PDA

View Full Version : FA Cup 2017-2018



delaparis
5th January 2018, 23:26
Turul 3 a inceput azi

Se joaca Liverpool - Everton si Manchester U - Derby County

cr7luci
5th January 2018, 23:49
Vai si amar...am dominat partida dar greu cu finalizarea..3 bare..enspe mii de ocazii...si 2 goluri pe final...

ggmu !!! :)

delaparis
5th January 2018, 23:54
Liverpool - Everton 2-1
ManU - Derby 2-0

Maine avem:
City - Burnley
Norwich - Chelsea

Duminica:
Tottenham - Wimbledon
Nottingham Forest - Arsenal

cr7luci
5th January 2018, 23:56
Avem di tate ca Planeta Moldova :)

delaparis
6th January 2018, 20:17
City - Burnley 4-1

delaparis
6th January 2018, 22:42
Se va rejuca meciul Norwich - Chelsea? E 0-0 :confused:

YoNuTzz
7th January 2018, 00:17
cea mai proasta idee, aceasta cu rejucarea...mare lucru...prelungiri si penalty-uri...unde draq mai pui rejucarile, cu Premier League, League Cup, FA Cup, Champions League si trebuie sa se termine totul rapid ca urmeaza World Cup.

Johnny D
7th January 2018, 04:05
Mie-mi place, pedepseste echipe ca Celosc pentru ca nu-s instare sa dea un gol unor echipe de ligi inferioare!:D

cr7luci
7th January 2018, 19:55
Johnny...spune-ne parerea...spune-ne parerea te rugam vizavi de Nott. Forest - FARSEnal :)

messi19
7th January 2018, 20:11
e bine ca ei nu rejoaca, ca celsocul. ei au fost in stare sa dea doua goluri :D

YoNuTzz
7th January 2018, 20:57
urat de tot ptr arsenal...le mai ramane europa league sez asta si lupta ptr locul 4...

Johnny D
8th January 2018, 07:34
Johnny...spune-ne parerea...spune-ne parerea te rugam vizavi de Nott. Forest - FARSEnal :)

Mai lasam si pe altii, am castigat-o de 3 ori in ultimii 4 ani.:))

In viata mea n-am vazut o aparare mai slaba decat cea de ieri, daca-i numesti cascadorii rasului pe glumele alea de prieteni cu fotbalistii ce se numesc fundasi de Arsenal (Mortdinzahar, Holding si Debuchy), inseamna ca-i ridici in slavi, vai de capu lor de aspiranti la a fi amatori, asa ceva nici in Liga a 5-a nu vezi ca acolo nu sunt terenuri atat de bune sa-i vezi cum sunt depasiti nu ca jaloanele, ca alea stau pe loc, ci parca alearga in spate in timp ce atacantii fug pe langa ei!:)) Si-am pierdut si 20 de milioane pe X2 pe meciul asta!:rolleyes:
Forrest Gump nu daduse nici un gol in ultimele 3 meciuri si noua ne-au dat 2 de repriza, a iesit si victorie dubla pe padurari cota de vreo 70 cred!:))

Si ce fain au iesit toate meciurile ieri numa curva asta de Wenger care n-are treaba cu fotbalul n-a vrut. Iar a jucat cu mijlocasi defensivi care n-au nici o treaba ca el. Faptul c-a luat titluri si cupe se datoreaza jucatorilor, a avut o generatie fabuloasa aceea a invincibililor, el e o nulitate ca antrenor.

