PDA

View Full Version : Etapa 20: CS U Craiova - Viitorul 3-1



Leo
26th November 2017, 20:53
Sambata, 2 decembrie, ora 20.45.

Sevilla86
26th November 2017, 20:57
Aici o sa se vada ca Viitorul se bate la titlu si cat de slaba este CSU.

Leo
26th November 2017, 21:05
Arbitrul este de acord? :D

Sevilla86
26th November 2017, 21:10
Da, pai toti arbitrii sunt fecesebisti si CSU e mai aproape de Steaua. Logic ca vor trage pentru Viitorul :D

Leo
26th November 2017, 21:13
La ce spume a facut Hagi nu prea cred.

Leo
29th November 2017, 14:32
1 solist.

Lordliv
1st December 2017, 09:24
frustratii,toti frustrati raman.
invidia ca avem echipa,suporteri si un superb stadion ii irita la maximum.:D pe miticii fecesebisti feisbucisti.:P

in presa fecesebista au inceput sicanele.cica hagi i-a impins pe balua si mitrita spre craiova!
cei doi sunt craioveni,iubitori de stiinta craiova.doar existenta unei jigodii mititeliste i-a facut sa-si definitiveze pregatirea ca fotbalisti pe alte meleaguri.iar hagi acum vreo 5-6 ani lua tot din tara.cu ajutorul factorilor locali corupti.:cool:

meci greu.nu stiu ce are tiago.cu colentina nu a dat semne ca este lovit.
sper un mijloc cu zlaty si mateiu,iar un atac cu mitrita,baluta si burlacu-u21!
in aparare insa este cam dezastru...

ps.filiera meciurilor aranjate,speculata din nou de fecesebisti.si din nou croatii ies in fata.:D

Clau7_D
1st December 2017, 09:29
ps.filiera meciurilor aranjate,speculata din nou de fecesebisti.si din nou croatii ies in fata.:D

Ce vrei sa zici aici Liviu? Nu e ok ca un fundas sa incerce sa dea o pasa cu capul spre propriul portar de la 40 de metri? Sau ca in prima repriza acelasi om sa faulteze tot prin careul propriu, doar doar sa aiba fcsb penalty? Sau ca in campionat acelasi om sa ia cartonas rosu tot in meciul cu fcsb?
Sunt simple coincidente :))

Lordliv
1st December 2017, 09:37
dupa un 0-5 in trei meciuri fecesebistii au intervenit din nou brutal intr-un meci de fotbal.aceste racile fecesebiste ar trebui demontate.zilnic.dar de cine? de slugile oierului din presa? daca apare un adevarat ziarist si reliefeaza acest aspect,oile behaie pe forumuri.asta este Romania!

claule,sper sa ne vedem la craiova.la un meci din primele 6!:ok:
botosaniul sau astra nu au ce cauta in primele 6...

Clau7_D
1st December 2017, 09:44
Am promis ca vin si ma tin de cuvant :) dar nu cred ca prindem play-off-ul, ne trebuie 3 victorii acum si apoi putem calcula. Orice pas gresit ne scoate din primele 6.
Astra e OK pentru play-off in detrimentul moldovenilor, astia din urma sunt satelitul ciobanului.

Sau poate ajungi tu la Sibiu in Cupa :D in maxim 2 ani o sa fie un stadion frumos si aici, bine ca s-a trezit si tanti primar in sfarsit

Lordliv
1st December 2017, 09:51
dinamo este bulversata tot de slugile oierului care doresc sa revina la echipa.aceasta este situatia prezenta.iar negoita este atacat de anaf tot de slugi.de alea pediste ramase in sistem...

Clau7_D
1st December 2017, 10:05
Negoita si-a facut-o cu mana lui cand s-a certat cu Rednic. Trebuia sa il lase pe Strambu' sa faca tot la echipa, transferuri si orice, si avea liniste mult timp. Si in vara cand l-a lasat pe mutu sa faca transferurile...cu Palic, Nistor si Azer eram in cu totul alta situatie acum.

