PDA

View Full Version : Play-Out, etapa 8: ASA Tg Mures - Gaz Metan 0-0



Leo
24th April 2017, 18:06
Sambata, 29 aprilie, ora 15.00.

Leo
26th April 2017, 11:14
1 solist.

delaoltenia
29th April 2017, 14:28
Echipele de start:

ASA Tg. Mures: Ed. Pap - Velayos, M. Constantin, Tudose, G. Mendy - Gorobsov, E. Dica - Nicolita, Ferfelea, Sin - Ciolacu
Antrenor: Ionel Ganea

Gaz Metan Medias: Greab - V. Cretu, Buzean, Trtovac, Rugasevici - Bic, Danci - Al. Munteanu, Eric, Curtean - Sikorski
Antrenor: Cristi Pustai

Tim
29th April 2017, 15:46
Lecturati echipa tg-muresenilor.

Comparati-o cu cea a timisorenilor, in sensul ca ei sunt plini de "valori". Mult timp acesti trisori pedelisti au luat de la Timisoara ce era mai bun, si acum au multi jucatori de la noi, dar vorba bancului, la ce le-a folosit?

Banii de la Boc s-au terminat. Vremurile s-au schimbat, e vremea ca vidanja sa intervina si aici!

Leo
29th April 2017, 15:48
0-0 la pauza.

Tim
29th April 2017, 15:49
inca ceva:


nicolita, sa ne sugi!:ok:

Duba
29th April 2017, 16:14
Lecturati echipa tg-muresenilor.

Comparati-o cu cea a timisorenilor, in sensul ca ei sunt plini de "valori". Mult timp acesti trisori pedelisti au luat de la Timisoara ce era mai bun, si acum au multi jucatori de la noi, dar vorba bancului, la ce le-a folosit?

Banii de la Boc s-au terminat. Vremurile s-au schimbat, e vremea ca vidanja sa intervina si aici!

Bai dilimache, care-s aia crescuti de voi, mai fruncie? In afara de Eduard Pap, portarul celor de la ASA, si nici ala nu-i al vostru, ci luat de la Jimbolia, e adevarat la 17 ani, niciun alt jucator nu e produsul vostru. Ce tot bati campii????

Tim
29th April 2017, 16:44
Bai dilimache, care-s aia crescuti de voi, mai fruncie? In afara de Eduard Pap, portarul celor de la ASA, si nici ala nu-i al vostru, ci luat de la Jimbolia, e adevarat la 17 ani, niciun alt jucator nu e produsul vostru. Ce tot bati campii????Numeste tu un singur jucator crescut de fecesebe si pe urma iti raspund si eu!

Leo
29th April 2017, 17:00
0-0 scor final. Portarii celor doua echipe au iesit in evidenta.

Duba
29th April 2017, 17:03
Numeste tu un singur jucator crescut de fecesebe si pe urma iti raspund si eu!

Te dor flocii si bobocii ce replica desteapta-mi da fruncie asta. Pai mai psdica :D, m-am laudat eu cu jucatori crescuti de Steaua sau tu ai batut campii cum ca actualii jucatorii ai ASA-ului sunt produsele voastre????? Tu esti cel care trebuie sa raspunda la frustrarile si aiurelile pe care le debitezi mai mereu cand intri pe sectiunea fotbal, dar nu numai.
Si ca sa nu mori fraier, te informez ca avem in actualul lot un titular de drept crescut de Steaua, un altul care e accidentat de aproape un an, dar a jucat si el in anii trecuti de f. multe ori titular si inca vreo 2 tineri care joaca, e adevarat f.f. rar. Te las pe tine sa-i nominalizezi. Stiu ca esti un bun cunoscator in acest sport. :D

Tim
29th April 2017, 19:21
mah prostane, am pomenit eu ceva de steaua?:)):))

Duba
29th April 2017, 20:55
Talpanistule, replici de genul asta dadeam la gradinita, mitoman abject. Nu-ti mai da cu parerea despre fotbal doar pt. a te lega de obsesia ta - PDL-ul. Hai sictir, copil de bolsevic!

Tim
30th April 2017, 11:03
:happy:happy


v-am spus ca trebuia debanat?