Asa se explica treaba, draga Lucica.:)
Noroc ca am reusit sa-mi recuperez banii pariati din saracia de meciuri ce-au mai fost dupa Arsenal(mai am Agut, nici nu ma gandesc sa faca ala ceva), si daca bate Kerber pe biletu mic de 300 de lei, si cu un usor profit.

miril
8th January 2018, 23:53
FA Cup fourth round draw

Liverpool v West Brom,
Peterborough v Fleetwood or Leicester,
Huddersfield v Birmingham,
Notts County v Wolves or Swansea,
Yeovil v Manchester United,
Carlisle or Sheffield Weds v Stevenage or Reading,
Cardiff or Mansfield v Manchester City,
MK Dons v Coventry,
Millwall v Rochdale,
Southampton v Watford,
Middlesbrough v Brighton,
Bournemouth or Wigan v Shrewsbury or West Ham,
Hull v Nottingham Forest,
Newport County v Tottenham,
Norwich or Chelsea v Newcastle,
Sheffield United v Preston.

Johnny D
9th January 2018, 07:23
Noi cu cine am picat? :)

Si-am pierdut si 20 de milioane pe X2 pe meciul asta!:rolleyes:
N-am pierdut decat 12 din 20. Aveam 3 bilete, unu cu 4 mil, si doua cu 8, insa unu cu 8 din alea a fost castigator, doar ieri am observat, tzucu-i manutza fetei aleia si ochii mei prosti ca nu stiu cum am ratat meciul lu Arsenal de l-am scos de pe bilet! Bulan total!:)) Plus recuperarea de dupa ca crezui ca pierdui tot, a fost o zi buna, bani de Australian Open in toata regula!/hello Mai tre si putin bulan in vata, ca ghinion e destul.

cr7luci
9th January 2018, 11:12
Noi cu cine am picat? :)

N-am pierdut decat 12 din 20. Aveam 3 bilete, unu cu 4 mil, si doua cu 8, insa unu cu 8 din alea a fost castigator, doar ieri am observat, tzucu-i manutza fetei aleia si ochii mei prosti ca nu stiu cum am ratat meciul lu Arsenal de l-am scos de pe bilet! Bulan total!:)) Plus recuperarea de dupa ca crezui ca pierdui tot, a fost o zi buna, bani de Australian Open in toata regula!/hello Mai tre si putin bulan in vata, ca ghinion e destul.

Da-mi si mie meciuri sigure la pariuri,te rog.Eu ma oftic mereu cand pierd la limita..la 2 meciuri pierd foarte des si 9 le prind.Am pierdut in vara din 29 de meciuri doar 3 (la Winner)...aveam 500 de milioane...am pierdut acum 2 saptamani din 30 de meciuri doar 5 le Superbet...aveam un miliard jumatate (suma maxima)

Johnny D
9th January 2018, 11:31
Uita-te la bilete pierdute si castigatoare pe sectiunea de pariuri sa vezi cum pariez eu, si daca-ti convine, iti dau.
Azi de exemplu astept seara sa vad ce meciuri de tenis sunt la noapte, diseara sigure sunt 3 meciuri: 1. Valencia se califica cota 1,25, 2. City bate pe Bristol cota 1,13 si 3. Slovenia bate pe Serbia la handbal cota 1,27, chiar daca e amical, e diferenta prea mare de valoare. Sa vedem ce mai vad si pe tenis pe la noapte, dar intra acolo cu intrebari. Aici suntem off topic. Eu tot timpul ma mir cum baga altii banii in kkturi cum ar fi bursa:)) cand ai in fiecare zi minim 3 meciuri sigure si o cota aproape de 2, practic ti-i dublezi. Singura smecherie e sa nu te-ntinzi, sa joci doar meciurile sigure pe bani multi. De-ntins te-ntinzi pe bani amicali, nimic serios. Chiar si meciurile sigure mai dau rateuri (cum ar fi Padurarii care 3 meciuri la rand nu dau gol la echipe de kkt si dau 4 lu Arsenal X2:))), insa in proportie mare de tot ies.

