PDA

View Full Version : Infraction for Paul Atreides: Avatar neregulamentar



Ess
14th June 2018, 15:24
Post: Coltul distractiv al istetului (https://forum.onlinesport.ro/threads/600763-Coltul-distractiv-al-istetului?p=4433247#post4433247)
User: Paul Atreides (https://forum.onlinesport.ro/members/57213-Paul-Atreides)
Infraction: Avatar neregulamentar
Points: 1

Administrative Note:



Message to User:



Original Post:
"Ma pis pe limba materna al lui dracnea"

Te pishi pe limba romana? Jigodie ordinara.

Hingherul
14th June 2018, 15:56
Sunt prin Pipera si ploua de rupe norii (aparent e singurul loc din Bucuresti unde ploua in momentul asta).
Acum am inteles de ce. Plange cerul babaiatule :))

Hingherul
14th June 2018, 16:09
Acum ploua de rupe si in Colentina!
Ess, ai declansat potopul! :))

Leo
14th June 2018, 16:15
Avatar neregulamentar?

delaparis
14th June 2018, 16:25
L-ati foreverizat?

Hingherul
14th June 2018, 16:44
Cum adica "l-ati"?

delaparis
14th June 2018, 16:45
Cum se scrie? :D

Hingherul
14th June 2018, 16:47
"L-ati latit" :D

Ess
14th June 2018, 16:50
1. L-am
2. "Avatar neregulamentar", pt ca n-am antrenament sa dau ban-uri si mi-a fost lene de edit. A se citi prin lene inutilitatea acestui efort pentru aceasta situatie. Cand am sa-l banez pe novac, de ex, am sa fac si o schema logica. :)
3. Ploua pt ca vara nu-i ca iarna, cand ninge, ba ciocoflendere.

Leo
14th June 2018, 16:58
Tu n-ai bannat pe nimeni. Ai dat o sanctiune care a dus la bann. Sa ne intelegem.

Hingherul
14th June 2018, 17:22
Bannat, sactionat... maruntisuri.
Treaba e ca acum e moshtificat :D

In Berceni a iesit curcubeul. :D

Leo
14th June 2018, 17:30
Trebuie precizat exact pt a nu avea reclamatii. Stim ca se practica asa ceva. :D

Johnny D
14th June 2018, 18:31
Omu a fost banat pentru nu se stie ce 3 zile, a venit cu naduf si i s-a dat dupa cap pe veci. Excelent.:rolleyes:

mi-a fost lene de edit.
Astfel de moderatori sa tot ai!
Sunt un exemplu veridic de cum sa te antrenezi bine de tot sa devii Hingher!:ok:

Ess
14th June 2018, 23:04
ma flatuez (sa-l citez pe al lui mentor) pe naduful lui, domnule avocat al userului.
pentru restul postarii dvs, nu ma pronunt, pt ca ai devenit ceferist peste noapte, precum 98% din suporterii de pe gruia, motiv pt care eu nu mai calc acolo.

doar as dori sa-ti debitezi pe ra frustarea fata de alti mozi, ca de aia a fost inventata sectiunea, asta daca nu doresti sa fi catalogat trompetist de can can, cu care, eu unul, am un alt nivel de dialog, pe care nu as dori sa-l experimentezi.

deci mai usor cu pianul, te rog.

delaparis
15th June 2018, 00:02
Ess,
Ai vazut bine ca sanctiunea ta implica bann permanent pt userul Paul. Ai confirmat deoarece sistemul te obliga. Deci esti autorul acestui ban :)
Nu contest ci constat. Iqul meu nu-mi permite sa ma lansez mai departe decat nivelul actual mediu mediocru stabilit de cei la putere :D ... putere financiara "forbeam " :rolleyes::)

Johnny D
15th June 2018, 08:10
ma flatuez (sa-l citez pe al lui mentor) pe naduful lui, domnule avocat al userului.
pentru restul postarii dvs, nu ma pronunt, pt ca ai devenit ceferist peste noapte, precum 98% din suporterii de pe gruia, motiv pt care eu nu mai calc acolo.

doar as dori sa-ti debitezi pe ra frustarea fata de alti mozi, ca de aia a fost inventata sectiunea, asta daca nu doresti sa fi catalogat trompetist de can can, cu care, eu unul, am un alt nivel de dialog, pe care nu as dori sa-l experimentezi.

deci mai usor cu pianul, te rog.

Hingherule, tu esti?:o: N-am stiut ca avem Hingheri de Ardeal, dar e bine de stiut, pe unde trebuie ferit, etc.:)

deci nu primesc rugaciuni perfide de la oameni perfizi. Multumesc.


Ess,
Ai vazut bine ca sanctiunea ta implica bann permanent pt userul Paul. Ai confirmat deoarece sistemul te obliga. Deci esti autorul acestui ban :)

Tocmai ti-a explicat clar ca i se flatuleaza, probabil a apasat cu curu pe butonul ala de confirmare.:rolleyes:

Ess
13th February 2019, 11:54
This infraction has been reversed.

Reason:
Succes!

delaoltenia
13th February 2019, 12:29
ciocoflendere, nu e suficient sa dai reverse pentru debanare. amu stau in banca mea si nu intervin, pentru bunul mers al forumului. :D

salve de tun din/dela_oltenia! :)

Ess
13th February 2019, 12:55
ciocoflendere, nu e suficient sa dai reverse pentru debanare. amu stau in banca mea si nu intervin, pentru bunul mers al forumului. :D

salve de tun din/dela_oltenia! :)

no fa bine sa intervii sa-l debanezi, ca dau un zaibar. :D

Johnny D
13th February 2019, 13:15
Draga Ess, am o rugaminte.

Daca nu m-ai ascultat si nu mi-ai permis la ora respectiva sa intervin la banarea lui Paul.
Te rog sa procedezi cu aceeasi masura si-n cazul debanarii lui Paul in cele ce privesc inverventiile Hingherului.

Multumesc.:rolleyes:

PS: Imediat si se facea anul!:o: 8 luni... dăcât.:sleep:

delaoltenia
13th February 2019, 16:21
no fa bine sa intervii sa-l debanezi, ca dau un zaibar. :D

zaibarul il dau eu, tu palinca aia turbo. :)

delaoltenia
13th February 2019, 16:24
il vad pe cipanul in bara. mah, tie ce-ti pofteste inimioara? :)

Johnny D
14th February 2019, 07:17
Acum printre gratii... dar n-a avut cui, ca celulele s-au eliberat!:D