Lordliv
1st December 2017, 12:49
din pacate cand antreneaza, rednic se considera patronul echipei.normal ca nu s-a inteles cu un patron adevarat.;)


daca obtinem 7-9 puncte din urmatoarele 3 meciuri ramanem in cursa pentru titlu.:ok:
clujul nu va castiga la voluntari.si va pierde la noi.:D

Capitanu.Burcea
1st December 2017, 14:34
Scade 6 in pay-off. Pardon, play-off :D

Leo
2nd December 2017, 19:38
Echipele de start:

CSU Craiova: Calancea - Datkovici, Kelici, Briceag - Martici, Mateiu, Zlatinski, Bancu - A. Burlacu, Mitrita, Baluta
Rezerve: Mitrovici, Roman, Spahija, R. Popa, Barbut, Dimitrov, Screciu

Viitorul: Tordai - D. Lopez, Hodorogea, Tiru, Ne Nooijer - Cicaldau, Mladen, Cr. Ganea - Vana, Tucudean, Matan
Rezerve: Ramniceanu, Ghita, Horj, Cr. Baluta, Eric, Chitu, Ciobanu

Arbitru: Horatiu Fesnic

Sevilla86
2nd December 2017, 19:40
Sunt croatii in primul 11 /hello /hello /hello

Clar, bate Viitorul!


Da' de unde ai luat echipele? Aia, la fel ca lordliv, nu stiu sa scrie corect numele croatilor :))

Leo
2nd December 2017, 19:43
De pe gsp.

Bobi Cearton
2nd December 2017, 20:30
Craiova joaca bine acasa.

Sevilla86
2nd December 2017, 20:33
Are o victorie in ultimele 4 meciuri jucate acasa, fara sa includem si Slavia :D
CSU joaca bine in deplasare, acolo a strans grosul punctelor.

iulian_1976
2nd December 2017, 20:34
Doua echipe asa cum imi plac mie :)
Sper sa mai rasara echipe un Liga 1 asa cum sunt astea doua;cu acest stil poti sa ai sperante pe termen lung la nationala si in cupele eropene.
Sigur va fi un meci fain.

Bobi Cearton
2nd December 2017, 20:35
Cu echipele solide Craiova intampina probleme. Viitorul nu pare din aceasta categorie.

iulian_1976
2nd December 2017, 20:38
FCSB si CFR au defensive peste Craiova atata tot,asta face diferenta pana in prezent dupa parerea mea.

Sevilla86
2nd December 2017, 21:03
Se joaca frumos, pe contre. Viitorul a avut cea mai mare ocazie pana acum.
Greu de spus cine castiga. Ambele echipe vor avea ocazii. Echipa mai eficienta la finalizare se va impune.

Leo
2nd December 2017, 21:30
Frumos meciul.
Vreau sa vad si goluri in poarta lui Hagi. :D

Sevilla86
2nd December 2017, 21:32
Oltenii au dat pase la portar, Tucudean o baga in poarta :D
Daca pierd oltenii, o fac pe mana lor. Au ratat prea mult.

Leo
2nd December 2017, 21:32
:))
Ce m-au ascultat...

Sevilla86
2nd December 2017, 21:38
Cum nu se poate mai prost moment, sa iei gol chiar inainte de pauza.
Din pacate, Hagi nu stie sa omoare un meci, sa bage autobaza si sa conserve rezultatul.

Se joaca in continuare, sigur se mai marcheaza.

iulian_1976
2nd December 2017, 21:45
Un meci fain,cel mai bun de anul asta:ok:

Cicaldau fenomenal :ok:

Sevilla86
2nd December 2017, 21:52
Fac si eu o predictie, lordliv o sa dea vina pe Kelic :D

Hai viitorenii cu golul doi!

iulian_1976
2nd December 2017, 21:54
...ce gol,ce centrare asta este gol de Ch.Leag.:ok:

Sevilla86
2nd December 2017, 22:06
Penalty, da. Dar al doilea galben dat aiurea, parerea mea.
Era mascat de un jucator craiovean si a vazut mingea tarziu. Nu a fost intentionat si nu trebuia dat cartonas.