PS: Daca pui 29 de meciuri, pune cu 2-3-4 pierzari. Esti si tu culmea, te asteptai sa-ti iasa toate?:)):)) Eu de vreo 3 ori am pierdut bilet de 30 de meciuri pe un meci, dar doar la GS-uri in tenis joc asa in primul tur, acolo ai meciuri sigure cu gramada, insa o surpriza tot se gaseste sa-ti faca, aici e figura. Si cand pui biletu de 10-15 meciuri cu multi bani, trebuie sa prevezi stupiza aia, si s-o scoti afara!:) Cu alte cuvinte selectezi din cele 30 de meciuri sigure, cele 10-15 SUPERSIGURE, WATERTHIGHT and FAILPROOF si te arunci cu minim un sfert din suma care o ai pentru tot turneul pe ele! Altfel nu faci bani.:)

Johnny D
9th January 2018, 11:45
Pe cele 10-15 meciuri supersigure o sa ai o cota intre 3 si 5, daca nu pui multi bani, n-are sens sa te mai apuci. Si chiar si acolo e un risc, la sporturile individuale, mai ales la GS daca se accidentateza prostu pe care ai pus, n-o sa vrea nici in ruptu capului sa-ti abandoneze ca e meciu prea important si tre sa se cace pe el si pe tine acolo pe teren. Si atunci casele de pariuri nu-ti dau banii inapoi chiar daca orice prost a vazut c-a fost accidentat, doar daca se retrage indiferent de motiv, altfel te fute si-i tragi cativa dumnezai seriosi, iti blestemi destinul si mergi mai departe, altceva n-ai ce sa faci. Asta e viata de om ce se joaca cu banii si vrea sa-i faca rapid.:) Riscul meseriei, insa e mult mai sigura investitia asta, daca chiar cunosti jucatorii si echipele decat orice alta investitie unde vrei sa faci bani relativ rapid, in cateva saptamani sau luni, deoarece tu stii ca oamenii aia nu te fut, vor sa castige, trebuie doar sa anticipezi cum si in ce mod or s-o faca, si asta-ti da gradul de certetze al meciului, daca e probabil 50-70% iesit, sigur 90-95% iesit sau supersigur 95-99%. Iar eu sunt de parearea ca decat sa joci 3 meciuri probabile, mai bine joci 9 sigure sau 20 supersigure. Fiecare meci ti-e aproape iesit inca dinainte sa-nceapa, mult mai bine sa joci asa decat pe meciuri doar probabile, din 3 aproape sigur 1 pierzi, daca nu doua, iar asa nu faci bani oricum le-ai combina. De exemplu ieri am jucat pe un meci probabil, Kerber - Safarova, cota 1.6 la Kerber, numa io stiu cat m-am stresat la meciu ala pana a iesit, a salvat si mingi de meci pe care tot ea le-a cedat cu duble idioate, desi erau doar 300 de lei in joc, dar sunt buni si aia cand nu stiam ca am bilet de 800 castigator unde ca norocu ratasem sa pun pe Arsenal, prostii prostilor. Cand am vrut sa-l arunc ieri pe la 3 si un sfert il citesc de vreo 5 ori si il intorc si pe fata si pe dos si ce sa vezi, din cele 11 meciuri nici unu nu era Arsenal, nu mi-a venit sa cred! Logic restu au iesit lejer.:P

Johnny D
9th January 2018, 23:36
Shitty leaves it late again!:)) Dar cele 3 meciuri sigure de 90-95% au iesit si azi.:)
Ba chiar la Slovenia a crescut cota la 1.45 daca ai pus inainte de meci, ca mine!:D
1.45*1.13*1.25=2.04 si ti-ai dublat banii fratemeleu! La ce-ti tre bursa? O prostie!:))

YoNuTzz
18th January 2018, 01:54
penibila a fost chelsea in "dubla" cu norwich...

Johnny D
19th January 2018, 10:23
Si nu numai!:D

A.Puscas
26th January 2018, 21:16
Sanchez e deja titular azi in cupa.:sneaky:

Johnny D
26th January 2018, 21:31
Normal ca e, are si 50-50 sanse la pariuri sa dea gol!:))

VladTepes
27th January 2018, 00:51
Ioane partare,Liverpool ar fi aproape sa il ia pe Ozil.

cr7luci
27th January 2018, 18:49
Bn ca au castigat ai mei aseara dar am avut un joc urat rau ...bleah :)

ggmu !!! :)

YoNuTzz
27th January 2018, 22:48
liverpool, la 45 de min de o rusine in cupa angliei...

