PDA

View Full Version : Detalii despre noul stadion al lui Dinamo



delaparis
19th December 2017, 22:55
Carmen Dan, ministrul Afacerilor Interne, a vorbit, marti, despre constructia noului stadion de fotbal din Soseaua Stefan Cel Mare (https://www.onlinesport.ro/fotbal/liga-1/dinamo/detalii-despre-noul-stadion-al-lui-dinamo-nid-127619)

Ministrul a precizat ca noua arena va avea o capacitate de 25.000 de locuri, toate acoperite, si ca arena nu va avea pista de atletism, asa cum au solicitat suporterii in nenumarate ocazii.

iulian
19th December 2017, 22:59
la ce dracu le-o mai trebui ,si fara pista, macar mai alergau atletii pe acolo
RINamo a aproape de rapid :D

delaparis
19th December 2017, 23:02
Noi avem stadion si mai construim unu'.
Voi macar reusiti pana la urma sa-l inchiriati pe ala de langa cimitir? :D

iulian
19th December 2017, 23:04
razi tu razi da nu e rasu` tau
daca vrea Becali .... de maine jucam in groapa ... de ce ? pentru ca poate...si asa vrea :D

delaparis
19th December 2017, 23:09
O sa jucati in februarie la anu' ... si nu numai jucati dar si pierdeti iar asta Gigi nu cred ca vrea dar poate :D

iulian
19th December 2017, 23:10
Complexu` e in floare :D

fiecare joaca la anu unde stie ..noi in europa ..voi in play-out
Ai prins diferenta ?

delaparis
19th December 2017, 23:17
Da, da ... nu stiu ce jucati voi in Europa acolo dar iar il puneti pe Hingherul la examen. El zicea ca stie sa numere doar pana la 7 cand vine vorba de goluri incasate :D

Va dam cu discobolul in cap deja la intrare asa ca sa fie de bun venit. :ok:

A propos, ca tot a trecut timpul, mai e discobolul acolo sau l-au mutat "astia" nu stiu unde? :confused:

iulian
19th December 2017, 23:21
Doar ala a mai ramas :D
Si a ramas ca e de piatra...ca altfel dezerta si ala:)

Hingherul
19th December 2017, 23:22
Zdreanta carmen avea microfonul in priza cand a spus ce a spus? Ma gandesc ca de la euforie nu stia ce zice :))

polat
9th January 2018, 16:33
sa se faca pana la urma.chiar ca actualul stadion este unul dintre cele mai urate din tara.si o spune un dinamovist.