iulian_1976
2nd December 2017, 22:08
Taru o comite din nou,un fundas nesigur ,in ultima etapa din sezonul trecut are o intrare de al doilea galben iar arbitru...este de treaba :)

De la distanta aceea a stiut ce face stai linistit :) Daca si cu parca...avea fundasi centrali juca cel putin in grupele UEFA Viitorul :)

Leo
2nd December 2017, 22:09
Astept cu interes declaratia lui Hagi de dupa meci. :D

iulian_1976
2nd December 2017, 22:13
In Cipru Viitorul avea 0:0 la pauza in 20 de minute Taru si ...rapidistul barbos a curatat toata munca de 135 de minute :)
Te mai curata si fundasii...cand nu au valoare.

Bobi Cearton
2nd December 2017, 22:29
Nu vad meciul pt ca nu prind posturi romanesti, prind numai posturi straine.:) Un lucru e clar: Craiova campioana!

iulian_1976
2nd December 2017, 22:33
Doar daca cumpara tot mijlocul lui Viitorul si fundasii centrali de la Botosani ar fi o sansa :)

delaparis
2nd December 2017, 22:33
Barbut e fan Piturca ... e clar ca stil de joc

Leo
2nd December 2017, 22:35
Craiova de nerecunoscut.

Bobi Cearton
2nd December 2017, 22:35
Pt noi Baluta e Maradona doi.

Leo
2nd December 2017, 22:41
Aici o sa se vada ca Viitorul se bate la titlu si cat de slaba este CSU.

:))
S-a vazut.

iulian_1976
2nd December 2017, 22:42
Barbut e fan Piturca ... e clar ca stil de joc
Un gol cu Anderlecht 1986 :) esti fan Steaua :)

Craiova a jucat slab,normal trebuiau sa piarda totusi jocul de fotbal se joaca si pe greseli de fundasi si Taru este un fundas care pica in cur in conditii de presiune ca mai toti fundasii romani de asa zisa valoare.

delaparis
2nd December 2017, 22:43
:))
S-a vazut.
Cand se joaca corect

Sevilla86
2nd December 2017, 22:43
Oltenii au fost zmei... cu un om mai mult :D 11 la 11, Viitorul a fost putin mai buna.

iulian_1976
2nd December 2017, 22:46
Din pacate Craiova nu a avut ocazii asta este adevarul,joaca din elan ;Viitorul putea sa le dea 3-4 in prima repriza.

delaparis
2nd December 2017, 22:46
Un gol cu Anderlecht 1986 :) esti fan Steaua :)
Nu sunt fan Anderlecht :)

Leo
2nd December 2017, 22:47
Oltenii au fost zmei... cu un om mai mult :D 11 la 11, Viitorul a fost putin mai buna.

Adevarat, dar tabela arata 3-1. :D

iulian_1976
2nd December 2017, 22:57
Nu sunt fan Anderlecht :)

Totusi ti-a adus aminte de Piturca ceea ce este ok :)

Victorie meritata a Craiovei ,ca joc sub Viitorul ;Taru a adus victoria Craiovei.

Campionatul se da intre Steaua si CFR au un nivel in plus.

Sevilla86
2nd December 2017, 23:04
Ce mustacioara stramba are Mitrita.
Pacat de Viitorul, dar mai bine ca am scapat de ei. In mod normal, nu mai au sanse la titlu.

iulian_1976
2nd December 2017, 23:08
Viitorul si Craiova sunt doua echipe faine ,nu pierzi timpul privind aceste doua echipe.
Viitorul cu mult peste Dinamo o sa vedem si in clasament daca asa este. :)

Repet: Cicaldau un jucator de clasa,o sa pun postarea asta si peste ani,sa fim sanatosi.:ok:

Lordliv
3rd December 2017, 00:13
buna ideea conducerii UNIVERSITATII CRAIOVA de a propune lui digi24 sa transmita si ea meciul.in felul acesta jigodiile de la confratii lor de la digisport au fost nevoite sa dea la normal microfoanele de fond! nu la minimum cum le-au folosit cu colentina. jigodii si cei din studioul digisport.mari jigodii.frustrati ca si vreo 2 pulifrici de pe aici.ca avem echipa,suporteri si stadion.
la craiova cu suporterii nostri in stadion-asteptam 30 000 cu basinile din cluj,nu se vor mai pierde puncte.am pierdut o groaza de puncte jucand "acasa" la severin.acum jucam acasa!
despre meci? suntem pe drumul cel bun!

