PDA

View Full Version : Play-Off, etapa 5: CFR Cluj - Viitorul 0-0



Leo
4th April 2017, 10:32
Duminica, 9 aprilie, ora 18.00.

Leo
6th April 2017, 20:08
Egal.

iulian_1976
7th April 2017, 01:20
Au inebunit astia joaca din 2 in 2 zile, CFR o zi in plus de odihna :)

Imi vine greu sa cred Viitorul va scoate un rezultat bun,conteaza mult flerul antrenorului in acest moment.
Cred ca daca Hagi va fi inspirat poate castiga la scor tot la fel poate pierde CFR imi pare cea mai echilibrata echipa in toate compartimentele.

delaoltenia
7th April 2017, 13:59
egalitate!

iulian_1976
7th April 2017, 15:05
Viitorul va fi campioana daca bate la CFR asta este parerea mea,au un meci infernal de greu la ce am vazut CFR arata ca o echipa completa.

CFR cum nu vor juca in competitiile europene vor arbitra campionatul sunt fara presiune pe ei,oricum nu conteaza cine va juca in Ch.Leag. greu de crezut ca va accede vreo echipa in grupe.

LazioRoma
9th April 2017, 15:01
Viitorul nu vad cun ar putea bate la CFR .. doar cu vroun blat marca hagi!

Duba
9th April 2017, 15:28
Viitorul nu vad cun ar putea bate la CFR .. doar cu vroun blat marca hagi!

Scuza-ma ca-ti spui, dar ai mai probleme de intelegere a fotbalului actual de la noi. Daca creierasul tau poate emite astfel de imbecilitati, du-te tata si lasa-ne pe noi astia care vrem sa credem ca de cativa ani fotbalul se joaca pe bani (drepturi TV), pozitii in clasament (iarasi bani), deci pe teren.
Viitorul, ca oricare echipa din acest play-off, poate bate sau pierde impotriva oricarei alte echipe. E aberant sa spui ca nu vezi cum ar putea bate, cand a castigat atatea meciuri in aceasta editie de campionat, iar cu CFR are o victorie si o infrangere cu 1-0, dupa un meci extrem de echilibrat, cu ocazii de ambele parti.
Ba, voi astia care aveti numai blaturi in creier ar trebui sa va treziti sau sa nu va mai uitati la meciuri, pt. ca, pe bune va spun, o faceti absolut degeaba.

iulian_1976
9th April 2017, 15:58
De acord cu Duba :ok:

Viitorul are cateva individualitati de exceptie,CFR sunt o echipa au trasee etc in plus Hagi prind declaratii nu imi pare foarte echilibrat.
O sa vedem cum arata Viitorul si CFR care vin dupa doua infrangeri.

delaoltenia
9th April 2017, 16:39
Echipele probabile:

CFR: Minca - Peteleu, Larie, Horj, Camora - L. Rus, Gomelt - Paun, Deac, Nouvier - Omrani
Antrenor: Vasile Miriuta

Viitorul: Ramniceanu - Benzar, Taru, Boli, C. Ganea - N. Rosu, Nedelcu, Purece - Chitu, Tucudean, Coman
Antrenor: Gheorghe Hagi

Srdjan
9th April 2017, 18:13
X cat casa aici. Totul pentru d-nul Becali :D

Hingherul
9th April 2017, 18:15
acarul Paun e blat! a avut o ratare din fata portii de pana si Leo marca de acolo. cu PENISUL! si ea nici nu are asa ceva! cred :rasc:

Leo
9th April 2017, 18:23
In schimb are soacra ta.

Hingherul
9th April 2017, 18:25
ea nu e interesata de fotbal :))

Leo
9th April 2017, 18:50
0-0 la pauza.

Leo
9th April 2017, 19:52
0-0 la final.

iulian_1976
9th April 2017, 20:06
Prima repriza la ce am vazut in Liga1 cea mai faina,binenteles sunt subiectiv. :)
A 2-a repriza CFR a cazut pana prin minutul 80 cand a revenit un pic,Viitorul joaca cu Dumitrescu nu cred ca are mai mult 19 ani.

Pentru Viitorul nu poate fi decat un castig,pentru CFR la ce jucatori are trebuia sa castige,ritmul a fost lent doar pentru ca tactic s-au inchis bine echipele.
Doua echipe foarte bune singulur lucru penibil cum Larie calca pe minge,la cat am jucat la viata mea nu mi s-a intamplat :)

phife
9th April 2017, 20:29
cineva sa-si aseze coaiele pe ochii celor 2 echipe. cum spunea, in liga "suntem curati boss sa mor eu" nimeni nu vrea campionatu. acum observ ce coaie am avut noi sa-l deranjam pe becali...

Hingherul
9th April 2017, 20:41
il recomand pe Tyler! ca le are si grele :D