PDA

View Full Version : Etapa 13: Poli Timisoara - U Craiova 0-2



delaoltenia
24th September 2017, 22:02
29 Septembrie 2017, 20:30

Leo
28th September 2017, 13:23
2 clar.

Hingherul
29th September 2017, 00:11
1 evident

delaoltenia
29th September 2017, 21:13
Echipele de start:

Poli Timisoara: Curileac - Cretu, Melinte, Bocsan - Tiganasu - Artean, Vasvari - Munteanu, Curjuric, Birnoi - Seroni
Antrenor: Ionut Popa

U Craiova: Calancea - Datkovici, Kelici, Ferreira - Martic, Mateiu, Zlatinski, Bancu - Mitrita, Baluta, Burlacu
Antrenor: Devis Mangia

Hingherul
29th September 2017, 21:20
Timis, eterna Terra Nova
Un catec are astazi si-n priviri
Hai Poli, haide Timisoara
Tu campioana unei mari iubiri

delaparis
29th September 2017, 21:58
:))
Cam amestecatura

Leo
29th September 2017, 22:00
S-a deschis scorul Sa curga golurile!

delaparis
29th September 2017, 23:21
1 evident
:)) :)) :))

pardon

Hingherul
29th September 2017, 23:27
pai e greu de unul singur. cipanu canci, timache canci, sesica nici macar un zambaret.... oi fi eu stelist dar nu pot sa le castig meciul singur :D

Lordliv
29th September 2017, 23:28
rezultat normal.doar tragem la titlu!
mare jigodie tiganul ala timisoarean...

delaparis
29th September 2017, 23:33
Polistilor, a fost penalty si rosu la portar pe final ... Hotilor :rosu:

Hingherul
29th September 2017, 23:35
pai e greu de unul singur. cipanu canci, timache canci, sesica nici macar un zambaret.... oi fi eu stelist dar nu pot sa le castig meciul singur :D

scuzoaiele mele! distinsii vad ca au lipsit motivat. au alergat cangurul :))



Cangur, liber pe străzile din Timișoara (http://www.digi24.ro/magazin/stil-de-viata/animale/video-cangur-liber-pe-strazile-din-timisoara-801941)

delaparis
29th September 2017, 23:38
:))
... Banatul vesel :D

Hingherul
29th September 2017, 23:42
ca sa vezi ce oameni banatenii astia. peluza fierbe si ei... trag cangurul de coada :))

delaparis
29th September 2017, 23:50
Tim exagereaza cu apa aia in bere la tot felul de clienti :D

Johnny D
29th September 2017, 23:53
Craiova's clone bid for 3rd place is justified! :)

Hingherul
29th September 2017, 23:54
Tim exagereaza cu apa aia in bere la tot felul de clienti :D


si dupa aia se mira de ce ii tot vine garda financiara pe cap :D

delaparis
29th September 2017, 23:56
Nu numai. Dupa cum se vede ii pleaca clientii "alergand" :D

Hingherul
30th September 2017, 00:01
:))

timacheee, unde esti? sughiti? :D

Sevilla86
30th September 2017, 03:50
Craiova's clone bid for 3rd place is justified! :)

De ce e clona? De ce nu e si Academia Rapid clona?
Daca CSU a castigat in instanta dreptul asupra numelui, care-i problema ta? Este aceeasi situatie ca la PSD Rapid, nu exista continuitate sportiva.

Daca e, sunt clone amandoua :D

delaoltenia
30th September 2017, 07:51
Nu numai. Dupa cum se vede ii pleaca clientii "alergand" :D
...pe doua carari, dupa cum ne spune si scorul. :)

Tim
30th September 2017, 10:00
:))

timacheee, unde esti? sughiti? :Daici (verifica IP ) . de ce intrebi?:D

Lordliv
30th September 2017, 10:24
De ce e clona? De ce nu e si Academia Rapid clona?
Daca CSU a castigat in instanta dreptul asupra numelui, care-i problema ta? Este aceeasi situatie ca la PSD Rapid, nu exista continuitate sportiva.

Daca e, sunt clone amandoua :D


:))
nu era nevoie de procesul muicelului ca sa stim cine este universitatea craiova!
continuitate? avem continuitatea la sectia sportiva a UNIVERSITATII.

tu mai bine vezi de clona infecta ciobaneasca fecesebeee!:evil:

Tyler Durden
30th September 2017, 12:08
Nici nu mai conteaza cine e sau nu clona, fotbalul romanesc e o gluma. Si una foarte proasta.

Sevilla86
30th September 2017, 12:12
avem continuitatea la sectia sportiva a UNIVERSITATII.

Esti in stare sa te legi si de un lot de copii ca sa gasesti "continuitate" :))

Nu aveti continuitate sportiva. Steaua, in schimb, are.