ps. spre repede inainte sa strange si sudul la meci.din pacate,inca,echipa nu canta alaturi de suporterii de acolo...
ps2 spunea firea ca tudose este din braila ,nu din craiova unde lumea ii uraste pe sorosisti!:D

Johnny D
3rd December 2017, 07:46
Craiova joaca bine acasa.

Craiova joaca bine pe noua arena, mai bine zis!;)
Asa ca Seviliul sa nu mai aiba ce comenta!:D

Duba
3rd December 2017, 09:41
Pt. rogojina, comunistoidul care de fiecare data urla ca clona din Craiova e furata de arbitrii. Iata ce a spus Ion Craciunescu dupa meci.


Ion Crăciunescu a discutat, după meci, în cadrul emisiunii "Digi Sport Special", despre faza loviturii de la 11 metri si este de părere că Tîru nu trebuia eliminat, chiar dacă penalty-ul este indiscutabil. După părerea colaboratorului Digi Sport, decizia nu a fost în spiritul jocului.

"Pentru mine, acest Fesnic e cel mai bun arbitru român din acest an, e foarte talentat, dar a gresit la faza penalty-ului. E penalty, dar eu niciodată, dacă eram arbitru, nu as fi dat si al doilea galben, care înseamnă rosu", a spus Ion Crăciunescu, în cadrul emisiunii "Digi Sport Special".
"Se spune că, dacă sutează înspre poartă si un jucător opreste mingea cu mâna, arbitrul va dicta lovitură de pedeapsă si avertisment. Această oprire cu mâna are multe valente, dacă mingea se îndreaptă către poartă. Mie mi se pare că, aici, această minge se duce în afara terenului. Cred că dacă dădea numai penalty, nu zicea nimeni nimic. Când dai si cartonas, încep să mă uit: mâna e putin depărtată, o măsor cu sublerul si zic: da, e penalty. Dar cred că nu era pe directia portii. Iar dacă stiu că jucătorul ăla are galben, nu i-l dau si pe al doilea."

P.S.
Sa nu uitam ca si in meciul cu Astra clonatii PSD-isti au furat cu fluierasul, iar in cupa au egalat la 1 dintr-un ofsaid clar, care le-a permis sa ajunga in prelungiri. Asadar, mizeriile clonate sunt ajutate, se pare politic, ca de altfel si gloabele de la dinamo, sa ajunga pe un loc de cupe europene.

Johnny D
3rd December 2017, 09:43
Neatza Dubel!:ok:

Duba
3rd December 2017, 09:46
Este ca am dreptate 100% in ceea ce am scris? :D

Johnny D
3rd December 2017, 09:47
Nu stiu, nu ma intereseaza echipele care nu se bat la titlu!:D
Nici de Astra nu ma intereseaza, ma intereseaza doar de Ionitza, sper ca-l ia CFR-ul!
Omul e alb-visiniu in suflet cat incape, sa fie si pe tricou, zic! E un inceput!:ok:

Lordliv
3rd December 2017, 10:30
am revazut meciul azi noapte pe digisport,de dimineata pe looktv!
comentatori de tot rahatul! ala de la looktv numai ca nu plangea ca s-a dat 11 m si a fost eliminat jucatorul viitorului.:happy repeta ca un idiot frustrarea si o voma la cate 3 minute!
incredibil!
sunetul a fost de data asta conform cu realitatea de pe teren!;)


a aparut si un al 3 lea pulifrici-hardughia fecesebista! exista si asemenea specimene pe planeta pamant!:mda:

asa de florile marului,craciunescu este suparat ca autopropunerea sa de presedinte al UNIVERSITATII CRAIOVA i-a fost refuzata!
vorbeste ca de obicei,mult si prost impotriva UNIVERSITATII CRAIOVA!