Srdjan
27th January 2018, 23:33
Echipele lui Klopp sunt definite de faptul ca pot invinge orice echipa mare, dar pot pierde cu orice echipa mica :D

YoNuTzz
27th January 2018, 23:42
oricum mi se pare rusinos ptr klopp sa fie OUT din cele 3 competitii: Premier League, League Cup si FA Cup inca din luna ianuarie.
si cum nu va lua UCL-ul...va face 3/3 ani fara nici un trofeu.

conte a luat rapid, mourinho a luat rapid, pep a luat rapid, si ma refer mai ales la cele importante precum Premier League sau Europa League.

VladTepes
28th January 2018, 00:27
Cineva ne-a blestemat.Nu e posibil asa ceva.Imi pare rau ca pun suflet si ma consum pentru niste incompetenti.Nu mai zic nimic...nu are rost.O sa fiu de neclintit de acum incolo.Da-i in scula calului.Mai bine prefer sa jucam oribil ca Scum United si sa castigam decat sa jucam frumos si sa pierdem.Bine,azi am jucat mizerabil. :)

Johnny D
28th January 2018, 11:23
Ioane partare,Liverpool ar fi aproape sa il ia pe Ozil.

Pai are nevoie! Cand te scoate West Ham acasa la tine din cupa, din mila vi-l dam!:))



Nu-i nimic! Va concentrati pe PL!:rasc:


Echipele lui Klopp sunt definite de faptul ca pot invinge orice echipa mare, dar pot pierde cu orice echipa mica :D

Inseamna ca pe Liverpool ar putea-o antrena si... Sorana Cirstea!:D

dardar_3
29th January 2018, 22:52
Ionica, WBA sau WHU e acelasi lucru nu? :)) Baga cu livescores ca au literele mai mari puisor. :D

cr7luci
18th February 2018, 00:30
Joc urat ...3 suturi pe poarta 3 goluri...unul anulat incorect.Mi-e scarba si de Mourinho si de jucatorii de sute de milioane care parca sunt paralizati la cum se misca.

Doar clubul il sustin.Pogba ala e un cadavru...la fel si Lukaku cu toate ca a dat 2 goluri....bleah


ggmu !!! :)

miril
18th February 2018, 11:24
Sferturile de finala:

Wigan or Manchester City v Southampton

Leicester v Chelsea

Manchester United v Brighton

Sheffield Wednesday or Swansea City v Rochdale or Spurs

Johnny D
18th February 2018, 12:37
Ionica, WBA sau WHU e acelasi lucru nu? :)) Baga cu livescores ca au literele mai mari puisor. :D

Cam acelasi lucru, ambele praf.;)

YoNuTzz
19th February 2018, 00:17
s-au facut de ras spurs...

oricum ar fi super tare sa avem: man utd, man city, chelsea si spurs in semifinale :D

Johnny D
19th February 2018, 23:43
Shitty eliminata de o echipa de Liga a 3-a!:))


Asa-ti trebuie Guardiola daca esti prost, trebuia aici sa bagi titularii si in returu cu Feyenoord rezervele. Acolo esti calificat si le dadeai o sansa sa joace meci eliminator in CL, aici aveai nevoie de victorie in deplasare unde nu stii cat de prost e gazonul. In cupa in deplasare mereu poti avea meci greu, doar prostii nu stiu asta. Prost si pedepsit.:rolleyes:


Orice nas isi are nasul, Wigan i-a batut si-n ultima finala de cupa jucata, acuma si din Liga a 3-a ii scoate. Sunt taticii lor!:D

cr7luci
19th February 2018, 23:53
Shitty eliminata de o echipa de Liga a 3-a!:))


