PDA

View Full Version : Salutari



theodor
8th January 2019, 21:24
Va salut!

In primul rand , va urez La multi ani! , sanatate, fericire si toyt cxe va doriti! /hello:yes:
Nu am mai vizitat de multisor forumul, si vad ca nu a mai postat nimeni . Mai sunteti activi pe site?

Hingherul
8th January 2019, 21:28
Cu schiurile se mai da doar timache cand mai fuge de acasa de frica lui Novac.
In rest, noi suntem bine. dinamo e aproape de retrogradare, fcsb e Steaua, Leo e moderatorul anului 2018 iar Ionel fazanul aceluiasi an!
La multi ani sanatosi si tie si bine revenisi!
A, si delaparis o sa aiba niste seminarii curand. Deci daca ai intrebari si vrei sa profiti...

delaparis
8th January 2019, 21:33
Va salut!

In primul rand , va urez La multi ani! , sanatate, fericire si toyt cxe va doriti! /hello:yes:
Nu am mai vizitat de multisor forumul, si vad ca nu a mai postat nimeni . Mai sunteti activi pe site?
Salutari si toate cele bune :ok:

Nu lua in seama toti derbedeii :)

Hingherul
8th January 2019, 21:35
Nu lua in seama toti derbedeii :)
Cred ca a inteles asta. Nu degeaba i-am spus de Ionel :rasc:

delaparis
8th January 2019, 21:39
Nu polua thd omului, te rog frumos.

Hingherul
8th January 2019, 21:41
E un thread cu salutari! Ce poti polua la asa ceva?

cip
8th January 2019, 21:44
Va salut!

In primul rand , va urez La multi ani! , sanatate, fericire si toyt cxe va doriti! /hello:yes:
Nu am mai vizitat de multisor forumul, si vad ca nu a mai postat nimeni . Mai sunteti activi pe site?

salutare Toadere,vad ca ne scrii in tolteca,chiar ca nu ne-ai mai vizitat demult...de Quetzalcoatl ce mai stii,e bine? :D

delaparis
8th January 2019, 21:46
Sincer cred ca nu se adresa tie si nici mie.
Am raspuns politicos si acum lasam comunitatea fani sporturi de iarna sa discute aici.

Hingherul
8th January 2019, 21:49
esti sufletul threadurilor, ce sa mai :))

delaparis
8th January 2019, 21:50
ultimul avertisment