am avut 2 bare si 3 scapari singur cu portarul.asa ca am dominat meciul.
dar cum sa nu-l domini in atmosfera de pe noul ion oblemnco?!

ps cu afumati nu a fost gol din offside.piciorul fundasului era inaintea lui gustavo.bratul nu se ia in considerare! dar ce pretentii sa ai de la o hardughie fecesebista plina de viermi veninosi la adresa vietii?:cool:

Sevilla86
3rd December 2017, 11:05
Craiova joaca bine pe noua arena, mai bine zis!;)
Asa ca Seviliul sa nu mai aiba ce comenta!:D

Bobi a spus-o inainte de meci si e destul de cerebral, nu ar fi facut o asemenea afirmatie bazandu-se pe un singur meci si ala cu lanterna rosie a campionatului. Tu, in schimb...


am avut 2 bare si 3 scapari singur cu portarul.asa ca am dominat meciul.

Majoritatea venite dupa eliminarea lui Tiru. 11 la 11, Viitorul a fost mai buna.

Lordliv
3rd December 2017, 11:35
fecesebistul asta neobosit produce si reproduce idiotenii.:))

au ramas in 10 tocmai datorita presiunii exercitate de jocul excelent al UNIVERSITATII CRAIOVA! atac dupa atac!
viitorul mai buna?:o: in visele fecesebiste erotice!:))


drenajul nu functioneza corect pt ca rulourile alea aveau un strat impermeabil de pamant ca lutul, iar apa balteste fara sa ajunga la straturile de drenaj.asta este .s-au grabit ca sa jucam ACASA! se va remedia situatia!
oricum am vazut ca si la mult laudatul cluj arena sareau ierburile si nici un deontolog nu a remarcat fenomenul...
ura si frustrarea voastra, fecesebisti feisbucisti,unii sorosisti, este ca exista UNIVERSITATEA CRAIOVA! cu tot .cu echipa,cu suporteri, cu stadion.:ok:

apropos! nu a cazut stadionul,nu a luat vantul acoperisul,cum elucubrau niste pulifrici fecesebisti feisbucisti pe aici!
asteapta 30 000 de suporteri pentru meciul cu basinile clujene!

Bobi Cearton
3rd December 2017, 12:02
Totule e bine cand se termina cu bine. Craiova merge in plai of unde totul e posibil.

inter
3rd December 2017, 13:35
ura si frustrarea voastra, fecesebisti feisbucisti,unii sorosisti, este ca exista UNIVERSITATEA CRAIOVA! cu tot .cu echipa,cu suporteri, cu stadion.:ok:


stai calm ... tu nu ai observat ca pana acum cei mai patimasi ....oieri... sunt onn la ora meciurilor lor ?
n-au bani de troleu , metrou si bilet...... ca i-au investit in gogonele :ok: foamea-i mare ... pt moldoveni :drak:

Clau7_D
3rd December 2017, 13:39
:)) asta a durut :yes:

Hingherul
3rd December 2017, 14:17
o idee excelenta de la amicul juvetean. la anu` gata cu risipa pe gogonele! strang bani si fac si eu o arena asa frumosa. daca e dragut sa lase un numar de contact de la distribuitorul lor de chirpici...

despre meci nu pot spune prea multe ca nu obisnuiesc sa ma uit la fotbal cu echipe din ligi inferioare dar am auzit ca Viitorul a dat o bijuterie de gol.

inter
3rd December 2017, 14:26
solo per cip ... se il confine per banat repubic Ăš su orsova, dove deve essere il confine per i pastori moldavi?

inter
3rd December 2017, 14:32
despre meci nu pot spune prea multe ca nu obisnuiesc sa ma uit la fotbal cu echipe din ligi inferioare dar am auzit ca Viitorul a dat o bijuterie de gol.

fi corect si spune ca ti-au taiat aia cablul ... ca , cu aprovizionarea asta de toamna ... ai "uitat" sa platesti .... pt un sarman iti dau eu 30 de roni sa te poti loga in continuare !
astept adresa pe "pm"!