Asa-ti trebuie Guardiola daca esti prost, trebuia aici sa bagi titularii si in returu cu Feyenoord rezervele. Acolo esti calificat si le dadeai o sansa sa joace meci eliminator in CL, aici aveai nevoie de victorie in deplasare unde nu stii cat de prost e gazonul. In cupa in deplasare mereu poti avea meci greu, doar prostii nu stiu asta. Prost si pedepsit.:rolleyes:


Orice nas isi are nasul, Wigan i-a batut si-n ultima finala de cupa jucata, acuma si din Liga a 3-a ii scoate. Sunt taticii lor!:D

Vroiai sa spui BASEL si nu Feyenoord.

Surpiza.Nu ma asteptam.Ma asteptam sa dea City gol in ultimul minut cum au dat de 6-7 ori ca au un bulan fantastic.O performanta uriasa ca o echipa de liga a 3-a sa bata Barcelona engleza :) Rusine ptr. cetateni dar se mai gaseste odata la 30 de meciuri o buturuga mica care sa le-o infiga adanc si dureros :) Wigan mai mereu sa c.a.c.a. pe City fie ca sunt in Premier League fie ca sunt in liga a 10-a. :)

Johnny D
19th February 2018, 23:58
Vroiai sa spui BASEL si nu Feyenoord.

Asa, am si uitat ce panarama au batut cu 4-0 in deplasare.
Oricum clar cu cea mai slaba echipa din CL asa ca tot acolo.


Cand iti lasi starul in afara echipei, pe De Brujne, se numeste ca bagi rezervele, eu asa vad.
Fix ce-au facut si Lazio acu cateva zile, sa-l lase pe Immobile si au fost casapiti cu acelasi scor.


Aroganta, se plateste! Mai ales ca n-aveai nevoie de echipa in CL, calificarea e jucata!;)

YoNuTzz
20th February 2018, 00:04
bye bye cvadrupla...

will grigg is on fire :))

miril
20th February 2018, 08:07
Deci vrei sa spui ca City depinde de un sigur jucator?!?!?!. O fi si el uzat un pic de atatea jocuri. Rusinos comportamentul lui Guardiola la faza de rosu si apoi in tunel unde s-au antrenat in dispute si jucatorii in frunte cu Aguero. Pep deunazi cerea vehement la FA protectia jucatorilor lui City dar a sarit ca ars la o intrare urata de rosu a lui Delph. Ipocrizie in blana de oaie.

Johnny D
20th February 2018, 08:47
Deci vrei sa spui ca City depinde de un sigur jucator?!?!?!.

Da!:D
Adica, daca nu oferi 100% pe teren din potentialul echipei in cel mai important meci din saptamana, daca pierzi, ar trebui sa fie sarbatoarea prostiei!:)

miril
20th February 2018, 15:47
Este cel mai bun jucator al lui City in acest sezon. De Bruyne este la City inca din 2015 si l-a avut antrenor pe Guardiola din sezonul trecut. In aceasta perioada City nu a facut mare branza deci transferurile facute au schimbat calitatea de joc a echipei, punand in valoare si calitatile de superjucator ale belgianului. Parerea mea.

Johnny D
20th February 2018, 17:30
Tu mereu ai o parerea foarte buna. Deci esti de-acord cu mine ca atunci cand De Bruyne nu joaca, e o aroganta. Deci prostie in caz ca de meciul ala depinde un trofeu, mai ales in conditiile in care e cel mai important din Anglia ramas de disputat dupa ce titlul e ca si acontat. Iar el nu cred ca l-a castigat inca, deoarece l-am castigat aproape doar noi in ultimii ani.

messi19
20th February 2018, 18:02
Sferturile de finala:

