PDA

View Full Version : Etapa 6: Sepsi - CFR 0-2



delaoltenia
8th August 2017, 17:54
14 August 2017, 21:00

singuratic83
13th August 2017, 21:18
2. Desi as fi inclinat spre o dubla aici.

Johnny D
14th August 2017, 21:27
N-a jucat absolut nimic CFR si are 1-0, nici macar o pasa in atac data la coechipier. Corner, cap in jos cum da orice jucator normal, gol!:))

2. Desi as fi inclinat spre o dubla aici.
Asa as fi fost si eu tentat la inceput, dar diferenta de cota era prea mare 1.13 fata de 1.6, am optat pt 2 solist, Shepscsi astia sunt prea panarame, cea mai slaba echipa din campionat in opinia mea. Are ceva rezultate cu bulan si c-au stat la ciupeala si si-au gasit fraierii, dar nu vor rezista in Liga 1.

delaparis
14th August 2017, 22:24
Gol Hoban si CFR are 2-0 ... din ofside
Astia sunt campioni deja e clar.

singuratic83
14th August 2017, 23:46
N-a jucat absolut nimic CFR si are 1-0, nici macar o pasa in atac data la coechipier. Corner, cap in jos cum da orice jucator normal, gol!:))

Asa as fi fost si eu tentat la inceput, dar diferenta de cota era prea mare 1.13 fata de 1.6, am optat pt 2 solist, Shepscsi astia sunt prea panarame, cea mai slaba echipa din campionat in opinia mea. Are ceva rezultate cu bulan si c-au stat la ciupeala si si-au gasit fraierii, dar nu vor rezista in Liga 1.
Sepsi e slaba pentru Liga 1, dar la acelasi nivel sunt si Juventus, Gaz Metan sau Chiajna. Nu vad o diferenta prea mare intre ele.
In schimb, cei de la Sepsi au galerie. Asta ar putea fi in avantajul lor mai ales in meciurile din play-out. I-am urmarit si-n sezonul trecut, de B, publicul ii impingea deseori spre victorie. Pastrand proportiile bineinteles, imi aduc aminte de vremurile cand rasuna Giulestiul de cantecele galeriei noastre... conteaza si acest factor.

phife
15th August 2017, 01:32
nush ce plm a avut televizoru azi, a trecut putin pe unguri. am vazut ceva fotbal de la ei, vai,la fel de prost ca al nostru.