Hingherul
3rd December 2017, 14:38
daca tu ai impresia ca eu reununtam la "Martianul" ca sa ma uit la niste juveti ametiti cum risca din clipa in clipa sa le cada cosmelia in cap, ai o impresia chiar buna despre CSUC. eronata dar buna :))
pai nici macar mooie lui Ionel nu i-am dat cat a fost filmul ala :D

Sevilla86
3rd December 2017, 14:39
Au prins curaj pentru ca au batut pe Juventus si pe Viitorul cu un om in plus.
Cum mergea 11 la 11? Nu prea bine :D

Slavia, Steaua, Botosani, de cate ori ati dat peste o echipa decenta, s-a sters cu voi pe jos. Ar fi castigat si Viitorul daca nu avea acea eliminare.

Bobi Cearton
3rd December 2017, 14:42
Prevad surpriza campionatului azi. Steaua - Juventus Bucuresti 0-2.

Hingherul
3rd December 2017, 14:46
Au prins curaj pentru ca au batut pe Juventus si pe Viitorul cu un om in plus.

chiar ca. pai pe inter nu l-am mai vazut pe threadul ligii 1 de cand era internetul prin dial-up. probabil lucreaza la primarie cu Morguta acum si a dat de bani de si-a permis sa schimbe providerul :rasc:

iulian_1976
3rd December 2017, 14:58
Trebuie sa retineti golul lui Tucudean din centrarea lui Cicaldau acesta este un gol extraordinar/hello
Oricat de suporter craiovean ai fi nu se poate sa nu vezi ca CFR si Steaua sunt la alt nivel;in defensiva si Craiova si Viitorul sunt franjuri.

Craova ar avea sanse la titlu daca ii aduc pe Cicaldau,Vana si Eric,plus doi fundasi centrali macar un Plamada sau Miron de la Botosani.

Sevilla86
3rd December 2017, 15:09
Nu neaparat. Mai are si olteanu' dreptate, rar dar se mai intampla. Daca revin Spahija si Tiago in aparare, o sa le fie mai bine.
Datkovic si Kelic mi se par slabi.

Lordliv
3rd December 2017, 15:46
" nu se poate sa nu vezi ca CFR si Steaua sunt la alt nivel;":happy

asa este! una a fost iertata de plata de milioane de euro de judecatorii statului paralel.echipa cu capital bozgoresc.bani spalati in Romania.
cealalta o amarata de clona becalista. care mai are pana in primavara sa fie dovedita 100%:))

ce se strofoaca fecesebistii pe threadul universitatii! vomita numai fiere pe aici.:))
ps. nu uitati! avem echipa,suporteri si stadion exceptional!:ok:

iulian_1976
3rd December 2017, 15:46
Pentru CFR si Steaua este foarte usor sa joace contra unei echipe ofensive care sta slab in defensiva in definitiv Dica si Dan Petrescu propun un joc de contraatac nici unul nu stiu sa desfaca pozitional.

In general nici un antrenor roman nu stie sa desfaca pozitonal doar Hagi si Mangia vin cu lucruri noi si se observa,asta ajuta pe termen lung,pe jucatorii care sunt acolo pentru evolutia lor profesionala.

Lordliv
3rd December 2017, 17:57
u craiova- viitorul

57% Posesie 43%
11 Ocazii de gol 5
10 Șuturi pe poartă 3
1 Șuturi pe lângă poartă 2
17 Lovituri libere 16
4 Cornere 1
2 Ofsideuri 2
27 Aruncări de la margine 27
2 Intervenții portar 7
14 Faulturi 14
0 Cartonașe roșii 1
2 Cartonașe galbene 4

cam astea sunt cifrele meciului.

asa ca trebuie sa fii fecebesist feisbucist ca sa contesti victoria clara a stiintei.
observ si mare tevatura in presa becalista.toate slugile becaliote au iesit la atac.le tremura vacantele daca fecesebeeul o ia pe cocoasa a 3 a oara ! adica sa piarda campionatul!


https://www.flashscore.ro/meci/d2vWd6gA/#statistici-meci;0

iulian_1976
3rd December 2017, 18:41
M-as bucura sa castige Craiova campionatul,Mangia face eforturi sa astupe carentele care vin de la Multescu etc as spune ca este echipa de locurile 2-3,o sa vedem daca a sa fie asa.