Wigan or Manchester City v Southampton

Leicester v Chelsea

Manchester United v Brighton

Sheffield Wednesday or Swansea City v Rochdale or Spurs

la cum arata tabloul, Spurs cred ca fac dubla anul asta :D

miril
20th February 2018, 20:06
Eu imi spun parerea ca si tine, JD. Si cu ce v-a incalzit ca ati castigat Cupa, ca ati ramas cu Wenger? Poate De Bruyne este uzat de atatea jocuri in care a jucat titular si risca o accidentare care ar afecta ce este mai important pentru City, Ch L. Uite ca nu esti singur:

https://www.theguardian.com/football/blog/2018/feb/19/pep-guardiola-gamble-wigan-unlikely-fa-cup-hat-trick-manchester-city

Johnny D
20th February 2018, 20:44
N-am zis ca ne-a incalzit, doar ca ei n-au luat-o ca de ei vorbeam si dadeam dovada pentru asta. In atare conditii nu-ti bati joc de competitie. Asta cu accidentarile o dai pe jucatorii fragili, el nu face parte din ei.;)

miril
20th February 2018, 23:36
Sa fim clari, City a jucat in 10 mai mult de jumatate de meci. Nu exista nici o legatura intre faptul ca Delph, titular de banda stanga, eliminat, si neprezenta din start a lui De Bruyne. Atat, de fapt.

Johnny D
21st February 2018, 00:33
Si chiar si-n 10, lipsa de inspiratie in fata portii e vinovata pentru eliminare (lipsa unui geniu de gol) si nu altele.:rolleyes: Insa daca era De Bruyne in teren, scris iti dau c-ar fi condus inainte sa fie eliminare, de fapt nici n-ar mai fi fost eliminarea aia foarte probabil in atare conditii. Iar eu azi scoteam 300 de lei si maine alti 600-700 probabil, mai am vreo 2-3 meciuri. Dar sunt multumit si asa daca iese cat iese, e ok.:)

miril
21st February 2018, 08:06
Speculatii, De Bruyne a fost in teren o jumatate de repriza si a fost martor la marcarea golului de catre Wigan, atat. Lotul lui City ii permite sa trimita un 11 competent sa bata pe oricine. Istoric, De Bryne a jucat din 2015 si City nu a castigat nimic. Este cel mai bun, in forma, jucator de la M City dar nu si indispensabil ca dovada ca desi in teren la meciurile cu Liverpool si Wigan, City a pierdut. Sa nu exageram.

Johnny D
21st February 2018, 08:08
A fost, dar a fost inferioritate si stres. In prima repriza nu era nici un stres la nimeni si 11 vs 11!:D
In plus, un astfel de teren care nu e cel mai bun pe care o sa-l vezi vreodata, e mai greu de jucat spre finalul meciului la firul ierbii.
De aia in meciurile din deplasare, daca tii la competitie si stii ca-n meciul urmator poti baga rezervele! BAGI TOTI TITULARII!

Desi am pierdut bani pe meciul asta, intre 300 si 960 depinzand daca bate Cibulkova azi sau nu, sunt bucuros c-au fost pedepsiti. Merita!

miril
21st February 2018, 16:37
Wigan i-a mai facut si alta data cand a castigat in finala cu City cupa Angliei. Nici o surpriza, deci. :)

YoNuTzz
18th March 2018, 22:25
Man Utd - Spurs - la Spurs "acasa" pe Wembley
Chelsea - Sotton

Chelsea joaca finala...la fel ca si anul trecut.

cr7luci
18th March 2018, 23:02
ggmu !!! :)

delaparis
18th March 2018, 23:17
ggmu da dar pe viitor fara injuraturi. Merci

cr7luci
18th March 2018, 23:21
ggmu da dar pe viitor fara injuraturi. Merci

Erau doar vorbele dreptatii. :) sa aduc pe cei pierduti pe calea sfanta :)

Am un feeling ca Vadim o sa ma puna moderator.O sa am eu grija ca civilizatia si bunul simt sa patrunda forumul. :)

delaparis
18th March 2018, 23:28
:))
Ma rog.

