PDA

View Full Version : Steaua la Cluj



blu_x4
5th April 2005, 23:25
azi dimineata am fost la stadion pentru a asista la antrenamentul stelei.am reusit sa fac niste poze...le postez aici in caz ca le vrea cineva... :)

http://img.photobucket.com/albums/v345/blue_trixie/zenga.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v345/blue_trixie/mirel1.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v345/blue_trixie/vasilih2.jpg

mai am cateva pe care urmeaza sa el developez...

Angelina Jolie
5th April 2005, 23:28
Faine poze. Sa vada lumea cum arata un stadion pe cale sa se darame.

blu_x4
6th April 2005, 00:22
ce-i drept stadionul necesita reparatii pe ici pe colo...si cam peste tot...:).

uti2102
6th April 2005, 00:22
Mai Clujene, intzeleg ca tzi-ai ales o echipa din Bucureshti, da' cum de-ai ales tocmai Dinamo ?! :o: Vorba unui prieten, care cand aude de un dinamovist il intreaba cum draq n-a gasit o echipa mai k lumea cu care sa tzina. :evil:
Sincer nu credeam k in Cluj sau Timishoara exsita dinamovishti, da' in ultima vreme am vazut ca au mai aparut. :no:

blu_x4
6th April 2005, 01:56
intotdeauna mi-a placut fotbalul dar numai dupa barajul pierdut cu slovenia mi-am dat seama cat de important e sportul rege pentru mine.in perioada aia am inceput sa urmaresc campionatul intern si nici nu mai stiu cum dar am innceput sa tin cu dinamo.:>.probabil a fost dragoste la prima "vedere".hahahahahahahahahahahaha.....am devenit caine si asta asa va ramane pentru totdeauna!!!!!!!

Angelina Jolie
8th April 2005, 11:18
Dar in orasul in care locuiesti exista 2 echipe de fotbal. Una in A si una in Bee. Nu puteai sa tii si tu cu una dintre ele?

Mariusmadmax
8th April 2005, 14:02
/hello

Este greu sa faci ca toata lumea sa vada in aceeasi directie cu tine ...
Steaua s-au Dinamo ?
Real sau Barca ?
Nike sau Adidas ?
Negru sau alb ?
etc

Paul
8th April 2005, 19:07
La Bistrita Steaua a fost primita super bine !
La hotel si la stadion a fost full de suporteri...

Triphat
8th April 2005, 19:52
Ba eu nu mi-as strica timpul si filmul sa fac poze javrelor de dinamovisti nici in ruptul capului, poate i-as primii cu niste rosii stricate si oua :evil: deci ma mir cum de un dinamovist s-a dus acolo intre stelisti sa le faca poze...

Mariusmadmax
11th April 2005, 13:04
Ba eu nu mi-as strica timpul si filmul sa fac poze javrelor de dinamovisti nici in ruptul capului, poate i-as primii cu niste rosii stricate si oua :evil: deci ma mir cum de un dinamovist s-a dus acolo intre stelisti sa le faca poze...
... CREZI CA IN SUFLETUL LUI NU REGRETA CA E CATEL PANA O MURI !!!

apparte
11th April 2005, 20:44
Sa fie clar pt toti stelistii:Steaua are f multi simpatizanti in Ardeal.O problema e la Cluj,unde galeria lui U e infratita cu cainii(dupa ce le-au fost slugi ani de zile).Prea putini dintre voi stiu ca de fapt incidentele de la Alba au fost provocate de fanii lui U Cluj(care si-au luat omor la Alba),ei fiind cei care-au provocat scandalul,jandarmul fiind de fapt o victima colaterala(asta e din surse sigura,participant la evenimente).Cred ca ar trebui sa se stie asta!Au fost cam 100 de (m)U-isti la Alba,veniti pt scandal!au incercat sa razbune capturarea tuturor bannerelor lor la Cluj si arderea lor,incercand sa prinda grupuri mici de stelisti carora sa le ia steaguri sau bannere:n-au reusit!Iar la sfarsitul meciului a iesit razboiul!

Angelina Jolie
11th April 2005, 21:18
Da niste amanunte Apparte ca imi place cand aud ca si-o iau uisti pe coaja.

HIV
11th April 2005, 21:47
Nu stiu prea multe dar din ce stiu va spun ca nu faceti diferenta intre adevarata Vecchia Guardia si clona ei de la Alba Iulia .

