
3rd February 2019, 21:22
i-a dat somn la prost :))

Leo
3rd February 2019, 21:37
Nu a fost meci de box ci kickbox.
In orice caz Badea e nebun,nustiu ce tot vrea sa demonstreze...
Tedi asta e campion nationala muay thai.

In afara de faptul ca raspunde oricarei provocari nu arata nimic decat ca incaseaza repede.

delaparis
3rd February 2019, 21:55
Din ce am vazut e clar ca nu stie sa boxeze, am spus mai devreme. Nu stiu ce a facut pana acum dar nu cred ca a participat la o competitie ceva. Probabil are notiuni din cateva antrenamente dar in ring e clar ca nu stie nimic. Sa vazut cum l-a asteptat pe Tedi de parca il invita "hai vino sa imi dai KO". Nu tu deplasare, nu tu gestiune distanta, nimic. Ce sa mai vorbesc de eschiva ... Nu se vede bine dar sunt sigur ca a inchis si ochii din reflex amator .:)

Leo
3rd February 2019, 22:01
Din ce ai vazut? Adica 3, 4 secunde? :D

delaparis
3rd February 2019, 22:05
Pai da. Exact ce am spus acolo atat am avut timp sa vad. :D

Dar imi aduc aminte de primul meci care a durat mai mult. 2 minute parca :confused:

Numero Dieci
4th February 2019, 13:24
Bine ca vorbiti de mizeria asta si nu de exemplu de Aradoaie in duelul Europa vs Asia.

delaparis
5th February 2019, 17:56
Lupta dintre Mircea Badea si Tedi Motociclistul n-ar fi trebuit sa aiba loc: "Putea sa moara!" (https://www.onlinesport.ro/alte-sporturi/box/lupta-dintre-mircea-badea-si-tedi-motociclistul-n-ar-fi-trebuit-sa-aiba-loc-putea-sa-moara-nid-133085)

"Aceasta lupta nu trebuia sa aiba loc. Lupta de strada a fost mutata in ring, iar Mircea Badea n-avea nicio sansa. El nu este un sportiv antrenat si a riscat enorm. Putea sa moara!", a declarat Marinescu.

cip
5th February 2019, 18:28
eu pe mircea badea l-am suspectat mereu de ticalosie,am zis ca e baiat destept dar mananca cocoa doar pt banii varanului...
ei bine,m-am inselat,de fapt e prost ca noaptea...:))

Doctor_Satan
8th February 2019, 16:05
Si acum mananca cacao cu paiul.
Sau era aia ca "Badea a luat-o atat de tare, incat l-a durut fundul pe Varan".

Lucian86
19th March 2019, 16:57
https://www.onlinesport.ro/alte-sporturi/box/mircea-badea-a-incasat-o-urat-de-la-motociclistul-tedi-nid-133046

Badea asta chiar nu stie sa boxeze. Nu stiu ce are de tot se lanseaza aiurea ... :cool:

Cum spunea cineva era meci de kickbox.

Stie el ceva dar diferenta e uriasa intr-un profesionist sa spunem asa si un amator ca el. Nu inteleg ce a vrut el sa demonstreze. L-am vazut si in meciul de acum cativa ani si tot asa si-a luat-o clar. Pur si simplu nu avea nicio sansa, nici macar la o lovitura norocoasa

Johnny D
29th March 2019, 19:24
Bun dar te astepti sa dureze macar cateva zeci de scunde la cat s-a antrenat pe degeaba!:))