Lasa "patrunsul civilizatiei in forum" ca iese cu sanctiuni :D

cr7luci
18th March 2018, 23:34
Eu am harul sa vi-l pun pe Sevilla ala la punct.S-asa nu mai suport cuvantul ''Sevilla'' de 5 zile :)))))))))
Vai de capul meu ce taram al fagaduintei as face daca as fi moderator. :) Ati putea sa ii luati lui dreptul de a modera si sa mi-l acordati mie sa va convingeti de ce sunt in stare :) si am doar 11 anisori ;)

delaparis
18th March 2018, 23:40
Nu te pune la mintea lui Sevilla. Tu ai 11 ani totusi :D

cr7luci
18th March 2018, 23:43
Nu te pune la mintea lui Sevilla. Tu ai 11 ani totusi :D

:)):happy:)):happy:)):happy

Johnny D
19th March 2018, 08:08
:)):))

Johnny D
19th May 2018, 21:05
Desi urasc Celsocul mercenar din cale-afara, astazi ma bucur c-a pierdut United si ramanem cea mai buna echipa in FA Cup, singurii pe locul 1:D, stapanii neegalati ai celei mai vechi competitii din lume!:ok:



Murinho, pugi sula... _|_

Felicitari pentru locurile 2 si-n cupa, si-n campionat!:happy

cr7luci
19th May 2018, 21:12
Fmm de echipa...fmm de stil de joc...fmm de antrenor. :(

Nu mai postez pe forum din cauza ofticii.Pa :happy

YoNuTzz
19th May 2018, 21:24
chelsea - man utd 1-0

Premier League - City
League Cup - City
FA Cup - Chelsea

Desi am terminat pe 2, cel mai bun loc din ultimii ani, eliminarea socanta cu sevilla acasa in optimile UCL plus infrangerea cu Chelsea din finala FA Cup, umbresc f mult sezonul lui United.
bine ca suntem in UCL la anul.

El Pistolero
20th May 2018, 10:07
Un trofeu pentru Chelsea. As fi preferat locul 4 și sa pierdem finala.

cr7luci
20th May 2018, 12:29
Un trofeu pentru Chelsea. As fi preferat locul 4 și sa pierdem finala.

V-as fi oferit eu locul pentru Champions League in detrimentul cupei Angliei.Oricum,Mourinho nu va face mare branza nici in sezonul viitor in Champions League.Mai bine,preferam loc de Europa League fiindca existau sanse mai mari sa luam trofeul :)) :happy ...ce pl lu' Lucius

Ma uit la Memhpis Depay ala ce sezon fabulos are la Lyon...e al 4-lea golgheter in campionat si are o multime de pase decisive.Inca un jucator foarte bun de care Mourinho si-a batut joc caca-m-as in capul lui.Mai nou,vrea sa il dea si pe Martial care are cam acelasi profil.Am o scarba de neinchipuit...valuri de voma emana stomacul meu...sper sa isi ia Mourinho niste vasle puternice si o barcuta ca am atata voma de la scarba ce-o eman incat vars un ocean.

Mi-as pl in el de antrenor retardat.In cupa ligii te elimina Bringhton parca,in CL Sevilla iar in finala Chelsea,o echipa semi-paralizata.Hai ca in campionat nu aveam cum sa ii ajungem pe City chiar daca nu ne incurcam cu unele echipe si de locul 2 sunt multumit insa la ce stil de joc avem imi vine sa vomez si sa bes incontinuu.


Cum plm sa-l dea pe Memphis Depay....el si cu Matial in echipa si cu Lukaku faceam tripleta cum are Liverpool.Abia astept sa plece Muinho..sper sa il dea afara sefii neaparat.Ai jucatori asa de buni si practici un joc atat de urat.Macar as intelege daca,castiga un trofeu dar am luat o mare m.u.ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

Nu mai e nimic de zis..nici nu mai sper nimic.Degeaba o sa cumpere in vara alti 3-4 jucatori buni daca sistemul ala infect le sterge din calitati.

ggmu !!! :)