Triphat
13th April 2005, 00:34
Sa fie clar pt toti stelistii:Steaua are f multi simpatizanti in Ardeal.O problema e la Cluj,unde galeria lui U e infratita cu cainii(dupa ce le-au fost slugi ani de zile).Prea putini dintre voi stiu ca de fapt incidentele de la Alba au fost provocate de fanii lui U Cluj(care si-au luat omor la Alba),ei fiind cei care-au provocat scandalul,jandarmul fiind de fapt o victima colaterala(asta e din surse sigura,participant la evenimente).Cred ca ar trebui sa se stie asta!Au fost cam 100 de (m)U-isti la Alba,veniti pt scandal!au incercat sa razbune capturarea tuturor bannerelor lor la Cluj si arderea lor,incercand sa prinda grupuri mici de stelisti carora sa le ia steaguri sau bannere:n-au reusit!Iar la sfarsitul meciului a iesit razboiul!

De asta nu stiam, dar stiu ca au asteptat autocarele Stelei care se deplasau in Spania. Si de cand s-au infratit U-istii cu javrele ? :no:

Slater
13th April 2005, 15:19
Tot timpul exista unul care trebuie sa se ridice sa afirme niste tampenii. Suporterii lui "U" nu sunt infratiti cu nimeni, cu atat mai mult cu cei din Bucuresti. La Alba nu a fost picior de clujean, Vecchia Guardia de acolo s-au nascut odata cu intrarea lor in A, probabil nu au avut inspiratie sau mai stiu eu ce...deci sa nu mai scornim balarii doar ca sa ne laudam. ok ?

King of Hell
13th April 2005, 16:16
Apparte tu esti prost de la natura cred...alta data lasa povestile de adormit copiii...meri ma ca nici nu merita sa imi bat capu cu rebuturi de astea...

HIV
13th April 2005, 22:49
In trecut au fost unele relatii de prietenie cu catzelushii . Acuma nu mai exista .

apparte
15th April 2005, 22:15
Apparte tu esti prost de la natura cred...alta data lasa povestile de adormit copiii...meri ma ca nici nu merita sa imi bat capu cu rebuturi de astea...
Auzi,pustiule,cand eu eram pe Ion Moina,tie nu-ti dadeau voie parintii sa meri la stadion!Nu e adevarat?Mai intereseaza-te!Vrei poze cu steagurile voastre capturate?Du-te sa le vezi pe vacarm pe site-ul suporterilor Stelei(nu pe cel oficial)E bannerul VG 1996,manastUr,steagul Cluj 1919 etc.La Alba,am spus-o au fost cam 100 de "cefe late"(ca sa folosesc expresia celui care m-a informat)membri ai galeriei lui U!
HIV,am folosit denumirea de Vecchia Guardia pt ca unul bannerele capturate era VG.Scandarile galeriei clujene la Oradea(**** Steaua)fara nici o referire la altii era un alt indiciu(de ex,galeria lui Gaz Metan a injurat in mod egal echipele din Bucuresti).Si intr-adevar,pe vremea cand eram student in Cluj,se mandreau ca sunt infratiti cu cainii(poate or fi fost niste nostalgici cei care-au fost la Alba).

HIV
15th April 2005, 23:04
apparte te asigur 100 % ca nu a fost picior de cl"U"jean la acel meci . Asculta-ma ce zic ca nu sunt prost . Cat despre scandarile de la Oradea :asa a fost avand in vedere ca jumate din galeria abracadabra a lu bihor avea fular cu steaua .

apparte
16th April 2005, 12:52
apparte te asigur 100 % ca nu a fost picior de cl"U"jean la acel meci . Asculta-ma ce zic ca nu sunt prost . Cat despre scandarile de la Oradea :asa a fost avand in vedere ca jumate din galeria abracadabra a lu bihor avea fular cu steaua .
Intreaba-i pe cei din Alba!Cel care mi-a spus ce s-a intamplat la Alba e nelipsit de la meciurile Stelei(culmea,el face si pozele).O sa vb cu el pe mess sa vad daca are poze de la incident!Daca ai vazut meciul de la Alba,ai fi observat si un banner al galeriei lui "U".Nu stiu ce marime are acum VG,dar cand eram in Cluj(pana pe la mijlocul anilor 90)era numeroasa!La meciurile disputate in Ardeal de regula erau peste 500 de suporteri!

HIV
16th April 2005, 13:53
Cei din alba au un banner micut pe care scrie Vecchia Guardia ca vezi tu , nu exista lege de copyright pt miscarea ultra`

apparte
17th April 2005, 14:16
Cei din alba au un banner micut pe care scrie Vecchia Guardia ca vezi tu , nu exista lege de copyright pt miscarea ultra`
Se poate sa fie si asa!Nu te contrazic,am vazut meciul la TV si implicit acel banner pe care nu-l mai vazusem la ei in meciurile disputate cu Bihorul(si am vazut cateva).

HIV
21st April 2005, 16:02
Nici eu nu le-am vazut bannerul in realitate dar la tv l-am vazut , e un banner mic de vreo 1/1 si mi se pare ca e de carton . PENIBIL .
Bannerul adevaratei Vecchia Guardia era f frumos , de 40 de m lungime . Va mai exista unul :)