Duba
30th September 2017, 12:20
Nici nu mai conteaza cine e sau nu clona, fotbalul romanesc e o gluma. Si una foarte proasta.

Ba conteaza si inca foarte mult, decedatule. Nu conteaza pentru tine, si inteleg de ce. Pentru poporul ros'albastru, insa, Steaua a fost si este o icoana a fotbalului romanesc. O icoana la care trebuie sa va inchinati cu totii. Steaua are continuitate, iar acest lucru conteaza cel mai mult. Cei de la UEFA au confirmat deja.

Lordliv
30th September 2017, 12:23
Esti in stare sa te legi si de un lot de copii ca sa gasesti "continuitate" :))

Nu aveti continuitate sportiva. Steaua, in schimb, are.

ma sterg undeva cu parerea ta,fecesebistule!:happy

Tyler Durden
30th September 2017, 12:41
Ba conteaza si inca foarte mult, decedatule. Nu conteaza pentru tine, si inteleg de ce. Pentru poporul ros'albastru, insa, Steaua a fost si este o icoana a fotbalului romanesc. O icoana la care trebuie sa va inchinati cu totii.

Basina asta anchilozata este dovada vie ca sistemul sanitar romanesc este in colaps. In mod normal astfel de indivizi ar trebui tinuti in spatii special amenajate si sprijiniti de personal medical adecvat. :))

Duba
30th September 2017, 12:46
Mizerie, scoate mana din buzunarul lui tac-tu, pseudo-jurnalistule! :D Raspunde ma la subiect si nu mai abera, Adriane!!!! :))

Tyler Durden
30th September 2017, 12:48
Haha, baragladina deliranta face ce stie de pe vremea lui Ceasca: dezinformeaza! Bravo, mah, tot stil vechi ai ramas!:))

delaoltenia
30th September 2017, 15:02
Nu va paruiti nitzel, sa batem din palme. :D

Duba
30th September 2017, 15:16
Haha, baragladina deliranta face ce stie de pe vremea lui Ceasca: dezinformeaza! Bravo, mah, tot stil vechi ai ramas!:))

'baragladina deliranta' te citeaza, mizerabilule. Tu cu gurita ta, ma rog degetutele tale, ai spus/scris ca-i baga-i mana-n buzunar lui taica-tu pt. ca meseria de care te-ai apucat nu-ti oferea confortul financiar dorit. Ba, baga la dovleac, eu nu mint niciodata! Mi-s martori toti cei care au citit postarea ta, jigodie! Poate ma ajuta Sevilla si o gaseste. :D

Johnny D
30th September 2017, 17:56
De ce e clona? De ce nu e si Academia Rapid clona?
Daca CSU a castigat in instanta dreptul asupra numelui, care-i problema ta? Este aceeasi situatie ca la PSD Rapid, nu exista continuitate sportiva.

Daca e, sunt clone amandoua :D

In primul rand pentru ca Academia nu joaca in Liga 1 pe topicul asta!:))
In al 2-lea rand numele si sigla sunt mai putin relevante, palmaresul e ceea ce conteaza doar.
In al 3-lea rand Rapidul nu are palmaresul scos inca la nimeni, clona nu poate exista fara original.


Steaua a fost si este o icloana a fotbalului romanesc.

Fixed.

Tyler Durden
1st October 2017, 00:12
'baragladina deliranta' te citeaza, mizerabilule. Tu cu gurita ta, ma rog degetutele tale, ai spus/scris ca-i baga-i mana-n buzunar lui taica-tu pt. ca meseria de care te-ai apucat nu-ti oferea confortul financiar dorit. Ba, baga la dovleac, eu nu mint niciodata! Mi-s martori toti cei care au citit postarea ta, jigodie! Poate ma ajuta Sevilla si o gaseste. :D

Duby, tu chiar te-ai cretinizat complet?! :))) Bai bre, bunicule, eu spuneam de faza de Adrian- ziaristul. Sunt cativa oameni pe Ols (nu putini) care ma cunosc personal si stiu ca nu ma chema asa. Te faci de brown, parol. Si nu de Adrian imi e mie, cat de aperlativul jurnalist. Adica mna, ma poti face decedatat, Adrian etc, dar nu ziasrist. Am si eu mica mea demnitate, dear bunny! :D

Duba
1st October 2017, 11:33
Am inteles, doar 'faza cu Adrian- ziaristul' o contesti, restul este valabil. Multumesc! :D

Tyler Durden
1st October 2017, 13:06
Acum poti sa suni la militie!:))

Duba
1st October 2017, 14:56
Il las pe taica-tu s-o faca! :D Eu doar rad de tine si de caracterul tau! :))

Tyler Durden
1st October 2017, 15:17
Apropo de caracter, cum e sa faci canotaj la Dinamo, apoi sa o tot dai cu echipa securitatii, militienii etc? :D