In play-off o sa fie cel putin 6 mecuri cu CFR,Steaua,Viitorul o sa vedem cum va fi.

Hingherul
3rd December 2017, 19:56
asa ca trebuie sa fii fecebesist feisbucist ca sa contesti victoria clara a stiintei.

eu, ca Sorosist, sunt de parere ca Viitorul putea sa va bata de se usca chirpiciul din stradion daca va luau in serios. aici a fost greseala lor. v-au luat la pret de matineu si nu s-au concentrat :ras:

Lordliv
3rd December 2017, 21:20
M-as bucura sa castige Craiova campionatul,Mangia face eforturi sa astupe carentele care vin de la Multescu etc as spune ca este echipa de locurile 2-3,o sa vedem daca a sa fie asa.

In play-off o sa fie cel putin 6 mecuri cu CFR,Steaua,Viitorul o sa vedem cum va fi.

adevarat craiova are sansa a 3 a.dar se va intra foarte strans in playoff.maximul 3-4 puncte intre primele trei.
noi acasa nu vom mai pierde puncte.basca ca avem 2- 3 nume tari de jucatori care vor veni la iarna.mitrita va fi cumparat si probabil se va renunta la datko.
il avem acum si pe popa ca o varianta la screciu si burlacu la u21.
acum depinde cate slugi va avea ciobanul in primele 6.in varianta actuala doar botosaniul ar fi.
clujul nu are echipa valoroasa.a fost ajutata sa ajunga in situatia in care se afla.parca are vreo 7-8 penaltyuri aducatoare de puncte...:D
deci,orice este posibil.

hinghere,nu stii sa citesti caseta meciului? cine a calarit pe cine?:P
si de ce ti-ai schimbat culoarea? parca esti mai palid...:drak:

vad ca-ti respecti seful.il scrii cu majuscula.

cip
4th December 2017, 14:17
solo per cip ... se il confine per banat repubic Ăš su orsova, dove deve essere il confine per i pastori moldavi?
la aia nu mai e cazul,le-am pus una psihologica...am bagat niste preturi la chirii de au sarit ca turcanele primavara pe imas...:D

Lordliv
4th December 2017, 16:22
Au prins curaj pentru ca au batut pe Juventus si pe Viitorul cu un om in plus.
Cum mergea 11 la 11? Nu prea bine :D

Slavia, Steaua, Botosani, de cate ori ati dat peste o echipa decenta, s-a sters cu voi pe jos. Ar fi castigat si Viitorul daca nu avea acea eliminare.
ca de obicei, fecesebistule, esti pe dinafara.vorbeste doar frustrarea din tine.

de slavia am vorbit,nu se pune.am avut la un moment dat doar un titular in echipa -pe martic.apropo faptul ca deasupra lui c este o tidula se poate scrie martici.exact ca la toate numele yugoslave.asa am invatat eu in comunism.:D si n-o sa ma schimb daca cei de la spiru inventeaza roata.

botosaniul -o echipa de rupti-dovada si ce-au facut etapa asta,ne-au batut cu un gol clar din offside la care marele bambilici craciunescu nu a reactionat.basca ca fundasii pe care ii propune iulian la craiova trebuiau sa ia rosu.basca ca am avut mari probleme cu deplasarea.din vina noastra.

cfr-ne-a batut aparandu-se repriza a 2 a cu curu in poarta.si cu un 11 m inexistent.basca incredidibila scapare a lui calancea.am avut 2 bare in acest meci.

trecand la fcsbee. se strang inca informatii.in iarna se va vedea daca croatii vor pleca.oricum datko este legat de mafia pariurilor.basca ca nu am jucat acasa.

deci,cum ti-am spus iti pierzi ziua de pomana pe ols,taind frunze la caini.
apropos,domnul iulian:P nu a observat folosirea de catre tine ,ieri a unui char banat prin care mi-ai adus injurii.era axat doar pe" mocofanul prazar"-o exprimare elevata pentru unu care cica vrea sa faca ordine pe ols:happy