PDA

View Full Version : Etapa 10: ACS Poli Timisoara - Sepsi 0-0



Leo
9th September 2017, 16:59
Sambata, 16 septembrie, ora 18.00.

six
12th September 2017, 15:00
macel.....ce sa mai....;):D

cip
12th September 2017, 16:34
derby imperial,bat habsburgii aici :rasc:

Capitanu.Burcea
12th September 2017, 18:12
Derby imperial de Star Wars, mai degraba. Imperiul Tatooine al marelui Jabba vs. Wookie Clan Chewbacca Szentgyorgyi. Meciul poate fi urmarit doar cu subtitrare.

cip
12th September 2017, 18:32
un fleac,toa'se capitan...v-am ciuruit...n-am stiut ca o sa va doara atat de tare...:))


am minciunit umpic aici,recunosc...de fapt am stiut :rasc:

six
12th September 2017, 20:06
un fleac,toa'se capitan...v-am ciuruit...n-am stiut ca o sa va doara atat de tare...:))


:happy:happy:happy

delaoltenia
12th September 2017, 22:50
1.

Leo
13th September 2017, 13:10
1 solist.

cip
16th September 2017, 17:35
doua fire doua paie,sa luam grofii la bataie!
zwei bis null hier :D

Johnny D
16th September 2017, 19:00
Probleme in paradis? Poli nu mai joaca atat de sepcsi ca si cu Dinamo!:)

cip
16th September 2017, 20:07
un meci mai slab,se mai intampla...nu-i bai :D

delaparis
16th September 2017, 21:05
Aici e normal. Accidentul a fost etapa trecuta :D

Leo
16th September 2017, 22:22
Un meci foarte slab. Oaspetii s-au aparat tot meciul, banatenii au avut un penalty clar ca lumina zilei. Totusi oaspetii au avut doua ocazii mari de tot.

Tim
16th September 2017, 22:33
iar Gaman, FMM Gaman!

Leo
16th September 2017, 22:58
Daca Vasvari sau Atacantul ala cu nume italian se afla in careu la centrarile bune ale lui Seroni altul era scorul.

Tim
17th September 2017, 13:10
Sepsi a fost o echipa ermetica, foarte bine asezata in teren si foarte determinata. Statistic egalul era cel mai probabil pronostic:Sepsi nu avea niciun egal iar noi aveam 3 victorii consecutive.

iulian_1976
17th September 2017, 14:01
Brutaru a tinut in sah echipa lu 'nea Popica.

Sper ca echipa condusa de un butar sa ramana in Liga 1,in maxim 2 luni vor juca pe stadionul lor.
Prefer echipe mici din acestea conduse de patroni decat sustinute de primarii gen J.Colentina,Voluntari..hai sa admitem macar Chiajna are stadion.:D

Duba
17th September 2017, 14:18
Brutaru a tinut in sah echipa lu 'nea Popica.

Sper ca echipa condusa de un butar sa ramana in Liga 1,in maxim 2 luni vor juca pe stadionul lor.
Prefer echipe mici din acestea conduse de patroni decat sustinute de primarii gen J.Colentina,Voluntari..hai sa admitem macar Chiajna are stadion.:D

Ce-ti veni cu Juventus Colentina???!!! Astia au paron, ma omule! Se numeste Ionel Ilie Ciuclea si are 73 de ani.

Uite aici un link care te va lamuri: http://www.sport.ro/fotbal-intern/agnelli-din-colentina-cel-mai-vechi-patron-din-fotbalul-romanesc-aproape-de-promovarea-in-premiera-in.html


P.S. Si inca ceva. Dar de decedati nu spui nimic? Sau aia au voie sa fie sustinuti de primarie?

iulian_1976
17th September 2017, 15:18
Da si ce face ?

Firma Supercom SA nu este străină de politică.Fiirma patronată de omul de afaceri Ilie Ciuclea ridica gunoiul și mașinile parcate ilegal în Sectorul 2 al Capitalei, condus de Neculai Onțanu.
Adica platiti impozit si tipul va ia banii in mod cinstit:ok:

Mari sanse si CS Șirineasa(numele va fi schimbat) sa ajunga in Liga1 in 3-4 ani, Nicolae Sarcină un alt mega boss a ajuns sa care si sa arda gunoi si din Banat,il arde in zona Horezeu :)
Un dezastru ecologic in acea zona,nori de fum pe la casele si pensiunile din zona.:confused:

Patron adevarat care produce ceva,concepe ceva ?!

Duba
17th September 2017, 15:38
Deci continui sa aberezi?! Pai crezi ca exista vreo mare afacere care e straina de politic? Esti naivut, asta ca sa fiu soft. Veolia România, care finanteaza noua echipa Petrolul, crezi ca n-are legatura cu Primaria din Ploiesti? Totusi, sunt privati 100%. La fel si Ciuclea e un privat 100%. Ca omu' are contract de salubrizare pt. sectorul 2 e problema lui. Echipa nu este finantata direct de adminisratia locala, asa cum sunt multe alte de pe la noi - Chiajna, Voluntari, U. Cluj, partial clona Craiovei etc.

N-ai raspuns de ce e normal ca decedatii de sub pod pot fi finantati direct de primarie?

iulian_1976
17th September 2017, 19:33
Nu sunt de acord cu orice forma de finantare fie ea directa sau indirecta fie ea Rapid,Chiajna,Voluntari etc
Veolia este o firma franceza foarte mare nu traiesc din banii de la Ploiesti,sa spunem ca este o recunoastere ca au foti primiti la Ploiesti.